Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

:blink: am ... OKI kaj si že probal menjat felne za večje al kje si to zvedel ? :)

Ker jaz sem lih mislo kupit 13' felne :)

Imel sem ponudbo za felne od mc3 ac, vendar sem po netu malo gledal, in ugotovil, da zadnji boben ni istega premera kot ga ima typhoon. Poglej malo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ticko :OK: :worship:

Kako se ti zdi kaj obstojnost obostjnost te bele barve na teh čudnih notranjih plastikah? Meni se je pri montaži malo okrušlo pri vijakih, ko sem not šraufal, medtem ko na zelenih drži vse ko šus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem ponudbo za felne od mc3 ac, vendar sem po netu malo gledal, in ugotovil, da zadnji boben ni istega premera kot ga ima typhoon. Poglej malo ....

Saj sem gledal :) pa sem do zdaj samo zasledil to da moraš "polža" (merlinik hitrosti na sprednji koli) dat od NRG-ja :) ker je od THP-ja beje preširok ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem gledal :) pa sem do zdaj samo zasledil to da moraš "polža" (merlinik hitrosti na sprednji koli) dat od NRG-ja :) ker je od THP-ja beje preširok ? :)

Zdaj pa še poglej malo premere zadnjih bobnov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ticko  :OK:  :worship:

Kako se ti zdi kaj obstojnost obostjnost te bele barve na teh čudnih notranjih plastikah? Meni se je pri montaži malo okrušlo pri vijakih, ko sem not šraufal, medtem ko na zelenih drži vse ko šus.

zdi se mi da je kr vredu obstojna barva.. za 1x.

čim prej morem nabavit pohodno pločevino za noge, ker cene una bela plastika spodi ne bo vec bela.. :hmm: drugace so pa tte notranje plastike vsem ful dobre.. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo

kaj to ste se kaj zmenli da boste dali vsi notranje plastike na belo? :D  :)

Ce bolo najbolse zgleda jas bi rad barvno pa nvm kak kr belo majo vsi.... !

ma gdo kako idejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej na frloscentno rumeno

to bi blo cudno pomoje,niso mi vsec take barve,vceri sem vido runerco celo prestrihano v folorscentno rumeno in folorscentno roza-rdece,pa down hill lenker je mel tip gor ko je to je dal pogasu ej to so pa bli obrati!

Am kaj pa kake beš barve da bi ble notranje zunanje pa krom in moder krom sam nvm se kje naj dobim krom barvo,na netu sem gledal majo eni v krom postrihano tko da barva obstaja sam kje jo dobit? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi blo cudno pomoje,niso mi vsec take barve,vceri sem vido runerco celo prestrihano v folorscentno rumeno in folorscentno roza-rdece,pa down hill lenker je mel tip gor ko je to je dal pogasu ej to so pa bli obrati!

hmz ^2fast4u^ ? :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi blo cudno pomoje,niso mi vsec take barve,vceri sem vido runerco celo prestrihano v folorscentno rumeno in folorscentno roza-rdece,pa down hill lenker je mel tip gor ko je to je dal pogasu ej to so pa bli obrati!

Res jaz pa se nisem videl tega Runnerja pa si ga ful zelim videt :D Ja obrate pa ima noreee jaz bi tud imel taksne na DNAju :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Morem prit na miting da se zjocem od smeha :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pardon vsi pa nisi tko bogati kot nekateri tu in ste na ta racun frajerji jast bi tuji mel vse od mhr pa vse postaylano v nulo.... pa nimam SITkov.. Lepo da vam pune gre sam cudno mi je da vsak dan sem v mestu z skutom pa nobenga od teh tipov ne srecam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem pa koncal z predelavo sprednje plastike.... neos...aerox ni se pobaarvano,bo pa ko bom dal celga skuta pobarvat....

post-3500-1113689357_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pardon vsi pa nisi tko bogati kot nekateri tu in ste na ta racun frajerji jast bi tuji mel vse od mhr pa vse postaylano v nulo.... pa nimam SITkov.. Lepo da vam pune gre sam cudno mi je da vsak dan sem v mestu z skutom pa nobenga od teh tipov ne srecam....

Ce ze o denarju in delanju frajerev te zal moram razocarati,da denar ki je sel za predelavo je denar ki sem si ga sam pridelal oz. smo si ga.....In sem tud po cele dneve sraufal in se jebal,da sem si potem lahko kupil 2 lezaja ali pa sesalni ventil....Da po o frajerjih nebi govorili,ker jih je na mitingu prevec...zato pa se vozi tako krave na pasi....Cudno ti je?Meni pa ni cudno,da dobenega ne srecas...Prvo hrup,drugo policija,tretjo pa je to,da je skoda motorja in materiala ,da bi drugi lahko gledali in govorili "waw ta pa je frajer ko mu stari vse v rit potisnejo"

Tema je:Styling Skuterja in drzimo se tega .)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah cool sej meni je pune cul glejat stunane skute... No pridn ce si si sam prisluzo denar :) saj jas mam isti namen,sam med solo nemorem nikam hodit delat....

Sam pomoje je skut za prakticno oporabo in ne da ga mas v garazi in samo za mitinge...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ze o denarju in delanju frajerev te zal moram razocarati,da denar ki je sel za predelavo je denar ki sem si ga sam pridelal oz. smo si ga.....In sem tud po cele dneve sraufal in se jebal,da sem si potem lahko kupil 2 lezaja ali pa sesalni ventil....Da po o frajerjih nebi govorili,ker jih je na mitingu prevec...zato pa se vozi tako krave na pasi....Cudno ti je?Meni pa ni cudno,da dobenega ne srecas...Prvo hrup,drugo policija,tretjo pa je to,da je skoda motorja in materiala ,da bi drugi lahko gledali in govorili "waw ta pa je frajer ko mu stari vse v rit potisnejo"

Tema je:Styling Skuterja in drzimo se tega  .)

Lp

Tako Tako nihče se ne dela frajerja ampak pametno porabi zaslužen denar! In če hočeš ta vložen denar dolgo uporabljat je najboljše da se ne guncaš vsak dan po mestu ampak samo ob mitingih itd ... :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pričeli smo z izdelavo kompozitnih (steklena tkanina, carbon, carbon-kevlar) delov za skuterje. Novost je pokrov, ki nadomesti zadnji blatnik pri Peugeot Speedfight 2. Pokrov je mogoče dobiti v dveh različicah: beli ali carbonski (pravi carbon). Kogarkoli bi takšni pokrovi zanimali mi prosim pišite na PM.

L.p. Robtech

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!