Skoči na vsebino

SKUTER vs. TOMOS


bOnZy

Priporočene objave

Glupo izpadeš če se pred diskoteko prpeleš s šterko, pa težk kko babnco dobiš na tk moped

Tudi z skuterom izpadeš glupo če hoiš pred diskoteke z njim... Pol pa po možnosti še tam burnoute delaš, se naganjaš gor pa dol z temi par konjički in si največji frajer za 13letnice :lol1:

P.S. Pa še pit ne smeš nič =D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gdu prav da nesmeš pit piješ lahku sm policaji te nesmejo dobit :)

itak, pa se zablokiranga si mel, on pa 180-kit, pa öhlins vzmetenje...

js sm tud z aprilio mitsubishija GT 3000 dol poknu, sam tud js ne bom povedu da se ni hotu/znal pelat na polno..

ne nism mel zablokiranga sm nima predelave naprimer 70ccm

sm če se od dokterja učiš pol moraš znat vozt :)

rossi the best

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm če se od dokterja učiš pol moraš znat vozt :)

rossi the best

pol pa ni skuter tisti oh in sploh, da bi aprilio dol poknu, ampak si ti znal tolk pelat, on pac ni sel na polno (al pa ni znal, upal,... ). men je tud ratal yamaho YZF 750 dol poknat (sicer v onem levem ovinku na koncu Sentvidske ravnine - malo cez 160 sma mela not), pa je tipson ni sparu, pa tud pirhe je mel konkretne, sam eno so jajca, drugo pa to da mas motor nastavljen po svojih potrebah, in da ga cutis, da ves kje priblizno je meja. pa tud s fiesto sm ta teden poknu dol dva audija A3 TDI (en 90 HP, en 110 HP), kljub temu da moja fiesta ni konkurencna, ampak ce hoces premalo al pa prevec se ne izide. ;)

in btw, od rossija se nisi cist nic naucil - tam si sam navdih dobu, sama tehnika je pa nekaj cisto drugega, nekaj cesar se na televiziji ne da vidit. ;)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z yamaho aerox k tu ti je pa najbulši motor za po ovinkih se gont jaz sm enga z aprilio rs125 iz gorjancev pihnu u izi pa nimam nč kej posebej prerihtanega sicer je pa tud odvisn kuk znaš ti motor vozt pa kakšna jajca maš da si kej upaš

:lol1: :lol1: :lol1: jst sm z rsko zx 6r dol pihnu pa yamaho xt 660 tud :naughty: :naughty: :naughty:

dobr sm meu pač mal več jajc kr una 2 :P mene ni NOBEN skuter pod 125ccm še uzadi pustu... tok BTW pa reč kar čš, sam k vidm kake frajerje na skuterjih napedenanih, grem prov zmerej za njimi, pa se kdaj najde tud kašn k misl da mu bo ratal :lol1: :lol1: :lol1: pa mi pol tipo naštima nasmeh na ustih, k ga zadi pustim :D :D dobr uzadi me je pustu edin malaguty 50 (70) sam tisto ma 10 kojnev pa 60 kil :devil:

aja pa moja rs ka ma 15kojnev (zaenkrat) :devil:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: jst sm z rsko zx 6r dol pihnu pa yamaho xt 660 tud :naughty: :naughty: :naughty:

dobr sm meu pač mal več jajc kr una 2 :P mene ni NOBEN skuter pod 125ccm še uzadi pustu... tok BTW pa reč kar čš, sam k vidm kake frajerje na skuterjih napedenanih, grem prov zmerej za njimi, pa se kdaj najde tud kašn k misl da mu bo ratal :lol1: :lol1: :lol1: pa mi pol tipo naštima nasmeh na ustih, k ga zadi pustim :D :D dobr uzadi me je pustu edin malaguty 50 (70) sam tisto ma 10 kojnev pa 60 kil :devil:

aja pa moja rs ka ma 15kojnev (zaenkrat) :devil:

:OK:

pa npr. ko se kak skuterist zalima čist za rit ko se pelaš v koloni 70kmh, pa maš 5m placa pred sabo in se spravi prehitevat. Pol pa tak maš slabe 2min cajta, ga malo opazuješ na svoji levi, ko gre mimo pa šaltaš dve prestavi niže pa pomahaš :devil: :devil: :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje brezzveze da se kregate pa neki filozofirate... pocakmo dirke pa bo cas povedal svoje, magar naredte anketo kdo bo hitrejsi pa bomo vidl kdo ma prov in kdo ne. sam mocno dvomim v premoc tomosa, glede na to da se skuterji na nekaterih progah zeloooooooo priblizajo SM klasi...pa se tomos ma 10cc vec ;)

spostovani Zok, ti si tipicen idealist z nerealnim misljenjem. ne mors primerjat automatika pa runnerja...roko na srce automatika bo bistveno prej zvilo kot pa runnerja ;) pa se stock masina automatika ne razvije tolk moci, tko da bi bil skupni cas kroga boljsi pri skuterju.

