Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2004


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj zjutraj bil priden, pa tudi dnevni razpored me je priganjal in že ob 7:15 uri sem brzel proti morju.

Cesta še vedno ista in vse ostalo in tudi radar v Senožečah je že bil.

Odlično je bilo zato, ker sem bil še toliko zgoden, da so bile ceste prazne. Vsi avtomobili parkirani ob cerkvah.

Yeah, verovanje pripomore k sproščenemu motorciklizmu ob nedeljah zjutraj.

Nazaj grede pa sem tovoril 1/2 maxie 52 lepih rdečih češenj. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredil eno furco. Dobrih 100 km. Lj - Tuhinj - Lj. Na cesti sami stari ati s klubukom za volanom. Furali 65 km/h, kljub temu, da je bila omejitev 90. Ampak sem bil na srečo z motorjem. Ko sem ih prehitel z 90 km/h (vozil sem po predpisih) so še blendali za mano kao: Poglej ga norca!!!

Nazaj grede sem na cesti Kamnik - Domžale naletel na nekj kilometrov sveže razlite nafte - še sam sem skor odletel. Potem sem poklical na 113 in povedal o nafti. Ko sem si nazaj natikal čelado sem srečal Eliminatorja, pol sva si še enkrat ogledala razlito nafto in sva se razšla. Pri Domžalah sem srečal policaja na motorju, ki je bil verejtno napoten na "razlitje".

Kratka in zanimiva furca.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj iz smeri prleške metropole sem ob tankanju v Tepanjah še imela oba škornja na nogah in v torbah, a po na nadaljevanju poti proti LJ sem doma opazil da mi eden manjka ( no tista dva na nogah sta še bila) ! večji del poti je bil po stari cesti ! če kdo slučajno ob cesti vidi prosto stoječi ali ležeči škorenj mi lahko sporoči. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC dej zaupaj mi kaj hudiča je tam na ridah tok fajn, kva bulite al opravljate, al čakate, da kdo odleti (se mi zdi da je enemu celo uspelo) oz. pejte se vozit, ker lajat znam tut jest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: nedelja, 30. maj 2004 ::

Šentjur-Ponikva-Loče/Poljčanah-Oplotnica-Vitanje-Velenje-Žalec-Prebold-Mrzlica-Trbovlje-Rimske-Laško-Šentjur

200

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wow, kadaj pa je blo to, ura prbližno če smem, ker smo se peljali po tej cesti pa sreči nismo naleteli na nafto...

Jaz sem se peljal tam ob 20.30 uri in je bilo že posuto. :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no včeraj prvo malo soliral do MS, prehiteval večinoma MB avtomobile opremljene z rumeno-vijolčnimi navijaškimi rekviziti in potem nadaljeval z Mr.E od MS po stranskih prekmursko-prleških cestah do ljutomerja, ormoža, ptuja, dupleka pa nazaj proti ptuju in končal doma.

pri tankanju me je sicer malo presenetila poraba (9-10 l) ampak no ja, saj nisem šparal gasa. vmes mel prisilen postanek 5 min da mi je prijazni policaj napisal 10 jurjev (tokrat pravilno zračunal 50% :devil: ) za prehitevanje pri polni črti v naselju, naslednja kontrola pa je šla gladko mimo ker so se ravno ukvarjali z našim slavnim ZZ Top, ki je očitno bil malo prehiter. O:-)

ma jebi ga, bil je lep dan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wow, kadaj pa je blo to, ura prbližno če smem, ker smo se peljali po tej cesti pa sreči nismo naleteli na nafto...

Približno ob 16-stih. Najbolj je drselo na mostu čez potok Pšato, v smeri proti Domžalah. Leva kolesnica voznega pasu se je kopala v nafti.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se peljal tam ob 20.30 uri in je bilo že posuto. :( :(

Zakaj pa :( :( ?

