Skoči na vsebino

Formula 1 2004


Jure007

Priporočene objave

Živ dolgčas.

Rdeči imajo preveliko prednost saj so edini kjer je formula nacionalni ponos in cela italija živi in za ta pofu.. ferari. Denar ni ovira vsi ostali nastopajoči morjo gledat tudi na keš zato to ni glih fer konkurenca.

Če bi šumi kaj dal nase bi prestopil kam drugam--pa da pol vidmo kaj bo (čez kake par sezon)---sicer pa ni neumen da bi menjal kuro z zlatimi jajci.

Mah bo pač nezanimivo in blazno dogočasno---men itak dol visi,kaj bi mi rad pop tv usilil.

Btv drugač pa sem navijala za šumija in mi je všeč če zmaga, ker mi je Italjanska himna ena najlepših.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denar ni ovira vsi ostali nastopajoči morjo gledat tudi na keš zato to ni glih fer konkurenca.

Če bi šumi kaj dal nase bi prestopil kam drugam--pa da pol vidmo kaj bo (čez kake par sezon)---sicer pa ni neumen da bi menjal kuro z zlatimi jajci.

Če slučajno ne veš: ferrari NIMA najvišjega proračuna.

Če tudi tega ne veš: Šumi JE ŽE prestopil iz KONKURENČNEGA bennetona v NEKONKURENČEN ferrari (mislim da 1996 leta) in ga pripeljal na sam vrh. Kaj po tvoje bi zdaj moral it k minardiju, da bi potem lahko govorili kako slab je.

P.S. Vsi govorite da ima najboljši avto. Res ga ima-trenutno. Vendar je naslove osvajal tudi, ko ga ni imel.

Če bi lansko sezono Šumi vozil za mklarn al pa viljams, bi bil zagotovo svetovni prvak.

P.S.2 :sej bi tudi jest rajši vidu, da bi ble napete borbe na vsaki dirki, vendar če ostali niso sposobni, potem za to ni kriv šumaher!!!!!!!

Pa uspešno lizanje ran vam želim!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odjavil gledanje prenosov Formule 1. V cirkus bom hodil z vnuki. Pa še pametnih bebcev mi ne bo potrebno poslušati. V stilu: speljevanje vozila formule 1 poteka iz popuščanja sklopke in dodajanja plina. Pri tem ima Fernando Alonso veliko izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bilo bolj dolgočasno, vendar pa mislim, da bo druga dirka pestrejša, čeprav navijam za rdeče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah bo pač nezanimivo in blazno dogočasno---men itak dol visi,kaj bi mi rad pop tv usilil.

Btv drugač pa sem navijala za šumija in mi je všeč če zmaga, ker mi je Italjanska himna ena najlepših.

Bogica :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.2 :sej bi tudi jest rajši vidu, da bi ble napete borbe na vsaki dirki, vendar če ostali niso sposobni, potem za to ni kriv šumaher!!!!!!!

jst bi izpostavu prednost avta(ekipe!)...ne pa voznika...poglej Vilneva ko je prestopu je bla tema....pa je tud bil prvak...Hill......ne vem no....postavi Šumija v moštvo Bara pa boš vidu kaj je....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi izpostavu prednost avta(ekipe!)...ne pa voznika...poglej Vilneva ko je prestopu je bla tema....pa je tud bil prvak...Hill......ne vem no....postavi Šumija v moštvo Bara pa boš vidu kaj je....

Še enkrat si poglej Bojčev post (zgornji del) .)

