Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2004


Brrrm

Priporočene objave

Po tem pa na ride v Planino, ma ni blo nč kaj zanimivega, ker so kiflji stali pod in nad glavnim ovinkom :BUA:

Da, še kako so stali. In mene ustavili, ko sem prehiteval čez polno črto. Ampak jih moram vseeno pohvaliti, ker so se me usmilili in dejali, naj naslednjič ne počnem tega. No, morda je kriv moj pohleven in skesan obrazek. Če bo tole kdo od njih bral, potem hvala vam.

Drugače pa iz Polzele do Kranja. Potem čez neke stranske poti do Idrije in od tam do Fiese. Nazaj čez ride(sem že povedal kaj se je zgodilo), razen policajev ni bilo nikogar. Oziroma ja, en s Transalpom, ampak ni z foruma. Od tam še na pijačo, potem pa v okrilju noči(in mraza) čez Trojane nazaj v toplo posteljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, da je vse :topic: , ma Črnomelj je v Beli krajni in bela krajna je na dolenjskem.....kot Kras, ki je na Primorskem.

WTF, med Dolenjsko in Belo Krajino je toliko razlike, kot med Primorsko in Gorenjsko. Niti približno ni Bela Krajina del Dolenjske, ampak je popolnoma samostojna pokrajina. Jasno???

Še vedno čakamo opravičilo. :angry: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo pozna tistega, ki je v soboto dopoldan v Štorah razsul zelenega Triumf Tigra?

Okoli je bilo že polno motoristov in tudi njemu ni zgledalo hudega...no, motor pa :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF, med Dolenjsko in Belo Krajino je toliko razlike, kot med Primorsko in Gorenjsko. Niti približno ni Bela Krajina del Dolenjske, ampak je popolnoma samostojna pokrajina. Jasno???

Še vedno čakamo opravičilo. :angry: :devil:

OK, se ti ponižno opravičujemo, če smo te na kakršen koli način užalili :notworthy: upam d je zdej vse OK :?

Pa mal pazi kaj boš pisu k se boš po primorski vozu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 4.9 sem opravil svojo drugo turo na motorju, ki je izgledala približno takole. Štartal sem v Radomljah in se lepo po stari cestti peljal do Logatca. Od tam sem odšel do Idrije in potem naprej do Bovca. Na poti do Bovca sem bil najbolj ogrožen od parih sportakov, ki so polagali NEPREGLEDNE ovinke po moji strani. Fantje ne tega delat!!!

V Bovcu sem pojedel eno pizzo in razmišljal o tem, da sem končno našel to, kar sem iskal v lifu (izpit imam od 3.9.2004). Tako, da sva z R6 lepo uživala v ovinkih. Potem sem pot nadaljeval skozi, če se ne motim, dolino Trente, ki je bila prava poezija... ovinki so super (eden je bil s peskom) in potem je prišla še sladica, ki se ji reče Vršič. Spust v Kr. goro je bil malo manj zanimiv, ker je bilo veliko prometa in tiste kockice v ovinkih mi niso ulivale zaupanja.

Iz Kr. gore sem nadaljeval pot do Bleda in tam malo gledal veslaške vojne medijašev. Potem sem odšel do Mengša na pijačo in razmišljal kam bi še šel. Po pijači sem nadaljeval do Planine, ker sem hotel še malo potrenirat ovinke na ridah. Policaja ni bilo nobenega tako, da ni bilo problemov. Od tam sem odšel do Portoroža in se tam na koncu pomola malo nastavil soncu. Pot sem končal doma okoli 21.00 ure po narajenih cca. 660km :OK: :OK: .

Za drugo vožnjo na motorju kar dobro, vsaj zame. Rezultat vožnje je tudi zadnja guma, ki ima samo še 0.5cm neuporabljene površine na obeh straneh :OK: :OK: . Sedaj ima šestkica že 1200km (1000+ sem jih naredil v petek in soboto :yea2: :yea2: ) in čaka, da danes opravi prvi servis, potem pa spet na cesto. Tako, da sedaj je še en motorist več na cesti :D :D . Fantje in punce, uživajte in srečno vožnjo.

LS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo 5.9.2004 sva z boljso polovico nardila turo na Gorenjsko.

