Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2004


Brrrm

Priporočene objave

Ampak jaz sem bil zadnja 2-3 km dobesedno presran, na ovinkih sem se skoraj ustavil in zloooooo pocasi zvozil, mam skos obcutek k da me bo ven z ovinka neslo al pa da me bo spodneslo......drgac je pa lep konc, ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem pa danes svojo TDMo peljal na Crni Vrh nad Polhovim Gradcem, kar dobra turca za 1 uro, samo cesta je pa tko ovinkasta da sem veselje izgubil, drugace je bil pa lep soncen dan in prelep pogled dol v dolino; morm se se mal na motor navadit pa mal obcutka dobit pol pa bo zurka!!

Ola. Tole je bilo pa kar blizu. Če smem, ti predlagam, da nasledenjič v tistem koncu potegneš do Visokega v Poljanski dolini, tam pa levo do Gorenje vasi in spet levo do Lučin in čez v Horjul(ne Polhov gradec, ker tura ni tko lepa)pa potem pač nazaj od koder koli si že. Zdajle spomladi kar prijetna klobasa.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo, bom sigurno se sel na tisti konec, tokrat sem kar sel, brez posebnega cilja in sem se sproti zmisljeval kam bom zavil, hvala za nasvete

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva s Climberjem pa sva skočila do Trsta. KAKO FINO TOPLO JE BILO TAM DOLI.... Potem pa prideš na kras, te pa mraz ubija... boli... :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredil eno lepo turco. Iz Loga pri Brezovici po stari cesti mimo Vrhnike in Logatca v Postojno. Naprej do Divače, kjer sem zavil levo na Ilirsko Bistrico. Nisem vedel, da je cesta, ki se vije ob reki Reki tako super za vožnjo z motorjem. Dolgi precej hitri ovinki, skoraj nič prometa. Iz ilirske nazaj preko Knežaka, Pivke in Postojne spet nazaj na Log. Cesta razmeroma suha, voda zaradi topljenja snega je na Vrhniškem klancu in na Kačjih ridah. Peska niti ni, asfalt pa je še mrzel, previdno. Malo me je motil le kar precej močan veter na Krasu. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: torek, 30. marec 2004 ::

po šihtu opravil sprehod s kravco..

relacija šentjur-celje-vojnik-frankolovo-sl.konjice-sl.bistrica-AC-luftanje.mopedovih.pljučk-maribor-giro.po.mestu-retour :yea2:

ceste malce blatne, voda je bila edino v predoru na AC (redno letno pucanje - umazan do čelade <_< ), tudi malce šudra se je kje našlo

srečal zgolj enega motorista, ki me je z opozorilom prijazno rešil morebitne hitrostne kazni na odseku konjice-bistrica :)

sedaj pa čakamo na dež :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30.03.04

Koroška - Koper - Koroška(po stari cesti)

Planina...mraz in sneg :o

Koper...burja in toplo :)

Črni kal...brez vetra in toplo :yea2:

500km full dobre voznje :ph34r: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva se z noisom zakadila do Trsta, za trenutek uživala na sončku in toliko bolj zmrzovala na povratku. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, ti še kar naprej takole razlagaj, kako te zebe, da ti ne bom preveč fouš, ker se še ne vozim. :P

LP, Ma, ... .)

