Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2004


Brrrm

Priporočene objave

Nato pa na božjo pot Prebold- Mrzlica...

Fantje, cesta kot jih je malo :yea2:

vidiš, to že jaz skoz trdim.. (tudi Rogla je v tem rangu)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Včeraj zvečer po službi sva z Rudetom umirjeno odpeketala v rahlem drncu, oz LS (ker mam že "dirkalne" gume) z Vrhnike preko Logatca, Planine, rid (tavelik ovinek spet/še vedno poln peska), Postojne do Lipice, malo počvekat in nazaj, kjer sem že v temi naredil še kratek postanek v Mantovi za nekaj kepic sladoleda, ki meni - kljub dobronamernim opozorilom nekaterih MSjevcev - na najbolj prijetno možen način sede v želodec. Skratka, izletek za dušo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nato pa na božjo pot Prebold- Mrzlica

Ja tam ,bi se skozi gor pa dol vozil,res nori ovinki in odličen asvalt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z mojo čez Cerknico do Rakitne na eno pijačko. Ko sva odhajala se je pripeljala nova TDM 900, modra, mal kasneje mislim da ena FJR. Na poti proti Logu srečala kar nekaj motorinov. Nato čez Log, Vrhniko in Logatec in (nekaj časa vozila za enim na novi FZS) čez Unec nazaj domov. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil v Ljubljani..again...med potjo se mi je spet veliko pripetilo.....zbil sem tiča...manjši ptič je ime bližnje srečanje z mojo desno roko ki je počivala na balanci...po udarcu pa je padel kot kamen...žal...rip..... :cry:

v vrhniki mislil da me policija ustavlja ko je bilo slišat sireno...kmalu opazil mulca na kolesu ob cesti ki sam proizvaja tak zvok kot da bi bili policaji :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bil v Ljubljani..again...med potjo se mi je spet veliko pripetilo.....zbil sem tiča...manjši ptič je ime bližnje srečanje z mojo desno roko ki je počivala na balanci...po udarcu pa je padel kot kamen...žal...rip..... 

ja kaj boš pa reku za mene ko sm srnjaka ruknal zadnjič...poklical policijo,lovce,srnjak je zabincal mal in tud izdignu..posledice na mot res min..pdu pa hvalabogu nism... :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj boš pa reku za mene ko sm srnjaka ruknal zadnjič...poklical policijo,lovce,srnjak je zabincal mal in tud izdignu..posledice na mot res min..pdu pa hvalabogu nism... :notworthy: :notworthy:

In zakaj ga nisi spokal v kufer ali prtlažnik, pokril z nečim in bi imel vsaj golaž?

Sicer prekršek a vendar vsaj minimalna odškodnina za škodo na motociklu. Če te slučajno dobijo, ga pelješ na policijo. .)

Govorim seveda o nesreči, ki se primeri pri normalnih hitrostih in previdnosti.

Od 20. maja letos zelo jasno po novem zakonu nosi voznik svoje posledice pri trku z divjadjo, lovci pa škodo na divjadi. Malomarnost ali naklep enega ali drugega je pa itak zelo težko dokazati, tako da v praksi je to to.

No, važno je, da si jo poceni odnesel! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj ga nisi spokal v kufer ali prtlažnik, pokril z nečim in bi imel vsaj golaž?

Če te slučajno dobijo, ga pelješ na policijo. .)

