Skoči na vsebino

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari


fazerer

Priporočene objave

Mene pa zanima, kakšna je alternativa za ločilni premaz pri izdelavi poliestrov....vem da obstajajo profi paste in kreme, ampak so mi mal predrage za toliko kot jest rabim.

So mi že svetovali selotejp, pa razne premaze za parket, mene pa zanima, če je že kdo poizkusil navadn lekarniški vazelin....je dovol gost da ga kalup iz gipsa ne bo usrkau, zanima me pa če bo zdržal nanose smole :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem za mojstra, živi nekje pri BTCju in ima vse ločilce ter karbon in epoksi smolo vedno na zalogi, cena pa je zelo ugodna!

Telefonska je 040 217 930, ime pa sem založil.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Poglejte si malo izbire na nicoletti-bikes.com .

Ali kdo ve kje bi se dalo dobiti še kakšne replike poliestrov. Zanimam me če kdo prodaja prek ebaya?

Lp

post-26417-12629491363_thumb.jpg

post-26417-12629491999_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako izbiro, še lansko sezono ste zavračali naročila posameznikov, češ da se maloprodaje ne greste in izdelujete oklepe le za naročnike ki naročajo več kosov hkrati :hmm: a je tudi vas dosegla recesija, da boste sedaj začeli tudi maloprodajo na domačih tleh :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako izbiro, še lansko sezono ste zavračali naročila posameznikov, češ da se maloprodaje ne greste in izdelujete oklepe le za naročnike ki naročajo več kosov hkrati :hmm: a je tudi vas dosegla recesija, da boste sedaj začeli tudi maloprodajo na domačih tleh :worship:

Previsoko so leteli...vsi eni pametni in mogočni....zdaj pa...sam še z cenami se morajo prizemljit in bodo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Potreboval bi prednji blatnik za Hondo CBR 600 FS '01...

(se opravičujem, če vprašanje ne spada sem vendar nisem našel druge primernejše teme)

Najlepša hvala za odgovor že vnaprej,

LP,A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi lahko pobarval vizir na maski ker je spraskan? Vem da je neumno vprašanje ampak rajš najprej uprašam kot da

grem kupit novga :)

Popravljeno . Popravil Miha27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi lahko pobarval vizir na maski ker je spraskan? Vem da je neumno vprašanje ampak rajš najprej uprašam kot da

grem kupit novga :)

praske se spolirajo sam seveda če niso pregloboke so sm počeu tudi sam z navadnimi pastami in mašino za poleranje avtomobila in se je videlo napredek.. prodajajo pa prou posebne paste za poleranje takih reči npr. avto žarometov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

praske se spolirajo sam seveda če niso pregloboke so sm počeu tudi sam z navadnimi pastami in mašino za poleranje avtomobila in se je videlo napredek.. prodajajo pa prou posebne paste za poleranje takih reči npr. avto žarometov.

Za polirat so pregloboke :blush: Zgleda da bo treba novga kupt...

post-17185-126375239781_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za polirat so pregloboke :blush: Zgleda da bo treba novga kupt...

jah delno bi vn spravu sam tko da se nebi vidl pa ne... kr novga ija. al pa tko kt jst sm dubu enga druzga rablenga pocen in tok mejhna praska da se bo dal vn spravt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje!

Paše prednji blatnik od cbr 600rr na cbr 600 FS ???

Nujno moram vedit...

Hvala!

Lp,

A

To boš najhitreje zvedu če pokličeš na enega od Hondinih servisou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za polirat so pregloboke :blush: Zgleda da bo treba novga kupt...

Se bi dalo tudi to spolirat. Z malo potrplenja bo šlo.

Z vodobrusnim papirjem-začneš s 500 nato 1000 in na koncu še z 2000, ko pa poliraš pa stalno moči z vodo, sicer ko sem ga jaz poliral sem delal kar v

malo večji posodi in v vodi, ko praske izginejo pa še klasično poliranje s pastami.

