Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

jaz bi skor vse ''ne slovence'' poslal tja od koder so prišli. Zakaj mam  

tako mnenje ... poznam samo 2 ,ki nista iz slovenije in sta OK človeka. Vsi ostali so navadni prasci, nasilneži in nasplošno misljo kva so :evil:  :evil: . Ne pravm ,da so vsi taki... večina 80%  :evil:  

Za primer... glih dons je blo u šoli tkole... en ''ne slovenec'' je pribil enemu slovencu ,da slovence financira karitas  :shock:. Sledil je skorajšni pretep. Vseh 23 sošolcev ga je hotl linčat.  :twisted:  

... pa kolkkkkk je še takih primerov.... pa kaj čem govort k sm itak ''rasist''  :evil:

potem prosim pridi na kakšen motozbor, boš spoznal še enega "neslovenca",ki po tvojih definicijah ne spada v 80% "grdih".............................če bi pa po nevem kakšnem čudežu uspela tvoja želja o selitvi neslovencev čez mejo,potem pa raje takoj zapusti šolo, kajti raznoraznih visokokvalificiranih ljudi je že zdaj preveč,čuti se pa akutno pomankanje poceni "neslovenske" delovne sile (navadnih fizikalcev za najfinejša dela-čiščenje greznic,smetarstvo,zidarija,ipd....).....prav rad bi te videl na teh delovnih mestih (mimogrede na katerih je 99% neslovencev),ko se boš drl iz kakšne greznice,da naj neslovenci spokajo......inteligentno,ni kaj...se mi zdi, da bi po enem delovnem dnevu šibal čez mejo po neslovence...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo kekec yohni je pa res zakon, tudi fazani gredo v tej smeri, pa kaj :D  :D  imam rad vse ljudi pa naj bodo............, dokler mi ne naredijo žalega, pol pa vzamem tudi jaz buzdovan in na konja. :D

....pa ne pozabi še mene poklicati......zajaham magarca, pa čakijo za pas,pa za vsak slučaj še buzdovan...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Protiustavno je vsakršno vzpodbujanje k narodni, rasni, verski ali drugi neenakopravnosti ter razpihovanje narodnega, rasnega, verskega ali drugega sovraštva in nestrpnosti.

Protiustavno je vsakršno spodbujanje k nasilju in vojni.

Ustave so napisane rahlo kabinetno in ob predpostavki, da smo mi tu, oni pa tam, pa kdor koli je že mi in kdor koli je že oni. Ko pa začno sosedovi otroci letati po tvojem vrtičku in teptati korenček in kolerabico, pa jih zgrabiš za ušesa in postaviš čez plot, ne da bi prej šla čitati in preučevati ustavo.

....ali pa se povabiš vsak večer k sosedom na večerjo z izgovorom, da so ti njegovi otroci vse poteptali na vrtu in da nimaš kaj za v lonec........v tem slučaju jim bo že sosed sam pokazal,pa brez ustave.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, v bistvu me zanima, kaj bi bilo, če bi bil jaz, ali pa Tejka, morda kdo drug izmed uporabnikov - musliman in bi to po tej razpravi javno povedal?   :oops:  :roll:

....A NISTA?????RES NE????????.........

....shit,jaz sem vaju pa že misli povabiti K Jovotu na eno pečeno prase........... :twisted: :twisted: :) :D

sym,ne glede na to , katerega "kurca" sta narejena,sta oba pri meni vedno dobrodošla,tako kot vsi ostali.....ampak samo dokler mi nekdo ne pljune sredi dnevne sobe.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem vaju pa že misli povabiti K Jovotu na eno pečeno prase...........

BMW, ce ne gresta onadva, lahko mene povabis... .jaz sem vedno za lepo pecene svinjske zrezke na zaru... to je najboljsa zelenjava... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....A NISTA?????RES NE????????.........

....shit,jaz sem vaju pa že misli povabiti K Jovotu na eno pečeno prase........... :twisted:  :twisted:  :)  :D  

sym,ne glede na to , katerega "kurca" sta narejena,sta oba pri meni vedno dobrodošla,tako kot vsi ostali.....ampak samo dokler mi nekdo ne pljune sredi dnevne sobe.....

