Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

baje ena že stoji v Mariboru

To je poštna smrekica :) Mislim, da je Maribor zadnje mesto v Sloveniji, kjer bi uspeli đžamijo nardit, vsaj po pogovoru s someščani sodeč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manuela ni ti treba čist vsega verjet kar v slovenskih novicah prebereš :devil:

Kdo je pa reku, da sem prebrala v novicah? :o :hmm:

Naročena sem na Oslobođenje. :) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V samostojni Republiki Sloveniji, kjer velja parlamentarna demokracija, veljajo Zakoni.

Eno je veroizpoved, drugo je pa pravni sistem.

Okej, pomirjen?

Ah, SymRu, v enih zadevah si tak simpaticen "naivko".

Da veljajo zakoni? Ali verjames vse, kar preberes (ali kar rece Imam)?

Kaj je ze rekel Pogorevc: Storilcem dihamo za ovratnik? Se gripe niso dobili, kje sele, da bi jih zaprli.

Ce bo iz Savdske Arabije prisel denar za dzamijo, ali mislis, da nimajo denarja za podkupnine nekaterm kljucnim osebam, pa se nikoli ne bo nic razvedelo.

Tako kot je Italija parlamentarna demokracija, samo na Siciliji veljajo mafijski zakoni (pa v Kalabriji baje isto). Drzavni zakoni pa veljajo samo dokler sodnika pa tozilca ne ubijejo (in dobijo taksnega, ki vzame podkupnino).

Da ne bo pri nas isto (ako nece milom, oce silom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno samo paranoično natolcevanje. V skladu s tem je tudi ideja o motoristih : "a so to tisti bradati tetovirani pijanci ki posiljujejo in razbijajo vse, kar jim pride pod roke?" ..

Shame on you.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da veljajo zakoni? Ali verjames vse, kar preberes (ali kar rece Imam)?

Kaj je ze rekel Pogorevc: Storilcem dihamo za ovratnik? Se gripe niso dobili, kje sele, da bi jih zaprli.

Ce bo iz Savdske Arabije prisel denar za dzamijo, ali mislis, da nimajo denarja za podkupnine nekaterm kljucnim osebam, pa se nikoli ne bo nic razvedelo.

Tako kot je Italija parlamentarna demokracija, samo na Siciliji veljajo mafijski zakoni (pa v Kalabriji baje isto). Drzavni zakoni pa veljajo samo dokler sodnika pa tozilca ne ubijejo (in dobijo taksnega, ki vzame podkupnino).

Da ne bo pri nas isto (ako nece milom, oce silom)

Ce bi bilo to res, potem ta tema nima nobenega smisla in obenem vsi ki so proti dzamiji lahko nekako zdejle utihnejo, ker se itak ne bojo mogli borit proti naftnemu kapitalu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE :?

Na kaj se nanašaš, navezuješ, označuješ? :hmm:

Ma sej ni važno..... važno da si tle nekje.... ne vidim te :? , ne slišim te :? , ne čutim( :devil: ) te :? ....

:) :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V skladu s tem je tudi ideja o motoristih : "a so to tisti bradati tetovirani pijanci ki posiljujejo in razbijajo vse, kar jim pride pod roke?" ..

Sem vedel, da sem ponavadi nekaj zgrešil na furah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hebatga, sem pač brez domišljije. Povem tako kot stvari vidim, ane :D

SHT, Pepe, ponavadi je tvoja objava več ali manj vsaj enotedenski zaključek teme (ko ni več kaj povedati). Pojemajoča luna nam je vedno bila olajševalna okoliščina. Pa še teden ni minil od dneva mrtvih pesnikov, tako da to ni kritika sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHT, Pepe,...

SHT, Lasagna, saj običajno se brzdam, topot sem se pa le malo pobobkal na prostorčku, ki se mi je zazdel primeren. In sem tudi čvrsto sklenil, da se zaradi tega ne bom požrl. Za zgled si bom vzel vrlega Terenca, ki je v takih primerih bojda nagubal čelo, povrtal po nosu, zmignil z rameni in odhajajoč zamomljal:

"Homo sum, humani nihil a me alienum puto..."

in zadeva je bila zanj ad acta. Tak je pač bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V financah sem prebral..........

cene parcel na barju RASTEJO!!!!!! :devil:

Normalno, takoj ko so podpise nabral je cena poskočila. :devil:

No verjetno k temu prispeva tudi pojava Danice na TV, ki je vsak dan malce bolj okrogla in jo lohk zdaj zdaj raznese. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno, takoj ko so podpise nabral je cena poskočila. :devil:

no sedaj vidiš zakaj ste uporabni taki proti džamiji ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko, da vidite da v džamijo (mogoče) ne bi hodili samo bradati arabci in pokrite ženske ampak tudi vaši "idoli", ki se ob velikih tekmovanjih poistovetite z njimi.

Njim krajšate svobodo do veroizpovedi.

Par Slovencev, (potencialnih) kandidatov za obiskovalce džamije:

- SANI BEČIROVIĆ

- AMIR KARIĆ

- MUAMER VUGDALIĆ

pa še kakšen bi se našel....

V razmislek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bit takoj prizadet.

Boš prekuru, če se boš tako sekiral.

Nismo se še navadl, da bo đamija pri nas.

Eni so takoj za, drugi sčasoma, nekateri bodo pa vedno proti.

Tako je življenje.

:hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino! B) Zdaj vsaj vem, kdo so moji idoli. Zlasti če mi kdo na poljuden način razloži, kdo je kolos po imenu Muamer Vugdalić. Za druga dva sem pa že slišal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi bli oni prej ZA nov štadion kot za đamijo, sicer pa who cares....

Pa še tko čist by the way---kdo se mora navadit da đamija bo, ker za enkrat jo ne bo in nehite kar neki o ,,temeljih,, razpredat kot da je to dejstvo--ker za enkrat NI.

Bomo vidl in se bomo pol privajal če bo, ko bo, kjer bo, če,če, če...

:zzz: :zzz: :zzz:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@motomanijak - če smo že pri vicih - v prastarem slovenskem vicu edino slovenski lonec nima stražarja v peklu, ker slovenci drug drugemu preprečujejo pobeg.

realnost je sicer bolj zapletena: tiste ki lezejo ven na začetku tunkajo nazaj v vrelo olje, ko pa se že preveč prevagnejo čez rob jih brcnejo v rit in se jih znebijo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo se je šalil? :BUA:

Za vic sem slišal. Fovšarija pa te zadeve. In kakšne ma to veze z džamijo?

Popravljeno . Popravil motomanijak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!