Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

Ali ima kdo kakšne irhovce za posodit, sem svoje nekam založu,pa ne morem nag na okope slovenstva. :twisted:

Ej, ti jaz dam še jagrski lajbič pa šrotflinto (pukšo), boš lahko pokau :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo # 1: muslimani (tudi) živijo v Sloveniji.

Dejstvo # 2: vsaj prve kontingente smo uvozili sami oz. naši očetje in dedje v svetem prepričanju, da smo Slovenci prefini, da bi počistili lastno govno. Takrat namreč na trgu še ni bilo bolj izpopolnjenih "robotov". Naslednji kontingenti so prišli sami...

Dejstvo # 3: preteklo je precej vode, preden smo ugotovili, da nikjer ni moč kupiti (po vseh moralnih in drugačnih normah sprejemljivega) daljinca, s katerim bi lahko "robote" po končanem čiščenju ugasnili in pospravili v ropotarnice. 2L8, folks, 2L8! :? :?

Dejstvo # 4: (tudi) nekateri "roboti" kar precej svinjajo, pogosto celo bolj od prvotno mišljenih uporabnikov. :? :? :?

Nagradno vprašanje: kateri odgovor v tej anketi bom odklikal :?: :?: :?: Na voljo imate še vse tri zasilne izhode.

LP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..nekoč zelo popularna pesem...

Balkan

jednog dana nema me da nikada ne dodjem

prijatelje koje znam ne poznajem kad prodjem

kao da me nikada na svijetu nije bilo

kao da me njezino tijelo nije htilo

moja kita miruje a furala bi furke

lepe dekle moderne ne padaju na zurke

brijem bradu brkove da licim na pankrte

jos da imam fendera vidio bi svirke

balkane balkane moj

budi mi silan i dobro mi stoj

mi smo ljudi cigani sudbinom prokleti

uvijek neko oko nas dodje pa nam prijeti

ni bendovi vise nisu kao sto su bili

moj se amaterski priprema da snimi

balkane balkane moj

budi mi silan i dobro mi stoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..nekoč zelo popularna pesem...

Balkan

Komad je zakon ... priporočam v poslušanje ... za neposvečene naj povem Izvajalec: Azra, naslov komada: Balkan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RESNICA

Ste me spoznali? Jaz sem Slovenec.V irhastih hlačah in s klobukom raztegujem meh in vriskam in jodlam,da je veselje.Jaz nisem ušiv Balkanec,jaz sem na pol Tirolec,napol Avstrijec.Napol Nemec.Mene niso Turki natikali na kole kot Srbe in Črnogorce,jaz sem gnoj kidal in svinje redil v dvornih hlevih Marije Terzije in Franca Jožefa.

Moja govorica je blagoglasna.Kolnem in psujem samo v tujih jezikih.Vse spoštovanje Cankarju in Prešernu ?najraje pa prebiram knjige ljubavnih podvigov Vitomirja Zupana.

najljubša hrana so ajdovi žganci s kislim zeljem in kranjsko klobaso, pa govejo juhco mam rad.O čuftah,ćevapih,boraniji,bureku in bakljavi mi raje ne govorite?to ni hrana za kulturne ljudi.

dobrem domačem kosilu,rad prisluhnem domači glasbi ?še posebaj Oberkrainerjem in njihovemu hitu "Slovenija odkod lepote tvoje".Odkar sta me Vidmar in Štih prepričala,da smo Slovenci najbolj nesrečen in ogročen narod v Evropi,sem končno dobil odgovor na vprašanje ,zakaj se že vse življenje počutim tako nesrečnega in ogročenega.Po cestah in lokalih videvam ljudi,ki imajo velike brke,hodijo v špičakih in smrdijo po čebuli in česnu.To so tisti,ki se redijo na naših žuljih in nas ogrožajo.Onesnažujejo nam zrak.Kalijo vodo.Izsekavajo gozd.Ropajo rudno bogatstvo.Zidajo hiše na naši zemlji.Nam jemljejo delo in zaslužek.Ugrabljajo žene in dekleta.Če bo šlo tako naprej bomo čez 20 let bežali pred njimi v hribe in za obzidja in s z ognji dajali znamenja kot v turških časih.Ti pritepenci se celo odkrito norčujejo iz tistega ,kar nam je najbolj sveto ? iz našega rodoljubja.Zadnjič sem naletel na enega,ki si je na zavihek suknjiča drznil pripeti značko z napisom SLOVENIJA MOJA DEŽELA. Popenil sem.Strgal sem mu značko dol in mu zabrusil :To je moja dežela in ne tvoja,poberi se odkoder si prišel !

