Skoči na vsebino

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari


fazerer

Priporočene objave

če je samo razpoka, se naravna in zašvasa z notranje strani. Če imaš srečo se vidi samo še razpoka in če te ne moti preveč ni nujno barvat.

no ql, prva dobra novica danes :whistle: hvala...

a mogoče pozna koga na območju Gorenjske, ki dobr nardi take zadeve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ql, prva dobra novica danes :whistle: hvala...

a mogoče pozna koga na območju Gorenjske, ki dobr nardi take zadeve...

Imaš Janija v bližini - Jesenice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se da dost dobr zrihtat če je kvaliteten majstr. Pri racetu še nisem bil ga je pa kolega zlo pohvalil. Drugač pa nač se ne sekirat zarad plastik. Se mora mal vidt da je motor dejansko uporabljan...

PS-še vedn lahko zgradiš streetfighterja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš Janija v bližini - Jesenice

To se da dost dobr zrihtat če je kvaliteten majstr. Pri racetu še nisem bil ga je pa kolega zlo pohvalil. Drugač pa nač se ne sekirat zarad plastik. Se mora mal vidt da je motor dejansko uporabljan...

PS-še vedn lahko zgradiš streetfighterja :whistle:

A to je ta Jani - karbon race... v bližini spara na Jesenicah? Ma kdo cifro, lahko na PM...

ja sej to mi je dons že dost ljudi rekl, oblubm, ne bom se več sekirala :whistle: ... sam to k je počen morm poštomat, tist kar je pa popraskan, bo pa zaenkrat ostal... ker ne bi bla rada preveč dolg brez motorja, glede na to da je sezona...

Hvala vam za pomoč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je res samo razpoka se sestavi skupaj pa se niti razpoke ne bo videlo več, če pa kak kos fali je pa drugo, drugače cifro imaš na prejšnji strani dva posta pred tvojim, je treba drugič mal pogledat ne se samo odpret temo pa sprašvat za cifro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je res samo razpoka se sestavi skupaj pa se niti razpoke ne bo videlo več, če pa kak kos fali je pa drugo, drugače cifro imaš na prejšnji strani dva posta pred tvojim, je treba drugič mal pogledat ne se samo odpret temo pa sprašvat za cifro :D

Hvala... ja ej veš koj to koj k sm k seb pršla po nesreči sem začela iskat za popravilo, tkodve ure po tem... pa sm tlele neki iskala pa nč najdla, vsa nejevolna... pa sem kar napisala... sej se bom naslednič bolj potrudila pa poiskala... vseen pa hvala no... sem že boljše volje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plastika je zelo tanka!!!, pa luknje za pritrditev boš moral sam narest, ampak za tak denar so super, pa še nalepke so polakirane, tako da odlepile se ne bodo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plastika je zelo tanka!!!, pa luknje za pritrditev boš moral sam narest, ampak za tak denar so super, pa še nalepke so polakirane, tako da odlepile se ne bodo

Condition : brand new with holes predrilled for easy installation

 

Pa nebo moral ampak morala se meni zdi xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Condition : brand new with holes predrilled for easy installation

 

Pa nebo moral ampak morala se meni zdi xD

ja luknje pa to naj bi ble že narejene, bolj me zanima če bo to 100% fiting na motor, da ne bi pri luči al pa pri zadnjem delu kej zastrigl in da ne bi lepo gor pasal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja luknje pa to naj bi ble že narejene, bolj me zanima če bo to 100% fiting na motor, da ne bi pri luči al pa pri zadnjem delu kej zastrigl in da ne bi lepo gor pasal....

Na avto net en prodaja te plastike kupljene iz kitajske za suzuki gsxr allstare, pa ga pokliči pa povprašaj kako in kaj je s temi plastikami.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sigurno da ni. Se pa da prilagodit, baje. :whistle:

jah tako kot original plastike verjetno nebojo, ce pa je dober kalup pa menda so vsaj priblizno uredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne drugega je ponavadi treba luknje povečati ker so zamaknjene

Pilica za nohte pa gasa. Ok šala. Sej to z olfa nozem pocasi povecas. Za 200€ dobis ze komplet poliestre za motor.

In potem se to da barvat in to ... Mah ... to so komplikacije. Rajsi na a.netu kupis za 200€ original plastike ( ce mas sreco ) pa je mir :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo pokažem:

Nikjer se ne da več kupiti zadnje bočne plastike za hondo vfr 400R, zato sem se odločil da jo naredim kar sam. Naredil sem zrcalni model iz siporexa, uporabil pa bom eno ploščo plastike, ki jo bom namestil na model in potem oblikoval s pištolo na vroč zrak. Še najbolj enostavna in dobra rešitev.

Ena slika:

dsc00094inb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto plastike, ki jo misliš preoblikovati z vročo pištolo ti priporočam, da narediš naslednje:

-model prekrij s selotejpom (omogoči ločevanje)

-v mavrici ali kje drugje kupi "poliester set" in imaš notri ~1m2 steklenih vlaken, smolo in trdilec

Naredi model iz vlaken; se bo veliko lepše uleglo po modelu, pa še precej manj se boš zajebaval.

Čez pa potem šprickit, navaden kit pa polakirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dec nauš verjel; včasih je treba večkrat kitat :alien1: šprickit velikokrat "pokaže", kje je treba še nanest kit. Ni vse teorija :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No mene pa zanima, kje v Ljubljani je kakšen dober ličar. Rabil bi, da mi pobarva plastike in nosilce, ki so bili na sprednji plastiki, nazaj pritrdi gor (če se ne motim jih stopi/zavari, ali nekaj takega). Sam ne poznam nobenega, razen pooblaščenega serviserja Aprilije, ki bi mi najvrjetneje vse dele naročil na novo...hec hec...so dragi, zato raje nebi njim nesel.

Sem premišljeval, da bi jih sam, samo sem to raje opustil...hvala bogu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a noben ne ve? Dejte no, sej sigurn kdo ve, aja, pa lepo bi bilo da je majstor poceni. :naughty:

Fant moj dragi preveč je s tem jebanja,da bi bilo poceni....Vsaka šola nekaj stane :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant moj dragi preveč je s tem jebanja,da bi bilo poceni....Vsaka šola nekaj stane :headbang:

No dobro, pol pa naj mi vsaj nekdo pove kje je kakšen v Ljubljani, da to zrihtam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dobro, pol pa naj mi vsaj nekdo pove kje je kakšen v Ljubljani, da to zrihtam.

To te sam nategujejo. Sprednjo komplet plastiko na Tuonoto je farbanje + svasanje prislo 50€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!