Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

Manu plačana si ne sam zato, da pišeše, ampak da ne omenjaš kadar te brišejo ;) :P

Maš prow. :xx: :xx: :xx:

Za tako ceno se splača. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm sem mislil, da je naslov teme " Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!! ", pa vidim da je govora o umetnostnem drsanju... :topic:

No ja, sej striktno gledano naslov teme tudi nikoli ni bil: "Tisti ki ne razmisljajo tako kot SF so plod gnilega komunisticnega rezima in placanci", pa smo te vseeno tolerirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu, lubica ... ni vsega kriv Cyc in njegovi domobranci ...

tu pa tam kaj zakrivim tudi jaz ... v želji, da bi "Politiziranje " ostalo to in ne postalo "Kr Neki"...

:? :o :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu, lubica ... ni vsega kriv Cyc in njegovi domobranci ...

tu pa tam kaj zakrivim tudi jaz ... v želji, da bi "Politiziranje " ostalo to in ne postalo "Kr Neki"...

:? :o :cry:

A si me mogu zdej s to informacijo razočarat :fight2:

Pa tok sem uživala v svojem prepričanju. :) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buci..... ne se preveć ukvarjat z religijo.... navsezadnje se še lupčkat ne bova smele več.... ker vera (beri RKC) to prepoveduje.... :cry:

A misliš, da je v haremih kej drgač? :?

Bi strašno rada, da bi bil tvoj odgovor tak, kot si ga želim prebrat.... :)

a tole je men namenjeno :blink: :huh:

no, ce je: lubika :wub: , men je kakrsnakoli religija cisto mimo ( islam se bolj kot krscanstvo...)...ampak ce komu pase, naj veruje v karkoli oz. kogarkoli...sej ves, zivi in pusti ziveti... :rolleyes: ...

...ce pa bi hocejo, bi jim prodala tudi svoj vrt ( ceprav ne vrjamem, da imamo pri nas vrtove takih razseznosti oz. kvadratur...mogoce so ga imeli res v preteklosti za svoje hareme nekateri... :lol1: )...ni problema, ker s tistim denarjem si yst zelo na hitro kupim novo stanovanje in se odselim... :P ...

treba gledat nase, ne? sej ves kaj pravijo: bog je sam sebi najprej brado ustvaril...kao...

...glede harema: nisem se bila notri in nimam zelje po tem...ceprav glede na Bartolov Alamut, bi lahko marsikaj pocele v takem haremu, kot ga omenja .) ...sicer pa naj bi bila po islamu poligamija razlozena kot prilagoditev demografskim razmeram...po bitki pri XXXYYY je padlo veliko moskih in pac naj bi moski poskrbeli za sirote in vdove...ce so jih sposobni prezivljat...in mislim, da tukaj v Sloveniji si nihce ne zeli prezivljat vec zensk...

...in ce majo ze vsi svoje cerkvice in ne vem kaj ( sej ne vem kako se rece pri jehovcih...najbrz isto)...naj jo imajo pa se muslimani...

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buba......zakaj ne več žensk :? :? :? :?

Rade volje.......sam en pogoj....morjo bit dobro situirane,jaz bom pa za njihove dohodke skrbel,da bodo enakomerno porazdeljeni med vse......tko da 5,6....ali več ni noben problem.

BTW.....tut popedenane bi ble vse,ni bat,pa verjetno ne prav zanemarljivo.............. :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srcek, ne se zajebavat...me prav zanima kako bi ti popedenal 6 dobro situiranih zensk...take znajo bit zelo zahtevne...6X6= BERI 36 krat bi bil ti zmozen na dan npr.???? govorim o sexu... CCCCCCCCC....ne verjamem :grrr ...pa zraven se likat, pa prat, pa kuhat za vsako posebi :? pa zmasirat, pa vroco kopel pripravit :? pa ven peljat :? opera :? gledalisce :hmm: pa poslusat pripombe vsak dan od vseh sestih :doze: ....no? je pol to zate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srcek, ne se zajebavat...me prav zanima kako bi ti popedenal 6 dobro situiranih zensk...take znajo bit zelo zahtevne...6X6= BERI 36 krat bi bil ti zmozen na dan npr.???? govorim o sexu... CCCCCCCCC....ne verjamem :grrr ...pa zraven se likat, pa prat, pa kuhat za vsako posebi :? pa zmasirat, pa vroco kopel pripravit :? pa ven peljat :? opera :? gledalisce :hmm: pa poslusat pripombe vsak dan od vseh sestih :doze: ....no? je pol to zate?

Uppsssssssssssss mladenka.....se nisva dobr razumela!!!!!

A je kdo o kakšnem likanju govoru,pa kuhanju in pranju morda????? :hmm: :hmm:

Izključno sem mislil samo DENAR!!!!!!

Popedenane.....a sem reku vseh 6 naenkrat.....al kje nakakzal , da isti dan?????? :? :? :? :?

No tok sposoben pa tut nisem........se pa trudim :xx: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no, potem si jih pa le najdi....take kot si jih zelis..vso sreco... :lol1:

...samo, kaj bo pa tvoja draga rekla :? ... :blink: ...no, sej me ne zanima... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V meki že preko 200 mrtvih

..hadž,zahteva vsako leto veliko žrtev.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..hadž,zahteva vsako leto veliko žrtev.......

letos kar 244....

in ti naj bi stradali po stampedu....

what a way to go..... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato, ker so vsi hotl okrog tistga kamna it. :o

Pri nas se to ne bo dogajalo, ker bodo vsi šli v đamijo, ne pa kar tako nekam naokrog kolovratit.

No,a vidte, da je dobro, da jo zgradijo.... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato, ker so vsi hotl okrog tistga kamna it. :o

Pri nas se to ne bo dogajalo, ker bodo vsi šli v đamijo, ne pa kar tako nekam naokrog kolovratit.

No,a vidte, da je dobro, da jo zgradijo.... :xx:

Odvisno kako gledaš na stvar. Če bi imeli samo kamen, čez čas ne bi bilo več potrebe po đamiji .)

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imetje moraš varovati, znanje varuje tebe.

Če imetje razdajaš, se zmanjšuje,

če znanje razdajaš, se razmnožuje in povečuje.

Mufti na TV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor ma flike naj zida kar mu paše če bi mel jaz flike za space shutle bi si ga isto zgradu pa mal okol letu čeprov bi me kakšni čudn gledal

Sej men se že bedno zdi da je kdo pripravljen plačat za objekt ki nima kakšne posebne uporabne vrednosti sam če ma dost dnarja jest nisem nobenmu fouš naj ga pa zaprav za bedarijo sej jaz bi ga tud za kakšno sam če mamo za razne verske objekte bi mogli še prej poskrbet za reveže pa jim dat za jest pa za spat pa za delat ker človk ki je lačen tud težko moli .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!