Skoči na vsebino

SKUTER vs. TOMOS


bOnZy

Priporočene objave

TOMOS ... ze ime pove svoje Tovarna Odpadnega Materiala Oziroma Sranja :grim

svaka jim cast za pogumne besede :worship:

Ce pa gre apnka al pa atx bolj ko pa kaki skuter te si jajce odrezem pa oke vun skrampam pa pesu vrzem

ne sranja ampak Smeti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, takole se zmenimo. Naj pridejo tvoji kolegi na kašen miting in naj gre najjača apnarca proti enemu midrace skuterju, magari proti highend skuterju zaradi mene. In pol če ga premaga boš lahko se še oglašal, drugače pa nehaj smetiti po forumu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer čist neumesno..Nisem strokovnjak šraufanja. Vem le osnove..

Ampak po mojem mnenju nikoli tomos ne bo dosegu skuterja v hitrosti kot v dizajnu..

Namreč skuterji za dirke sem nekje prebiral tudi da gredo do 160 km/h kaj je prekleto veliko za do 100ccm sranje..

Apn 160? Mal bi bla tezka, mogoče če daš od RSV mašino gor, če pustimo specialko, ker ni v cenovnem rangu skuterjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Apn 160? Mal bi bla tezka, mogoče če daš od RSV mašino gor, če pustimo specialko, ker ni v cenovnem rangu skuterjev

poznam nega, k je meu apnko z e90 mašino gor... 90 kubikov mislm da... in mu je letela 140 km/h. ampak je bla vozna sam 14 dni redne vožnje, saj so se potem začeli šraufi odšravfavati... :) ...in ni bla več varna, bla je sam še za rezervne dele... :D

no, ni pa dosegu 160...to je res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaooo ljudje...da ne bova jst pa koci mitota prpelala .)

pol boste vi vidl kaj je to hitrost ane koci :OK:

mah dejte se umirit...jst sm meu apnko predelano pa je šla 95 REALNO sam je že to tresl k kurba...mi je skor bat v rit zabil...tko da skuter je definitivno hitrejši

sam je pa tomos zame še zmer večja legenda v primerjavi s sesalcem k mi gre na kuraaaac :angry:

sosed ga ma...pa me zmer zbudi k tok sesa da sploh spele... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo se že zmenil kaj naredit ko bo kdo kaj pametn kok mu gre motor ane reesko :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo se že zmenil kaj naredit ko bo kdo kaj pametn kok mu gre motor ane reesko :devil:

točno tako :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaooo ljudje...da ne bova jst pa koci mitota prpelala .)

pol boste vi vidl kaj je to hitrost ane koci :OK:

mah dejte se umirit...jst sm meu apnko predelano pa je šla 95 REALNO sam je že to tresl k kurba...mi je skor bat v rit zabil...tko da skuter je definitivno hitrejši

sam je pa tomos zame še zmer večja legenda v primerjavi s sesalcem k mi gre na kuraaaac :angry:

sosed ga ma...pa me zmer zbudi k tok sesa da sploh spele... :BUA:

:lol1: :lol1: :lol1: kaj ti mislš da ma tvoj mito 80km al kaj, 125ke se hitr naveličaš, gasdokonca.press :grim :grim

p.s. boš prpelu mitota na en miting da vidmo kaj je hitrost ja :grim

sicer se pa opravičujem za offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaooo ljudje...da ne bova jst pa koci mitota prpelala .)

pol boste vi vidl kaj je to hitrost ane koci :OK:

Sam ti pa tud ne zdržiš enega dneva, da ne bi omenil kako je mito oh in sploh, ter kako leti :) Še vedno je samo 125ccm, torej prešvoh :D

Kar se pa tiče skuterjev vs Tomos, gre pa moj glas Tomosom. Saj ne zanikam, da je skuter v marsikaterem pogledu par svetlobnih let pred Tomosi, sam ko bo en skuter toliko prestal, kot Tomosi, s katerimi smo se kot muloti furali po gmajni, kros progah in čez ves mogoč drn in strn, takrat bo pa tudi v Sahari polarna zima :D