Probaj saj novega lahko še zmerom kupiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo. Eno vprašanje imam! Zanima me, če kdo pozna koga, ki lahko del motorja (npr. blatnik, sklopko), obleče v karbon, oziroma imitacijo karbona?!

Hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bi dalo tudi to spolirat. Z malo potrplenja bo šlo.

Z vodobrusnim papirjem-začneš s 500 nato 1000 in na koncu še z 2000, ko pa poliraš pa stalno moči z vodo, sicer ko sem ga jaz poliral sem delal kar v

malo večji posodi in v vodi, ko praske izginejo pa še klasično poliranje s pastami.

Probaj saj novega lahko še zmerom kupiš.

Ups šele zdele sm vidu objavo :blush: Hvala za odgovor..motor je že od bajte ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu...

kaj si ja nor!

dane semd bil na yamaha servisu in mi je tip reko da samo sprednja maska stane 295€! headbang.gif

to bi pa znalo mene tudi zanimati.

kaj je sploh lahko narobe?

da se ne prilega? da plastika pokne ob vibracijah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!Zanima me če je že kdo naročal te oklepe,cena je ugodna sem pa skeptičen glede kvalitete

Moja povezava

Prvo kot prvo to niso poliestri!

To je ABS plastika in je kopija originala.

Kvaliteta : sama plastika je vsaj enkrat tanjša od originalne. Izdelava je komajda zadovoljiva.

Sam sem naročil za kolega ki vozi Hondo CBR954. Lahko pa rečem da je pobarvano za ta denar zelo lepo.

Zdaj a se splača ali ne hmm - odvisno koliko plastik imaš polomljenih. Če je samo kakšna stranska polomljena

se ti bolj splača kupit originalno stransko preko ebaya in jo nato pobarvati po želji.

To so bolj plastike al če ti je škoda originalnik , ali pa če si originalne polomil in bi rad imel

spet originalen moped - s tem da bo vsak malo bolj vešč motorist takoj ugotovil da nekaj ni vredu s plastikami _:)

Moje mnenje je - fuck china - poglej kam so nas pripeljal s tem pofl izdelki.

LP, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je glede telih ABS plastik nebi vedu, bi pa pohvalu tega prodajalca, ker prodaja kvalitetne double bubble screen-e. Kolega je naroču za svoj motor in je lepo pasala na vse luknje, ni bilo potrebno nobenih popravkov.

Jaz bom v kratkem naroču še zase double bubble screen od tega prodajalca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj naročo za hondo cbr 600rr letnik 06. Z poštnino in carino vred ga je prišlo cca 370-80 eurov(do austrije smo ob meji doma). Plastike kaj se kvalitete tiče paše vse brez problema edino kaj je material proti orginalnim slabši. Pomojem če ti okrog pade ni isto kot če bi z orginalnimi. Pobarvano je pa tudi dobro. Če gledaš da dobiš plastike pobarvane za ceno samo barvanja prinas(ki so še nalepke) se splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je - fuck china - poglej kam so nas pripeljal s tem pofl izdelki.

LP, Rok

če za ceno original maske dobiš tukaj komplet oklepe pobarvane v raznorazne dirkaške replike se mi gladko j... za tist 1,5mm razlike v debelini plastike, tko al tko so sam za gledat, lahko jih pa za dodatnih cca. 50€ vse skupaj ojačaš z plastjo poliestrskih vlaken, če se že gremo tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

380e??Kako?

Oklep pride 320+220poštnina in je to 540 dolarjev kar znese cca 400e

potem pa je še 20% davka + 5-7% carine in znese cca 550 evrov...ali ne gre približno tako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodajalec navaja da je debelina 2,5 - 2,7mm.. saj takšno debelino pa imajo tudi originali, tako da tu ne bi smelo biti razlike, v kolikor tale Kitajec navaja resnične podatke.. ??:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

380e??Kako?

Oklep pride 320+220poštnina in je to 540 dolarjev kar znese cca 400e

potem pa je še 20% davka + 5-7% carine in znese cca 550 evrov...ali ne gre približno tako?

cene so okol 420-450 eur s poštnino, davkom in carino vred.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!