Štart ob 8.30 iz Velenja čez Tuhinjsko dolino v Kamnik. Cesta je bila na srečo prazna tako da je bil začetek prau uzitek. Nadaljevala sva v smeri Moste, Zbilje, ŠK. loka., Železniki. Do železnikov luštna cesta, dost pregledna in spet relativno malo prometa. Nadaljevala na Bačo v Tolmin. Cesta Tolmin Kobarid je bila spet na srečo prazna. Zgleda, da sva se vozila ravno ob takih urah , da so vsi kofetkali po oštarijah. Prvi postanek je bil v Bovcu, kjer je bilo motoristov oggrrroommmnno.

Po torticah (borovničeva je njamii v *****cenuzra :)*****) sva se odločila, da skočiva na Predel in v Italijo. Pred tem sva se zapeljala še na Mangarsko sedlo. Prau smešno je blo gledat dva BMW GS1150 z nemško tablco, ki sta veselo obračala na prvem srečanju z makedamom. Mislim, folk si kupi tezke endure in komplicira kakšne ma terenske sposobnosti vožnje, pol pa se pokaže mal makedama in je že hudo. No, nama ni delal problemov in sva skočla do vrha. Na vrhu srečala par motoristov. Razgledi so bli supr , vremem še vedno naklonjeno, le zrak se je malo ohladil.

Po spustu nazaj v dolino, sva obrnila čez Predel na drugo stran proti Trbižu in naprej v Krajnsko goro. Plan, da obiščeva še Bled sva soglasno zavrnila in se odpeljala proti Jezerskemu. Edina res prava gneča je bila na cesti Lesce - Kranj. Na jezerskem postanek za pozno kosilo, in potem preko prelaza Jezersko na prelaz Pavličevo sedlo ter prek Savinjske doline nazaj proti Velenju.

NA srečo krizni situacij ni bilo. Presenečajo samo kamikaze (cestaki) na cesti Kobarid Bovec...

Priporočam podobno turo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 8.9. spet padla odločitev, da potegneva moped na sonce. Tokrat je bila tura proti koroški. Velenje, SG, Dravograd, Vič. Carinik po dolgem času zahteval potne liste. Počasi ogrevanje proti Lavamundu in odcep za Golico. Cesta fantastična. Na zaćetku so cestaki z CE tablicami potegnali naprej . Če je kdo z motosveta vsem LP. Midva pa s svojim tempom proti Radl Pass u . Nekaj časa sva vozila za novo GS, ki jo je tip kar orng zalagal. Zgleda , da je dobro poznal cesto , tak da nama je prišla prau njegova vožnja. Od RAdelj ob Dravi pa nazaj na SG in proti domu.

150 km uzivan :OK: cije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj je bila zelo lepa voznja čez Pavličevo sedlo na Jezersko...na ridah v A pred mejo polno motoristov, ki so "trenirali" ovinke gor in dol :OK: ...nato nazaj, pa ko je ravno bila ura par minut cez 18.00 (free entry) sva sla malo v Logarsko in obcudovala gore. Bilo prav fino. V Avstriji sem srečal večinoma BMW-je pri nas pa večji del fazerje (večinoma novih). Me prav zanima koliko je reg. trenutno v SL0.

Danes vožnja na koroško k prijatelju na obisk. Vse fajn, dokler se nisem vračal skozi Velenje v katerem so mi trije avtomobilisti grdo izsilili prednost :angry:...mater in to je slo po vrsti...prvič krožno križišče nad avtocentrom Meh, drugič pri avtocentru Meh, tretjič pa ene 500m nižje...dajte se pazit skozi Velenje...dosti neprijetnosti sem ze dozivel tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes malo po sloveniji na žiri čez col proti gorici in na nanos - super razgled in nato nazaj na postojno .na žalost bolj kratko ker ni blo več časa,ampak vreme pa super in veliko motoristov

post-6-1094926709.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12:00 smo z Brezovice krenili jaz,Jax in Pajek.Prvi postanek Idrija(kofi),nato pa do Mosta na Soči pa preko Kanala do Nove gorice,kjer smo napojili konjičke.

Nato smo pičl do Ajdovščine,kjer smo se okrepčali in preko Cola na Godovič-Hotedrščica-Logatec-Lj.

