Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

Ledice lahko tut naročiš pa ti na dom prpele poštar na scooterkit.com sam prej si poglej kašne na scooter-attack.com za avspuh se mi zdi pa da je čist po tvojem okusu velik razlike v hitrosti ni eni zgledajo lepše drugi grš kokr za koga pa po zvoku se razlikujejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla lejte jst sm pa kupu Peugeot Speed fight 2 pa bi ga rad mal predelu me zanima kje se dajo neonke al pa diode kupit v okolci ms????pa kaki izpuh priporočate Leovince ZX al pa kaj drugega??

zx je najbolši na 50cc SF-ju! Diode in neonke boš mogoče dobil tudi v merkurju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ju3 grem pogledat neonke in pa diode v trgovino ka el za izpuh pa se bom najverjetneje odločil za Leovince ZX al pa Pollini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

YO! mene tut mal zanima ka bi kej predelu tak na izgledu (sm nov na motorju) =) tak d ne zamerit če bom kako blesavo ven vrgu =) ka bi se dal kej nardit na mojem piaggio zip (sm dobu free od seke) =) fsm pa povejte pls ka bi se dal kej nardit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kje je to kakšna firma da se nabavi to vse za styling skuterja, iamm sicer aprilio rs 50, in me zanima kje se dobi kakšne lepeoz športne maske, ... obstaja kje nekdo ki mu daš mutor pat ga sam ušmeka?:D ti pa smao poeš kaj bi rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ke bi lahko dobil kšne nalepke ud kšnih znanih proizvajalcov polini, malossi, leovince, rms...... da mal skutr pulepm an :D

Da se dobit na www.scooterkit.com. Od polinija te pridejo okol 3K.

Za ostale pa sam mal poglej. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj to wem an, sam me zanima če bi se dalo kupit prov tko že mix nalepk kje, ne posebej za polini potem za malossi pote pa za...

Da se nabavit sponzorske nalepke, sam gor nimaš polinija pa malossija, maš pa dunlop, thor, silkolene, ngk, wiseco, metzeler, PJ1... in tako dalje... lušne so... stane te pa 2 čuka pa pol mislm... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se nabavit sponzorske nalepke, sam gor nimaš polinija pa malossija, maš pa dunlop, thor, silkolene, ngk, wiseco, metzeler, PJ1... in tako dalje... lušne so... stane te pa 2 čuka pa pol mislm... ;)

In na kateri strani naj to naročim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no o telih žmigucih sm govoru

in kako nj si vdelam take žmigouce mislm kje dobim material, udelou bi jih že sam an, aja pa še nekej, a se da dat na aprilio sr 50, letnik 2002 namontirat novo masko od letošnje aprilie sr 50, ali se to na žalost ne da?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

use se da narest ce mas znanje pa denar za te stvari ....pomije bi se dal naredt to sam bi rabu ksne nove nosilce delat .) drgac pa je nova ..ta FACTORY prou rda ce mene uprasas...ti mas ditech a ne ..no sej usen od 1998-a do 2005 majo use aprilie lepse maske od te tanove ce mene prasas :)

RES arrow a nisi biu ti MALOSSI RACING team :P :P :P zdej pa kr polini...IZDAJALC :P :P :P :P B) B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RES arrow a nisi biu ti MALOSSI RACING team :P :P :P zdej pa kr polini...IZDAJALC :P :P :P :P B) B) B) B)

biu sm malossi, sam sm preklopu na polini... :D

racing team pa bo, ker greva nasledno ali pa še nasledno sezono s kolegom (nekdanji dirkač iz 125cc klase) drkat oz. dirkat v DP 70cc skuter klaso... ;)

seveda bova imela mašino od polinija, če pa ne bo tako, potem bom pa mogu spet podpis mejat... :(

:D :D :D

aja, pa mojo številko že maš prkazano ;)

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

use se da narest ce mas znanje pa denar za te stvari ....pomije bi se dal naredt to sam bi rabu ksne nove nosilce delat .) drgac pa je nova ..ta FACTORY prou rda ce mene uprasas...ti mas ditech a ne ..no sej usen od 1998-a do 2005 majo use aprilie lepse maske od te tanove ce mene prasas :)

RES arrow a nisi biu ti MALOSSI RACING team :P :P :P zdej pa kr polini...IZDAJALC :P :P :P :P B) B) B) B)

am ja je res da so lepše ampak mene motijo samo žmigouci, pa neem ali me ceneje pride če dam masko barvati + nalepke al če kupim novo masko????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no o telih žmigucih sm govoru

<_< am tm spredj k maš belo poštrihan a di to kj gladiu al si sam puštrihou na belo?

am kdo pol pravte d to vse, dela, mislm pa feltne a morš sam dol dt pa puštrihat al lahko uni vse nardijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razne nalepke (ala polini, malossi, s6, hebo itd...) so že ornk zlajnane, tist ko ve kaj hoče bo furu svoj stil, unikatna barva, pa če se še potrudi se da s poliestrom delat čudeže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: a je kdo ze pobarvu ceu skuter s spreji??? a mislte da bi to slo??? recmo boke dol snames pa lepo z belim sprejom prebarvas ce jih prej spoleras lepo pa nalepke dol potrgas itd.... a kej praute :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se da. Js sm delu to za vajo na enem starem golfu .) pa pride čist lepo. sam se morš zares zram spravt!

Js se bom spravu čez zimo zram pa ga prebarvu. Sam pa ne velajo kr tisti spreji ko so za grafite delat! Najbolš je da greš nekam kjer barve mešajo, pa ti naredjo kako barvo hočeš, pa ti jo v spreje nafilajo, kulk pač rabiš! Prej morš pa seveda zbrusit, pa z raznimi kiti pa to lahk kej popraviš, če maš kje poknjeno plastiko, nato pa naneseš sprej kit (kit v spreju) pa z najfinejšim brusnim papirjom zbrusiš! Šele potem pa lahko prebarvaš. Za konec maš še pa en sprej laka in motor je ko nov :OK:

Zdej pa najbolš da preračunaš če se ti splača kupvat vse kar rabiš pa še ni sigurn če ti bo uspel, al pa raj daš enmu ko zna pa mu odšteješ par jurjov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom jst to kr ce bom sploh sam delu :D zbrusu pa lepo pobarvu :) ce bom sej bom sam belo pa crno barvo rabu :D (belo-crna=najlepsa kombinacija :P )

Lp

Kaj pa za balanco a kdo ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!