Skoči na vsebino

SKUTER vs. TOMOS


bOnZy

Priporočene objave

Vi ste kup amaterjev ,ki nimate pojma. Dej pomislte kako se boš ustavu k boš na konc ravnice 600 ST motorje "dol" počte. Povečini ste totalni zelenci v svetu motorizma, newem kako lahko take neumnosti kvaste.

Znano pa je ,da mal naštimana 4ka sname dol vsak skuter. Ne govorim o 70ccm kitih, ampak o isti prostornini.

Mal se v roko vzamte pa 2× preberte kaj pišete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne mislim, samo benotu sem hotel pokazat svoj stil vožnje.

Kamera ni lih lepo snemala ko se je vse treslo. Drgač pa je za določanje hitrosti uporaben števec .) :P :P

Si pokazov in samo še potrdu moje domneve o tem kakšen voznik si .)

Ravnina :kva2: gassss u podn :headbang:

Mogoč bi me bl impresionirov če bi dav posnetk kkšnih ovinkov :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pokazov in samo še potrdu moje domneve o tem kakšen voznik si .)

Ravnina :kva2: gassss u podn :headbang:

Mogoč bi me bl impresionirov če bi dav posnetk kkšnih ovinkov :photo:

Torej vsak dan drugače domnevaš? Naj te spomnim: "ne pa ti luzr k se raj v koloni vozš". .) Dobro no, jaz sem povedal svoje, ti si tudi i guess, zaklučmo s tem, ker je vse vkup nastalo iz tega ko sem k jernejevemu postu pripisal svoje izkušnje s skuteristi, lahko pa gremo kdej na kako turo da ne bo nekih dvomov o pristnosti hitrosti predvajanja posnetka. Ta vikend bo lepo vreme, sem zmeraj za akcijo, PM me. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej vsak dan drugače domnevaš? Naj te spomnim: "ne pa ti luzr k se raj v koloni vozš". .) Dobro no, jaz sem povedal svoje, ti si tudi i guess, zaklučmo s tem, ker je vse vkup nastalo iz tega ko sem k jernejevemu postu pripisal svoje izkušnje s skuteristi, lahko pa gremo kdej na kako turo da ne bo nekih dvomov o pristnosti hitrosti predvajanja posnetka. Ta vikend bo lepo vreme, sem zmeraj za akcijo, PM me. :)

ah jebat ga... to so sam zdej živčni, k sva jim povedala svoje izkušnje z skuteristi... ni važn... sploh ni pomembn... sam bolan se mi zdi da en napiše da je na aeroxu pustu uzadi rs 125... dejte no .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej vsak dan drugače domnevaš? Naj te spomnim: "ne pa ti luzr k se raj v koloni vozš". .) Dobro no, jaz sem povedal svoje, ti si tudi i guess, zaklučmo s tem, ker je vse vkup nastalo iz tega ko sem k jernejevemu postu pripisal svoje izkušnje s skuteristi, lahko pa gremo kdej na kako turo da ne bo nekih dvomov o pristnosti hitrosti predvajanja posnetka. Ta vikend bo lepo vreme, sem zmeraj za akcijo, PM me. :)

Tist sm bl iz provokacije napisu tko da ne preveč resno jemat.

Pa ja ... bol da nehamo k je na splošno zlo konfliktna tema tole :D

ah jebat ga... to so sam zdej živčni, k sva jim povedala svoje izkušnje z skuteristi... ni važn... sploh ni pomembn... sam bolan se mi zdi da en napiše da je na aeroxu pustu uzadi rs 125... dejte no .)

U našmu koncu je en mu aprilio 125 pa mu je komi 120 kmh šla ... te hitrosti so pa skuterjem tut dostopne. Tko da je čist možno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist sm bl iz provokacije napisu tko da ne preveč resno jemat.