Vreme krasno,cesta krasna z izjemo nekaj kamenja...prijetnih 230km.

jax prlimi kakšno fotko!!!

Popravljeno . Popravil Black Knight
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva z gizmokakom nardila eno lepo turco: Postojna(randevu)-Planina-Vrhnika-Horjul-Gorenja vas-Škofja loka-Kranj-Kranjska gora-Tarvisio-Predil-Bovec-Idrsko(pr Jazbeci ena mala merenda)-NG in domov. Imela sva se super. Jst osebno naredu 343km. Vreme....kam lepše. Tisti ku ni šou z nami mu je lohko žou :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z drago sva danes naredila 269 km...šla sva do Poreča čez buzet na pico in potem na sečovlje proti domu...ob 18.00 bila na ridah...potem pa domov počivat...lepo vreme...na morju je ful vroče folk se kopa....črni kal gužva za dol...gor se je pa lepo vozilo.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa še moja včerajšnja fura malo naokrog do kočevskih medvedov in nazaj.

Že začel sem v napačno stran, tako da se je vsega skup nabralo 700 KM.

Radovljica - Rateče - Trbiž - Sella Nevea - Passo di Mauria - pa nazaj v Udine - Gorica - Razdrto - postojna - mal na ride - Cerknica - čez bloke - Kočevje - potem pa še na zbor v Zagorje - Ljubljana - kranj - Radovljica.

Dobre ceste, dobro vreme, na sploh super :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj kratka furca Celje- Buče smer Podčetrtek in to po stranskih cestah. Vožnja tekla, ko po maslu :notworthy: dobra stvar je v tem, da je moja rekla, da se ne bo več z menoj vozila :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj najprej na Vrhniko in nazaj, potem v OLP do Husotov, mimo Kamnika čez Tuhinjsko proti Mariji reki, tam nekaj res lepih ovinkov na odličnem asfaltu in z kavasakijem v retrovizorju, cesta okej, prednja znucana D208 se ni niti enkrat poigrala z mojim pulzom in nivojem adrenalina, zadnja Michelinka pa je bila že od tuhinjske dovolj ogreta ... No, če že blebetam o Tuhinjski - Michelinke dobro držijo tudi, ko voziš čez kepe gnoja na cesti, seveda pa moraš voziti naravnost in brez odprte ročice za dodajanje plina ...

Z Marije reke skozi Trbovlje (Ervina, DtW, sori, ker se nisem oglasil, ampak bilo nas je malo dosti in smo šli kar naprej, sem pa si pri vožnji čez mesto pred oči prislikaj diapozitiv z vajinima nasmejanima obrazoma :) )... Nadalje smo ga nažgali proti Litiji, enkrat vmes se mi je v retrovizorju prikazal Suzukijev Katanec, čeprav je bil pred tem kar nekaj kilometrov za menoj ... no, ker sem pr inekoliko povečani hitrosti preveč gledal naprej in pri briefingu na Mariji reki samozavestno sedel na lastnih ušesih ter blebetal neumnosti, sem na rondoju v Litiji zaman iskal tiste, ki so vozili pred menoj, ter enako ali še bolj zaman čakal tiste, ki so vozili za mano ... Pognal nazaj proti Trbovljam, čez pet minut obrnil, pa spet nazaj proti Litiji in spretno izbezal iz lastnega mentalnega zapisa besedo Šmartno ... ustrezno zavil, lepa cestica, mal šodrast asfalt do Bohenšperga, se nenapovedano in neprostovoljno udeležil poroke, pozabil poljubiti nevesto (saj, poroka naj bi bila "srečen" dan, tudi zanjo ...), prejel Suzukijev klic, se še dvakrat izgubi lna poti do Kegeljčka (a dodobra spoznal lepo tekočo vijugasto cestico do Radohove vasi... V Kegeljčku zbasal odlično karbonaro v želodec, še mal nakladal s prijetno družbo, potem smo se razkropili.

