Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2004


Brrrm

Priporočene objave

danes ponovno obiskal Ljubljano med potjo srečal še več mopedistov kot včeraj...in pa 2 radarja na originalnih mestih....

nekaj bi vprašal....pred brezovico pred pizzerijo Siciliana je ena podolgovata hiša za njo pa je vedno parkiranih več motorjev...a je to kakšna trgovina/servis al kako(ker piše ne nikjer nič) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSEM PA V PODUK PAZLJIVO IN POČASI MIMO KOLONE PO ČRTI!!!

Podobno, a v avtomobilu, se je zgodilo enemu našemu v službi.

Zavijanje iz neprednostne na prednostno v levo, avtobus dal prednost, človek speljal in na črti srečal motorista, ki je vozil mimo avtobusa.

Bum trash in avtomobilist je popušil vso krivdo in stroške.

Zato ne zagrabite z vso močjo za vsako rešilno bilko, zna voditi v pogubo. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: torek, titovdanski ::

šentjur-ponikva(skoraj bližnje srečanje s srno)-merkur.ce-svetina-dramlje-proseniško.2x (ne sprašujte)-šentjur

:: sreda, 26. maj 2004 ::

šentjur-mb-na retour pa še čakam do tretje ure B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sam do Habata po malo kozmetike za mojo yamo...vračal sem se po obvoznici,kjer se je pa že v Šiški začela kolona proti Postojni,tko da sem ubral pot čez Podutik do Dobrove...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bum trash in avtomobilist je popušil vso krivdo in stroške.

"Moj"motorist je pripeljal preko polne črte,skozi križišče in prehod za pešce mimo kolone!Tko da mislim,da bi bil kriv kar on.

Ampak važno je,da se je vse srečno končalo...jebeš to kdo bi bil kriv...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj bi vprašal....pred brezovico pred pizzerijo Siciliana je ena podolgovata hiša za njo pa je vedno parkiranih več motorjev...a je to kakšna trgovina/servis al kako(ker piše ne nikjer nič) :hmm:

Ja tam servisira oziroma štima motorje(no kok mu je že ime se zdejle trenutno ne spomnim)bivši serviser Elise domžale.Super dečko.

Jaz tud učeri nardila nekaj km se enkrat zapelala čez ride in ga terala do vrhnike in nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dolgo časa nisem imel tko brezstresne vožnje, manjši koloni sem Litija-Ljubljana relacijo enkrat prevozil po "čopersko", pa sem videl, da je Slovenija lepa tudi pri 90-100 km/h. :D :wub:

lp

Rudi

p.s.

Edino pri prehitevanju je pa še zmeraj užitek gas do konca navit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tam servisira oziroma štima motorje(no kok mu je že ime se zdejle trenutno ne spomnim)bivši serviser Elise domžale.Super dečko.

Borut Černe :notworthy: B) :notworthy:

no, tole je sicer :topic: , pa vendar, da ne bo cisto tako, naj dodam, da prav na vsaki voznji od Brezovice proti Vrhniki, ko peljem mimo omenjene stavbe, pomislim, da tam dela z motorji nekdo, ki ga z veseljem uvrscam med najboljse serviserje (a to je ze druga tema ;) ).

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa se mi je zgodilo nekaj neverjetnega da sem dala motor iz garaže že zjutraj ob 11h in se odpeljala celih 800metrov na kavo in nazaj pospravila motor in se do 15h učila ob tako lepem vremenu šla na izpit ob 16h domov prišla ob 18h in še vedno nisem šla na motor,neki se je začelo z mano dogajat. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa se mi je zgodilo nekaj neverjetnega da sem dala motor iz garaže že zjutraj ob 11h in se odpeljala celih 800metrov na kavo in nazaj pospravila motor in se do 15h učila ob tako lepem vremenu šla na izpit ob 16h domov prišla ob 18h in še vedno nisem šla na motor,neki se je začelo z mano dogajat. :wacko:

a misliš da je komu mar kokrat ti jahaš motor?? :grrr sam se nam zdi da malo bluziš :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil spet v ljubljani...brez težav...

