Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

pa zakaj rabimo celo đamijo, tist par 10m visok turn. naj zgradijo molilnico <- boste rekli, da se bodo KULTURNO IZOBRAZEVALI :lol1: . Sigurno sem spada kamenjanje HUDICEVIH STEBROV O:-) in toliko zrtev. Smesno se mi zdi vse skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zakaj rabimo celo đamijo, tist par 10m visok turn. naj zgradijo molilnico <-

molilnic je veliko...še pri nas8Po) je ena...molilnica je prostor kjer molijo.... ni nič posebej opremljen samo da je prostor kjer klečijo in molijo...oni glih nimajo nekih oltarjev in to......problem je da ob praznikih nimajo kam...ko kaže polno dvorano Tivoli vidiš koliko se jih zbere ob praznovanju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice-a je strah. :rolleyes:

Če bojo hotel kovati hudičeve načrte, jih bojo u stanovanjih, ne v džamiji. U Nemčiji je blo enako. <_< Pa najbrž v katoliški Irski tud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa precej od krscanstva jemali, vem, saj je logicno, ker je islam precej mlajsi.

Koliko mlajši pa je islam od krščanstva????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko mlajši pa je islam od krščanstva????????

Kakih seststo let, ce drzi tole spodaj, zakaj sprasujes?

Around 610, Mohammed receives what he believes is his first visit from the angel Gabriel. This marks the beginning of Islam.

http://www.admin.northpark.edu/dkoeller/Cl...HI/Islam.N.html

A si me na piko vzel pa ti moram vsako rec posebej dokazat? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....zakaj sprasujes?

A si me na piko vzel pa ti moram vsako rec posebej dokazat?  :P

Samo vprašam. Nisem namreč imel občutka, da je islam nastal toliko kasneje.

Sicer tudi ne vem, kaj naj bi starost islama imela zveze z mošejo.

Tudi nasploh se mi zdi, da mošeja , ko bo, ne bo nobenega silila v islamsko vero. Zato ne vem, zakaj se tako zapenja ob to.

Je politikom lažje skregati narod na takih glupih (in , glede na ustavo, že odgovorjenih ) vprašanjih, pa ljudje nimajo časa o propadanju podjetij razmišljat.

Sicer pa te nisem na piko vzel. Včasih se sam ponudiš, tako, da si ne morem kaj, da ti ne odgovorim.

Sicer pa, kaj vse si mi pa že posebej dokazal?? Glede starosti islama da, z argumentiranim virom. Vse drugo so bile zgolj tvoje predpostavke, katere tebi pomenijo aksiom, zame pa so le tvoje osebno mnenje. .) :P

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej, dajmo zakon - vsa pokrivala prepovedana, vključno s čeladamo in feredžamo.

jao, pa kako daleč se vam da iti s temi nebulozamo?

PS: idi v kopalkah v cerkev ali cankarjev dom :naughty: :naughty:

V Franciji je prepovedano nositi znake pripadnosti veri, vključno s feredžami in židovskimi kapicami. Le kakšna necivilizirana država...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Franciji je prepovedano nositi znake pripadnosti veri, vključno s feredžami in židovskimi kapicami. Le kakšna necivilizirana država...

Če rečeš A reči še B.

Ne zavajaj. V Franciji je vse to dovoljeno nosit. Seveda ne v šolah, službah, javnih institucijah (velja za zaposlene ne za obiskovalce).

Tudi pri nas če bo ustrezna politična klima bo državni zbor lahko zglasoval podoben zakon.

Seveda bo vse navedeno veljalo tudi za križec pod vratom.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kura---A ti se še vedno name držiš, ker sem rekla , da so čevapčiči turški? Naj ti še zaupam (pa ne me ubit) a veš, da božička sploh ni?!!

Pa še nekaj za enkrat je v planu 13 đamij po Sloveniji in nikakor ne bo samo ena in to v LJ.

Pa še neki zarad ,,kajle,, pa to---Še mal pa bo Kosovo del Albanije--sicer tebe to niti ne moti a ne, ker pravica do samoodločbe naroda je temeljna pravica,tako kot svoboda veroizpovedi. :naughty:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zakaj rabimo celo đamijo, tist par 10m visok turn. naj zgradijo molilnico <- boste rekli, da se bodo KULTURNO IZOBRAZEVALI :lol1: . Sigurno sem spada kamenjanje HUDICEVIH STEBROV O:-) in toliko zrtev. Smesno se mi zdi vse skupaj

glej: muslimani verjetno rabijo džamijo tolk, kot motoristi rabijo dirkališče.

Vse jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te mal razdražim: trenutno pušiš pri anketi z đamijo  :naughty:

Metka

Misliš?

cirka 24 glsov je ZA (če prištejemo še tiste, ZA v Ljubljani), 23 pa proti.

A ti pušiš?