Jaz proti Ljubljani, na kofe, potem pa v GRadišče pri Pijavi gorici na piknik, pa naprej na motozbor v Kočevje ... Tam smo z Metalbikeom in Incubusom dovolili, da se zbor zgodi tudi drugo leto, ceste Dvor-Kočevje včeraj žal nisem zlorabil, ker je bila ura že blizu "jutri"... Ob 2h zjutraj smo startal inazaj in vozili s povprečno hitrostjo 80 km/h... Lahko si nadenemo nazive "slide king", temperature so se morda (po občutku v kosteh in zobovju sodeč) približevale ničli z ene ali druge strani, gume pa so seveda držale podobno, kot držijo delavske roke na z lojem namazanem deblu prvomajske smreke, ko lezeš po tisto domačo klobaso in litrco, privezano pod vrh.

KO sem uspešno zaključil pot v Ljubljani, me je Metalbike še opazil na enem "sirnem" pri gospodarcu, pozdravit sem šel tudi Gogo in Sašo v Ortobaru, ustvaril za 2 funta prihodka od prodaje za blagovno znamko Guinness in se peljal še tistih 500 metrov do zasilnega brloga, imenovanega Dom (pa ne interieri).

Kdor je spreten geograf, bo videl, da kilometrov ni bilo ravno 2800, tisti, ki me poznajo, pa vedo,da sem užival vsak meter včerajšnjih poti (čeprav sem nekaj odsekov prevozil tudi trikrat :)).

Zahvala vsem nastopajočim: Motobaby in MotoManiak kot organizatorja, Goga in Saša kot zveste poslušalke nebuloz, Nata kot kopilotka na cebeefki, ki sledi tudi pri višjih hitrostih, Suzuki kot "the man in the mirror", Metalbike kot nekdo, ki mu lahko med dolgočasenjem na motozboru fino težiš in se vedno prijazno smehlja, pa Incubus, da ga lahko spremljamo do Ljubljane, Stojan ki peče čevape najbolj natančno, Danci in njegov brat z GPSom, Roly, ki malo pove in veliko naredi v ovinkih, White (the colour of good), Tedybear kot tak, pa seveda lepo-ojoškana striptizeta Pia in njena vulvarna sošolka, nekaj lepih deklet v Kočevju - zato ker sploh so. Zahvala gre tudi staršem in menedžerju, v prvi vrsti pa mojemu dekletu, ker mi je omogočila spogledovanje z vsemi omenjenimi v Kočevju :)

PS: sumim, da bi lahko jaz in Kekec III sodelovala na dezorientacijskem pohodu, boj za zmago bi bil pa neusmiljen, a prisrčen :)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride nedelja in pamet dopoveduje človeku naj raje ostane doma, če noče biti moker... Danes me tudi pogledi v nebo niso mogli ustaviti. Vleklo me je tja skozi Žiri proti Logatcu, ridam, Cerknici,Blokam, a prve deževne kaplje med Žirmi in Rovtami so mi prekrižale račune. Kaj naj pa sedaj. Po 15 km naj nataknem dežni kombinezon? Naj se vrnem domov in priznam zmoto? NE Pogledam proti nebu in ugotovim, da je nebo bolj odprto proti Idriji in takoj odrinem. Ko se pričnem vzpenjati po ozki razmajani cesti dežne kapljice izginejo, jaz pa postanem važen, ker sem očitno ubral prvo pot.

Hitro se spustim v Idrijo in se zapodim proti Mostu na Soči. Ura je dve, cesta je prazna, idilo zmoti osamljen avto, ki mi seka ovinek. Poiskušam peljati počasi, saj ne bom šel daleč, nikamor se mi ne mudi. Prvega motorista srečam šele v Dolenji Trebuši in spomnim se besed moje žene, ko mi je nekega zgodnjega pomladanskega dne dejala, da je na poti domov srečala tri norce - med njimi svojega moža(prvi sončni dnevi februarja).

Pred Mostom na Soči pripeljem na mokro cesto, iz okoliških hribov pa se dvigajo meglice. Spet sva se z dežjem zgrešila. Ob jezeru je le nekaj sprehajalcev, v Tolminu na avtobusni postaji je zasedena le ena miza. Pogled v nebo in poiščem koridor med gostimi oblaki, ki grozijo, da bodo izlili vodo. Odpeljem se nazaj proti Bači pri Modreju, nato pa proti Podbrdu. Ceste so še kar mokre, prazne, parkirišča pred gostilnami pa polna. Ljudje v gostilnah hranijo svoje apetite, jaz pa svojega na cesti skozi ovinke. Srečam drugega motorista in prispem v Sorico. Soriško planino lahko le slutim v megli in skoraj si premislim in odpeljem proti dolini. A vleče me v Bohinj, zato pokličem JerryCBR-a in ga povprašam za vreme na Gorenjskem. Vreme je OK, sledi vprašanje:*A si spet na motorju*

Takoj odrinem naprej in na v hrib zaviti cesti proti Soriški planini srečam okoli 25 nemških motoristov. Yeah.