PS. Ko sem mel še ATXa, je kolega v Piaggiota (se ne spomnim kateri model) namontiral 70kit in naredil še nekaj ostalih predelav in bil nadvse pameten kako tista jajca letijo in kako je sploh skuter najbolšejši in najhitrejši, šel naj bi 110km/h. Zanimivo je bilo to, da sem ga še isti dan prehitel na relaciji Rakek-Cerknica (cesta kjer se tišči poln plin celo pot) z običnim ATXom, ki je imel bt motor in nekaj manjših predelav, ter seveda spremenjene prenose. Pa garantiram, da tisti ATX pod nobenim pogojem ni šel realno več kot 85km/h. Od takrat naprej vedno jemljem z veliko rezervo pripovedke skuteristov o podiranju raznih hitrostnih rekordov. Imel sem še več podobnih izkušenj, ko so razni đeki s skuterji, ki naj bi šli 100km/h+ ostali za mano.. Saj ne rečem, so skuterji, ki verjetno res dosegajo zelo visoke hitrosti, ampak mislim, da je pa 90% pripovedi skuteristov kako njihovi sesalci letijo 100km/h+ bullshit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti pa tud ne zdržiš enega dneva, da ne bi omenil kako je mito oh in sploh, ter kako leti :) Še vedno je samo 125ccm, torej prešvoh :D

Kar se pa tiče skuterjev vs Tomos, gre pa moj glas Tomosom. Saj ne zanikam, da je skuter v marsikaterem pogledu par svetlobnih let pred Tomosi, sam ko bo en skuter toliko prestal, kot Tomosi, s katerimi smo se kot muloti furali po gmajni, kros progah in čez ves mogoč drn in strn, takrat bo pa tudi v Sahari polarna zima :D

PS. Ko sem mel še ATXa, je kolega v Piaggiota (se ne spomnim kateri model) namontiral 70kit in naredil še nekaj ostalih predelav in bil nadvse pameten kako tista jajca letijo in kako je sploh skuter najbolšejši in najhitrejši, šel naj bi 110km/h. Zanimivo je bilo to, da sem ga še isti dan prehitel na relaciji Rakek-Cerknica (cesta kjer se tišči poln plin celo pot) z običnim ATXom, ki je imel bt motor in nekaj manjših predelav, ter seveda spremenjene prenose. Pa garantiram, da tisti ATX pod nobenim pogojem ni šel realno več kot 85km/h. Od takrat naprej vedno jemljem z veliko rezervo pripovedke skuteristov o podiranju raznih hitrostnih rekordov. Imel sem še več podobnih izkušenj, ko so razni đeki s skuterji, ki naj bi šli 100km/h+ ostali za mano.. Saj ne rečem, so skuterji, ki verjetno res dosegajo zelo visoke hitrosti, ampak mislim, da je pa 90% pripovedi skuteristov kako njihovi sesalci letijo 100km/h+ bullshit!

Svaka čast res je.Sicer ma pa ene 5 procentov skuterjev res predelave,ki omogočajo hitrosti 100+,samo to toliko stane ,da bi si že kako 125ko lahko omislili,glede na to kaj ponuja tomos za svojo ceno je skuter 100 krat predrag.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast res je.Sicer ma pa ene 5 procentov skuterjev res predelave,ki omogočajo hitrosti 100+,samo to toliko stane ,da bi si že kako 125ko lahko omislili,glede na to kaj ponuja tomos za svojo ceno je skuter 100 krat predrag.. :lol1:

za hitrost nad 100km/h je potrebnih okrog 100 tisocakov, nad 110 do 120km/h okrog 200k, ostalo pa je razred zase :)

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nevem zakaj primerjate, skutera z Tomosom, niti v ceni si nista enaka edino kar je da mata isto ccm ostalo pa nič ni, enako kot da primerjaš R1 z nekim hyosung chooperom bzw to, pa z skuterom do 100-110 ni problem prit kar pa je dalje pa že zahteva nekaj vlaganja, govorim realno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nevem zakaj primerjate, skutera z Tomosom, niti v ceni si nista enaka edino kar je da mata isto ccm ostalo pa nič ni, enako kot da primerjaš R1 z nekim hyosung chooperom bzw to, pa z skuterom do 100-110 ni problem prit kar pa je dalje pa že zahteva nekaj vlaganja, govorim realno