Kot pregovor pravi ...... Največji krivolovci so ....... LOVCI :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil med drugim tudi na Rogli...pravzaprav včeraj-madona koliko je že ura :blink: ...tak sem se veselil ceste na Roglo, ki mi pospesi srcni utrip in se mi "smeji" zaradi veliko dobrih ovinkov, ampak me je danes razočarala zaradi mnogo peska :angry: na cesti zaradi nalivov....kje pa kje naletis tudi na kamenje :kva2: ...no drugace je bilo pa fino..srecal dva chopperista iz Velenja na Intruderjih 1500, no eden od njiju je imel strasno smolo ter je zletal na enem ovinku....na srečo motoristu ni nič (ščitniki&leder naredita svoje), ampak motor je pa bogi...BTW: če bereš, upam da boš čim ceneje in čimprej zrihtal bajk in LP...na Rogli sem tudi srečal veeeeelliiiiikooo skupino motoristov (menda Avstrijci ali pa Nemci - nisemdobrovidelpress)...hladno je pa bilo na Rogli...ko sem prispel sem slekel jakno in ups hitro nazaj oblekel :D svinjskihladniveterpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri so bli pa mokri vtisi od logatca do vrhnike me je tok opralo da sem sam zmazala hamburger v vrhniki in šla proti še na ride in drito domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sanda7: kdaj je blo to?

No pa še moj prispevek.

Včeri sav se s prjatlom iz sosednje vasi dobila kar nekje na cesti, šibajoč vsak v svojo smer. Pa sva se ustavla in povedala par besedic in dogovorila kam greva skupej. Pa sva šla. Pot nas je nesla po soški cesti :wub: do Kobarida, tam sva se ustavla na petrolu (ja žihr bi šlo kar na zrak) kjer so nas prijazno zaslišali policaji, češ da mava lepe motorje itd :? nobenga teženja :yea2: Dalje sva se odločla d greva do Kranjske Gore na sladoljed. Ah ja, 2km-ja in nas je že ulovilo par kaplic, Hop se obrneva in greva čez Tolmin, Cerkno v Idrijo na sladoljeda (se ne da brez). Od tam na Logatec in RIDE okrog 17:30 (ovinki prazni, razn dveh ducatistev 996-8 :? k sta nas gledala pa pozdravla). Postanek na OMW Postojna srečala prjatle mal poklepetali in nato dalje na Pivko. Tam je blo veselja....zgleda d so meli okoliški motoristi srečanje in sva jih srečala lih na njihovi "paradi" :) Niso pustili dalje dokler se nisva obrnla in šla z njimi. OK, pa sva šla lih obrnt na njihov "piknik place" in jih mal pozdravt (spet prjatli). Nadaljevala čez Divačo in Štanjel...Branik...in h meni domou na pijačo. Mela sva se specialno, prevozila sva lepih 240km. Dežek nas je ulovil mal naprej od Kobarida (par kaplic) in med logatcem in ridami (spet dve kaplice)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri ob 18h štartal iz Kopra napaka.Že na Črnem kalu se je začelo in ni nehalo do Ljubljane.Takega naliva še nisem doživel in vsa čast Avon gumam niti enkrat niso trznile pa čeprav so po avtocesti tekli celi potoki vodeVozil sem kar hitro med 120 in 140 pa me je vseeno prehitel kot metek en z Benelijem.Čeprav sem naredil že veliko km po dežju moram reči,de pri nobenih gumah do sedaj nisem imel tako dobrega občutka ko pri Avonu.Morda tudi zato ker imam komaj 1000 km z njimi in imajo se ves profil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sanda7: kdaj je blo to?

Okrog 5h se mi zdi

No in pol v nedeljo sem se spet nasankala,sicer sem pričakovala da me bo mal opralo sam tolk pa spet ne,skratka 3motorji smo šli po stari cesti do LJ in na obvoznici barje je bla že full mokra cesta proti kočevju je blo vse temno in kaj smo mogli rint glih v tist konc tako da nas je pralo od LJ do Sodražic,padalo je k sto mater da sem komaj cesto vidla pred seboj od avtomobilov pa je dvigavalo vodo čez višino strehe,živa poplava na cesti,no ko sem dala pa dežnega gor je pa kot nalaš nehalo vndar je prišel prav zadnij 7km ko je bila še ena nora nevihta z gromozanskimi strelami in glasnim grmenjem,zanimivo da nismo srečali v 120km niti enga motorja.Danes pa glancanje bajka za jutrišni upam sončni dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes 88km po okoliških vaseh nič pretleslivega in nič novega razn kosa asvalta na unški ravnini že z belimi črtami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldanska turca iz Lj-Logatec-Idrija-Cerkno-Gorenja vas-Škofja loka-Lj.