Na vrhu spet prši dež a vendar mene moti saj je pogled proti Bohinjski bistrici obetaven. Po nekaj km pripeljem na suho cesto in pot mi steče. Mimogrede sem v dolilni kjer spet prši, še slabše pa kaže proti Bohinju, zato se odpeljem proti Bledu in kmalu se spet razveselim suhe ceste in užitkov, ki mi jih nudi hitra ovinkasta cesta. Na Bledu padem v drug svet, vsepovsod je veliko ljudi, tudi na cesti je polno avtomobilov. Počasi se odpeljem naprej, Črnivec, Podbrezje, Kranj. Yamaha postane žejna, ko ji ugodim, pretegnem noge in jo zadovoljen mahnem preko Škofje Loke domov.

Dva km pred domom me rahlo pršenje spomni na to, da sem vremenkotu dolžan za pivo, da bi lahko bilo tudi drugače.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem se zapeljal mal proti Jezerskem ,temp odlična vse ok :OK: idealno.Potem pa gospa z rdečim ax citroen KR reg .Ko sem mislil prehitit mi je zapelala z celim avtom na levo stran v ovinku (dva pregledna ovinka) :? komaj sem se ustavil za njo .Vem da me je vidla to me najbolj boli :hmm: In kaj naj narediti v takšni situaciji.Potem smo motoristi norci,kreteni in vse ostalo smo pa tudi šoferji avtomobilov. :? In mislim da takšne stvari ne počnemo?

Lp

Popravljeno . Popravil Ktm Supermoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje dva meseca je pa res "guzva", saj nimam casa niti za sluzbo , se dobro da sem dobil par dni dopusta...:P

Cetrtek, 16.9.:

Start v LJ po kavi ob 8ih(na sreco sem se zgodaj zbudil, po navadi po pijanki zaspim :rolleyes: ), nekaj opravkov po mestu, potem pa ogled skornjev v Motoshopu (Ce je to reklama, prosim cenzurirajte). Sem kar zaAral zadnjo stevilko "mojih" skornjev, pa sem sel samo pogledat..... Mogoce je bil pa samo dober prodajalec (smo prejsni vecer skupaj pili v twinu), ceprav je najprej mislil, da sem prisel po dezni kombinezon. Hja, kaj ces, je pac dezevalo.... :D

Potem pa domov in priprave na pot v Avstrijo v US Army shop (je treba malo obnoviti garderobo :D ) Ravno v tem casu je pozvonil postar (samo enkrat sicer, ampak OK); koncno je prisla posta kdaj imamo obravnavo za locitev; sam cakal za cel september; OK, polovico :) ... (Koncno se bom losal te babnice :wacko:)

Na Ljubelju se vstavim na kavici in se pozanimam, ce je sploh se odprto....

Kljub lucki za rezervo in prazni denarnici startam v A; saj je do Celovca in nazaj samo 40km-jev(aneda :P ). Ravno prejsni dan sem dal zadnje eurote Fismotu za auspuhe (aja, to je druga zgodba :P )

Prodajalka v Celovcu sicer prijazna, ampak ne zna ne Slovensko ne Anglesko... Iz globin spomina potegnem tistih nekaj Nemskih besed, tako da sem nabavil kar sem hotel. Aja, v bistvu nisem, ker sem pozabil skornje (me tisti Dr.Martens niso impresionirali, potem sem pa pozabil na ostale... ); mogoce bom sel pa v petek se enkrat gor....

Pot nazaj dolgocasna... mokra cesta, gume zdrsavajo, med voznjo sem vohal smrad po zazganem olju (ponavadi ga zavoham samo ko stojim na semaforju :rolleyes: , kaj ces Guzzi pac :D ), menjalnik se je zatikal; v bistvu sem imel ze cel dan slab obcutek za voznjo, ovinki mi sploh niso lezali.... Samo cakal sem, gdaj bo vse skupaj hudic vzel...