To je bilo v gostilni in slišalo me je veliko ljudi.Vest o tem dogodku se je hitro razširila po vsem mestu .Moj ugled je zelo narasel.Dobil sem veliko novih prijateljev.Za mano se ozirajo dekleta in si šepetajo :to je ta ...,

povsem neznani ljudje mi čestitajo,vsi mi plačujejo pijačo in trepljajo po ramenih.

Pa po lojtrci gor ,pa po lojtrci dol...

Ponosen sem na to da sem SLOVENEC.

SALKO MEHMEDINOVIĆ

FUŽINE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kekec III :D :!:

...mi smo ljudi cigani sudbinom prokleti

uvek neko oko nas dođe pa nam preti...

(nekdo je omenja Balkan, Azro, Štuliča)

Paranoja.

Smo še vedno tam, tam na Balkanu.

Balkan je v glavah.

Tisto v glavah je naredilo iz Juge, Bosne in Cro štalo.

Meni še noben " južnjak, čifur, bosanec, čapac..." ni nič naredil, babe spelal, al pa me zajebal. Al ne znajo al ne morejo, al pa nimajo s čim.

Torej zakaj naj bi se jih bal!?

Če jih ne bi rabli jih ne bi bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem v trgovini videla eno dekle, staro okrog 16 let. Nosila je majico z napisom ''Jaz imam rada Slovenijo'' pod napisom je bil stiliziran Triglav, spodaj pa še en napis ''Ampak ona mene ne mara''.

PS Za tiste, ki poznate Zasavske kraje. Punca je bila iz Nasa centra. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kekec III  :D  :!:  

...mi smo ljudi cigani sudbinom prokleti

uvek neko oko nas dođe pa nam preti...

               (nekdo je omenja Balkan, Azro, Štuliča)

Paranoja.

Smo še vedno tam, tam na Balkanu.

Balkan je v glavah.

Tisto v glavah je naredilo iz Juge, Bosne in Cro štalo.

Meni še noben " južnjak, čifur, bosanec, čapac..." ni nič naredil, babe spelal, al pa me zajebal. Al ne znajo al ne morejo, al pa nimajo s čim.

Torej zakaj naj bi se jih bal!?

Če jih ne bi rabli jih ne bi bilo.

Volk-povedal ti bom tisto kar že veš.

V tem svetu -kjer veliki psi vladajo malim psom-ja samo mrtev volk-dober volk....

Sicer pa sem kozmopolit..predlagam da me ne gledas -ampak bereš !

Pozdravljen -homo homini lupus !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh banda....... naslov teme je eno,debata se vije pa v 3PM.

nekako se mi zdi,kot tista fora,ko vprasam enega kolega na faksu koliko je ura,on mi pa razlozi delovanje digitalne ure. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo kekec yohni je pa res zakon, tudi fazani gredo v tej smeri, pa kaj :D :D imam rad vse ljudi pa naj bodo............, dokler mi ne naredijo žalega, pol pa vzamem tudi jaz buzdovan in na konja. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V anketi sprašujemo, če smo za ali proti džamiji. Tema se je razširila na za in proti muslimanom v Sloveniji. Debate pa sploh ni. Ustavna pravica muslimanov je, da imajo džamijo, torej je treba spremeniti ustavo, če so nekateri toliko proti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejmo ljubljani malo pridiha in dovolimo da nakupčkajo nekaj betona in opeke v nam drugačno in zaradi tega osovraženo obliko

djem.jpg

slovenec, to je eno posebno, zakrknjeno psihično stanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh banda....... naslov teme je eno,debata se vije pa v 3PM

Pa menda niste pričakovali da bo to šlo tako lahko? Začne se z vprašanjem pol pa nastane mini vojna mnenj, prepročanj...

