Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

Heh," moja trmoglavka" je postala blagovna znamka MSja čeprav mi to ni v ponos. Mi je pa v ponos, da sem očitno toliko brana, da se URL mojega bivšega bloga splača preusmerjati na MS. Iznajdljivo, ni kaj :krneki: ... skoraj tako, kot poseganja v vsebino čisto prvega bloga, ki je še spadal pod MS ... :krneki: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, kot ti je verjetno znano, si svoj blog kar nekaj časa gostila na motosvetovem serverju in sicer pod dano domeno. In takrat ti to očitno ni bilo pod častjo.

Ko si ga sama prestavila drugam, se je domena pač uporabila za druge motosvetove stvari, saj je konec koncev last motosveta.

Poseganje v tvoj prvi blog pa je bilo rešeno tako kot je pač bilo, blogi na motosvetu pa zaradi tega sčasoma tudi umaknjeni.

Ampak pogrevat stare stvari je pač zabavno, kajne? In, ja....s to povezavo se je pa klikanje na motosvetu res povečalo! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, kot ti je verjetno znano, si svoj blog kar nekaj časa gostila na motosvetovem serverju in sicer pod dano domeno. In takrat ti to očitno ni bilo pod častjo.

Ko si ga sama prestavila drugam, se je domena pač uporabila za druge motosvetove stvari, saj je konec koncev last motosveta.

Poseganje v tvoj prvi blog pa je bilo rešeno tako kot je pač bilo, blogi na motosvetu pa zaradi tega sčasoma tudi umaknjeni.

Ampak pogrevat stare stvari je pač zabavno, kajne? In, ja....s to povezavo se je pa klikanje na motosvetu res povečalo! :trance_33_sleep:

Kdo pa kaj piše o časti in o tem, da je meni kaj pod ali nad čast? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa kaj piše o časti in o tem, da je meni kaj pod ali nad čast? :slap:

Pirko, ampak ne povej, da sem ti jaz povedal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirko, ampak ne povej, da sem ti jaz povedal...

Se mi je kar zdelo, da bo v tem zajcu grmelo pivo ... ti pa tudi moraš vse naprej sčvekat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je kar zdelo, da bo v tem zajcu grmelo pivo ... ti pa tudi moraš vse naprej sčvekat :rolleyes:

Valči, a neb ti mal Boze popila, glih tolk da si ustnice in še mal naokol spereš ?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valči, a neb ti mal Boze popila, glih tolk da si ustnice in še mal naokol spereš ?

:rolleyes:

RAN, sem ga spila v BiH ful, pa ni nič spralo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, če je že govora o Bozi...... A ste vedeli, da je iz nje nastala Koka kola? :eek:

Je bil enkrat en dokumentarec na to temo. Čaki malo, kak je že bil......Top lista nadrealista al nekak tak. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, če je že govora o Bozi...... A ste vedeli, da je iz nje nastala Koka kola? :eek:

Je bil enkrat en dokumentarec na to temo. Čaki malo, kak je že bil......Top lista nadrealista al nekak tak. :D

yes :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spucu kombinezon in škornje, namazal in pospravu še prej pa ketno namazu in dal rdečo kapico na štendr :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nekaj ne štima..ni mraza, psi pridni, (tatečna) kelnarca nasmejana, kava odlična, šefa ni in sodelavci prijazni... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!