Skoči na vsebino

SKUTER vs. TOMOS


bOnZy

Priporočene objave

ah no dobro proti robijevi dna ali pa denZovi rsi ma malokatera 125 (odprta brez kita) do 100 za praskat.

z njima grem pa še probat...takoj k ulaufam :D

imaš prav, se posipam z pepelom

ej sej brez veze se kregat...pač z leti si kupmno vsakič več .)

rajš povej kje boš dau za per :P

šala da me ne boš zdej pojedu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matex46: ups my bad bolaninzjeban.press

Reesko: Ni problema, bom dau za per, bomo se enkrat nekje dobil..Bomo kšno rekl, kšno turo nardil :devil: in potem šli še na pivce :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matex46: ups my bad bolaninzjeban.press

Reesko: Ni problema, bom dau za per, bomo se enkrat nekje dobil..Bomo kšno rekl, kšno turo nardil :devil: in potem šli še na pivce :OK:

dobiš nazaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

in pol se clovk prasa če ni biu to z DNA naš roba? :P <_< :lol1:

in bistvo tega je a nas bojo res tomosi začel prehtvat??? NI GOVORA!!! :) :devil:

veš kaj na malo krajši razdalji z tomosem šibnem skuterj kopa se cesta vleče pa me skuter šibne z levo roko

tako da na krajši razdalji te šibnem po malo bolj ravni cesti pa se raje skrijem O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez veze je primerjat skuterje in tomose predelane, uzamte skuterja in tomosa s tovarne in jih primirjajte.

Mestno vožnjo definitiuno obvladajo skuterji. Izven mesta in po makadamu pa je odvisno od modela do modela.

Nekdo se je neki pritoževal da so skuterji predragi ?? a tomosi so poceni?

Pomoje najbolši skuter kar ji je blo je bil Piaggio Zip SP ali FR. za 360 k sit si dobil motor ki je šel odblokiran 80km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez veze je primerjat skuterje in tomose predelane, uzamte skuterja in tomosa s tovarne in jih primirjajte.

Mestno vožnjo definitiuno obvladajo skuterji. Izven mesta in po makadamu pa je odvisno od modela do modela.

Nekdo se je neki pritoževal da so skuterji predragi ?? a tomosi so poceni?

Pomoje najbolši skuter kar ji je blo je bil Piaggio Zip SP ali FR. za 360 k sit si dobil motor ki je šel odblokiran 80km/h

Mestno vožnjo obvladajo skuterji??Verjemi ,da je za mestno vožnjo daleč boljši navaden automatic .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LOL!!!

prvo kar je, apm 6ka z el batom 38 ne preseže hitrosti 75 km/h! drugo kar je, amortizer ni šans da bi dau na hitrost kej, tretje kar je, je pa to da se na skuterju milijonkrat udobneje sedi kot na apnu!

lp, gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Bom še jaz napisal svoje mnenje o teh "brčijih". :D

Skuter sem vozil prvič pred nekaj dnevi,neko italijansko sranje, mislim, da je imel 70 ccm.

Udobno sedenje, dobre zavore, to pa tut vse,kar mi je bilo všeč. Sedim in vlečem gas,nobenega šaltanja, glas tut tak,kot naš pokvarjen sesalec. Tisto z gasom me je spominjalo na invalidski voziček moje stare mame.

Jaz sem starejša generacija in sem definitivno za Tomos APN! :OK: :OK: :OK:

Zdaj me pa napadite!!!! :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še jaz napisal svoje mnenje o teh "brčijih". :D

Skuter sem vozil prvič pred nekaj dnevi,neko italijansko sranje, mislim, da je imel 70 ccm.

Udobno sedenje, dobre zavore, to pa tut vse,kar mi je bilo všeč. Sedim in vlečem gas,nobenega šaltanja, glas tut tak,kot naš pokvarjen sesalec. Tisto z gasom me je spominjalo na invalidski voziček moje stare mame.

Jaz sem starejša generacija in sem definitivno za Tomos APN! :OK: :OK: :OK:

Zdaj me pa napadite!!!! :P :P :P

Končno en ,ki ve kaj govori!!Sesali bomo doma!Na cest pa tomos rula!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh dajte no to se sploh ne more primerjat :slap: Skuter je boljši v vseh pogledih tomos pa je dober samo za šraufanje ker skos nekaj crkuje pa za pozimi ko ti je škoda skutera pa se greš s tomosom drkat po snegu kako urco pol pa ga lahko spet celi dan šraufaš ker vse pocrka.

Edino kaj je problem da ti je na skuterju zelooo dolgčas brez prestav in če bi še enkrat bil star 13, 14 let ne bi več kupo DNA-ja ampak kakega endurca ala Malaguti xtm. Drugač glede skuter vs. tomos pa je ena navadna runnerca boljša od kateregakoli tomosa v vseh pogledih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tu se pa js tud strinjam, čeprav nisem ljubitel skuterjev, prej obratno, so skuterji sigurno boljši v vseh pogedih.