Od Idrije do Cerkna zelo slaba cesta,ki jo na večih koncih obnavljajo.Zato je ziher ene pet polovičnih zapor in tu pa tam kakšnih 100m makedama.

Srečal kar nekaj motoristov v večini Avstricev.

Luštnih 150km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do LJ,policaje gledat kako vozijo,se vidi,da niso njihovi motorji,eni kar obladajo ,vsak ta drugi je padel,so mal pretiraval,pol sem pa še skočil,čez Trebeljevo-ovinki mal za znoret,pa domov,vreme zdržalo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet luštna popoldanska turca s kolegom.Lj-Kr-Bled(kavica)-Bohinjska Bistrica-Soriška Planina-Železniki-Škofja Loka-Lj.

Cesta slaba le od Sorice do Železnikov.

Ko sem prispel v Lj sem šel še k Rotarju(Podsmreka)na kavico in na veliko presenečenje tam srečal Mustanga,Gugota in Karmen nato sta pa prispela še Jax in Štrom.

Ponovno perfect day s 160 km več na števcu.

ps.fotk nisem prilimal,ker sem slikal s telefonom pa so bolj za en kurc :blink:

Popravljeno . Popravil Black Knight
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od tako čudovitem dnevu sem moral malce razmigati motorček (le-ta pa si je verjetno mislil, da bi bilo bolje, če bi šel razmigovati kar samega sebe).

Iz Polzele čez Mrzlico(oziroma tam nekje) do Hrastnika(ali so bile Trbovlje :? ), potem mimo Izlak do Trojan, od tam do Celja in nato nazaj domov.

Vtisi? Ob takšnih dneh sem prekleto vesel, da imam motor. Kar smeji se mi, ko po asfaltu drsim mimo kolon, si oglejujem idiličen ambient narave(še zdaj ne vem a sem lahko vštejem gozdove in ljudi(ženske), ali samo gozdove :hmm: ) in polagam ovinke. Ja, bil je lep dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldan nakaj dela, popoldan pa na hitro en krog Lj- Domžale- Moravče- Zagorje- Litija- Mengeš do kolega, ki pa ga ni bilo, nakar je uletu en prjatu in skupaj naprej Vodice- Zbilje- Škofja Loka- Gorenja vas- Lučine- Horjul- Lj Vič na kavico, nato na Vrhniko, oz v Sinjo gorico do ribiškega doma na kalamare- Lj do prjatla in domov. Lep prijeten popoldan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal se po okolici LJ vozil, pri rotarju srečal jaxa pa black knighta.... zamudu gugota k je ps reku d ne gre na kofe.

Blo fletn.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek smo s klapo štartali na Cres. Zbirna točka je bla Gračišče pred mejnim prehodom Sočerga. Nato smo preko Buzeta nadaljevali pot do Brestove, tam na trajekt in na Cres. Kar me je zlo presenetlo, je da so pričeli hrvati obnavljat ceste....prej je bila cesta po cresu živ obup. V petek smo se fiakali po Cresu in seveda se tudi mal kopali na plaži pod vasjo Orlič. Proti večeru smo šli en giro do mesta Cres na en gelato in nato spat na eno gmajno pred Lubenicami. Zjutraj so nas zbudile ovce....vsaj mene....ostale sem zbudu jst :D .

Sobota: po kofetku smo šli do Osorja tankat in od tam do Belej-a se mal kopat. Popoldne smo štartali poti Opatiji na motozbor, vendar se ga nisem mogu udeležit, ker sem mel drug dan(nedelja) obveznosti. Bo za drugič...drugače sem se mel zelo fajn in vreme je blo super(sonca za izvoz). :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@storm...upam da ne zamerš za Štrom...sm se mal zmotu :unsure: ...

Ni panike, Š al pa S, ampak dokler je Strom je OK.

Nevihta pa še nism... :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!