Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

in obratno - kdor je PROTI, je to lahko samo v primeru, če naj bi zadeva stala v njegovi neposredni bližini? Now you're talking - clever boy!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denar za gradnjo bo pa prisel iz Savdske Arabije.

Evo, nič nas ne bo koštal ! Samo frišen dotok kapitala in delo za naša podjetja, da ne bodo propadala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He - moznosti glasovanja za to da bo v/izven Ljubljane sta odvec, tako imamo opravka z znano slovensko privoscljivostjo......

Saj ni tako. To bo šele prva, saj če jih pozneje ne bo tudi v drugih večjih slovenskih mestih, bo halo, da se spet vse v LJ centralizira.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se tole:

izmislil si bom novo vero, ki bo temeljila na zrtvovanju ljudi, recimo rezanjem vratov deklic in deckov do 8 leta (seveda po orgijah). Prostovoljce/ke bi pobirali recimo v nakupovalnih centrih.

...

Sporoci kdaj boste imel obrede. Pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje sem pobral, da nacrtujejo v daljni prihodnosti kar 13 đamij v sloveniji - WTF?!? :blink: a mi lahko kdo PROSIM zagotovi, da se to ne bo zgodilo?? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa da pol mal bol objektivno vidmo kako podporo ma đamija na motosvetu?? :rolleyes:

Ker je to ful merodajno, ne? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje sem pobral, da nacrtujejo v daljni prihodnosti kar 13 đamij v sloveniji - WTF?!? :blink: a mi lahko kdo PROSIM zagotovi, da se to ne bo zgodilo?? :unsure:

Ne more, nihče.

Tako, kot ti ne more nihče zagotoviti, da boš še kdaj vozil motor, ali da boš dočakal svoj 22. rojstni dan. Ali 60. rojstni dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He - moznosti glasovanja za to da bo v/izven Ljubljane sta odvec, tako imamo opravka z znano slovensko privoscljivostjo :D Ce je kdo za, naj bo za da je v njegovi blizini, ostalo ne steje  :ph34r:  :rolleyes:

Jaz sem glasoval za, ne glede na to, kje bo.

Ampak, če dobro premislim: če ste se zagrebli za Cankarjev dom in podobne stvari pa če gre večina denarja iz province v Ljubljano, imejte pa še džamijo.

Bo potem Ljubljana kpl. kulturni center Slovenije... :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje ena že stoji v Mariboru

:D :D

Zelo malo je potrebno, da se preuredi v ustrezen muslimanski center.

Ideja na mestu.

So se mi naši štajerci skoz zdeli še najbolj strpni. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in obratno - kdor je PROTI, je to lahko samo v primeru, če naj bi zadeva stala v njegovi neposredni bližini? Now you're talking - clever boy!

Dober predlog. Vsi ostali - vključno s tabo - pa bi se morali vzdržati glasovanja. Aja - koliko blizu? Dokler se sliši njihovo ozvočenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa ti recimo vidiš razliko med tema dvema?

Kot sem že napisal, islam ne ločuje med vero in politiko. V sklopu ljubljanskega centra je (kolikor vem) predvidenih še več drugih dejavnosti. Torej center presega izključno verski pomen, ki je po ustavi zagotovljen.

Aha, našel sem neko "definicijo".

Đamija je nekaj več (verski center ki zajema tudi druge dejavnosti ne samo obračanje k bogu). V ortodoksnih muslimanskih državah je đamija tudi politična ustanova. Tam še ni prišlo do ločitve cerve od države.

Pri nas tega ne bo.

Mošeja je zgolj molilnica.

Če ta definicija drži, nisem proti mošeji, sem pa proti đamiji. Seveda mora biti mošeja zgrajena po vseh predpisih, ki veljajo v Sloveniji (vključno s soglasji sosedov in v skladu z arhitekturno zasnovo okolja).

Popravljeno . Popravil VrUUUUUmmmm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo gledal oddajo o kitajskih muslimanih? A ste videli kako izgledajo njihove mošeje đamije or whatever? A ste videli kako izkoriščajo privilegije manjšine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Kura---A ti se še vedno name držiš, ker sem rekla , da so čevapčiči turški? Naj ti še zaupam (pa ne me ubit) a veš, da božička sploh ni?!!

2.Pa še nekaj za enkrat je v planu 13 đamij po Sloveniji in nikakor ne bo samo ena in to v LJ.

3.Pa še neki zarad ,,kajle,, pa to---Še mal pa bo Kosovo del Albanije--sicer tebe to niti ne moti a ne, ker pravica do samoodločbe naroda je temeljna pravica,tako kot svoboda veroizpovedi. :naughty:

:004

1. božička res ni zato je pa deda mraz!

2. pa nej jih bo 100, važn da bo ta prva zravn tebe :P

3. kokr sm slišal je kosovo še vedno srbsko, slišal sm tudi da nima ustave in tako tudi nima v ustavi zapisane pravice do samoodločbe (zgolj to je bila pravna podlaga za slo. osamosvojitev) in zato te pravice tud ne bo imela, poleg tega mednarodna skupnost nikoli ne bo dovolila odcepitve kosova ker pol se bo tud severna irska zganila pa še kdo drug kot npr. v baskih pa kurdi...

4. v beogradu pa še zmeri ni đamije he he eheeeee :afro1:

SLOVENIJA BALKAN!!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4. v beogradu pa še zmeri ni đamije he he eheeeee :afro1:

Načrti so pa že, lokacija pa tudi izbrana. :afro1:

Ta nova srbska vlada dela menda čudeže. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!