Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

Khm.. :mellow:

Jaka - izleta s cirka deset udeleženci na katerih nisva spregovorila niti besede, ker si asistiral Nati; kava v Kamniku kjer si sedel zraven tiho kot miš med tem ko sva s Klimbro razpredala bedarije; kava pri Ani kjer si ravno tako tiho sedel v kotu medtem, ko je Bladzo razlagal neke bedarije o moških in ženskah – ne štejejo, ker bi bilo prekleto bizarno če bi.

Šla sva na točno tri kave – eno v..bog ve kam, eno v kresnico s pobesnelim mulcem in eno v francija, kjer sem ti povedala, da več kot frenda pač ne bova in konec in pika… s čimer si se tisti čas strinjal….

In ne.. »teh« zmagovalcev pač ni bilo »kar nekaj« (za razliko od vseh deklet, ki si jim ti imel priliko morit na žive in mrtve) – poznaš točno enega in vsi skupaj so bili točno štirje in niti en več. Ostalo so tvoje ali motosvetovske nebuloze, ki si jih lahko vtakneš globoko v rit, da jih boš dobro začutil.

Hvala za pozornost in nasvidenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse, nehaj morit kurirki Nagayi. Kaj nisi opazil, da že dolgo nisi več pionirček, pač pa odrasel partizan? Močan si, na ramenih nosiš šarca ali dva. Ukvarjaj se raje z resnimi ženskami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema, ki naj gre prosto pot ... no, včeraj sem bila na sproščujoči poti, da pobesnim od preveč prostega dojemanja nekaterih, kaj je to svoboda govora in kaj je to izkoriščanje človeka po človeku. :unsure:

Bi pasal en sproščujoč sprehod, prosto po navdihu ... :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse, nehaj morit kurirki Nagayi. Kaj nisi opazil, da že dolgo nisi več pionirček, pač pa odrasel partizan? Močan si, na ramenih nosiš šarca ali dva. Ukvarjaj se raje z resnimi ženskami!

ti si tudi nekaj nekam vtakni pa bo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močno priporočam uporabo opcije "ignoriraj člana" in "dodaj PM na črno listo" :winkiss: ... verjemte mi, da je zelo uporabno :whistle:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda ker sem reku ...prosto pot, ker si nisem mislil da se bojo pucale osebne zadeve.

Kokrkol, vsako dobro potegne za sabo tut nekaj slabega ampak k sreči je sreča spet na moji strani in lahko mal vržem uč na tole dogodkovje in po stotinčnem premisleku napišem, p no v rt, kdor serješ.

Spet se bolš počutim.

Nadaljujte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohujšanje v Dolini Šentflorjanski – prevrat ali razvrat? Ko novi prišleki ogrozijo hinavsko in sprijeno šentflorjansko družbo. Še več. Dvojnost človeške narave in žalostna tragikomedija brez konca. Ne dvojna, ampak multimoralna »čednost«. Kdo so pravi pohujšanci in kdo pohujševalci? Kdo je zdaj hlapec in kdo smrdljiva drhal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V debatah (praviloma čisto brezpredmetnih in irelevantnih) je najpogosteje uporabljena moška replika (ko ne gre več in zmanjka municije) ženski à očitanje nataknjenosti zaradi slabe posteljne storitve.

Ker pač tisti trenutek nič bolj konstruktivnega ne pade v moško glavo.

In ker se uporabniku replike očitno zdi, da ženski mesto v debati pač ne pritiče. Ali pač, a le če pridno kima in se smehlja.

Fletnost replike o »nenataknjenosti« je seveda tudi v dejstvu, da naj bi z njeno uporabo bila »razžaljena« ne samo tečna debaterska protagonistka kot sogovornica, pač pa debater z njo fino fajn še malo podreza v zasebno življenje, pa malo potaca še po njenem partnerju (če ga reva boga tako tečna in nemogoča sploh ima – le kdo bi jo hotel)

Kajti tam mora biti nekaj hudo napak, če se ženska spušča v debate (take strašansko pomembne in vzvišene) s pripadnikom nasprotnega spola. Ženski tam pač ni mesto. :blush:

A pametni pravijo da drugih soditi po sebi ni vedno modro, ker se lahko hudo uštejmo.