Po mojih izkušnjah se je še za vsakega skuterista do sedaj, ki mi je trdil da mu gre 100 in več, ob merjenju z avtomobilom izkazalo, da je to bullshit. Pa tudi pri avtomobilu števci raje preveč pokažejo kot premalo. Kot sem rekel, ne zanikam, da nekateri skuterji grejo tolk ali več, sam sigurno jih pa ne gre 40% 100+, kakor je razvidno v anketi iz sorodne teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. boš prpelu mitota na en miting da vidmo kaj je hitrost ja

sicer se pa opravičujem za offtopic

Dej Pleya ne govor k tega mitota še v življenju nisi vidu .) Je pa res samo 125 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Pleya ne govor k tega mitota še v življenju nisi vidu .) Je pa res samo 125 :)

[/quote

hehe ti ne govor k 125 še u lajfu sploh vozu nisi..pa tud če ma nevem kaj not mito nebo vidu nevem kakšne končne(o kakšnih 200kmh lahk sam sanja) niti pospeškov.. zdej pa dost, ne mislm se več kregat, sam mi gre pa na falus, da model misl da ma 150km na 150 kilah .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam tok...moj mito je pa pomoje med najbolšimi 125kami kar jih sploh je .)

sam je pa res da je še zmer 125...tko da ne morte se vi oglašat kok ste močni k mate 5x več kubov k jst...sam dej mojih 43KM na 130kg pa tvojih xxKM na 150kg..pa bova takoj vidla kdo ma bl močn motor .)

al pa dej moje konje v primerjavi s kilami prot R1...pa boš vidu kaj bi jst naredu R1 s takim razmerjem...

drugač gre pa moj glas tomosu...ker tomosa lahko upedenaš za tak keš k skuterja še kupt ne morš...it 50ccm pa brezveze govort da gre 100...ker to gre par sekund pol pa že spustiš gas ker se ti bi pregreu .)

tko k jst mam recmo končno 140 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam tok...moj mito je pa pomoje med najbolšimi 125kami kar jih sploh je .)

sam je pa res da je še zmer 125...tko da ne morte se vi oglašat kok ste močni k mate 5x več kubov k jst...sam dej mojih 43KM na 130kg pa tvojih xxKM na 150kg..pa bova takoj vidla kdo ma bl močn motor .)

al pa dej moje konje v primerjavi s kilami prot R1...pa boš vidu kaj bi jst naredu R1 s takim razmerjem...

drugač gre pa moj glas tomosu...ker tomosa lahko upedenaš za tak keš k skuterja še kupt ne morš...it 50ccm pa brezveze govort da gre 100...ker to gre par sekund pol pa že spustiš gas ker se ti bi pregreu .)

tko k jst mam recmo končno 140 :naughty:

lahko vidva ja 120km na 170(max) kilah...? ti ma tud če jih imaš 43km na 130kg...

to je 1,4 kg na 1km... ti maš pa recimo(!!) 1km na 3kg.. Mislm nevem, mogoče sem te narobe razumel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups...hotu sm povedat konje glede na kubikaturo...mal sm biu še zaspan :blush:

pa sploh se mi ne da kregat...ker jst vem da sm zadovoljen z motorjem...čez dve leti bom pa tud jst kej druzga kupu...tko da ne vem kaj sploh sanjaš..a se čm jst spravt na ene mulce z rs 50 al pa tzr 50 pa jim čm govort ker motor mam jst :naughty:

zastrašujočeeeee :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups...hotu sm povedat konje glede na kubikaturo...mal sm biu še zaspan :blush:

pa sploh se mi ne da kregat...ker jst vem da sm zadovoljen z motorjem...čez dve leti bom pa tud jst kej druzga kupu...tko da ne vem kaj sploh sanjaš..a se čm jst spravt na ene mulce z rs 50 al pa tzr 50 pa jim čm govort ker motor mam jst :naughty:

zastrašujočeeeee :devil: :devil: :devil:

imaš prav, se posipam z pepelom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!