Potem pa se ta rezerva...me je pocasi zacelo skrbeti, ce bom prisel do pumpe v Trzicu; ampak se je najbrz lucka prizigala zaradi klancev...

Po prihodu v LJ sem hotel dati na globinsko pranje se opremo iz kordure, ampak je na zalost nehalo dezevati :cry: Prava skoda, edina stvar ki je v motorizmu zastonj je pranje opreme.... :yea2: No ja, pa saj v glavnem sem letos vozil v usnju in je bolj potreben ciscenja in nege (samo upam, da bo do sobote suho, imamo trgatev). Je pa zato potrebno poskrbeti tudi za susenje opreme in se nisem preoblekel ampak sem potegnil se do Smarja-Sap (Je imel Fismo kar prav... tisti avspuhi imajo pravi zvok :OK: , samo za mene so malce preglasni). So pa zato tiste borovnicke pri Fismotu zelo pasale; me je ze pocasi od susenja usnja zazeblo.... Je pa bil obcutek za voznjo malo boljsi in nato gasa v Lj....

Nadaljevanje je pa mogoce za v novo temo... mogoce Vtisi z nocnih vozenj 2004 .... :D

Start ob 8ih zvecer:

Pri Firestartersih nobenega (tile cetrtkovi sestanki so kar zamrli), v Mansionu nobenega; beer stop (dve "kelnarci", ena je bila suha samo smotana, druga pa lustna v faco samo prevec debela, je pa imela velike joske :D )

Beer stop, 2x, home base: Twin.... Pa kje je tista tetovirana joskarca :hmm: :D Jah nic, potem pa klepetic s sefico (mogoce po kdaj kasna runda zastonj :D )

Gremo naprej v Bajk-a, beer stop: Spet ena debela kelnarca, je pa prijazna.... Da ne omenjam, da je nasproti se en kafic, ampak isto ena s preveliko ritjo (pa kaj je s temi smrklami danes, a vse jejo v MCju :cry: )

AMPAK poglejmo na dobro stran; dve za ceno enega :D OK, Uniona, da ne bo kdo uzaljen ce napisem samo piva :P (p...., a mi gre res ze tako slabo... :P )

Naslednja nacrtovana postaja - Franci na belanci....Ampak a niso tam samo kelnarji :? Potem sem pa opazil, da me je zacelo zanasati in sem raje parkiral motor v garazo... (p...., kaj sem jest za en luzer, da ne najdem drugega, ko da po kaficih gledam kelnarce :wacko: :D )

AMPAK jutri dobim denar B) potem pa se en motor :OK: ..... (kosljivizenskepress)

EJ, kje je kaksen smajli, ki se mu cedijo sline... :P :D

Aja, ene 300 jih je pa bilo - kilometrov, ne pirov :wacko: (ali pa zensk :cry:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi. Žiri- Logatec-ride- Kalce- Idrija-Cerkno-pa domov. Kratko, jedrnato,ovinkasto. B)

@ Sanda 7. Le kje sem te zgrešil .)

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze takoj zjutraj ko sem se zbudil (ob 11h, zjutraj kakor za koga :D , pac uzivam v parih dneh dopusta, ki sem jih dobil), sem vedel, da bo danes spet en krasen dan... Pravzaprav je ze cel teden precudovit; 15ga je bila povisica, mogoce bo celo napredovanje, pa nov motor se obeta; skratka krasen teden....

Ko sem vstal sem pa opazil, da me malce noge zafrkavajo... Imam cisto mehke gleznje, ker misice za dvigovanje stopala ne delajo.... Prav hecno, vcerah mi je leva roka odpovedala; sklopko sem se lahko stisnil, polno kriglo pa ze nisem mogel dvigniti :P

Po kavi in krasni muziki na radio Duru (bom se malo reklame naredil :) ) se odpravim do garaze... Pismo, klucavnica (zabica, ali kakorkoli se ze rece) na vratih stoji cisto drugace... da ni hotel kdo vlomiti?

Ko odprem vrata mi postanejo stvari jasne... Benka je pripeljala svojega moza (650 kubicnega) s polno opremo :) ...Ma je kar malo guzva ratala... :D

Guzzi najprej noce vzgati :D (seveda, ko se je pa ena mlada frajla sprehajala naokoli ) No ja, malce "zauga" dela cudeze... Kaze, da se bliza jesen....