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole:

Kot je napisu Bojč: Jih je kar nekaj, ki pljuvajo Šumaherja, češ sevede lahko zmaguje ko ma pa najbolši avto. Res je, ima ga, vsi priznamo. Res pa je, da je trenutni ferrari, na tako slavo in tako dobro ekipo pripeljal Šumaher. Poglejte nazaj, ko sta za ferrari vozila Alesi in Berger. Vsegaskupi sta nabrala mislim da dve zmagi v vseh letih -eno Alesi in eno Berger. Šumaher je že isto leto ko je prestopil k tardečim s takimi jajci od ferrarija kot sta ga imela Alesi in Berger, pripeljal 3 zmage! Tu se šele pokaže talent in kvaliteta voznika. Res je, da je Šumaher eden redkih, če ne celo edini, ki se poglobi s svojimi inžinerji v nastavitve avtomobila in skupaj z njimi tuhta ter proučuje možnosti - IN TU JE REZULTAT, KI JE PRIPELJAL FERRARI TJA KJER JE DANES: Vestnost, poglobljenost, disciplina, red in predanost dirkanju - KATEREGA OD VSEH ZAHTEVA MICHAEL SCHUMACHER!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je napisu Bojč: Jih je kar nekaj, ki pljuvajo Šumaherja, češ sevede lahko zmaguje ko ma pa najbolši avto. Res je, ima ga, vsi priznamo. Res pa je, da je trenutni ferrari, na tako slavo in tako dobro ekipo pripeljal Šumaher. Poglejte nazaj, ko sta za ferrari vozila Alesi in Berger. Vsegaskupi sta nabrala mislim da dve zmagi v vseh letih -eno Alesi in eno Berger. Šumaher je že isto leto ko je prestopil k tardečim s takimi jajci od ferrarija kot sta ga imela Alesi in Berger, pripeljal 3 zmage! Tu se šele pokaže talent in kvaliteta voznika. Res je, da je Šumaher eden redkih, če ne celo edini, ki se poglobi s svojimi inžinerji v nastavitve avtomobila in skupaj z njimi tuhta ter proučuje možnosti - IN TU JE REZULTAT, KI JE PRIPELJAL FERRARI TJA KJER JE DANES: Vestnost, poglobljenost, disciplina, red in predanost dirkanju - KATEREGA OD VSEH ZAHTEVA MICHAEL SCHUMACHER!!

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

čist takole je in nič drugače!!!če nena gledate formule vsaj 3 ali pa 4 let nena vete zakaj se gre!!šumi je res voznik ki se je moral presneto trudit da je postal takšen!! :yea2: :yea2: :yea2:

jura!prav maš!! :notworthy: :yea2: :notworthy: :yea2: :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja šumi je nenavsezadnje le po izobrazbi mehanik in ma o teh motorjih tolk pojma kt tisti k so ga sestavlal(mogoče mal mn k je bl osredotočen na dirkanje kot na šraufanje)...no in po bedno odpeljanem krogu na kakšnih testiranjih šumi točno ve kje je problem...ve ali je on napravil napako in jo prizna al pa reče mehankarjem spremente to pa to pa oni še mal po svoje in skupi skombinirajo tak dirkalnik B)

Varetn d se da bolš naštimat dirkalnik če ti dirkač reče lej v takem ovinku je oprijem tak v drugem mal drgačn jst bi spremenu to jst predlagam ono kt če ti reče dirkač avto gre prepočas-nared ga hitrejšiga al pa avto se ne drži dobr v ovinkih-nared ga d se bolš drži!

Samo moje mnenje .) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...naslednika Mihaela še kmal nebo, know how za nastavt avto ima on definitivno daleč pred drugimi in v tem je ves point Ferrarija...

Šeenkrat za vse bencinske nevedneže....voznik je tisti ki naredi stroj da gre, ne pa mehanik, mehanik samo sestavlja lego kocke...seveda je predpogoj da ima le ta več izkušen kot mehanik, oz. ve kaj bi rad imel... :naughty:

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šeenkrat za vse bencinske nevedneže....voznik je tisti ki naredi stroj da gre, ne pa mehanik, mehanik samo sestavlja lego kocke...seveda je predpogoj da ima le ta več izkušen kot mehanik, oz. ve kaj bi rad imel... 

saj pa ti je to že <=YaMaHa=> prej povejo!! <_< <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mora voznik formule za veljavno super licenco imeti tudi veljavno vozniško dovoljenje!?