Ma te morem razočarat danes kljub deževni napovedi in oblačnemu ter rahlo vetrovnemu dnevu je temperatura pokazala 12 stopin kar je tako dalo možganom vedeti da je čas za mottorrrr.Najprej ogrevalnih 20km,ker je gorela lučka za bencin jaz pa brez denarnice in celo brez vozniškega zato sem se vozila po bližnih vaseh,šla na kosilo vzela dinarčke in po čudežu sem se spomnila da mam vozniško v avtu.No ko sem mela vozniško pa denar se odpravim tankat in direkt pred pumpo 1km od doma me vstavijo isti policaji ki so me vidli prejle po unški ravnini drvet 140kmh in brez vozniškega.Kaj sem bla srečna ko je reku sam prometno in vozniško,ki sem ga par minut nazaj vtaknila v žep,no blo je vse ok,mal me je pohecov da bo drugič radar prpelov na ravnino.No pol sem pa natankal in se odpravila mal ovinke polagat proti Idriji,sam je blo pa sranje k je blo na odseku cca 2km mogoče 15 minut pred mano izlitje oz iztekanja olja iz avtobusa,pa je šlo full lepih ovinkov v maloro.No pol pa se je začelo neki silit deževat tako da sem krenila po 80kilometrih nazaj,z prvim letošnjim srečanjem policajov in dežja.

Ma je blo toplo.Srečala sem pa sam 4 motoriste pa še to 2 za eno smer pol pa ista dva za drugo smer :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,sam je blo pa sranje k je blo na odseku cca 2km mogoče 15 minut pred mano izlitje oz iztekanja olja iz avtobusa,pa je šlo full lepih ovinkov v maloro.

Takega malomarnega voznika lahko prijaviš na 113. Če ga dobijo, bo plačal kazen in še stroške čiščenja ceste.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj po šihtu z Bartom eno turistično na relaciji MB-Špilje-Jurij-Radelj-Radlje ob Dravi-MB.

Cca. 120 km, vreme bajno, temperature sprejemljive, ceste tak-tak...

Route 69 povsem prazna, nepoškodovana, edino tu in tam kakšno presenečenje na cesti (OVCA :blink: ).

Sezona bo počasi tu (kljub žalostni napovedi ćez vikend)

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj odpeljal najlepšo letošnjo turo. Pa ne zaradi vožnje, ampak njenega cilja. Prijatelj, katerega nick nakazuje njegov hobi in način življenja (ko bi to mogo biti), me je peljal na ogled drstitve sulcev. :D :D :D Pogled za priviligirane. Pogled, ki ga čez leta mogoče ne bo več možno uživati :( .

No, potem sva pa šla še Stanovnika pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj rinil po baški grapi(v podbrdu pobral še 2 kolega z gpz in cbr) peljal v Kobarid tankat..Cesta po Baški grapi bolj tk.. od Tolmina do Kobarida odlična :yea2: :notworthy: :yea2: vreme super.. kar škoda da sem bil malo pozen, bi kar še do Bovca letu.. v povratku smo naletel še na medvede( v plavih kapah), ki pa niso pokvarili izleta. Škoda k je donc tk zaneč vreme...Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak jaz sem bil zadnja 2-3 km dobesedno presran, na ovinkih sem se skoraj ustavil in zloooooo pocasi zvozil, mam skos obcutek k da me bo ven z ovinka neslo al pa da me bo spodneslo......drgac je pa lep konc, ja!

Hehe... ne mi o tem. Vceraj sem sel Lj-Medvode-Mavcice-Kranj-Golnik-Trzic-Podnart-Kropa-Drazgose-Lesce-Jesenice-Ratece-Trbiz(I)-Predel-Bovec-Kanal (pitstop in hranjenje)-Gorica-Ajdovscina-Col-Logatec-Vrhnika-Lj.

Na Italijanski strani pri vzponu na Predel sem dozivel najvec soli na cesti ever. Bilo je je toliko, da sem se ene parkrat cisto usral, nagnjen mogoce za 10 stopinj iz vertikale, guma pa (rahlo) spodrsnila. Yikes. Ze tako sem vozil kot po jajcih, ampak to me je cisto presenetilo. V Gozd Martuljku pa sred vasi na enem ovinku, ki ga zakriva delno zakriva ziva meja (ali nekaj takega) na tleh ene pol metra sirok in par metrov dolg pas peska. Saj ni nevaren, ker guma takoj spet prime ko zdrsne tistih par cm, ampak ce se userjes se lahko slabo konca. Se ga pa ne vidi preden si na njem. Dobro, da tam ne more nihce (pre)hitro vozit.