Če so vaše dame tečne, ker jih slabo natikate in brez osebnosti, ko vam jih slučajno pač uspe nataknit (bog ve po katerem ključu), to vsekakor ni dokazilo vaše vesoljne »resnice«, da so ženske zoprne in tečne ter opletajo s svojimi mnenji le, ko so slabo servisirane.

Mogoče ste samo bedaki, mogoče počutje in odzivi ženske populacije pač niso odvisni od vašega ali kateregakoli tiča.

Kruto..

Lajf saks… u stink ... get ower it :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nasmeh.... Siroko smejanje! Pocasi bo zmanjkalo serviserjev za Guzzije.

A koga boli kurac? Pizda?

Nobenega?

Super!

Pogrebi.... ko jih jebe. Niso priloznosti za smejanje.

So pa zato zapuscinske razprave! Priloznost za krohotanje, ne samo smejanje....

Totalna beda.

Mogoce bom spremenil mnenje, da porocna torta najbolj spremeni babo.

No, po meni ne bo dedovala nobena baba. Sem naredil sina in to mi zadostuje.

Pravzaprav mi je on po eni strani celo odvec in prevec....Itaq bo najbrz peder, kakor sva (in) ga vzgajava.

Kaj mi sploh se ostane?

Sestra? "Tista" Cerkev?

Pozenem vse po grlu in odnesem s seboj? Cirozo, kaksnega raka? Bom koncno izvedel, zakaj sem se trudil, kaj sem pocel in kaksne so posledice mojega truda? Moje zivljensko delo, takorekoc? Nekateri dobijo samo oskarja (ali pa Viktorja, ali pa kaksno drugo usrano nagrado, zaradi katere se njihovo zivljenje ne bo spremenilo)

Jest bom dobil.....veliko, veliko vec. pravo zivljensko nagrado. Smrt!

Ko bi se vsaj ubil na motorju, pa kaze, da ne bo nic iz tega. Prekleta stara jajca so vedno pokvarjena takrat, ko jih najbolj potrebujem.

Hehe, pa pravijo, da s tega sveta nic ne odneses sabo. Kaj pa prezgodnja smrt? A to je nic? Al to je nic?

Mogoce bi mi pa morali ti moderni plasticarji postati vsec. Bi se hitreje ubil. Picis 200 v ovinek in seveda ga ne zvozis. Iz "neznanega vzroka" bi zapeljal na levi vozni pas. Ali bi mi pa "kdo" izsilil prednost.

Ma ja, je pokvarjen. Tko da ne mi srat, da se japonci ne kvarijo. Vse na tem gnilem, pokvarjenem svetu je pokvarjeno in gnilo. Samo vidis ne takoj, ker je vse zamaskirano za lepo fasado. In edin smisel zivljenja je...(evo vam, zivljenska modrost popolnoma zastonj ) to, da tvoj smrad smrdi mocneje kot smrad vseh ostalih. Da vohas svoj smrad. Ali pa vsaj blokiras smrad ostalih. Problem pri tem je, da se svojega smradu navadis in ga sploh ne zaznavas oz. ti postane standard . In potem nekatere premami (kot je mene, prasica) z "maskirnimi barvami" ala smrad od Diorja Poison (Yes, poison she was, kar sem spoznal mnogo kasneje. Kaj ces, nikoli se ne nehamo uciti).

Dior. Prasec od cloveka, ce mene vprasas. 100 % nek vanzemaljac z Venere, ki se je infiltriral.

Kaj ces lepsega, ce bi lahko jest ta denar uzival in ne moji potomci in zavarovalni upravicenci.

