Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

BOK..Ima kdo za prodat oz. ce jo lahko kdo dobi stransko tacko za gilero runner 50 rst naj mi pise na pm :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BOK..Ima kdo za prodat oz. ce jo lahko kdo dobi stransko tacko za gilero runner 50 rst naj mi pise na pm :worship:

uprašaj še v temi nakup..tm k so deli..možno da se kakšnemu valja doma :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok mene zanima kdo bi meu ksne nalepka....stevilko najbols recimo ene 3 cm dougo piste na pm da nebomo smetil....pa bi se poslalo po posti

to se da use narest..;) pejt ksnmu k dela reklamne napise pa bo ti to naredu ce bos prjazn=)

drgac poznam jst enga k je men to delu pa zdej en kolega tut se s tem ukvarja;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo a mi lahko da kšn kako idejo za styling štirke..pa na kakšno barvo naj jo poštriham?

obvezno metalic barvo hehe drgač pa še prve vilce od btja, yenkie al pa deniels sedež, pa zadnji blatnik dol fuknt(tist plastičn del) luč fukneš gor nad tisti železn del blatnika in še tist portapak zaviješ gor nad luč----->s tako mašino boš najjači jebač na vasi hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Koci a je mogoče tvoj kawasaki parkiran pr jeršinu? sorry za offtopic

Popravljeno . Popravil blaupunkt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni !

Kupim zadnjo LED luč za Yamaho Aerox! Lahko je rabljen! Zraven bi prosil če imaste navodila koko to povezati da žarči.. :P Amm... v mislih imam natančno to luč ( glej sliko )

Lp Nejc

post-9483-1192364042.jpg

post-9483-1192364061.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem naredil mrežico pri Aerox-u!

Meni se full dopade... :P

P.S. Se opravičujem glede kvalitete slik, saj je slikano z mojim mobitelom in v temi!

post-9483-1192563341_thumb.jpg

post-9483-1192563366_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Da ne odpiram nove teme me zanima kako de lasnik tega Aerox-a priterdil te aluminjaste dele na " predpražnik" saj na vseh teh "vzorčkih" ni vijakov s katerimi bi jih lahko pritrdil. A bi se dalo to s čim zalepit, da nebi luknje v plastiko vrtal? Ali ima kdo to nareto iz gume? Kje ste jo dobili?

Evo primer v slikicah kaj imam v mislih...=)

aluminjasti_pot.bmp

guma_namesto_alu.bmp

Popravljeno . Popravil Nejc-sikman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ja am tule mate en primer kak si z led luckim kj pomagas... pa ce ma se kir kake pametne ideje ka se bi se dal z led luckam na skuterju nardit... aia pa na usaki strani po ena lucka ne dela... ne da se mi razstavt use... xD uglaunempa ponoc ful dobr zgleda... pa se podnev se lepo vid... ca pa če kir kj uprasat pa me naj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja am tule mate en primer kak si z led luckim kj pomagas... pa ce ma se kir kake pametne ideje ka se bi se dal z led luckam na skuterju nardit... aia pa na usaki strani po ena lucka ne dela... ne da se mi razstavt use... xD uglaunempa ponoc ful dobr zgleda... pa se podnev se lepo vid... ca pa če kir kj uprasat pa me naj ;)

Jest mam tud tako :D sam da so modre .) pa jih nimam na strani ampak pri luči in se full dobro vidi ponoč :worship: podnev se pa ne velik, moral bi dati še kako dodatno na vsako stran...mam sam eno na vsaki strani....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam tud tako :D sam da so modre .) pa jih nimam na strani ampak pri luči in se full dobro vidi ponoč :worship: podnev se pa ne velik, moral bi dati še kako dodatno na vsako stran...mam sam eno na vsaki strani....

aia ? kak pa zgledajo modre ? ka mas druge farbe skuterja ? :o aia pa kak to misls pr luci ^^ te ne razumm drgac si pa car ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aia ? kak pa zgledajo modre ? ka mas druge farbe skuterja ? :o aia pa kak to misls pr luci ^^ te ne razumm drgac si pa car ;)

Men super zgledajo :D Motor je pa modro-črn... .) ko mam luč so zraven zgoraj dve luknjici pa grejo diode noter...pa sem dal vsako na svojo stran, zalepu s silikonom :P pol pa eno žico na stikalo, eno pa na akumulator direkt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men super zgledajo :D Motor je pa modro-črn... .) ko mam luč so zraven zgoraj dve luknjici pa grejo diode noter...pa sem dal vsako na svojo stran, zalepu s silikonom :P pol pa eno žico na stikalo, eno pa na akumulator direkt :D

hehe ^^ am... js sm se pa z lotajem matru... ko je zajban k sm mogu se tiste upore nabavt... :whistle: ja js si bi na tvojem mestu osvetliu se kj druga... js mislm u kratkem nabaut se ene par luck... pa se odzadih mal dat da se bo vidl kak je usran ;):P drgac vam pa usem svetujem da si to nardite z led luckam kj kr motor ful do izraza pride... ja sam ce mas pa eno lucko normaln d se ti nemore videt ^^ js bi si jih se vec dau xD kr nasopi jih taj not nimajo za burek ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom še dal sam da jih nabavim pa frendi rečem nej nabav upore v šuli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom še dal sam da jih nabavim pa frendi rečem nej nabav upore v šuli :P

eh pa to kr pojt nekam u kako trgovino z elektroniko ... sj nebos dau velik ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pa to kr pojt nekam u kako trgovino z elektroniko ... sj nebos dau velik ^^

eh...upore bo dal frend pa še on mi bo pomagu to zrihtat ka mi je že pomagu prvič .) diode so pa pocen kr...0.70€ al je pr vas cenej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!