PS: meni je itak vseeno, bi bilo pa žalostno videt, da zmagujejo paranoje in predsodki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človek je eno krasno hitro pokvarljivo balgo, ki je sposobno skvarit do obisti prav vse kar mu daš v roke..pa naj gre za političnei dejei n zasnove ali pa religijo....

zato se je religije nasplošno modro ogibati in se v svoji intimi posvecati zgolj osebni veri v tega ali onega boga....

osebno sem za prepoved kakršnekoli religije, saj se je skozi zgodovino izkazalo da LJUDJE NISMO DORASLI RELIGIJI....

...a ker imamo tako hudo močan čredni nagon, samostojnost in suverenost ne gresta pretirano od rok in ocitno blazno nujno nujno potrebujem religije, čredice, vodje ki nam govrijo kaj moramo počet in kako se lotevat tezav.....potem naj bodo vse religije enakovredne v očeh sveta...

..ponovno ponavljam...osebno sem za POPOLNO prepoved kakršnegakoli prakticiranja religije, ki se dogaja v javnosti....karkoli je izven posameznikove intime je po mojem mnenju navadno sranje in potencialna katastrofa.....človek ima pač tendenco da se vse, česar se dotaken spremeni v drek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno na kaj misliš?

Metka

Milena Dravič kadi Dravo..

Kaj kadi Ana Karič ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ice: zdaj pa že malo smešen s tole svojo paranojo ... :P

ne pozabite vsi skupaj: "naši" muslimani NISO arabci !!!

Arabska družbena kultura in evropska družbena kultura (čeprav balkanska) sta svetlobna leta narazen. "Naši" muslimani so slovani tako kot mi - izza karpatov (Ice pozabi na venete :) ) - in po običajih in navadah daleč od arabcev. Skupna jim je le veroizpoved. A je to tako težko razumet ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ice: zdaj pa že malo smešen s tole svojo paranojo ... :P

ne pozabite vsi skupaj: "naši" muslimani NISO arabci !!!

Arabska družbena kultura in evropska družbena kultura (čeprav balkanska) sta svetlobna leta narazen. "Naši" muslimani so slovani tako kot mi - izza karpatov (Ice pozabi na venete :) ) - in po običajih in navadah daleč od arabcev. Skupna jim je le veroizpoved. A je to tako težko razumet ... B)

niti ne. problem nastane, ko temu ni vec tako. a je to tako tezko razumeti? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne. problem nastane, ko temu ni vec tako. a je to tako tezko razumeti? ;)

jaz pa mislim, da pri nas ni te nevarnosti ... pa ti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, zaenkrat je tako, da je 17+8+1=26 ZA ter 23 PROTI.

Kakšno je vaše mnenje o džamiji/verskem središču za muslimane v Sloveniji?

DA - naj bo, karkoli že, v skladu z veljavnimi Zakoni RS! [ 17 ] [32.08%]

NE - nikakor ne sme biti! [ 23 ] [43.40%]

NAJ BO - v Ljubljani [ 8 ] [15.09%]

NAJ BO - izven Ljubljane [ 1 ] [1.89%]

NE VEM - kaj naj si mislim ... [ 0 ] [0.00%]

NISEM DOVOLJ INFORMIRAN - ... [ 0 ] [0.00%]

NE POVEM - ker vas ne briga... [ 0 ] [0.00%]

DOL MI VISI - zmente se... [ 4 ] [7.55%]

Dejte se mal potrudit, tisti, ki ste proti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Milena Dravič kadi Dravo..

Kaj kadi Ana Karič ?

Ona kadi Amirju Kariču !! :blink:

Metka ? se ne more več jokat .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ice: zdaj pa že malo smešen s tole svojo paranojo ...  :P

ne pozabite vsi skupaj: "naši" muslimani NISO arabci !!!

Arabska družbena kultura in evropska družbena kultura (čeprav balkanska) sta svetlobna leta narazen. "Naši" muslimani so slovani tako kot mi - izza karpatov (Ice pozabi na venete :) ) - in po običajih in navadah daleč od arabcev. Skupna jim je le veroizpoved. A je to tako težko razumet ... B)

Slovanski musliman :yea2: :OK:

arabski musliman :BUA:

Se mi je skoz zdelo da smo Slovani nekaj več. :notworthy:

Smo glede vere razčistl bomo začel z nacionalno pripadnostjo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozabite vsi skupaj: "naši" muslimani NISO arabci !!!

Denar za gradnjo bo pa prisel iz Savdske Arabije. Bo najbrz prisel tudi kdo, ki bo gledal za kaj se ga porabi, pa tudi kaj se bo kasneje tam dogajalo.

Saj je enako s podjetji. Ce je v lasti tujcev pac oni postavljajo pravila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte se mal potrudit, tisti, ki ste proti ...

He - moznosti glasovanja za to da bo v/izven Ljubljane sta odvec, tako imamo opravka z znano slovensko privoscljivostjo :D Ce je kdo za, naj bo za da je v njegovi blizini, ostalo ne steje :ph34r: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!