Jebite se vsi skupaj. Vsa svoja zavarovanja bom prekinil in uzival.

In ko bo koncno to moje smrdece telo izginilo......No, v najslabsem primeru bom dobil se eno priloznost v tej "people infested" greznici od zemlje....

Enivejz, danes se bom smejal. Ja, ob tem kaj je moj fotr pustil za seboj. Ker sem si rekel, da ne bom popizdil. Ker to bi bilo potem razocaranje nad samim seboj.

Kaj vec itaq ni ostalo...

Najbrz je hotel vec, ampak...jebat ga, prej bi se moral pobrigati za to. Zdej je prepozno.

Materialne dobrine si lahko ustvaris sam. Ce ne, potem ne bi bilo nobenega sina revnega oceta, ki si je ustvaril premozenje. Kaj pa psihicno zdravje? Ja, tudi tega si lahko ustvaris sam. Malce tezje in dolgotrajneje kot materialno.

Nekateri nikoli.

Ma dej, sej je vse brezveze. Vse je zavozeno.

Ampak je vsaj zavozeno od gum od motorja in ne od ....kaj pa vem....tankovskih gosenic? Krampa in lopate? Pira in snopsa? Bab?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

nikogar ne poznam

nobena resnica me ne prepriča

nič ni več samoumevno

vse je spremenljivo

vključno z mano

še dobro da čas tako hitro mineva

vedno hitreje

najprej tedni potem meseci

zdaj mi že celo leto manjka

odlično

konec je blizu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
  • 2 let pozneje...

V debatah (praviloma čisto brezpredmetnih in irelevantnih) je najpogosteje uporabljena moška replika (ko ne gre več in zmanjka municije) ženski à očitanje nataknjenosti zaradi slabe posteljne storitve.

Ker pač tisti trenutek nič bolj konstruktivnega ne pade v moško glavo.

In ker se uporabniku replike očitno zdi, da ženski mesto v debati pač ne pritiče. Ali pač, a le če pridno kima in se smehlja.

Fletnost replike o »nenataknjenosti« je seveda tudi v dejstvu, da naj bi z njeno uporabo bila »razžaljena« ne samo tečna debaterska protagonistka kot sogovornica, pač pa debater z njo fino fajn še malo podreza v zasebno življenje, pa malo potaca še po njenem partnerju (če ga reva boga tako tečna in nemogoča sploh ima – le kdo bi jo hotel)

Kajti tam mora biti nekaj hudo napak, če se ženska spušča v debate (take strašansko pomembne in vzvišene) s pripadnikom nasprotnega spola. Ženski tam pač ni mesto. blush.gif

A pametni pravijo da drugih soditi po sebi ni vedno modro, ker se lahko hudo uštejmo.

Če so vaše dame tečne, ker jih slabo natikate in brez osebnosti, ko vam jih slučajno pač uspe nataknit (bog ve po katerem ključu), to vsekakor ni dokazilo vaše vesoljne »resnice«, da so ženske zoprne in tečne ter opletajo s svojimi mnenji le, ko so slabo servisirane.

Mogoče ste samo bedaki, mogoče počutje in odzivi ženske populacije pač niso odvisni od vašega ali kateregakoli tiča.

Kruto..

Lajf saks… u stink ... get ower it trance_01_afro.gif

 

uf fak.... razžalitev moškega je resnično ena najbolj ikrutih stvari ki lahko pade na pamet ženski.... če sklepam po postih bi rekla da je zadnje čase veliko moških ne poservisiranih... da jim sploh pada kaj tazga na pamet...

