Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

Kako ves? Kolikor sem jaz slisal, naj slovenski policaji ne bi imeli vstopa v njihov kulturni center (in ne samo verski). Torej tudi nasi zakoni tam ne veljajo. Pravna drzava? Ja, s seriatskim pravom.

Ko bojo presustnico kamenjali, kdo jim bo sodil za umor? Se bodo zgovarjali na svojo kulturo. Kaj jim pa mores, ce v svojem kulturnem centru delajo, kar jim dovoli kultura.

V SLO kulturnem centru mogoce plesejo polko, v islamskem bodo pa kozam rezali vratove za praznike. Pac izrocilo.

Mogoce bi se omenil ko so v drzavi EU (se ne spomnim kateri) aretirali muslimana zaradi preprodaje in omogocanja uzivanja mamil.

Je rekel, da je to njihovo tradicionalno mamilo, da je to njihovo kulturno izrocilo, da zatirajo islamsko vero,... in so ga izpustili. Kaj ces, pravna drzava in svoboda veroizpovedi....

daj nehi nabijat.

na tvoja vprašanja smo že odgovorili.

V samostojni Republiki Sloveniji, kjer velja parlamentarna demokracija, veljajo Zakoni.

Eno je veroizpoved, drugo je pa pravni sistem.

Okej, pomirjen(a)?

Glede "zmišljevanja nove vere" - be my guest. Smo že poskušali s tem, pa nam ni uspelo trave legalizirat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorim o feredži, ki je znak druge veroizpovedi in "ne paše" v ta prostor. Ja, idi v cerkev v kopalkah pa bomo vidli, če te bojo kamenjali ;)

Super si. Pravi cukrček. Vse veš, kaj paše in kaj ne.

Alah akbar.

PS: v cerkvi te ne kamenjajo ampak oblajajo in skurcajo, kto da sploh nisi človek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, če nisem ravnokar enega odkril, ki to ni :hmm:

kaj že? Slovan, Slovenec, katolik, musliman, pogan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam, da ta džamija zraste. Kar itak bo. Upam, da ne boste množično padali v depresije ali zganjali štale. Ker pol vas bodo moral policaji po glavi tepst s pendrekom.

Alah je velik. Symru pa tudi. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ka ce bi namesto promocije naredu eno anketo (al pa jo nardim js, ce obljubis, da jo, po tem, ko bo pokazala rezultate, ki ti ne bodo vsec, izbrisal :naughty: ), pa vprasamo folk al je ZA al PROTI, al je BMK :P, pa da pol mal bol objektivno vidmo kako podporo ma đamija na motosvetu?? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super si. Pravi cukrček. Vse veš, kaj paše in kaj ne.

Alah akbar.

PS: v cerkvi te ne kamenjajo ampak oblajajo in skurcajo, kto da sploh nisi človek.

Aha, torej ti si že prišu v cerkev v kopalkah, da to z gotovostjo trdiš. Tudi, ko si v kopalkah hodu po mestu so te kr iz oken kamenjali in polivali z odplakami. Al se mogoče motim? :hmm:

SymRu sporoča: malce preveč :topic:.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti si upaš iti v tak projekt .svašta.

No, sej če bi dobro prebral bi vedu, da ne govorim o sebi ;) Beseda "svašta" še nekako dodatno kaže na to, da imam prav :)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sej če bi dobro prebral bi vedu, da ne govorim o sebi ;)

preverjanje "slovenstva" za 20, 30 ali 50 let nazaj je torej v redu, za 2 leti nazaj ni v redu, za 200 pa tudi ne ...

tolk o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res mislim, da bi blo treba anketo nardit... <_<

ne vem ka ma zdej preverjanje slovenstva veze z islamom. :hmm:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res mislim, da bi blo treba anketo nardit... <_<

ne vem kaj še čakaš...a dovoljenje od koga al kaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Glede "zmišljevanja nove vere" - be my guest. Smo že poskušali s tem, pa nam ni uspelo trave legalizirat :P

So what? Saj je bilo tudi krščanstvo dolgo v ilegali. Rimske katakombe pa to....

In glede na to, da brez trave ne bo sprave, mislim da ne bi smeli odnehati..

Sym, sumim, da si ti kriv, da se tale špetir z rdečimi pa črnimi nikakor ne neha. :angry: :wacko:

Trava mora bit, pa pika!!! :wacko: :afro1: :afro1: :beer2: :beer1: Jasno, še pir, da bo mir...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe zgleda da se slovenci res enacimo z nekimi revčki v alžirski visokogorski vasici in se bojijo..pazi tole:

...da so islamski verniki tako zlobni in vsemogocni, da bodo s postavitvjio verskega centra postavili bazo za nadaljne osvajanje in teror na "domačim" prebivalstvom......

-ce dobimo đamijo bomo cez 10 let vsi govrili samo se arabsko .....

