Skoči na vsebino

Honda XL 600 V Transalp


BRANE

Priporočene objave

Hja jaz mislim, da zna biti še kar mrzlo in nevarno 15.3. Bom počakal do konca marca, ker je 1.april ravno v ponedeljek.

LP

Prebrisano!! :wink: :roll:

Ej Otog ne spomnim se da bi kdaj videl tebe in tvoj motor!Kake barve je??

Ciao,by Pero

Ps: K registriraš gremo pa vsi Transalpovci na eno otvoritveno vožnjo sezone!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P Jaaaa! Tudi jaz bi šel na otvoritveno vožnjo. Ampak registriral bom šele med 10. in 15. aprilom. Konec marca grem kupit še rollbar za Transo - če bom v Gorici dobil "Riky Cross", sicer ga bo treba dati delat. Po poizvedovanju sodeč bo z nabavo križ, ker tisti dve tetki v goriški trgovini še po kataloški oznaki ne znata nič najti, kaj šele naročiti... :evil: Zadnjič sem si naredil "to do" spisek za spomladansko vzdrževanje motorja. Kar nekaj dela bo, pa tudi nabav, med drugim zračni filter, zavorne ploščice, oljni filter (vedno imam enega doma na zalogi),... Kako stvar (npr. barvanje izpuha - še ni krize) bom pustil kar za drugo leto. Glede na mrzlo vreme bom vzdrževanje opravil najbrž šele v začetku aprila, ko bo v garaži dovolj toplo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebrisano!! :wink: :roll:

Ej Otog ne spomnim se da bi kdaj videl tebe in tvoj motor!Kake barve je??

Ciao,by Pero

FS Ivarcko jezero 2002 :wink: TA s tavisoko sipo...ce si pozabu :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maca kaj pa boš dala poservisirat??

Ice sorry vem da ni prava tema ampak se tako lepo nanaša!!! :? :D :roll:

Ciao,by Pero

Ja Pero, včasih je treba pa tut TA pelat na redni servis. SI pozabu? 30k km.

Pa še Borut mi je pokazu grif za dvignit motor na centralni štender.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to sta tako, po teniško natrenirala prijem. Ti prijela motor, on pa tebe malo čez pas in malo višje od trebuha in sta poskušala, pa poskušala in poskušala... :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to sta tako, po teniško natrenirala prijem. Ti prijela motor, on pa tebe malo čez pas in malo višje od trebuha in sta poskušala, pa poskušala in poskušala... :wink: :lol:

Ma kje sva si pa upala

budookooddiablo666jezravenpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebrisano!! :wink: :roll:

Ej Otog ne spomnim se da bi kdaj videl tebe in tvoj motor!Kake barve je??

Ciao,by Pero

FS Ivarcko jezero 2002 :wink: TA s tavisoko sipo...ce si pozabu :oops:

Ja!Pozabu pozabu, leta me dajejo kaj čm! :lol: :cry: :wink:

Ciao,by Pero

Ps:zdej bom pa spet za pol leta vedu!! :idea: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebrisano!! :wink: :roll:

Ej Otog ne spomnim se da bi kdaj videl tebe in tvoj motor!Kake barve je??

Ciao,by Pero

FS Ivarcko jezero 2002 :wink: TA s tavisoko sipo...ce si pozabu :oops:

Ja!Pozabu pozabu, leta me dajejo kaj čm! :lol: :cry: :wink:

Ciao,by Pero

Ps:zdej bom pa spet za pol leta vedu!! :idea: :wink:

..čez pol leta pa me spomni, da te spomnim !!

Bye bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mene pa zanima naslednje: serviser je reku, da je veriga zaenkrat še kr u redu, ampak če bom pa šla na kako resno vožnjo, pa jo bo treba za vsak slučaj zamenjat. Omenil je tudi ceno 28k SIT. Zdaj pa me zanima, če se da zadevo dobit tudi kaj ceneje. Sicer sem malo gledala po katalogih ampak tam so navedene samo dolžine verige ne pa tudi za katere modele so namenjene (saj je logično). Pa na kaj je treba bit pozoren ko iščeš aftermarket verigo.