Nisva "še" :)

:wink: :wink:

Jaz se itak zmer po hrani zahvalim vsem bogovom in svetnikom, da so mi omogočili tako božanski obrok... :) Če drugače ne, lepo človeško rignem... Kar je menda internacionalni izraz zadovoljtva, haha :)

In veš kaj - vera pri tem ne igra nobene vloge, pa četudi sem zjutraj bil v cerkvi, džamiji, sinagogi ali v BTC-ju 8) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmw

nisva..jest sem žid..simon ja pa budist ....tko da ni panike okol onega pujsa :D :D :lol: ....vsaj kar se mene tiče :twisted:

in razlgašam da bom sredi TR posatvila sinagogo...da pol vrli ljubljančani ne bojo mel kje prakirat :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, v bistvu me zanima, kaj bi bilo, če bi bil jaz, ali pa Tejka, morda kdo drug izmed uporabnikov - musliman in bi to po tej razpravi javno povedal?   :oops:  :roll:

....A NISTA?????RES NE????????.........

....shit,jaz sem vaju pa že misli povabiti K Jovotu na eno pečeno prase........... :twisted: :twisted: :) :D

sym,ne glede na to , katerega "kurca" sta narejena,sta oba pri meni vedno dobrodošla,tako kot vsi ostali.....ampak samo dokler mi nekdo ne pljune sredi dnevne sobe.....

Mimgrede... kaj pa ima Jovo z muslimani :?: :shock: :shock: :shock:

Jovo je čistokrven Srb - praznuje pravoslavne praznike ( tudi decembrski so se mu malo podaljšal :shock: :lol: ....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimgrede... kaj pa ima Jovo z muslimani :?:  :shock:  :shock:  :shock:  

Jovo je čistokrven Srb - praznuje pravoslavne praznike ( tudi decembrski so se mu malo podaljšal :shock:  :lol: ....)

Jao, Manu, kaj neki. P'r Jovotu testirajo, kolko so ti muslimani resni, a ne!? :wink: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Protiustavno je vsakršno vzpodbujanje k narodni, rasni, verski ali drugi neenakopravnosti ter razpihovanje narodnega, rasnega, verskega ali drugega sovraštva in nestrpnosti.

Protiustavno je vsakršno spodbujanje k nasilju in vojni.

Ustave so napisane rahlo kabinetno in ob predpostavki, da smo mi tu, oni pa tam, pa kdor koli je že mi in kdor koli je že oni. Ko pa začno sosedovi otroci letati po tvojem vrtičku in teptati korenček in kolerabico, pa jih zgrabiš za ušesa in postaviš čez plot, ne da bi prej šla čitati in preučevati ustavo.

Ne boš rekel, da sosedova otročke, ki letajo po tvojem vrtičku in teptajo korenček in kolerabico zgrabiš za ušesa in postaviš čez plot samo za to ker so njihovi starši muslimani? :shock: :shock: :?

Če ti teptanje pridelkov povzroča bolečino in bridko žalost boš po moje prav tako za ušesa zgrabil "naše " otroke... brez, da bi jih prej vprašal, čigavi so in od kod...al kako :?: :roll:

Sicer je pa tudi premočno "grabenje" ušes itd... menda prepovedano... VSI otroci sveta (tudi muslimani , čeprav se morda sliši nemogoče :twisted: ) imajo dokument, ki se imenuje Konvencija o otrokovih pravicah :oops: :)

p.s.

Še dobro da nimam svojega vrta :?

p.p.s.

Imam pa otroke , ki včasih stečejo prek plota po žogo na sosedov vrt :shock: :shock: :shock:

:lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrm! :shock: zgrozen sem nad teboj! :shock: in to od tebe! :shock: sedaj nisi vec razgledan.... toleranten.... strpen.... do drugacemislecih in -vernih v sloveniji! :shock:

ti rasist,ekstremist,demagog,snob,ti. :shock:

:lol: :lol:

HINT.....se se komu zdi,da pretiravam?! ......tejka? zarja? sym? jumpa? alla? :twisted: :lol: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, Manuela, tisto o otroških ušesih sem mislil na splošno, brez verskih pripadnosti, torej čisto vseeno, ali so naši ali drugi.