Drugace pa relativno mraz, ker me je premamilo sonce v Ljubljani in nisem niti pomislil, da bi pogledal kaksno vremensko napoved ali kaj podobnega. Potem pa po Gorenjskem non-stop rahlo oblacno. Kakorkoli, kljub vsemu zelo prijetna fura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmmmmm.. pasalo :D ... sicer nevem kolko je blo km, je pa blo 2 uri divje.. oz. dinamične bomo rekli :) .. vožnje po slovenskih goricah.. vinske ceste ipd :) ... sem bil kr presenečen da so tak čiste... skoraj nič peska - le ponekod...

uf.. komaj čakam lepe poletne dni :)

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijetnih 40 km voznje, zdi se zelo toplo. Šel sem na pošto plačat položnice, vmes pa skočil še na Rakitno in nazaj. Cesta suha, na enih delih čisto malo navlažena, na tistem zgornjem ovinku je nekaj peska. Na vrhu postalo že malo mraz, ker sem imel na nogah samo kavbojke. Ampak jakna je zato super topla, tako da je bilo nasploh kar v redu. Motorista sem videl dva, do Podpeči pa sem vozil za enim z Aprillio Pegaso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zeeeellloooo lep popoldan. Samo 25 km, a na povsem novi Suzi 650 strom, ki sem ga domov odpeljal prijatelju.

Mislim, da je danes popoldan delal domačo nalogo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še moja včerajšnja:

Start v krškem, do Sevnice in po štajerski strani do Radeč, naprej proti Rimskim toplicam, nato do Hrastnika in nazaj proti Radečam. Med Radečami in Vrhovim je odcep za Krmelj in potem naprej do Mokronoga, Škocjana, Šenjerneja, Rake in nazaj v KK.

Lepa turca, malo prometa, veliko ovinkov, malo gorske ceste, torej vsega po malem....priporočam:)))

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ... kaj naj rečem ... včeraj ... končno ... prvič ... z Multistrado ... 160km ... nadzadovoljen ... pojma nimate kako se to pelje ... še mene je motor presenetil :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ... kaj naj rečem ... včeraj ... končno ... prvič ... z Multistrado ... 160km ... nadzadovoljen ... pojma nimate kako se to pelje ... še mene je motor presenetil

Sem takoj boljše volje, ker vidim, da si srečen ... Ali si predstavljaš, kako bi šele bil, če bi HONDO peljal ?

Popravljeno . Popravil matic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj nekaj čez 80 km z novimi bmw-ji po deževni primorski, je scalo ampak leder je zdržal - skratka blo je fajn!!!!!!!!!!!! :P

edino malo me nervira, da je verjetno v celi slo blo boljše vreme kot na obali mi pa ravno tam bli. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ni ravno letos prva fura. Prvo furo sem naredil 19 marca, ko sem šel po motor na servis in še pol na tehničnega. Takrat sem naredil 90 km.

Danes pa sva z kolegom naredila 100km. Kolega ma novo Hondo CBR 600 rr tako, da sva se furala bolj počasi, saj novo hondo ne sme vrteti čez 7000obr/min prvih 1000 km. Blo je kar zanimivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnja fura :OK: :

Koroška :yea2:

Maribor

Slovenska Bistrica

Zg.Polskava-ni bilo radarja :yea2:

Slovenske Konjice

Vitanje-ride do Vitanj so ze suhe in hitre :yea1:

Koroška :yea2: (pa še enkrat po Koroški gor pa dol)

218km uzitka in sprostitve!

:grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm.... :wub: Danes je bil prav lep dan za kako furco. :afro1:

Meni in nekaterim ostalim se je ratal pravocasno prikotalit do BMWja v piksni, nato pa gasa proti dolenjski in nazaj... :OK:

Vse skupaj malo a sladko! B)

post-6-1080997155.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!