Je pa brezveze primerjat npr apn-a s kako gilero runner ker je le ta nastala 20let kasneje,(od teh ki se prodajajo še danes) tomosi pa se niso veliko spreminjali!

Odvisno je pa tud kje se voziš!

- Po mestu je daleč bolši skuter.

- V kakih "rovtih" ti pa skuter ne pomen velik, apn s kramparco se pa nobene hoste + hriba ne ustraši .)

Še enkrat povem da je skuter vs. tomos brezveze primirjati, ker sta nastala v prevelikem časovnem razmiku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj ste otročji, pejte se vn igrat :photo:

Še enkrat povem da je skuter vs. tomos brezveze primirjati, ker sta nastala v prevelikem časovnem razmiku!

Ja saj je tema res čisto brezvezna ker pač gre za dve nasprotni strani in se ne da določit kaj je boljše ampak je pa vseeno zanimiva :OK: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj je tema res čisto brezvezna ker pač gre za dve nasprotni strani in se ne da določit kaj je boljše ampak je pa vseeno zanimiva :OK: hehe

Se strinjam! :D :D :D

Saj pravim,jaz in moja generacija smo odraščali ob Tomosih. Tisto pa, kar je zgoraj en napisal, da se malo voziš pol pa šraufaš cel popoldan, ne drži.No vsaj pri mojmo ne. Če ga pa že šraufam,mam pa vsaj zobnike,ne pa neke čudne jermene in centrifugalne sklopke pa cel kup elektronike! :P :P :D :D

Tomos je :worship: :worship: :worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam! :D :D :D

Saj pravim,jaz in moja generacija smo odraščali ob Tomosih. Tisto pa, kar je zgoraj en napisal, da se malo voziš pol pa šraufaš cel popoldan, ne drži.No vsaj pri mojmo ne. Če ga pa že šraufam,mam pa vsaj zobnike,ne pa neke čudne jermene in centrifugalne sklopke pa cel kup elektronike! :P :P :D :D

Tomos je :worship: :worship: :worship: :yea1:

Ja točn tko k si napisu ... ti (vi) si pač tomos generacija in so skuterji zate pač čudo tehnike z jermenom, centrifugalno sklopko in elektroniko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL!!!

prvo kar je, apm 6ka z el batom 38 ne preseže hitrosti 75 km/h! drugo kar je, amortizer ni šans da bi dau na hitrost kej, tretje kar je, je pa to da se na skuterju milijonkrat udobneje sedi kot na apnu!

lp, gregor

ko sem js mew apn6-ko 2003 letnik z l38 batom pa powerco mi je šow 80 po tamalem po ravnem, z avto merjeno, največ pa kok so bli zobniki, standard 98:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točn tko k si napisu ... ti (vi) si pač tomos generacija in so skuterji zate pač čudo tehnike z jermenom, centrifugalno sklopko in elektroniko.

Ne misli, da je skuter zame čudo tehnike! :devil:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat povem da je skuter vs. tomos brezveze primirjati, ker sta nastala v prevelikem časovnem razmiku!

no, da primerjamo pol nekaj, kar je nastalo v istem casovnem obdobju, pa ce ze devate skuterjem prednost s 70 cc kiti...

Ladies and gentlemen... ...Tomos D1... ...70 ccm... ...20 HP... :devil:

IPB Slika

IPB Slika

...in skuterasi ste gladko popusili... :lol1: :lol1: :lol: :P

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, da primerjamo pol nekaj, kar je nastalo v istem casovnem obdobju, pa ce ze devate skuterjem prednost s 70 cc kiti...

Ladies and gentlemen... ...Tomos D1... ...70 ccm... ...20 HP... :devil:

IPB Slika

IPB Slika

...in skuterasi ste gladko popusili... :lol1: :lol1: :lol: :P

tapru pocak da ga dajo ob bok s skuterjem na enaki progi pol pa govor, me mal skrbi da se bodo tvoje napovedi uresnicle :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, da primerjamo pol nekaj, kar je nastalo v istem casovnem obdobju, pa ce ze devate skuterjem prednost s 70 cc kiti...

Ladies and gentlemen... ...Tomos D1... ...70 ccm... ...20 HP... :devil:

IPB Slika

IPB Slika

...in skuterasi ste gladko popusili... :lol1: :lol1: :lol: :P

Neki podobnga v tujini ze dovg casa obstaja.

Drgač smo pa že vozili z podobnimi. V Belgiji ko smo vozili ISC je bla tut classa GP80 (motorji podobni temu samo da je bolj podobn 125 motorju - bl taprave gume itd. - skratka boljši kot ta tomos).

Loh ti povem da niso mel pogojev pelat tko hitr kot mi s skuterji. Poleg tega je biv ISC tut v Adriji (ravninska steza - dolga okrog 2 km) in smo tut skuteristi boljš čase delal.

Tko da žov ... se bo mogu tomos se mal potrudt da bomo skuteraši popušil :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!