Tisto o nedotakljivosti ušes velja, zato so bila ušesa vzeta le kot primera. Sem jaz to vse brez telesnih kontaktov rešil. Na začetku, pred leti, sem nekajkrat povzdignil glas, sedaj je pa dovolj, da povzdignem eno obrv in se že vsi razbežijo. Pa zelenjadnega vrta sploh nimamo. 8)

Ice, če ti praviš, bo že držalo. Ampak, oba veva, da takšni na koncu vedno in obvezno zmagajo. Še vsaka mehka, vseobsegajočih pravic polna civilizacija je crknila. Vedno in obvezno jo je povozila grobna sila, ki se na človeške pravice požvižga. Žal sem vpet v zmehčano civilizacijo, a upam, da bomo 50 let še zdržali, potem se pa itak preselim na podstrešje in mi bo vseeno. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, če ti praviš, bo že držalo. Ampak, oba veva, da takšni na koncu vedno in obvezno zmagajo. Še vsaka mehka, vseobsegajočih pravic polna civilizacija je crknila. Vedno in obvezno jo je povozila grobna sila, ki se na človeške pravice požvižga. Žal sem vpet v zmehčano civilizacijo, a upam, da bomo 50 let še zdržali, potem se pa itak preselim na podstrešje in mi bo vseeno. :P

jah no......lahko tudi dlje...... 50 let ni nujno meja. :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni sploh blemov! Dzamijo na mestni trg, Letalonosiko v zaliv, spremne

barkice v marino, Naso in šatle pa kr na Brnik - Saj smo ja strpen narod!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ice ...right!!!

....rasno in versko čista hilterejva nemčija je pa prosperirala stoletja?? :twisted: in danes se vsi po nej zgledujejo :twisted:

medtem ko je rasno in versko mešani rimski imperij padel "in a matter of minutes"? :twisted: :twisted:

aha da ne pozabim unga ..kuko je že bil.....neki aleksander veliki pa neki napoleon al kuko že.....

morš oprostit nam ki nismo tko zlo razlgedani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ice ...right!!!

....rasno in versko čista hilterejva nemčija je pa prosperirala stoletja?? :twisted: in danes se vsi po nej zgledujejo :twisted:  

medtem ko je rasno in versko mešani rimski imperij padel "in a matter of minutes"? :twisted:  :twisted:  

aha da ne pozabim unga ..kuko je že bil.....neki aleksander veliki pa neki napoleon al kuko že.....

morš oprostit nam ki nismo tko zlo razlgedani

ce imas osebne probleme tega ni treba stresati na druge.......

ne vem od kod ti primerjava z nacisticno nemcijo......mogoce imas kaksne teznje v to smer? ...da v isti sapi omenjas rimski imperij je zanimivo.... ko se je porodila krscanska vera ni do zloma trajalo dolgo - ce mislis na "poganske" bogove,katerim so takrat sluzili pred kristjanizacijo kot versko mesano..... think again.

kaj ima aleksander z rimskim imperijem v tej zvezi mi tudi ni cisto jasno.... in od kje si napoleona potegnila?!

zakaj npr. ne omenjas izraela danes..... zda v 19.stoletju..... carsko ali stalinovo rusijo..... tudi japonski imperij v letih 1930-1945 ni bil "rosno bel"....

...mogoce italijansko monarhijo pred 1941.... ZRJ v zacetku ´90tih..... tibet od kitajske zasedbe dalje....

lahko se "sprehajas" okoli sveta kolikor ti dusa da,najbrz ne bos prisla do tebi zadovoljivega zakljucka.samo zaradi tega odpreti meje vsem in vsakomur.... in jih po moznosti se podpirati v njihovih navadah,katere potem avtohtono prebivalstvo mora upostevati.... se ti ne zdi,da malenkostno pretiravas?!

tvoj nacin izbire primerov..... jah,razgledan ni kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da so bili vsi imepriji rasno in versko mešani pa ne mislim n raznilikost rimljanskega božjega spektra...amapk na stevilo razlicnih ver in ras ki so se mešali v imeriju....isto straregijo sta imela napoleon in aleksander veliki..............in ker se slo prehodna dežela.....bi jo mogoče morali tudi mi.

a v zrj je bile glavna težava religija? al je bil to samo izgovor???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!