ko pa sem se popoldne zapeljal do moje in nazaj domov utrpel hudo in neprijetno travmo....v ovinku na planinskih ridah mi na mojo stran mogoče 2 metra pred mano, prileti z hitrostjo okrog 50 km/h en mulo pod 20 leti.....seče mi pot in se zakotali v grmovje(prizor je bil boleč za oči kaj šele za njega-spominjal me je na izbrana dela Jackassa)...če nebi hitro zabremzal bi se zadeva slabše končala.... sicer se je tudi on ustrašu in spremenu pot v levo tako da se me je izognu(verjetno je on pripomogel tudi nekaj da se ni drugače končalo)...resnično sem pričakoval, da bo tip čisto zlomljen kajti njegova hitrost je bila neverjetna-klanec dol je kar velik in tam kolesarji dosežejo velike hitrosti(gre za ovinek pod glavnim ovinkom na Ridah)....obrnem motor in on prileze ven iz grmovja cel popraskan....za njim se pripeljeta 2 kolega z kolesi in resnih obrazov....mu zabrusim par žaljivk(mogoče neprimerno- sam potrebno za izkaz jeze in neumnosti kolesarja ki bi v primeru avtomobila in kančkom nesreče pustil tam svoje zdravo telo) in se še vedno v šoku odpeljem naprej...vendar se kmalu ustavim in se nadiham, ker mi je dvignilo adrenalin kot še ne letos....misel da bi me na cesti zrušil kolesar je preveč za moje umske sposobnosti..... <_<

definitivno nekaj sreče na moji strani....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogled skozi okno...suho...leder gor odprl garažo...dež,parkrat tako,pol pa le zbral pogum in odvozil par km.Lj-Horjul-Drenov grič-Lj,tolk mal za gušt.

Na Lesnem brdu srečal enga na enduri,pred Brezovico me je pa prehitel motorist s sopotnico Ce registracija.

Jutri pa kam dalj,ker bo baje vreme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Plus ugiz ose v vrat. :wacko:

Če ti kaj pomaga, danes sva s kolegom nabasala na cel roj os tam nekje pri Dolskem, sem jih v tvoj spomin kar nekaj na oni svet poslal. :D Drugače super vožnja Litija-Izlake-Moravče-Domžale-Litija, samo mal preveč zaprti ovinki okoli Moravč zame, pa še kmetijsko mehanizacijo na nepreglednih ovinkih cvikam.

lp

Rudi

Popravljeno . Popravil rudib
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK:

Bled - Vršič - Trenta - Bovec - Most na na Soči - Podbrdo - Soriška planina - Bohinj...super turca, srečal pa (ne pretiravam) 150 -200 motoristov, predvsem Lahov in Germanov, nekaj pa tudi Habsburžanov...

Vtisi..okupacija s strani Madžarov. Trenta polna Hunov, vsak drugi kombi z rafti Hunski, sedaj so naštimal že svoje mini avtobuse, da jih prevažajo med Trnovim in Bovcem. In za finale...med "vzponom" na Soriško prehitim skupino Hun motoristov, z širokim spektrom mašin, od HD, Goldwingice, Kawe Z 1000, FZ 6, ....pa do Jawe, še takšne, ki sem jo enkrat peljal tam leta 83.

Ceste še kar, le tam nan Trnovim menjajo asfalt, 'pa kot se za SLO cestarje spodobi, so prehodi iz novega na star asfalt ZZEELLO ostri in globoki. Tam počasi, fantje in dekleta. Še kakšen teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans je tud men uspel eno turco nardit :)

Sprva sm hotu it samo Brezovica-Vrhnika-Logatec-Idrija in nazaj. Pol sem se pa v Idriji odloču da bi blo ql še do Cerkna it. V Cerknem sm pa kar lepo nadaljeval do Škofje Loke in skozi Medvode-Ljubljana nazaj na Brezovico. Skupaj je naneslo okoli 160 km :OK:

Motoristov je bilo polno. Predvsem med Brezovico in Logatcem...

Zdej pa še na morečo stran izleta. Na koncu Medvod sem videl na tleh motoristko. Zraven je bil bel, starejši športni motor. Natančno ker, ne znam povedat. Okoli se je nabralo tudi nekaj ljudi. Ko sem prispel v Lj, je nasproti, proti Medvodam, peljal rešilec. Upam da ni blo kaj resnega...

LP Jax

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva bila z mojo boljšo polovico na kar dobri turci: Višnja gora -Lj. -Godovič - Most na Soči - Bovec, nato pa po isti poti nazaj.

Ceste še kar, le tam nan Trnovim menjajo asfalt, 'pa kot se za SLO cestarje spodobi, so prehodi iz novega na star asfalt ZZEELLO ostri in globoki. Tam počasi, fantje in dekleta. Še kakšen teden.

S tem se totalno strinjam - pa še nobenih pametnih znakov ni nikjer, tko da človek niti ni tako pozoren.

Motorjev pa neomejeno.

