Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

kaj pa spinnin rimz na scootu? :lol1: :P :P :P

vido že kdo ki... ma kdo :P :P :P :D

sicer pa ... just ask.. crazy :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa spinnin rimz na scootu?  :lol1:  :P  :P  :P

vido že kdo ki... ma kdo :P :P :P :D

sicer pa ... just ask..  crazy  :wacko:

pravi nick mas ja :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Pričeli smo z izdelavo kompozitnih (steklena tkanina, carbon, carbon-kevlar) delov za skuterje. Novost je pokrov, ki nadomesti zadnji blatnik pri Peugeot Speedfight 2. Pokrov  je mogoče dobiti v dveh različicah: beli ali carbonski (pravi carbon). Kogarkoli bi takšni pokrovi zanimali mi prosim pišite na PM.

L.p. Robtech

mene zanima cena tega pokrova .... ker sem ti pisal PM pa nič ni šlo skozi.... tak da prosim za odgovor ker nujno tak pokrov rabim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam pa eno vprasanje... sam sem se spravo notranje plastike na belo barvat pa me zanim ce ma kdo z tem izkusnje? ker nevem kak jih naj naredim obstojne :? sel sem prek spreja z klar lakom pa se mi zdi da ni to to... mi lahko kdo prosim celi postopek lakiranje pove prosim, mogoce sem naredo napako pri pripravi poversine :hmm: hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Imam Rossi Replico. Zanima me, kje lahko dobim kake lepe ročke. A ma kdo kake slike in to. Torej, čim več informacij... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Rossi Replico. Zanima me, kje lahko dobim kake lepe ročke. A ma kdo kake slike in to. Torej, čim več informacij... .)

why yamaha? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha je edn od motorjev, kateri se mi ne zdi najboljši, še sploh skuterji mi niso najbolj pri srcu :doze:

pa brez zamere yamaharjem...or whateva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolsi ni,se pa da nardit dovol dobrega in najlepsega  :zzz:

res se dobi velik tuning delov zanj, če ne celo največ...ampak sama oblika mi ni všeč, men je nekoliko premajhen...govorim o aeroxu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha je edn od motorjev, kateri se mi ne zdi najboljši, še sploh skuterji mi niso najbolj pri srcu  :doze:

pa brez zamere yamaharjem...or whateva...

malo poglej nemce kaj tunajo pol pa reci kaj je najboljse :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo poglej nemce kaj tunajo pol pa reci kaj je najboljse :nono:

če je velik plastike in delov za Yamaho še ne pomeni, da je najboljša...

sicer sem pa samo povedal mnenje na podlagi osebnega stališča, kar ne pomeni, da Yamaha ne more bit najboljša pri čemer koli, samo meni se ne zdi nekaj posebnega...bolj se mi zdi vsakdanja... :(

če bom pa naprej govoru in kritiziru, bo pa že preveč... :topic:

cheerz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kaj bi vedu kdo kje se da dobit za runnerja aluminjaste podloge za nožišča (na primorskem)?

In je že kdo slišal ali videl za neke okrasne žmigovce ki pridejo tam na balanco namesto tistih 2 črnih mrežic?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aluminijaste podložke za noge dobiš na ScooterKit, uni okrasni žmigovci so pa brez veze, ma frend, in mu ne delajo, mogoč obstajajo kaki, ki pridejo gor, da bi jih lohk zvezu na elektroniko in bi delal...sam še nism vidu....

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ziw...... :worship:

dejte mi povedt kje bi lahk prozorno plčastiko za zadnjo luc dubu.

mam pa speed fighta 2.

pa se kko pa kam naj dam led diode???

ajde :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

plastiko za zadnjo luč dobiš na skuterkitu ogledaš pa si jih lahko na skutercentru

ali skuterataku

led diode pa si naštimaj da ti svetijo na hladilnik - diode vežeš preko stikala na akumulator (lahko tudi preko ključa-kontakta, da ti ne bo vsak prižigal diod in spraznil akumulatorja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!