Skoči na vsebino

tema, ki naj gre prosto pot


Priporočene objave

Samo so pa vztrajni. Iz rusije, brazilije,... :)

-----Original Message-----

From: Malevolence H. Toby [mailto:Whitfield@fortek.ru]

Sent: Sunday, March 20, 2005 10:48 AM

To: Xxxx

Subject: Evening, landlord :)

What's so good about it? :)

Ma chaa

The most happy marriage I can imagine to myself would be the union of a deaf man to a blind woman.

See in what peace a Christian can die.

Faith is not something to grasp, it is a state to grow into.

Action to be effective must be directed to clearly conceived ends.

The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.

No man knows less than the man who knows it all

An ounce of intuition is worth a pound of tuition.

Give no bounties: make equal laws: secure life and prosperity and you need not give alms. Man knows more than he understands.

Freedom is just chaos with better lighting.

Live, let live, and help live

Law grinds the poor, and rich men rule the law.Be grateful for the home you have, knowing that at this moment, all you have is all you need.

One half the world must sweat and groan that the other half may dream.

An effective human being is a whole that is greater than the sum of its parts.

With children use force with men reason such is the natural order of things. The wise man requires no law.

The hall-mark of American humor is its pose of illiteracy.

Fame comes only when deserved, and then is as inevitable as destiny, for it is destiny.

--

No virus found in this incoming message.

Checked by AVG Anti-Virus.

Version: 7.0.308 / Virus Database: 266.7.4 - Release Date: 3/18/2005

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko sem se bril, sem se urezal. Spet. Kapljica krvi je pocasi stekla po vratu. Klice me...ampak... NE,....nimam casa....

Bolj ko sem si brisal z vodo, redkejsa je bila kri. In hitreje je tekla po vratu. In vedno nizje.

OK, ok... saj grem... Naj ti bo. Danes se bova se igrala. Mogoce tudi po Celovski. Ma kaj mogoce....ziher.

Samo potem pa dost. Imam dosti drugega dela. Pa itaq ne vem, kaj hoces... saj razpadas. Malo prevec si domisljas. Ne bos zdrzal koraka z mano. Starjak.

Tudi ona ga ni. Pa je bila nova. Lepo ulaufana. Lepo unicena. Terminirana. Skoraj.

Bolje, da jo pozabim. Saj je bilo fino, dokler je slo. Ampak....prenezna....presibka...

A danes smo 20tega?

Hehe, dvojka se obraca. Se 9.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf moj dragi se je danes po treh prstih urezal z ubodno žago,hvala bogu da samo površinsko,bošček moj :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O lej lej, Tina je pa skor tok kt jst zaslužla...  :grim  :naughty:  :whistle:

Revež

Zamenjaj službo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko sem se bril, sem se urezal. Spet. Kapljica krvi je pocasi stekla po vratu. Klice me...ampak... NE,....nimam casa....

Bolj ko sem si brisal z vodo, redkejsa je bila kri. In hitreje je tekla po vratu. In vedno nizje.

OK, ok... saj grem... Naj ti bo. Danes se bova se igrala. Mogoce tudi po Celovski. Ma kaj mogoce....ziher.

Samo potem pa dost. Imam dosti drugega dela. Pa itaq ne vem, kaj hoces... saj razpadas. Malo prevec si domisljas. Ne bos zdrzal koraka z mano. Starjak.

Tudi ona ga ni. Pa je bila nova. Lepo ulaufana. Lepo unicena. Terminirana. Skoraj.

Bolje, da jo pozabim. Saj je bilo fino, dokler je slo. Ampak....prenezna....presibka...

A danes smo 20tega?

Hehe, dvojka se obraca. Se 9.

kaj pa je 29.3. razen mojega rojstnega dne? :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mrbit se motim, ampak enkrat te dni, mrbit pa ravno 29., ma Chomsky predavanje... upam, da se bom zrinu pod njegove velike ideološke peroti. qrc, itak, da se naum ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, vikend bo hmali, motor bo lih s servisa, nove gume bojo montirane.......................in.........................dž bo :blink: :angry: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mrbit se motim, ampak enkrat te dni, mrbit pa ravno 29., ma Chomsky predavanje... upam, da se bom zrinu pod njegove velike ideološke peroti. qrc, itak, da se naum ;)

Kje pa ima predavanja? Pa menda ne v SLO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa ima predavanja? Pa menda ne v SLO?

Zakaj pa ne? A smo res tolk zakotni in odrezani od sveta, da dobivamo kakovostne vsebine samo z 10-letno zamudo, kadar mimo našega otoka pripelje kakšna izgubljena barka, polna trupel in starih knjig/časnikov?

29. marca ob 17h ali 18h v Cankarevom domu. Brezplačne karte so že "razprodane".

Jaz še hvatam krivine, če mi bo ratalo... ampak dvomim.