Pa ja ... bol da nehamo k je na splošno zlo konfliktna tema tole :D

U našmu koncu je en mu aprilio 125 pa mu je komi 120 kmh šla ... te hitrosti so pa skuterjem tut dostopne. Tko da je čist možno ...

sfukana... ker men gre z blokadami 140 km/h po ravnem .) jah kok skuterjev pa sploh zagleda to hitrost .) pa da ne prašam rajš po kolk časa .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro je no tema je skuter vs. tomos ne skuter vs. 125 (zato ker se to res ne more primerjat. skuterji so fajn ja dokler ne dobiš v roke 125 - obvezno 2T )

Upam da nisn koga prizadel al pa spravo v slabo voljo :blush: tud meni so skuterji (bili) zanimivi in za mestno vožnjo so še vedno boljši kot 125 (poraba, stroški, okretnost na pločnikih,... ), ampak samo za mestno vožnjo ko pa prideš na bilokatero malo hitrejšo cesto pa pač dolgčas. Ampak od 14. do 16. leta pa skuterji zakon =D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U našmu koncu je en mu aprilio 125 pa mu je komi 120 kmh šla ... te hitrosti so pa skuterjem tut dostopne. Tko da je čist možno ...

ahh... ...ko jo odblokiras ma pa 6,4 sekunde od nule do 100... ...to je pa skuterjem malo tezje dostopno... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k neki govorite kakšne dolina je tu računejte da je 20tospinjski klanc pa usak klanc je dolg ene 4 do 5 km pol maš ene par res takih hudih ovinkov in preglednih sm ti moraš met u glav razčisčeno kuk si prpravln raskerat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahh... ...ko jo odblokiras ma pa 6,4 sekunde od nule do 100... ...to je pa skuterjem malo tezje dostopno... :D

z eno ornk midrace predelavo 70cc to dosezes ;) z race si pa ze mim :), da ne govorim o cilindru 2fast4you k razvije prek 25hp ;).. pa nehi ze primerjat skuterja z 125, isto k bi 125 pa 600SS klaso... halo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: jst sm z rsko zx 6r dol pihnu pa yamaho xt 660 tud :naughty: :naughty: :naughty:

dobr sm meu pač mal več jajc kr una 2 :P mene ni NOBEN skuter pod 125ccm še uzadi pustu... tok BTW pa reč kar čš, sam k vidm kake frajerje na skuterjih napedenanih, grem prov zmerej za njimi, pa se kdaj najde tud kašn k misl da mu bo ratal :lol1: :lol1: :lol1: pa mi pol tipo naštima nasmeh na ustih, k ga zadi pustim :D :D dobr uzadi me je pustu edin malaguty 50 (70) sam tisto ma 10 kojnev pa 60 kil :devil:

aja pa moja rs ka ma 15kojnev (zaenkrat) :devil:

razn jst :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z eno ornk midrace predelavo 70cc to dosezes ;) z race si pa ze mim :), da ne govorim o cilindru 2fast4you k razvije prek 25hp ;).. pa nehi ze primerjat skuterja z 125, isto k bi 125 pa 600SS klaso... halo :grrr

A niso 2fast4race cilindri? Drgač so pa zdej TCR cilindri zunaj :evilgrin: Ček it aut

post-3961-1164478371_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej Langus ne prbijej.... ti jernej pa tut... tvoja negrre 140 nikol... :yawn:

Dej ti pi**a ena ne prbijej... kr neki tle nabijaš... ti mene nisi nikol prehiteu... pa nehi tlele neki nabijat... še reku sm ti da ti dam za per če me prehitiš pa si sam reku, da to pač ne gre... aja... drgač sm šu po gorenski avtocesti 150km/h .. po obvoznci gre pa 140 za đabe .) drgač pa tlele ni taprava tema .)

razn jst :grim

NE PRBIJAJ.... SPOMLADI OBVEZNO DRAG RACE ... PA POSNET... DA BOŠ TIH ENKRAT ZA VSELEJ .)

aja... sam kurc k bo spomlad že more powerfull 2T power :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... drgač sm šu po gorenski avtocesti 150km/h .. po obvoznci gre pa 140 za đabe .)

tud RSka z 28 mm uplinjacem (28 HP) mora it okrog 160... :blink:

razn ce nimas do konca odprte, tisto je pa pol druga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!