(btw srbohrvaščina nima nobene veze tu, kot je nekdo omenil...pojav srbohrvaščine je bil posledica želje združiti vse južne slovane pod eno streho z enotno kulturo in jezikom..... )

-ce dobimo đamijo bodo v se zenske ki ne bodo nosile feređe kamenjali

-pravna drzava bo prenehala obstajati in bo utonila v pozabo

-pojavila se bo oštra cenzura medijev

-vsi nemuslimanu bodo prisiljeni sprejeti islami ali pa bodo obgljavljeni

-čez 30 let bomo vsi, razen izbrancev, živeli v majhnih revnih vasicah brez elektrike in tekoče vode ter plačevali maste davke agi

kaj vse lahko povzroči en verski center :blink:

veste kaj...JEST SEM TUD PROTI ĐAMIJI!!

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat je tkole:

[ Iredi ] [ Zbriši ]

Kakšno je vaše mnenje o džamiji/verskem središču za muslimane v Sloveniji?

DA - naj bo, karkoli že, v skladu z veljavnimi Zakoni RS! [ 8 ] [72.73%]

NE - nikakor ne sme biti! [ 1 ] [9.09%]

NAJ BO - v Ljubljani [ 2 ] [18.18%]

NAJ BO - izven Ljubljane [ 0 ] [0.00%]

NE VEM - kaj naj si mislim ... [ 0 ] [0.00%]

NISEM DOVOLJ INFORMIRAN - ... [ 0 ] [0.00%]

NE POVEM - ker vas ne briga... [ 0 ] [0.00%]

DOL MI VISI - zmente se... [ 0 ] [0.00%]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo videl oddajo o francoskih muslimanih na RP (nemska TV-postaja) ?

je kdo ze videl rap-video muslimanskih ekstremistov, ko grozijo s pomorom evropi in ameriki ? ....poslusal intervjuje z muftiji/imami v londonu, parizu, hamburgu?

je mogoce kdo prebral kolportirane govorice/novice, da muslimanski ekstremisti vadijo sestavljati bombe v letalih? konvencionalne, bioloske in radioloske. da sestavijo eno je potrebno najvec pet ljudi, kateri bombo v delih pritihotapijo na avion.

mogoce to niso bili muslimani.

mogoce je to vse delo CIA.

mogoce se mi samo blede.

........vednar se stvari, katere so napovedali omenjeni muftiji/imami bojim. ne zaradi religije temvec zaradi norosti pescice ekstremistov in njihovih zaslepljenih privrzencev.

in ker islam dovoljuje oz. forsira tako izkoriscevanje neizobrazenih sem proti.

ce bi bil islam res tako tolerantna vera bi dovolil izgradjo cerkev v muslimanskih drzavah. cesa se bojijo? zakaj bezi tolika mnozica muslimanov na "zahod"? to je istocasno odgovor za obe strani: pro in kontra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce to niso bili muslimani.

mogoce je to vse delo CIA.

mogoce se mi samo blede.

ce bi bil islam res tako tolerantna vera bi dovolil izgradjo cerkev v muslimanskih drzavah. cesa se bojijo? zakaj bezi tolika mnozica muslimanov na "zahod"? to je istocasno odgovor za obe strani: pro in kontra.

No,o in ta množica, ki beži, in je boljša od "tistega govna tam", si ne zasluži spodobne "cerkvice", da bodo molili, tako kot Gorenjci molijo na Brezjah?

a dj dj .

PS: kaj so pa napovedali imami po Evropi? Saj če grozijo s terorizmom, jih lahko zaradi naklepanja zaprejo, kajneda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym,

ad 1: ce se nisi prebral mojega stalisca ti toplo priporocam. drugace ne mlati prazne slame in ne provociraj, ker pocasi ze zajebavas. in predvsem utemeljeno argumentiraj in ne podajaj vedno samo lastnega mnenja. <_<

ad 2: a kar naenkrat jih pa lahko zaprejo? ja kje pa je potem pravica do svobodnega mnenja in izrazanja itd.? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm glasoval da nej bo in to v ljubljani to pa sam zato da lohk zdele lini kajlo spustim

Ko sem videl one glasove za LJ, me je takoj imelo da bi izvedel, ali so to glasovi Ljubljancanov ... ali je to bolj po sistemu naj ima sosed sranje ... privoscljivost pa to :)

Torej - si Ljubljancan? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem videl one glasove za LJ, me je takoj imelo da bi izvedel, ali so to glasovi Ljubljancanov ... ali je to bolj po sistemu naj ima sosed sranje ... privoscljivost pa to :)

Torej - si Ljubljancan? :)

+Sym ma moznost urejanja ankete. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej - si Ljubljancan? :)

Ne, sem pa za đamijo v bistvu mi je pa vseen kje bo

za to da nej bo v lj. sem glasoval: 1 ker bo to edina đamija v slo in je potem tudi prav da je v centru (zgolj moje mnenje) 2 zaradi kajlanja ljubljanskih đamijemrzcev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. za eno, verjemi, jih pride se VELIKO!!

2. kaj mas zdej od tega??

se prav bojim da pomuslimanijo kompleten narod :wacko: ...sej je prav da imate pomisleke...jih spoštujem in razumem...sam ne pretiravat....tebe zok noben ne more prisilit da boš hodu v đamijo...še manj da sprejmeš njihovo vero...torej kje je strah...če so lahko naciji v ljubljani ki razbijejo janeza belino in je ljudem vseeno potem se tudi tega verskega vpliva ni potrebno bati....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!