Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Nes kakemu avtoličarju, to majo na skor vseh avto servisih, sam te bo kr kostal. :BUA:

Lahk si jo pa sam prebarvas, če maš airbrush. :) Nabavis si barvo na bazi polivretana, :OK: k se najlepše zlije (zažre) v plastiko, zraven v barvo primešaš se elestik (to je taka zmes podobna laku) ker potem ti barva ne poka tut če zvijaš plastiko za 90 stopinj. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YO ! Fantje ka bi vi men kej priporočal za mojga piaggio zip glede styling ( js sm meu u mislih : gripe,pločevinast pohodni del,zadnj blatnik dol,osvetljava,) drugač me pa zanima kje bi dobu maske za ZIP a SCOOTERKIT ma kej za styling???? fsm upam na čim več odgovorov;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na to stran Scooter-center.com :OK: ali pa na scoter attac :OK: ,če bojo mel kle kej potem majo verjetno tudi na scooter-kitu :grim , dugače se je pa o tem motorju že pisalo v tej temi tak, da mal nazaj poglej ;)

Če pa mene uprašaš dej najprej širše gume gor, pa kake nalepke pa je čist :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na to stran Scooter-center.com :OK: ali pa na scoter attac :OK: ,če bojo mel kle kej potem majo verjetno tudi na scooter-kitu :grim , dugače se je pa o tem motorju že pisalo v tej temi tak, da mal nazaj poglej ;)

Če pa mene uprašaš dej najprej širše gume gor, pa kake nalepke pa je čist :OK: .

tuki mam js velik za gledat ja ko sm tak talent za nemščino =)=) gume že mam tak dost široke =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej glede staylinga ni velik za delat ...vec al mn je barvanje...Ej dej ti objav ksno sliko tega tvojga lepotca(ZIPA) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nimam nobene na compu sman a mobitelu =) drugač mam pa piaggio zip 2T ,2001 letnik rdeče barve =) če ti kej pomaga d po netu pogledaš =) :devil: bom pa čim prej zrihtu slikco ok =)

aja pa na levi strani je mal poripsan =) k sm ovinek polagu pa en za mano pa me je ruknu (ma talent ej) pa me je odnesl =) pa mal poripsan bo treba špricnat na novo =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nes kakemu avtoličarju, to majo na skor vseh avto servisih, sam te bo kr kostal. :BUA:

Lahk si jo pa sam prebarvas, če maš airbrush. :) Nabavis si barvo na bazi polivretana, :OK: k se najlepše zlije (zažre) v plastiko, zraven v barvo primešaš se elestik (to je taka zmes podobna laku) ker potem ti barva ne poka tut če zvijaš plastiko za 90 stopinj. :OK:

O HVALA A RES... sej zato pa kle sprasujm <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej mislim celga špricnat sam še nevem na ktero barvo kako bolj modro tako nekje vmes drgač mi je pa rdeč kt je zdej še najbol cool =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa ve kdo majo v scooterkit stranske tačke ??

ma to kle kup pa dej tistih 5 kosov pa je.... se ne splaca narocat 1 stvari ce mene parasas... pa cakat na tist da pride....EH...

ja sej mislim celga špricnat sam še nevem na ktero barvo kako bolj modro tako nekje vmes drgač mi je pa rdeč kt je zdej še najbol cool =)

original barve so dost uredu pa se originalk je bosd lazi prodau ....folk k vid kej tko barvanga takoj tole pa je blo ze sraufan a ves .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je pa res pa takoj vis pomilijo d je ukraden če je prefarban =) tuki v celju jih kr kradejo (sorry za off topic) ej a mi na privat napišeš msn če map (cilinder

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Js bi pa nekej vprašal.. zanima me kolk problemov ima prebarvan skuter pri prodaji? Gre se zato da mam tistih par šrimfov na motorji in takiga nebi prodal.. Prebarval bi ga komplet v črno, da bi zgledal ko nov, sam nevem kolk bi kej to vplivalo na ceno motorja? Upam da ve kdo kaj več o tem..

Lp, Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje bi misljo ce je prebarcan da je biu paden al pa kej tacga =)....tko odvisn ce bi ga prodou seb enakmu pol bi blo uredu ce bi a ksn starejsi kupovou bi ti pa zbiu mau ceno =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kupi kdo LEXUS luč? Stara je 1 mesec, cena 4500sit, nove pride 6800sit, prodajam zaradi pomote pri pošiljki(poslali so mi narobno, pa takrat nisem vrno) še slika :

IPB Slika

Če je kdo zainteresiran: ici-car@hotmail.com <- msn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

halo bok vsi !

Jst bi vs pa uprašu kaj naj prerihtam na motorju yamaha aerox valentino rossi da bo šu mal čez 100 ki/h zdej mi gre 70 km/h mam sm blokade vn pa za obliko se dobi kje kej delu plastik da bi mu mal boljši videz...

kej svetujte ajdi bok

halo bok vsi !

Jst bi vs pa uprašu kaj naj prerihtam na motorju yamaha aerox valentino rossi da bo šu mal čez 100 ki/h zdej mi gre 70 km/h mam sm blokade vn pa za obliko se dobi kje kej delu plastik da bi mu mal boljši videz...

kej svetujte ajdi bok

fsm :D

halo bok vsi !

Jst bi vs pa uprašu kaj naj prerihtam na motorju yamaha aerox valentino rossi da bo šu mal čez 100 ki/h zdej mi gre 70 km/h mam sm blokade vn pa za obliko se dobi kje kej delu plastik da bi mu mal boljši videz...

kej svetujte ajdi bok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej pohvala ker si nov pa govoriš realno hitrost motorja :worship:

tuning ter styling deli pa tukaj:

KLIK 1

KLIK 2

sej se boš znajdu:D

najprej pohvala ker si nov pa govoriš realno hitrost motorja :worship:

tuning ter styling deli pa tukaj:

KLIK 1

KLIK 2

sej se boš znajdu:D

najprej pohvala ker si nov pa govoriš realno hitrost motorja :worship:

tuning ter styling deli pa tukaj:

KLIK 1

KLIK 2

sej se boš znajdu:D

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!