ti nisi skuteras. ti si dirkac. ti si izven konkurence. tvoje mnenje ne steje. :P

Ti pa ne primerjej motorja ki je v osnovi narejen za progo s skuterjem ki je v osnovi narejen za cesto, to ne steje :photo: :grrr .... pa nej vam bo ze enkrat jasn, tko k ne mors primerjat motoGP motorja pa WSBK halo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spostovani Zok, ti si tipicen idealist z nerealnim misljenjem. ne mors primerjat automatika pa runnerja...roko na srce automatika bo bistveno prej zvilo kot pa runnerja ;) pa se stock masina automatika ne razvije tolk moci, tko da bi bil skupni cas kroga boljsi pri skuterju.

nja nja nja, sm se tud js najprej smeju samem seb ko sm nazaj gledu, ampak tisto je letelo na spretnostne voznje... ...eeee, kdo je ze zmagu na drzavnem? khm, keeeh, eheeeem, khm, avtomatik. :devil:

pristas skuterjev pa nikol nism bil, in moje mnenje je temu primerno. :P

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

pa npr. ko se kak skuterist zalima čist za rit ko se pelaš v koloni 70kmh, pa maš 5m placa pred sabo in se spravi prehitevat. Pol pa tak maš slabe 2min cajta, ga malo opazuješ na svoji levi, ko gre mimo pa šaltaš dve prestavi niže pa pomahaš :devil: :devil: :P :P

To da te en prehiteva po pa daš v nižjo pa po gasu je ne samo prekršek ampak tudi IDIOTSKO vedenje!!!!

Drgač pa saj uporablja svoj potencial da je na dveh kolesih in raj prehti kolono ... ne pa ti luzr k se raj v koloni vozš ... čeprov si na dveh kolesih in se šele pol zrajtaš k te en s skutrjm prehti ... jao jaooo :BUA: :slap:

:topic: sam taki mi greste pa res na zivce :wacko:

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa enkrat enga na avtocesti Zagreb - Split z mojim (original) flexerjem prehitu, on je mel pa Ducatija Desmosedici! To je zihr zato, ker mam jst na flexerju pokromirano balanco, pa je zarad tega tok manjši zračni upor...pa tok več gre :lol1:

Popravljeno . Popravil Stig
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa vzoren voznik. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, ah... ...glede na tvoje objave predlagam ban. :devil:

glede na tvoje, pa jaz tebi, kakšno institucijo..

pri nas v Lj imam Polje, pri vas, boš pa že sam, kaj našel..

ali pa vsaj še enkrat osnova in srednja šola..

Lp zoky

Popravljeno . Popravil mAc10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro argumentirane izjave so vedno dobrodosle. :headbang:

get rid of honduh and get a life.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOMOS je :OK: :OK: :OK: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.To da te en prehiteva po pa daš v nižjo pa po gasu je ne samo prekršek ampak tudi IDIOTSKO vedenje!!!!

2.Drgač pa saj uporablja svoj potencial da je na dveh kolesih in raj prehti kolono ... ne pa ti luzr k se raj v koloni vozš ... čeprov si na dveh kolesih in se šele pol zrajtaš k te en s skutrjm prehti ... jao jaooo :BUA: :slap:

:topic: sam taki mi greste pa res na zivce :wacko:

1. Jaz to nardim po tistih 2min ko jih oni rabi da me prehiti in je takrat že pred mano, če nisem dovolj jasno napisal...

2. Pa dej kaki potencial... Če rabi 2min (ja, pretiravam) da se mimo enega avta spravi kaj bo te prehiteval kolono 20 avtov ki se pelajo 5kmh manj kot njemu leti skuter? Razumem to početje v mestu s skuterjem, ne pa na malo hitrejši cesti. Meni pa grejo taki skuteristi na zivce in zato jih takoj prehitim. Glede moje vožnje v koloni, ne da bi hoto kej dokazat razn to da govoriš na pamet o nekih luzerjih... --->> KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej pa misliš da si car če voziš k norc?

Nič ne mislim, samo benotu sem hotel pokazat svoj stil vožnje.

ka to si nalasc delcke videa ven rezu, da zgleda hitreje? :D

Verjetn je sam slabo uploadalo ;)

Kamera ni lih lepo snemala ko se je vse treslo. Drgač pa je za določanje hitrosti uporaben števec .) :P :P

Popravljeno . Popravil ajazbe7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!