So lepo posuli in spucali nafto s ceste. In nihče ni odletel oz. se ubil.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko potrdim, da je bila nafta razlita po cesti, saj sva se srecala s Tadejem in si vse skupaj ogledala. :)

Nato pa sem jaz pobegnil na eno lepo solo ridersko furco. Kratek opis:

pot se je pod kolesi zgubljala skozi kamnik in tuhinjsko dolino, nato sem zavil proti stajerski in se odlocil tacke zbrusit na relaciji prebold-podmeja-prebold-podmeja :rolleyes: , nato sel skozi trbovlje in zagorje do izlak, do moravc in domov v okolico domzal :) Bilo lustnih ca. 140 km-jev. B)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Približno ob 16-stih. Najbolj je drselo na mostu čez potok Pšato, v smeri proti Domžalah. Leva kolesnica voznega pasu se je kopala v nafti.

Tadej

Aha, mi smo bili bolj zgodnji....sreča!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, mi smo se pa v soboto v nagibu in to kar precej od Grobnika proti Reki peljali. In to na ravni cesti. :blink: :blink:

(BurjaKoPriNorcihPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko potrdim, da je bila nafta razlita po cesti, saj sva se srecala s Tadejem in si vse skupaj ogledala. :)

Nato pa sem jaz pobegnil na eno lepo solo ridersko furco. Kratek opis:

pot se je pod kolesi zgubljala skozi kamnik in tuhinjsko dolino, nato sem zavil proti stajerski in se odlocil tacke zbrusit na relaciji prebold-podmeja-prebold-podmeja :rolleyes: , nato sel skozi trbovlje in zagorje do izlak, do moravc in domov v okolico domzal :) Bilo lustnih ca. 140 km-jev. B)

lp

tale dvojna relacija mi je znana.. jo večkrat prakticiram B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. nedelja 30.5. Zjutraj auf v Celju pri panterjih, nato pa v mesto na kavo, pa cez lasko do Trbovelj (kjer sva s Tino pri Ervini cudovito kosilo pojedla) - Spoznal se windsurfa. Nato pa lepo po grdi cesti do zidanega mosta pa cez krsko - kostanjevico (kjer so mel cvickarijo pa zaprto mesto, se dobro da sem z motorjem lahko sel skozi) do novega mesta do mojih starsev na kavo potem pa v napol snu do Ljubljane v Clubhouse na pikado in po dveh partijah, ko sva ugotovila s Tino da ne moreva do tarce metat domov pod tus in mal se "spocit".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA kwa je blo pa danes na dolenjki mamico da jim spalim, je tolko pihalo, da sem pred Višnjegorskim klancem 100km/h vozil, pa še je treslo :kva2: :kva2: :kva2:

Ko sem šel iz Ivančne proti Radohovi vasi je blo pa še huje, pri 30 km/h me je neslo po celi cesti... kriza.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA kwa je blo pa danes na dolenjki mamico da jim spalim, je tolko pihalo, da sem pred Višnjegorskim klancem 100km/h vozil, pa še je treslo :kva2: :kva2: :kva2:

Ko sem šel iz Ivančne proti Radohovi vasi je blo pa še huje, pri 30 km/h me je neslo po celi cesti... kriza.

lp

Rudi

samo mali nasvet, sam sem ugotovil, da me najbolj premetava če vozim počasi, npr. pri 50 me meče po cesti, pri 120 je pa že kar OK, nad 160 pa je potem že spet kriza ker je že malo hitro. probaj z gassssom. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Stari trg - Gotenica - Kočevska reka - Fara in ob Kolpi do Dola. Nazaj postanek pri Grofu. Nato od Nove vasi do Cerknice vozila za črnim Cometom 650. Na črpalki v Cerknici spoznala Mitja, ki nama je kazal auspuhe.

Nato še krog čez ride, (ogromno motoristov, ki so dobesedno divjali čez Planino :angry: ) v ovinku nisva imela kam parkirat , zato sva se čez Ravbarkomando počasi odpeljala domov. Prijetnih 300 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo mali nasvet, sam sem ugotovil, da me najbolj premetava če vozim počasi, npr. pri 50 me meče po cesti, pri 120 je pa že kar OK, nad 160 pa je potem že spet kriza ker je že malo hitro. probaj z gassssom. .)

ta nasvet je dober. Sem ga bil tudi jaz enkrat delezen s strani enega starejsega motorista, ko me je premetaval po celotni hrvaski obali.