PS: vem, da smo :topic:.

PS2: http://www.chomsky.info/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Two Wolves

An old Indian Grandfather said to his grandson who came to him

with anger at a friend who had done him an injustice........

"Let me tell you a story. I too, at times, have felt a great

hate for those that have taken so much, with no sorrow for what

they do. But hate wears you down, and does not hurt your enemy.

It is like taking poison and wishing your enemy would die.

I have struggled with these feelings many times."

He continued......

"It is as if there are two wolves inside me;

One is good and does no harm. He lives in harmony with all

around him and does not take offense when no offense was

intended. He will only fight when it is right to do so, and in

the right way. He saves all his energy for the right fight.

But the other wolf, ahhh!

He is full of anger. The littlest thing will set him into a

fit of temper. He fights everyone, all the time, for no reason.

He cannot think because his anger and hate are so great. It is

helpless anger, for his anger will change nothing.

Sometimes it is hard to live with these two wolves inside me,

for both of them try to dominate my spirit."

The boy looked intently into his Grandfather's eyes and asked...

"Which one wins, Grandfather?"

The Grandfather smiled and quietly said......

"The one I feed."

Indian Author Unknown

post-2120-1112986938_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ga pa ni upu poslat, sm mogu pretipkat...

From: M.... S..... (Moj Sef 2)

Sent: Tuesday, April 12, 2005 10:14 AM

To: D.... R..... (Moj sef 1)

Cc: M.... S.....

Subject: J..... B...... Nima Kaj Delat

Importance: High

D.....

J.... mi je pravkar rekel, da nima kaj delat in da gleda u luft.

Sem ga vprasal, kako to, pa je rekel, da mu sef pac ne da dela.

Sicer mi to zelo ni blo vseč, ko je pripomnil, da ga v prenesenem pomenu boli k****, če cele tedne gleda v luft

Prosim, če poskrbiš, da bo imel dovolj in še več dela kot ga lahko opravi...

Lp M..C

PS: Enako velja tudi za študenta - J...... - poskrbi da bo imel več dela kot ga lahko opravi!!!! Ker sicer nima smisla da ga imamo tlele.

:?

Zakaj pa ne raje knjizno nagrado za prizadevnost? Eh, brezveze....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SOAR WITH THE EAGLES

There's an old fable that talks about a man who found an eagle's egg and put it in a nest of a barnyard hen. The eagle hatched with the brood of chicks and grew up with them. All his life, the eagle did what the barnyard chicks did, thinking he was a barnyard chicken.

He scratched the earth for worms and insects. He clucked and cackled. And he would thrash his wings and fly a few feet in the air.

Years passed and the eagle grew very old. One day he saw a magnificent bird above him in the cloudless sky. It glided in graceful majesty among powerful wind currents, with scarcely a beat of its strong golden wings. The old eagle looked up in awe. "Who's that?" he asked. "That's the eagle, the king of the birds," said his neighbor. "He belongs to the sky. We belong to the earth-- we're chickens."

So the eagle lived and died a chicken, for that's what he thought he was.

How sad when we who are children of the King live as chickens when we could fly with the eagles.

Anonymous

post-2120-1113400595.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pristopica po tistih vegastih tlakovcih na tistih svojih vrtoglavih petkah z zanesljivostjo, ki jemlje dih. Gospodična. Ljubka, sveža, nadvse mična.

Se ustavi pred hiško, na kateri visi izvesek. Takle:

Z namenom. Zahotelo se ji je bilo namreč piščančjih flugic. Zlato zapečenih in hrustljavih.

In položi negovano, nežno ročico na (zlizano, malce mastno) kljuko. Ne prav rada, vendar - kako naj bi sicer prišla do svojih tolikanj zaželenih flugic? Kar ji oko obstane na napisu, sicer v zeleni barvi, vendar dovolj nedvoumnem. Takem:

Vendar ne za dolgo, kajti že v naslednjem hipu skozi (tudi malce mastno) steklo vrat uzre podobo dveh moških. Ki nepremično zreta v smeri gospodične mične z ljubeznivim, vabečim, pričakujočim pogledom številka 69. Takole:

Gospodična mična omahuje... :unsure:

Poželenje s strahom se bojuje... :unsure:

Pogled ji negotovo semintja potuje... :unsure:

In na koncu zmaga... strah? Morda ponos? Morda princip?... (napačna?) vzgoja?

Vprašajev je zmanjkalo.

Odločen obrat na vrtoglavo visoki petki in odhod. Bistveno manj zanesljiv. Na vogalu se celo spotakne.