 

pa da ne bi samo o tičih, lahko danes o tem, da je kruta realnost, ki se meni ne zdi kruta sploh, prvlekla dež, kar končno pomeni september in jeeessss, moja prva želja se uresničuje :P

 

nagaja je dobla spet en plus od mene  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

spizdla :

Današnji svijet se vrti oko toga tko je najljepši, tko je najveća "elita", tko ima najviše lajkova, prijatelja... Danas ljudi nalaze sreću u tuđoj nesreći. Sretni ste kad netko pati, kad je netko tužan, a nije vam palo na pamet, da pomognete. Svi kažu imam previše problema, ali niste se zapitali. Imaju ih i drugi, a nitko ih ne pita. Vidite neku curu u poderanoj odjeći, prvo što ćete napraviti bit će da ćete joj se smijati, nikome ni ne padne na pamet kako to boli. Kada ste tužni mora se cijeli svijet vrtjeti oko vas, ali niste se sjetili pomoći kada ste sretni, onima koji nisu. Svi se međusobno vrijeđaju, ogovaraju... pričate o ljudima, a da im ni ne date priliku da ih upoznate kakvi jesu. Govorite da je ku*va svaka cura koja vam nešto smeta bez obzira dali ima 10, 16 ili 26 godina. Uvijek mislite da ste bolji o drugih, a po čemu? Po tome što imate najnoviji mobitel ili ta neka sranja. "Pravi prijatelj" je postao naziv za svaku osobu koja zna vašu jednu, jedinu tajnu. Zar se nitko ne sjeća one iskrene sreće, ono kad nekoga iskreno voliš svim srcem. One sreće kada pomognete nekome. Zar ne bi bilo ljepše bez laganja? Bez varanja, sve bi bilo ljepše kad bi svako stao i razmislio kako se ponaša. Čemu vrijeđati nekoga tko ti je nekada bio sve. Zašto za sve uvijek krivite druge, a ne razmišljate o svojim postupcima. Svi smo mi ljudi, ali malo ko je čovjek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so vaše dame tečne, ker jih slabo natikate in brez osebnosti, ko vam jih slučajno pač uspe nataknit (bog ve po katerem ključu), to vsekakor ni dokazilo vaše vesoljne »resnice«, da so ženske zoprne in tečne ter opletajo s svojimi mnenji le, ko so slabo servisirane.

Kruto..

Lajf saks… u stink ... get ower it trance_01_afro.gif

 

ženske so zmer sitne ..če je ne je sitna..če jo slabo je sitna ...če jo dobr je sitna ker jo ne večkrat... če jo dobr pa dostikrat je pa sitna k je lačna pa žejna pa nis ta cajt k si se z njo ukvarjal nč skuhal pa opral...

 

najboljši amortizer za sitnobo je V-twin ... ene že vejo zakaj ...ker izboljša spolno življenje para in je po furi glih prav zmatrana da je zadovoljna če jo ..pa tud glih prov zmatrana tudi če jo ne - sam morš pa večerjo skuhat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

zakaj mi vsi na moj odgovor na njihovor vprašanje: a boš šla še na motor ? rečejo da sem fukjena? :kva1:

jaz nč ne štekam, pa sam rečem JA..... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

tole sm mislu prlept u eno temo o vožnji v službo z motorjem ...pa raj nism .... je tolk zajebancija de je preveč resnice not...

 

baje bodo policisti za takrat pripravili tudi preventivno akcijo preverjanja obvezne opreme / prve pomoči ,tehnične izpravnosti motorjev z velikim povdarkom na skuterjih - svetlobna telesa , izrabljenost pnevmatik , skladnost s homologacijo in na nekaterih kontrolnih točkah celo preverjanje učinkovitosti zavor ter glasnost izpuha ter trenutne psihofizične sposobnosti zdravnika vključno z vsebnostjo nedovoljenih substanc (od alkohola ,drog do sitnih žena)..

seveda bodo negativne ugotovitve/rezultati  te preventivne akcije primerno preventivno sankcionirane ...

