Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

Đamija v Sloveniji ?

Tudi pod točko razno NE !!! Tako, da filozofiranja o tem kaj musliji rabijo in do česa po ustavi lahko pridejo, je zgolj mlatenje prazne slame.

Se bo že našel nekdo, ki bo preprečil gradnjo tistega, kar ne paše v to okolje . :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đamija v Sloveniji ?

Tudi pod točko razno NE !!! Tako, da filozofiranja o tem kaj musliji rabijo in do česa po ustavi lahko pridejo, je zgolj mlatenje prazne slame.

Se bo že našel nekdo, ki bo preprečil gradnjo tistega, kar ne paše v to okolje . :yea2: :yea2: :yea2:

Če piše v ustavi, da je to njihova pravica, se lahko ti in podobno misleči direkt na glavo postavite. Ustava je zato, da se jo spoštuje! :angry:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo vidl, je reku ta slep :naughty: :naughty: :naughty:

... gluhmu :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đamija v Sloveniji ?

Tudi pod točko razno NE !!! Tako, da filozofiranja o tem kaj musliji rabijo in do česa po ustavi lahko pridejo, je zgolj mlatenje prazne slame.

Se bo že našel nekdo, ki bo preprečil gradnjo tistega, kar ne paše v to okolje . :yea2: :yea2: :yea2:

Te ne bom nič prosil, ampak ti bom kar povedal.

NE UPORABLJAJ VEČ IZRAZA "MUSLIJI", KER MUSLIJI V TEM KONTEKSTU NE OBSTAJAJO. :angry:

MUSLI SE STRESE NA KROŽNIK, DODA MLEKO, PREMEŠA IN POJE.:)

TI KAJ NI JASNO?

Naslednjič ko napišeš omenjeno besedo, jo boš dobil nazaj v glavo, kot bumerang. Pa probaj. Dost je že bilo te (ne)strpnosti. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjič ko napišeš omenjeno besedo, jo boš dobil nazaj v glavo, kot bumerang. Dost je že bilo te (ne)strpnosti.  :angry:

A to mu jo boš STRPNO v glavu vrgu? :hmm: .)

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men bi blo se najboljs, da bi vse katoliske cerkve podrl razen gune na brezjah, pa tistih v vecjih mestih. Pa se eno dzamijo bi postavl, da neb blo vec take katoliske nadvlade. Mislem men bi blo cist vseen ce bi vse podrl ampak tak nestrpnez pa tud nisem. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno mi gradijo novo cerkev v Podutiku, cca 300 m od hiše. Sem bil proti gradnji, pa nisem itaq nič dosegel.

Zato sem tudi proti gradnji đamije. Itaq ne bom nič dosegel.

JE PA MOJA USTAVNA PRAVICA, da sem proti.

Zato ne vidim v mojih izjavah kakšne izrecne nestrpnosti. Pa nehajte že branit za vsako ceno "pripadnike muslimanske vere", da se lepše izrazim.

:naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih nic ne branim, sam nocem da je Slovenija tako monoteisticna drzava. Ce je loh katoliska cerkev, zakaj pa ne bi bla tud islamska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če piše v ustavi, da je to njihova pravica, se lahko ti in podobno misleči direkt na glavo postavite. Ustava je zato, da se jo spoštuje! :angry:

Alla B)

V ustavi RS tudi piše, da je uradni jerzik v RS slovenščina. Izjemi sta obmejna pasova z Italijo in Madžarsko.

Torej muftija krši ustavo, ko med javnim nastopanjem po radiju in TV ne govori slovensko.

V ustavi so zapisane pravice in DOLŽOSTI.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ustavi RS tudi piše, da je uradni jerzik v RS slovenščina. Izjemi sta obmejna pasova z Italijo in Madžarsko.

Torej muftija krši ustavo, ko med javnim nastopanjem po radiju in TV ne govori slovensko.

V ustavi so zapisane pravice in DOLŽOSTI.

Tadej

Kot predstavnik slovenskih državljanov muslimanske veroizpovedi, bi lahko znal slovensko.

Predvsem pri javnih nagovorih bi mu priteklo, da bi uporabil slovenščino.

Če mu ne gre, naj z listka prebere, saj smo navajeni da več kot 1/2 predstavnikov česarkoli, ne zna govoriti z glave.

(Če mu tudi to ne gre, naj kdo drug namesto njega prebere, on naj pa kima zraven). :rolleyes:

Že iz spoštovanja do države njegovih vernikov, ki jih predstavlja.

Kako govorijo med sabo, me pa ne zanima.

Sicer bomo počasi privolili v kulturni kolonializem neavtohtonih kultur.

BTW : a on je slovenski državljan ?

Sicer je pa tema zelo kočljiva in presega okvir teme đamija da ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno mi gradijo novo cerkev v Podutiku, cca 300 m od hiše. Sem bil proti gradnji, pa nisem itaq nič dosegel.

Zato sem tudi proti gradnji đamije. Itaq ne bom nič dosegel.

JE PA MOJA USTAVNA PRAVICA, da sem proti.

v podutiku, srčiki slovenstva in centru zavednih slovencev bodo baje tisto okroglo cerkvico kar v đamijo preuredili :naughty: ....zvonik pa v minaret....zasnova je taprava.....

..pa nič skrbet.....katoliška cerkvica bo še vedno na najvišjem hribčku - katarini in bo lepo pozvanjala vsakih 15 minut :)

matic...a ti grejo uni crnogorci pa šiptarčki ki stanujejo na vašem koncu kej na jetra? ..sej veš..uni ki se s preprodajo drog ukvarjajo tko kot se za neslovence spodobi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno mi gradijo novo cerkev v Podutiku....

:blink:

Gradijo TI cerkev? :o

Ufa, Matic, si jo moral pa drago plačat. :ph34r: Ena takale cerkev pa kar stane.... :hmm: po moje.... :unsure: :huh:

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Gradijo TI cerkev? :o

Ufa, Matic, si jo moral pa drago plačat. :ph34r: Ena takale cerkev pa kar stane.... :hmm: po moje.... :unsure: :huh:

:wacko:

Bistrota !!! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno mi gradijo novo cerkev v Podutiku,...............

EJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Sem se ta trenutek spomnu......pol pa lahko Đamijo u bivši Vodnikov kamnolom(za nepoučene pod cesto,ki pelje proti toškemu čelu) postavte.....pa vam bo enkrat zvonček zacingljal,drugič pa mujezin kej lepga zapel.......no v tistem kamnolomu bi bil efekt zelo dober,saj se zaključuje v polkrog in glede na visoke stene deluje kot antični amfiteater.......pa še pogleda nebi motila!!!!!!!

KOK SEM JEST PAMETEN!!!!!! :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Gradijo TI cerkev? :o

Ufa, Matic, si jo moral pa drago plačat. :ph34r: Ena takale cerkev pa kar stane.... :hmm: po moje.... :unsure: :huh:

:wacko:

Saj je nekje napisal v tej temi da je dal 150.000 DEM preden je sploh začel graditi. Najdi tisto njegovo objavo :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!