Danes ne bo flugic :cry:

(samo toliko, da ne boste pozabili klobasat v tole kolosalno temo :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomini na življenje ...shrljivo tišino je razparalo tuljenje granat velikega kalibra.zemlja je podrhtevala in ječala kot ženska v ognju naslade. drugega nisem mogel misliti takrat, ker sem se ravno vrnil iz dvodnevnega zasluženega počitka. tista dva dneva sem preživel ob ženski. ah ženska, nedoumljivo lepo je ob njej, počutiš se kot v nedrjih matere narave, zadovoljen, srečen...te matere, ki jo sedaj prebadajo in mlatijo razbeljena jekla, te narave, ki ne diši več po milu in topli vodi ampak po smradu razpadajočih trupel, človeške mizerije in eksploziva...in jek naslade zamenja ječanje umirajočih, tiho hropenje ranjenih in včasih pridušen jok preživelih...a vendar se mi dogaja nerazumljivo. to, da navkljub vsej grozi okoli mene ne čutim drugega kot mir, tak mir, kot bi ležal sedaj ob ženski po najinem viharju...celo slike od moje roke pokončanih se zdijo nekam barvite in domače, ne več grozne in moreče....še svoje tovariše sem gledal, kako jih je trgalo na kosce, kako so v grozljivem metežu boja mož na moža besno pobijali in bili pobiti. a vse to se mi je zdelo kot čudovit ples. ples življenja in smrti, dvojnost in popolnost... takrat sem umrl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že cel dan tavam po službenih hodnikih polnih razne perjadi in neštetih govoric, ki so baje iz preverjenih logov ... Biba je odpujsala v Izolo in tako sem ostala brez prostora za umik ... in namesto, da bi šla sedet na plažo, gledat ljudi in si o njih izmišljat zgodbe, se kratkočasim s pisanjem po ekranu ... komaj čakam, da bo večer, ko se bom vsedla v avto, nabila muziko prav po čefursko do konca in se odpeljala proti severu ... tja, kamor vedno raje zahajam, kjer je mir, kjer lahko zjutraj samo v razvlečeni majici pijem kavo na klopci pred hišo in poslušam ptiče, ki so mi v rani mladosti pili živce s svojim "kričanjem", sedaj pa delujejo tako pomirjajoče ... tja, kjer se ti oko ustavi na pisanih rožah travnika in lahko opazuješ množico žužkov, ki se nerodno kobacajo po njih ... tja, kjer poznam vsako gozdno pot, pa vendar na njih vedno odkrijem kaj novega ... tja, kjer te ljudje vsakič ko te srečajo vprašajo, če si še vedno doma na morju in ti začnejo dopovedovati kako srečen si, ker si tam in kako nesrečni so, ker oni niso tam ... tja, kjer mi pogled na mojo Uršljo vedno nariše nasmeh na obraz ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi je lahko

ker imaš mene :lol1:

Ampak kaj sem za to dobila? :hmm:

Na koncu si me pustu :) ( no, ne vem še, kdo je koga)

Ej, to bi tut blesavc widu.... :P

Mogoče je kakšna ljubezen

vredna bolečine. :yes:

Moja in tvoja ne več -

Ker sva samo sled u pesku,

brazda, ki izginja..... :krneki:

Danes odpiram oči. :eek:

Po vsem tem času. :doze:

Skrajni čas. :?

Ostala je samo navada. :krneki:

(Po dugmićih priredila BR.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že cel dan tavam po službenih hodnikih polnih razne perjadi in neštetih govoric, ki so baje iz preverjenih logov ... Biba je odpujsala v Izolo in tako sem ostala brez prostora za umik ... in namesto, da bi šla sedet na plažo, gledat ljudi in si o njih izmišljat zgodbe, se kratkočasim s pisanjem po ekranu ... komaj čakam, da bo večer, ko se bom vsedla v avto, nabila muziko prav po čefursko do konca in se odpeljala proti severu ... tja, kamor vedno raje zahajam, kjer je mir, kjer lahko zjutraj samo v razvlečeni majici pijem kavo na klopci pred hišo in poslušam ptiče, ki so mi v rani mladosti pili živce s svojim "kričanjem", sedaj pa delujejo tako pomirjajoče ... tja, kjer se ti oko ustavi na pisanih rožah travnika in lahko opazuješ množico žužkov, ki se nerodno kobacajo po njih ... tja, kjer poznam vsako gozdno pot, pa vendar na njih vedno odkrijem kaj  novega ... tja, kjer te ljudje vsakič ko te srečajo vprašajo, če si še vedno doma na morju in ti začnejo dopovedovati kako srečen si, ker si tam in kako nesrečni so, ker oni niso tam ... tja, kjer mi pogled na mojo Uršljo vedno nariše nasmeh na obraz ...

Tja.....kjer je objem dragega vedno lepši in močnejši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa p:zda, ku grem ven s hiše že fasam klopa :angry2: ma to golazen ne prenašam več, sej še trave ne smem pogledat že leze gor po meni, orkodijo, da bi babe tako delale pa ni na vidiku... :angry2: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!