Sva pa kar zmatrana; tko da zdj leživa pred tevejem kot dve ožeti cunji.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker že štirinajst dni abstiniram, sem danes končno prišel na svoje. Odpeljal lepo turco in sicer Batuje-N.Gorica-Kobarid-Bovec-Predel-Sella Nevea-Pontebba-Nassfeld-Tropolach-Mauthen-Birnbaum-Sillian-Innichen-Sexten-Kreuzberg pass (srečal slovenskega motorista doma nekje iz koperskega. Prvič v štirih letih, da mi je to uspelo, pojma nimam kje se zadržujete:) )-Campolongo-Sappada-Ovaro-Tolmezzo-Chiusaforte-Sella Nevea-Bovec-Kobarid-Batuje. Prevozu 523 km. Koliko motorjev sem na poti srečal nima smisla govorit. Imel občutek kot da drugih prevoznih sredstev razen motorjev ni:) Turca, ki se jo splača prevozit. Narava prečudovita, vrhovi gora pa še vedno v snegu:)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z lady do Pokljuke in nazaj,moram omeniti, na Zatrniku v gostilni jedla 2×gobova juha,jagenčka z krompirjem,solato in sok z vodo,pa prinese račun HALO 8.520sit,ne vem saj meni se zdi veliko,al je pa to normalno,ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj odprem oči, pa tak lep dan, da bi bil greh ga ne izkoristit. Ob 8:15 zajaham konja in Lj- Kočevje- Dvor(pri Žužemberku) Do tu srečal samo kake tri motoriste. Neverjetno, pa tak lep dan in popolnoma prazne in zapuščene ceste. Mal za Ribnico policijska zaseda. Naenkrat zagledam kapota, ki me opazuje skoz tist snajper... hudiča pa sploh nevem kolk je tam omejitev. Sicer nisem šel hitro, cca 80-90km, nakar spusti roke in le opazuje moj mimohod. Gudi. Naprej Novo Mesto - Šentjern - Kostanjevica (do tu srečal še kake 8 motoristov) in nazaj po cesti Lj Zg do Trške gore k prjatlu na roštiljado.

Ko sem se okoli pol štirih vračal domov, srečal cele roje motoristov. Kar ene par skupin po 15 - 20 glav naenkrat, in ogromno posameznikov. Na Biču sem hotel it ven in še čez Bogenšperk do Litije, pa nekaj delajo na cesti in je bil izvoz zaprt, tako, da sem se neprostovoljno znašel na AC pred mitnico :naughty: Nakar sem šel dol v Grosuplem in hotel priti tam nekje čez proti Trebeljevem in Besnici, pa sem malo zašel in taval tam okoli Grosuplega in se na koncu raje podal nazaj na AC, ker je že rezerva svetla, da nekje do Lj še konja napojim, da prej ne omaga. Potem še mal po Lj in do frenda in lep dan je bil mimo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes koncno padla lepa tura js in dva kolega! Iz Velenje do Celja po niju in nato do Kamnika cez Tuhinjsko in naprej mimo Brnika do Kranja pa nazaj cez LJ do Celja in jaz se do Velenja :yea2

Srecali se kar dosti motoristov, ceprav bi lahko se kaksnega... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ena fotka danasnjega dne...

Na fotki moj frend.... :OK:

Svaka mu cast, dober izvaja tele stvari :yea2:

post-6-1085950593.jpg

Popravljeno . Popravil decaf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zgornja slikica bo po mojem sprožila negodovanje s strani....

V glavnem je bil danes tak lep dan, da se ni dalo izogniti vožnji z motorjem. Okoli 17.45 je do mene priletel Killroy in sva odpeketala na drugi konec Bleda, na kavico v Rock Bar. Ko sva spila sva odšla še na krožno "turo" :lol1: okoli Blejskega jezera. V spustu z železniške postaje proti Veliki Zaki(tribune), sva opazovala turiste oz. bi lahko rekel, da sva opazovala kar zagrete veslače v polnem elementu in se hkrati spraševala kdaj bo voda dovolj topla, da se bo dalo namočiti kaj več kot pa samo noge.Na Mlinem pred "oštarijo" parkiran en star BMW in Mille, letnika nekje okoli 99, črne barve. Pri Toplicah oz. v Gadafi centru kot vedno veliko motoristov, ki se ustavijo na kofetku. Pri Petrolu zavijeva desno in proti mojemu domu, po klanču gor in smo doma. Vrnila sva se ravno pred atom in staro mamo, ki sta se vrnila iz ne vem kod :unsure: . Sledila je še "roka" in Killroy se je odpelja nazaj domov učit, vsaj tako predvidevam .) .Vsega skupaj je zneslo okoli 7-8km zame, za Killroya pa malenkost več :) . Predvidevam, upam, da ste veseli, da nisem opisal vožnje do Slovenske obale in nazaj :ph34r: .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel danes Kamnik-LJ-Višnja Gora-Ivančna Gorica-Novo Mesto-se izgubil <_< -Brežice-Krško-Celje-Kamnik.

Bilo ful fajn, naredil kakih 350km v 6 urah. Bilo lepo, a vetrovno, kar se takoj pozna na končni :(

PS glede slikce :notworthy:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

postojna-hotedrščica-col-vipava-senožeče-strunjan-postojna.....229 km..prijetnih z veliko motoristi ki so obiskali Obalo...nato sva posedela pol ure na ridah..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!