No če smo že pri tem, a kdo ve kolk dolga je moja veriga (Honda Transalp letnik 2001) oz. kje bi to lahko zvedla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mene pa zanima naslednje: serviser je reku, da je veriga zaenkrat še kr u redu, ampak če bom pa šla na kako resno vožnjo, pa jo bo treba za vsak slučaj zamenjat. Omenil je tudi ceno 28k SIT. Zdaj pa me zanima, če se da zadevo dobit tudi kaj ceneje. Sicer sem malo gledala po katalogih ampak tam so navedene samo dolžine verige ne pa tudi za katere modele so namenjene (saj je logično). Pa na kaj je treba bit pozoren ko iščeš aftermarket verigo.

No če smo že pri tem, a kdo ve kolk dolga je moja veriga (Honda Transalp letnik 2001) oz. kje bi to lahko zvedla.

Poglej v navodila, ki si jih dobila pri nakupu motorja. Piše koliko členov ima veriga. Kolk km si pa naredila? Mogoče je dobro menjat tudi zobnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mene pa zanima naslednje: serviser je reku, da je veriga zaenkrat še kr u redu, ampak če bom pa šla na kako resno vožnjo, pa jo bo treba za vsak slučaj zamenjat. Omenil je tudi ceno 28k SIT. Zdaj pa me zanima, če se da zadevo dobit tudi kaj ceneje. Sicer sem malo gledala po katalogih ampak tam so navedene samo dolžine verige ne pa tudi za katere modele so namenjene (saj je logično). Pa na kaj je treba bit pozoren ko iščeš aftermarket verigo.

No če smo že pri tem, a kdo ve kolk dolga je moja veriga (Honda Transalp letnik 2001) oz. kje bi to lahko zvedla.

Poglej v navodila, ki si jih dobila pri nakupu motorja. Piše koliko členov ima veriga. Kolk km si pa naredila? Mogoče je dobro menjat tudi zobnike.

Ma bom spet mal težil.

Zobnikov ji še ni treba menjati. Po vsej verjetnosti bodo cel življenski vek zdržali.

Razen če ne bo kaj izrednega. Izguba olja v menjalniku zaradi,...kdo ve česa.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ima opravit izguba olja v menjalniku, z obrabo zobnika ketne na zadnjem kolesu ?

Po moje nič. En tolk kot zobnik z verižnikom.

:D

Pa mi štromarji se glih ne spoznamo na to. No saj sem mislu verižnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ima opravit izguba olja v menjalniku, z obrabo zobnika ketne na zadnjem kolesu ?

Po moje nič. En tolk kot zobnik z verižnikom.

:D

Pa mi štromarji se glih ne spoznamo na to. No saj sem mislu verižnik.

Vem da si mislu.

Zato sem pa napisal, da bom mal težil.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dadl dada tamtam didldum rompompom....... a zbrisem temo?

TA userji,ce se imate privatne stvari za pogovarjati,ki ne sodijo direktno v uporabo/izkusnje z TA potem predlagam,da to delate na chatu....... that´s why it´s there.

se mi ne da vas drek vsak teden brisati - ....matr,kot da plenice dojencku menjas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dadl dada tamtam didldum rompompom....... a zbrisem temo?

NNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

da si ne drzneš

briši smeti, ne pa cele teme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dadl dada tamtam didldum rompompom....... a zbrisem temo?

NNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

da si ne drzneš

briši smeti, ne pa cele teme

ja vau......... in KOLIKO SMETI NANESETE TLE NOTER?!?!?!?!!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tut serviser je reku, da verižnikov pa res ni treba. Narejeno pa 30k km.

Če menjaš verigo je zelo priporočljivo istočasno zamenjati tudi verižnike, ker so se stari delno prilagodili stegnjeni verigi in potem nova veriga ne naleže lepo, kar precej skrajša življensko dobo verige. Lani sem dal za DID-ovo X-ring verigo in verižnike 30k sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi ne da vas drek vsak teden brisati - ....matr,kot da plenice dojencku menjas!

OK sem precej k temu prispeval. Ti samo briši. :oops: :oops:

Kaj pa če bi moral pleničke potem še oprat. Tko jih pa sam menjavaš. :D

Se bomo poboljšali. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!