Pa se nekaj bi dodal: po burji je fino vozit na visjih obratih, kjer ima motor vec moci in se lazje ''prebijas'' skozi veter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grobelno-Poljčane-Sl. Konjice-Vitanje-Velenje-Prebod (2x Mrzlica)-Celje-Grobelno

200 :D

Popravljeno . Popravil SiM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer :topic: , sam v upanju de bo kir prišparal mal cvenka:

vidm de so vam naši konci kr ušeč (prebold - podmeja) :OK:

ker je od prebolda pa do vrha (letošnja novost) skoz omejitev okol 40 - 50, čeprov ni nobene logike, pozor:

pred začetku klanca, na igrišču, (levo če se gor pelješ) so vedno večkrat policaji, ki kr čakajo de pride kakšen motorist gumo radirat :devil: :hmm: :cry:

pi es: sam cesta gor je pa res :OK: :notworthy: :kva2: :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf nedelja je bla krasna :D ,pobila sem skor 578 mišic in je začelo že skor smrdet v čelado.Pot me je vodila mal do obale kjer sem si ogledala mal cestne dirkače,ampak mi ni blo glih zanimivo tako da sem se kmalu pobrala proti Izoli,motorjev pa je blo na cesti kot martinčkov na soncu na obali smo pocuzali par pijač in jo proti večeru mahnili še na pico v Studenec in na to še na letalski miting v Postojno,ker pa je blo že vsega konc ob večerni uri.

Ponedeljek mal čuden dan,oziroma taprav za na motor dokler me ni opralo in mi motor zasvinalo.

Torek tih deževen dan :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še utis z moje današnje vožnje:

prišel v pisarno po sončku z motorjem, da se bom lahko šel popoldan vozit. vmes po sončku skočil na kosilo pa nazaj v pisarno. ko sem ravno končeval zadeve da bi šel na furo se je vscalo ko noro in sem obsedel v pisarni pa preklinjal ko bik. zazvoni telefon in dobim nujno delo.

evo delo sem ravno končal, grem počasi domov, pa nevem kaj bi blo boljše, če bi bilo vreme in bi šel na furo pa sredi fure prisilno nazaj v pisarno al da je blo slabo vreme pa se sploh nisem šel peljat :wacko:

no danes bom naredil super 10-15 km po mestu, enkrat skoraj odnesel ena vrata, ki jih je tip odprl pred mano in enkrat skoraj zahaklal tuning-rdečo astro, ki se je odločla zavit levo na AC zadnji trenutek (jasno brez žmigavca), jaz pa veselo bil na črti pa vozil mimo.

vglavnem vtisi za :SS , sploh se mi ni mašina zagrela tak so kratke relacije ble. fak res morem avtomatika usposobit, škoda motorja za tako :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf mal se je sončk pokazov pa sem ga hitro izkoristla za kratko furco mal po okoliški ovinkih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petek 4.junij ob 15:30 v rahlem dežju zajahala moped in jo pognala do Ilirske Bisterce kjer me je pričakal Schulc s svojim zr7,natankala sva motorje in jo krenila do Opatije na pijačo,klub temu da je blo cel dan čudno vreme sva imela full sreče saj naju ni nič opralo,v opatiji pa je bilo full vroče tako da je morje nekaj pogumnežev privabilo v kopanje.Za nazaj pa sva se razšla čez mejo vsak v svojo smer jaz čez knežak on pa čez vrensko dolino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota:ma po kosilu se je nardilo čudno vreme pa nisem mela pojma al čem moped prat al se jit furat al pa na kavč ležat,pol sem pa le prepričala mojga da greva mal do kobarida na zbor pogledat,dežne sem za vsak slučaj vrgla v motor.In tako sva se okol 15h posala proti hotederščci kjer smo se dobili s kolegom in jo skup mahnili na zbor,mal nas je opralo od most na soči pa do kobarida na zboru pa je blo full mal folka tako da smo spili eno drinko in šli na dolgo nivo na hamburger na NG in proti Postojni oz Avio Pubu kjer je bil Sax s svojm bendom,tam smo mal podebatirali in papcali pico ter se odpravili domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!