Skoči na vsebino

Formula 1 2004


Jure007

Priporočene objave

Povej mi samo eno pravilni, zakaj je smotan? Ali zato, ker mu drugi do gležnjev ne sežejo ???

iz istega razloga kot Biaggi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz istega razloga kot Biaggi. .)

Ma ne mi tle postavljat za primerjavo relacijo Biaggi-Rossi na isti način kot Šumi-ostala raja!!!!!!!!

Al boš spet vleku vn unga kanadskega bumbarja??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kdaj bo ohcet Šumi-Ališić? :wub:

Brezmejna ljubezen, pa pomlad, pa... :lol1:

:hmm: Misliš da si duhovit :?

:BUA: nasprotno :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Translate, prosim !!!

njegov karakter mi je vse prej kot vsec. pa vsi ga castijo kot boga, ostalih pa kot da jih ni. in to zaradi minimalne razlike (pri 310 kilometrih je imel na koncu ~8 al kolk ze sekund prednosti pred Montoyo, zdej je pa kr car). pa privilegije ma pred ostalimi. se kaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne mi tle postavljat za primerjavo relacijo Biaggi-Rossi na isti način kot Šumi-ostala raja!!!!!!!!

Al boš spet vleku vn unga kanadskega bumbarja??????

kaksen spet?? in ktirega kanadskega bumbarja?? zmagovanje ni za bumbarje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi kšn frajer razloži kako za boga se sploh ta igra od F1 igra pa u čem je point pa to...jst bi to igrou sam se mi ne lub nevemkolk poglablat u usa pravila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi to igrou sam se mi ne lub nevemkolk poglablat u usa pravila!

...jebena situacija... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njegov karakter mi je vse prej kot vsec. pa vsi ga castijo kot boga, ostalih pa kot da jih ni. in to zaradi minimalne razlike (pri 310 kilometrih je imel na koncu ~8 al kolk ze sekund prednosti pred Montoyo, zdej je pa kr car). pa privilegije ma pred ostalimi. se kaj??

Ok se strinjam večini ni všeč Šumijev karakter, vedi pa, da mata Šumaher in Montoya skoraj identična karakterja: sta oba borbena, ne popustita - tudi za ceno trčenja in odstopa, hitra in dobra dirkača.

Res je, da je imel Šumaher "le" 8 sek na koncu dirke ampak tle se ne gre za tistih 8 sek - tle štejejo le in samo zmage. Tut če bi imel samo sekundo prednosti, bi na koncu bil še vedno Šumaher boljši od Montoye to je dejstvo ( lahko pa bi bilo seveda obratno, kar bi pomenilo, da bi bil Montoya boljši od Šumija).

Pa še to: koga nej pa častijo kot boga če ne Šumija? Mogoče Fisichello, ki sam sebi pravi da se ima za enega najboljših dirkačev? Morda nekoč.... ko bo popravil vse rekorde, ki jih ima le in izključno samo Michael Schumacher. Ne rečem da je Šumaher res bog, kot ga nekateri omenjajo, samo vzdevek "bog" si ni dal Šumaher sam, temveč so mu ga dali drugi - po vsej verjetnosti s kakšnim razlogom, kaj ti misliš :hmm:

Kakšni so že ti privilegiji pred ostalimi :hmm: Oz. kaj misliš s tem povedati, ker ne kapiram...

Dokler bo Šumaher dirkal, bo on alfa in omega med dirkači. Ko bo odšel, ga bo na pisti sicer zamenjal nekdo drug, ki bo takrat zmagoval, vendar le Šumaher bo ostal tisti, ki je spremenil zgodovino F1. Mogoče od tukaj izvira tisti "bog" :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok se strinjam večini ni všeč Šumijev karakter, vedi pa, da mata Šumaher in Montoya skoraj identična karakterja: sta oba borbena, ne popustita - tudi za ceno trčenja in odstopa, hitra in dobra dirkača.

Res je, da je imel Šumaher "le" 8 sek na koncu dirke ampak tle se ne gre za tistih 8 sek - tle štejejo le in samo zmage. Tut če bi imel samo sekundo prednosti, bi na koncu bil še vedno Šumaher boljši od Montoye to je dejstvo ( lahko pa bi bilo seveda obratno, kar bi pomenilo, da bi bil Montoya boljši od Šumija).

Pa še to: koga nej pa častijo kot boga če ne Šumija? Mogoče Fisichello, ki sam sebi pravi da se ima za enega najboljših dirkačev? Morda nekoč.... ko bo popravil vse rekorde, ki jih ima le in izključno samo Michael Schumacher. Ne rečem da je Šumaher res bog, kot ga nekateri omenjajo, samo vzdevek "bog" si ni dal Šumaher sam, temveč so mu ga dali drugi - po vsej verjetnosti s kakšnim razlogom, kaj ti misliš :hmm:

Kakšni so že ti privilegiji pred ostalimi :hmm: Oz. kaj misliš s tem povedati, ker ne kapiram...