Na prste ene roke lahko prešteješ tiste ki imajo svoje mnenje in spoštujejo nasprotnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V anketi sprašujemo, če smo za ali proti džamiji. Tema se je razširila na za in proti muslimanom v Sloveniji. Debate pa sploh ni. Ustavna pravica muslimanov je, da imajo džamijo, torej je treba spremeniti ustavo, če so nekateri toliko proti!

V Ustavi RS je 5 členov, v katerih je omenjena vera in oz .verske skupnosti.

Najpomembnejši je 7. člen, ki pravi, da so država in verske skupnosti ločene. Verske skupnosti so enakopravne; njihovo delovanje je svobodno.

Torej, res imajo ustavno pravico do džamije, ne morejo pa zahtevati, da jim jo zgradi država (in tega niti ne zahtevajo, če smo pošteni).

Tudi 14. člen ustave govori o tem, da smo pred zakonom vsi enaki, da so pri nas vsakomur zagotovljene človekove pravice in svoboščine, ne glede na narodnost, raso, spol, jezik, vero, politično ali drugo prepričanje, gmotno stanje, rojstvo, izobrazbo, družbeni položaj ali katerokoli drugo osebno okoliščino.

Zelo pomemben je tudi 42. člen, ki pravi, da je izpovedovanje vere in drugih opredelitev v zasebnem in javnem življenju svobodno. Če prenesemo : muslimani svojo vero in ostale opredelitve javno izpovedujejo tudi v džamijah....

In še 63. člen, ki pa zna biti zelo pomemben tudi za nekatere (v tej temi zelo aktivne) forumaše:

"Protiustavno je vsakršno vzpodbujanje k narodni, rasni, verski ali drugi neenakopravnosti ter razpihovanje narodnega, rasnega, verskega ali drugega sovraštva in nestrpnosti.

Protiustavno je vsakršno spodbujanje k nasilju in vojni."

:puppydogeyes: :puppydogeyes: :puppydogeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Protiustavno je vsakršno vzpodbujanje k narodni, rasni, verski ali drugi neenakopravnosti ter razpihovanje narodnega, rasnega, verskega ali drugega sovraštva in nestrpnosti.

Protiustavno je vsakršno spodbujanje k nasilju in vojni.

Ustave so napisane rahlo kabinetno in ob predpostavki, da smo mi tu, oni pa tam, pa kdor koli je že mi in kdor koli je že oni. Ko pa začno sosedovi otroci letati po tvojem vrtičku in teptati korenček in kolerabico, pa jih zgrabiš za ušesa in postaviš čez plot, ne da bi prej šla čitati in preučevati ustavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

''Ampak ona mene ne mara''.

In zakaj bi jo morali kar tako, a priori, marati?

Ne vem, je ne poznam osebno. :? Mogoče ima pa slabe izkušnje.

Vem pa od kje punca izhaja. Nasa center (ime je dobil po velikem številu satelitskih anten) je v Trbovljah eno področje, kjer so doma predvsem ljudje iz bivše Juge.

PS Ampak napis na majici je pa zanimiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustave so napisane rahlo kabinetno in ob predpostavki, da smo mi tu, oni pa tam, pa kdor koli je že mi in kdor koli je že oni. Ko pa začno sosedovi otroci letati po tvojem vrtičku in teptati korenček in kolerabico, pa jih zgrabiš za ušesa in postaviš čez plot, ne da bi prej šla čitati in preučevati ustavo.