kar se tiče akcije pa bodo sankcionirani vozniki lahko donirali min 20% in max 50% polovičke v dobrodelne namene od tega pol (25% polovičke)  maksiju  , ostale pol pol pa krajevnemu gasilskemu društvu ... številke računov za donacijo bodo natisnjene in prilepljene na zadnji levi stranski šipi vsakega policijskega vozila na območju kjer bo to vozilo akcioniralo...

ker je predpogoj da je ta list nalepljen na šipi in povrh vsega še zadnji levi se policisti motoristi akcije ne bodo udeležili ( predvsem ne zaradi obstoja najmanjše možnosti da bi lahko katerikoli udeleženec akcije zahteval vzporedno ugotavljanje izpravnosti policijskega motorja na kontrolni točki - sej jim res ne privoščim sam tako pač je  )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

I' re back, a v mestu kaj dogaja?

So stare motosvetovske riti še žive?

..

Še dobro da nimam tistih potreb, ker te ženejo v dejanja, ki jih kasneje ne obžaluješ, ampak se jih z veseljem spominjaš.

Škoda, da se ti dogodki več ne vršijo, ker spomini na njih vzbudijo veliko željo po obnovitvi.

Kaj češ, ujet v medsvet, katerega pomen nikakor ni pozorno sledenje in izvrševanje naročil, seveda je, ampak tega se braniš, izoliraš in si daješ nadpomen verbalne moči.

Ti si niče, kdor se nad druge postaviš, ti si vse, kdor pomoči ne odstaviš.

 

Kampanja uspeha, potrebe otroške, nakupi v lidlu, najcenejše pivo.

 

gumijasti škornji, brez mucke, mrzli, debele nogavice, primi vročo palico, pazi vroča, peče.

 

Vrhnji sloj sivine je predrt, notranjost blesti v izbruhu, ljubezen povsod, druga beseda ne obstaja. Seveda obstaja, ampak je ni, ni izgovorljiva, izvršljiva in priznana.

Kamen je okrogel ali oster, oboje uporabno v svojem namenu, ker kreše iskro, reže hrano ali obkroža ogenj, zunanjo toploto, osnovo bistva.

Seveda ogenj, pra energija, silovita moč, ki jo ugasne le voda. Ujami bistvo, ujami sredino, ujami razmerje kjer z roko v roki elementi gojijo ravnovesje.

Podpis, noč, stol, karnisa, razglednica, pepelka, lahko temna, svetla, rjava, rdeča. Izklesana budnica vpija kot goba, volumen je nenasiten, vpijoč v nebo, podnevi luna ni polna.

Kodri, na balin, stabilno utemeljeno, stoj na eni nogi in miži. Noč, nestabilno. Ravnovesje je kje?

Gramoznica pogoltne, gora dvigne, pesek popolni, zemlja pokrije. Ravnovesje. Korenina, rastlina, življenje. Spet smo tam.

Pogon na vse ude, plezaš po treh dimenzijah, se utapljaš, zopet splaviš, čofotaš in lebdiš. Občutek vsetelesnega, sam s sabo, sam z nikomer, nikogar ob tebi, a še vedno pri vseh.

Vsi ti, eden oni, oba vidva..edino pravilno. Oba vidva. Dva, en ob drugem, drugi s prvim, prvi z edinim, on z njim? Po želji. Hvala.

Prelet nad krajšo zgodovinsko cesto, vijuga po dolinah, se vzpenja po rebri, plazi po vrheh in prehaja preko grebenov. Vse cilje poveže enovita razpredelnica vedno začetih, nikoli končanih linij neskončnic.

Balon polnjen praznine, ne otipaš, ko grabiš, si pregost gost v snovi, ki te obkroža.

Geslo je dolgo, namen je kratek, kompliciranje je veliko, zaključek jedrnat. Pismo je tanko, vsebina je težka, težja od praznine in lažja od grama.

Manj kot gram misli naredi čudež, poveže dva, tri, več. Praznine več ni ali je, samogovor.

Dilema.

4 leta in 7 mescev

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!