Pocasi se odpeljem izpred garaz in do semaforja.... Vse OK. Po semaforju je pa ravnina in je treba "saltati" v drugo.... Ni panike, ce bi noga ubogala, pa noce....Po nekaj poskusih mi celo rata... Juhu, uspelo mi je .) prestaviti v ler....

Nic, v prvi se ne morem voziti po mestu in sem zavil domov... Pa kaj se dogaja z mano :? Mogoce pa pivo in arasisi niso primerna prehrana .) Jaz sem pa mislil, da hujsam, ker se z biciklom vozim v sluzbo :P

Parkiram motor in takoj spijem dva kozarca cedevite (bo mogoce bolj zaleglo) in letim v trgovino po malo sladkorja... Meso bo pa v Hot Horsu, itaq moram iti v vrvarno, pa je to takoj za vogalom....

Prevozen dober kilometer....

Samo potem pa... (tole je mogoce za v temo ...Vtisi z dnevnih sprehodov 2004 :P )

Pes grem pocasi v mesto, to se zmorem... kaksni pogledi, povsod napete riti (predvsem tiste na kolesih), cel kup gole koze (izgleda,da tudi smrklje lovijo zadnje soncne zarke), tak mimotres joskov, kot sem ga videl med malico na Trubarjevi :OK: In potem se sprehod po Copovi in skozi Tivoli proti domu :D Sem moral kar paziti, da se kam ne zadanem....

Ma res krasen dan...Nasmeh sem imel taksen :D Lj, to je moje mesto! Sem kar zavil v bliznjo loterijo po en listek... ce je sploh mogoce se izboljati tak dan....

Potem pa v banko po denar...Itaq guzva.. Blagajnicarka ima dela z vsem zivim, samo z mano ga noce imeti.... Potem pa zacudeno vprasanje: A tok boste dvignili?

Ej bejbi, mogoce izgledam kot kripljast klosar (kaj ces, so mi pac vsec vojaske stvari), ampak ali mislis da so motorji zastonj? :D Potem poklicem tipa; mogoce v Nedeljo, je treba se akumulator nabaviti, pa olje zamenjati,... Sicer bi raje takoj, ampak ce je motor nevozen jaz pa ves kripljast, itaq nimam kaj...Me bojo pac pogresali na Maksijevi delavici varne voznje (ce me sploh bojo :D )

Potem je pa bilo se treba resiti problem s prestavljenjem... Navzdol ni bilo panike, samo navzgor :hmm: Mogoce bi kaksen zelezen kotnik resil zadevo... ali pa ce bi privezal spago na "salthebel"... Ali pa vsaj kaksni skornji (saj sem vedel, da sem nekaj pozbil nabaviti shopu v Celovcu :o )

Potem sem obul najdebelejse cevlje, ki jih imam in sel sprobavat na motor. Nekaj uspeha je bilo, bo pa potrebno izprobati sistem med voznjo... Pa ni bilo ravno to to... prestavil sem lahko samo ce sem nekako s kolenom ugrivil nogo in se je potem zaradi debeline cevlja "salthebel" premaknil :wacko: AMPAK, spet sem bil mobilen....In sem se zapeljal do fotra (nov motor bo zaenkrat v obdelavi pri njemu, ce ga bom sploh lahko odpeljal) potem pa se na kavo k mat (je treba uredit glede stanovanja pred locitvijo), potem pa v Twina.... Ma, joske gledat, to je to.... :D Pa babe sploh ne vejo kaj dajejo, in to zastonj.... Veze so pa ze prevec naporne, se je treba prilagajat.... :D

Ma ja, kaksih 40 se jih je nabralo (km-jev seveda); ostalo pa drugo leto (mogoce :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi. Žiri- Logatec-ride- Kalce- Idrija-Cerkno-pa domov. Kratko, jedrnato,ovinkasto. B)

@ Sanda 7. Le kje sem te zgrešil .)

LP Cvetoo.

cvetoo le kje ma se mi je zdelo da si bil ti,ma kaj si bil tok zmatran da tud pozdravt nisi mogel al se ti je kam mudilo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!