Sm nekje neki slišou okrog tega, pa me zanima če je res? Po tej logiki ob izgubi vozniškega dovoljenja za radi npr. prevelike hitrosti voznik ne sme voziti dokler mu dovoljenja ne povrnejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mora voznik formule za veljavno super licenco imeti tudi veljavno vozniško dovoljenje!?

Sm nekje neki slišou okrog tega, pa me zanima če je res? Po tej logiki ob izgubi vozniškega dovoljenja za radi npr. prevelike hitrosti voznik ne sme voziti dokler mu dovoljenja ne povrnejo...

Men se zdi d veljavno vozniško dovoljenje nima nč opravit z licenco...saj po moji logiki:

nekdo je lahk tolk neumn d si ne zapomne nobenih pravil o CPP pa nobenga znaka ne ve pa nič-torej ne more met vozniškega izpita.No ampak lahko je pa ta človk tolk nadarjen za npr. vozit formulo(samo teoretično)pa vsa ta pravila o formuli si zapomne pa vse in zakaj tak človk nebi smel bit dirkač F1???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kolikor vem je potrebno imeti vozniško dovoljenje, saj se vedno dviga dosti prahu, ko kakega Schumachera ali Montoyo ustavijo zaradi kakšnega prekrška :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi d veljavno vozniško dovoljenje nima nč opravit z licenco...saj po moji logiki:

Zgleda da ti ne dela!!!!!!!

logika namreč

pies: sm ti mogu napisat, da ne boš spet kej narobe sklepal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veljavno vozniško dovoljenje ni obvezno, ker se dirka na za promet zaprti progi. Tako vozniško ni potrebno za vse krožne in gorske dirke pri nas in v tujimi. Rabi se ga pa za rally, ker etape potekajo po normalni za promet odprtih cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjam se z Jure-tom 007, ker je Shumi pri Ferrariju veliko naredil - pogljej samo testiranja in jih primerjaj z ostalimi dirkači in moštvi, zato so tudi rezultati. Rdeči gremo naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veljavno vozniško dovoljenje ni obvezno, ker se dirka na za promet zaprti progi. Tako vozniško ni potrebno za vse krožne in gorske dirke pri nas in v tujimi. Rabi se ga pa za rally, ker etape potekajo po normalni za promet odprtih cestah.

VELJAVNO VOZNIŠKO JE OBVEZNO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veljavno vozniško dovoljenje ni obvezno, ker se dirka na za promet zaprti progi. Tako vozniško ni potrebno za vse krožne in gorske dirke pri nas in v tujimi. Rabi se ga pa za rally, ker etape potekajo po normalni za promet odprtih cestah.

FTP res je, za superlicenco v F1 je treba imeti veljavno vozniško dovoljenje in če le tega kakšen dirkač izgubi oz. mu je vzeto s strani policista zaradi kakega prekrška in podobno, ima mednarodna organizacija FIA pravico, da tekmovalcu vzame tudi superlicenco in mu ne pusti tekmovati oz. ga kaznuje in šele ob vrnitvi vozniškega dovoljenja ima tekmovalec spet možnost, da si pridobi nazaj superlicenco.

PS: Pia - :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da ti ne dela!!!!!!!

logika namreč

pies: sm ti mogu napisat, da ne boš spet kej narobe sklepal

Ma ja..zgleda da sm si mal narobe vse skupi predstavlu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mal pobrsku po netu....

Eden od pogojev za pridobitev super licence je tudi licenca, ki ti jo izda nacionalna zveza. Že za nacionalno licenco pa je potreben veljaven izpit B kategorije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tisti, ki pridejo še čist "zeleni" v F1? A ni eden nekaj let nazaj mel samo 17 let?Kako pa je bilo tam z izpitom?Res se ne morem spomnit :wacko:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!