Dokler bo Šumaher dirkal, bo on alfa in omega med dirkači. Ko bo odšel, ga bo na pisti sicer zamenjal nekdo drug, ki bo takrat zmagoval, vendar le Šumaher bo ostal tisti, ki je spremenil zgodovino F1. Mogoče od tukaj izvira tisti "bog" :hmm:

Mislim, da si to zelo lepo in izčrpno povedal. Nimam kaj za dodati. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi strinjam z Juretom 007!!!!

:notworthy: Schumacher :notworthy: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Misliš da si duhovit :?

:BUA: nasprotno :BUA:

Kakor za koga. Jaz, ki nisem Sumijev privrzenec, sem pa se malo zasmejal .) :D

Pa daj ne bodite no tako obcutljivi! Ste ze ustanovili Mihael Motosvet Fun Club? Se ne? Kaj se cakate? :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor za koga. Jaz, ki nisem Sumijev privrzenec, sem pa se malo zasmejal .) :D

Pa daj ne bodite no tako obcutljivi! Ste ze ustanovili Mihael Motosvet Fun Club? Se ne? Kaj se cakate? :P

lp

:lol1: Fantje saj vas razumem. Vsi ne moremo navijati za Schumachera, vsi ne moremo voziti (privrženci) BMw-jev, vsi ne moremo poslušati narodne glasbe, vsi se ne moremo hraniti z Mc donaldsi....Kaj bi potem blo. SHIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Fantje saj vas razumem. Vsi ne moremo navijati za Schumachera, vsi ne moremo voziti (privrženci) BMw-jev, vsi ne moremo poslušati narodne glasbe, vsi se ne moremo hraniti z Mc donaldsi....Kaj bi potem blo. SHIT

Točno tako :OK: Se pa malo kregamo, pa nam ni dolgčas :D In seveda vsak pove svoje mnenje, nekateri gledaj(m)o vse skupaj bolj realno, nekateri pač ne - vendar tudi to je čar F1

PS: Matic, Italjet: Hvala :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še par fotk za osvežitev spomina :P :P

diapo_302.jpg

kolk jaz vem je to imel prvi ferrari (kao morski pes style-rebrca ob strani)

diapo_307.jpg

diapo_319.jpg

diapo_341.jpg

diapo_354.jpg

diapo_356.jpg

diapo_373.jpg

diapo_378.jpg

po mojem mnenju dirkač dneva:

diapo_384.jpg

heheh

diapo_387.jpg

šo potrditev: :P :P

diapo_392.jpg

:yea2: :notworthy: :yea2: :notworthy:

diapo_396.jpg

do nasledne dirke:

lp!!

B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: nekateri se pač ne morejo sprijaznit z 72 Schumijevimi zmagami in 6 naslovi svetovnega prvaka v formula1 :OK:

hehe, tole si zdej tk povedu ko da bi js dirku proti njemu... :P

ne, men je cist ravno kolk zmag ma in kako dober je, zanj ne bom navijal, in to iz enega samega razloga - nekaj me moti na njemu. nekaj, kar me na montoyi ne. in ce bi bil cevljarcek v ozadju, me to verjetno neb motilo. :)

sem se pa tudi jas nasmejal ob premzini izjavi - Alisic je res taki privrzenec tega svaba, da mi gre vcasih na kozlanje. tolk o komentatorjevi (ne)pristranskosti. .)

pazi, da ne pades... :P diapo_387.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, tole si zdej tk povedu ko da bi js dirku proti njemu... :P

ne, men je cist ravno kolk zmag ma in kako dober je, zanj ne bom navijal, in to iz enega samega razloga - nekaj me moti na njemu. nekaj, kar me na montoyi ne. in ce bi bil cevljarcek v ozadju, me to verjetno neb motilo. :)

sem se pa tudi jas nasmejal ob premzini izjavi - Alisic je res taki privrzenec tega svaba, da mi gre vcasih na kozlanje. tolk o komentatorjevi (ne)pristranskosti. .)

pazi, da ne pades... :P diapo_387.jpg

Fantje saj vas razumem. Vsi ne moremo navijati za Schumachera, vsi ne moremo voziti (privrženci) BMw-jev, vsi ne moremo poslušati narodne glasbe, vsi se ne moremo hraniti z Mc donaldsi....Kaj bi potem blo. SHIT

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nevem ampak meni deluje kot da eni tukaj mislite da si sumi ni zasluzo da je sedaj kjer je!!! Se še spomnite casov ko je vozil za beneton z popolnoma nekunkorencnim dirkalnikom in dosegal rezultate ki jih nekateri z obcutno boljsim dirkalnikom niso bili sposobni!!!! To zmore samo vrhunski( nekaj da vas pozge, Najboljsi :kva2: )dirkac!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!