Aha, torej je naša ustava v bistvu fake? Maska? Hmmm... Kabientno... A so torej Slovenci samo "kabinetno" odprt narod? Mislim, "kabinetno" pride zadeva prav takrat, ko rinemo v Evropo, a ne --> sicer pa k.... gleda ustavo, ali kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, pravzaprav me zanima, ali je kdo med nami musliman...

Bom vesel, če se mi javi po PM in mi pove, kako se mu kaj zdijo tile nestrpni izpadi "motoristov"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja al pa bomo prilepli kako fotko kakšne naše frendice muslimanske veroizpovedi....pa da vidmo kok fantov bo pol reklo da ne mara muslimanov :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, v bistvu me zanima, kaj bi bilo, če bi bil jaz, ali pa Tejka, morda kdo drug izmed uporabnikov - musliman in bi to po tej razpravi javno povedal? :oops: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka - naj bodo džamije, RKC, satanistične cerkve, kolosej, tivoli, BTC, WTC, lahko je tudi cerkev ljubiteljev bencina, K4 - cerkev homoseksualcev, lahko je cerkev luzerjev, klošarjev in drugih disfunkcionalnih pripadnikov družbe ---> dol mi visi, kaj je, vkolikor bo država vsaj približno organizirana tako, da me ne bodo te zadeve pretirano motile in posegale v mojo zasebnost. Če hočejo džamijo, naj si jo postavijo... Lahko si jo tudi v Vatikanu zaradi mene...  

symru brate :P . končno nekdo z pametnim pogledom na situacijo. VSAK NAJ BO KAR JE IN NAJ PRIPADA (ALI NE) KATERIKOLI VERI HOČE - DOKLER Z TEM NE MORI DRUGEGA.

meni grejo trenutno krščani bolj na kurac kot muslimani iz preprostega razloga, z muslimani nimam skoraj nič stikov, medtem ko mi Rode in njegova pohlepna homoseksualno/pedofilna banda vsak dan serje po glavi kaj je najboljše za mene in moje potomce. krščanska cerkev bi se že zdavnaj morala umakniti za svoje zidove in samo skrajno zaslepljen ali pokvarjen človek lahko drugim vsiljuje mišlenje in omejitve, ki ga niti sam v praksi ne upošteva. če je res bog in vsa krščanska ideologija resnična, zakaj krščanstvo (njegovi pastirji in ovčice) ŠE vedno dela take svinjarije? :evil: :x

Vse kar si napisal je res. In zato ker ti gre na kurac, moramo še enega podobnega trpet, da se bosta med sabo klala. Ne hvala, že eden je zadosti.

8)

gremosenevarneigricepress

.........ran,pa brez zamere, ampak sem dobil občutek, da raje vidiš da ti zgornji primerki (famozni duhovniki) nategujejo "otroka" med takoimenovano mašo,kot da resno razmisliš o stvareh........namreč te stvari se v drugih verah skorajda ne dogajajo (ne bom napisal sigurno,ker mogoče obstaja tak primer), v prelepi krščanski veri pa kar naprej..........kazni so seveda zeeeeeloooo hude (premestitev v drugo župnijo ali kvečjemu izključitev)....če bi kaj takega naredil v muslimanski veri, bi bil že poikojni,pa te ne reši noben papež,mufti ali sodišče.....

...PERVY,SYM.....popolnoma se strinjam z vama....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne zastopite, da  tu gre za vzdrževanje nacionalne samobitnosti, brez katere je določen pripadnik lahko samo še bleda senca, sicer ustvarjalnega, zdravega  pripadnika  krepke nacije.

Ne bi rad  gojil kače  na svojih prsih in to je vse.

p.s.

Sploh pa ne razumem, da bi me o demokraciji lahko podučeval en mufti, ki prihaja iz okolja, kjer so nedavno 200.000 ljudi poklali, ustrelili ali kako drugače usmrtili zaradi stvari, katere ne bi rad, da bi se kdajkoli dogajale na naših tleh.

8)

ne razumem,zakaj potemtakem rinemo v evropo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!