Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

EJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Sem se ta trenutek spomnu......pol pa lahko Đamijo u bivši Vodnikov kamnolom(za nepoučene pod cesto,ki pelje proti toškemu čelu) postavte.....pa vam bo enkrat zvonček zacingljal,drugič pa mujezin kej lepga zapel.......no v tistem kamnolomu bi bil efekt zelo dober,saj se zaključuje v polkrog in glede na visoke stene deluje kot antični amfiteater.......pa še pogleda nebi motila!!!!!!!

KOK SEM JEST PAMETEN!!!!!! :naughty: :naughty: :naughty:

vodnikovega kamnoloma pa ne damo, a za to smo se boril :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem. Spet je nov dan in zopet bomo mal težil tistim, ki so za đamijo. No pa dajmo, lov je odprt ...

Temu žgečkanju praviš teženje ? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da ne bo zgeckanje ... :naughty:

Matic! V koncni fazi jo res lahko damo v tisti kamnolom, zasuje se lahko zelo enostavno, kaj pravis? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S svojim VELEINTELEKTOM sem prišel še do enega nadvse uporabnega zaključka,ki predlagano lokacijo Vodnikovega zapuščenega kamnoloma v Podutiku povzdiguje v sam vrh ubanistične vede.

Ker je vhod sorazmerno ozek........spominja na še ne razdevičeno dekle.....sevda primernih let,da ne izpadem kot pedofil...............je na ta način omogočen popolni nadzor na TERORISTIČNIMI dogajanji v centru.

Nad kamnolomom stoji tudi skoraj razpadla gostilna,ki v svoji notranjosti nudi raznovrstne SRBSKE specialitete......sicer pripravljene na vprašljiv način,ter s svojim položajem,lokacijo,predstavlja idealno možnost še dodatnega nadzora iz višine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da ne bo zgeckanje ... :naughty:

Matic! V koncni fazi jo res lahko damo v tisti kamnolom, zasuje se lahko zelo enostavno, kaj pravis? :D

ti boš dal džamijo kam ja ... :lol1:

PS: to niti žgečkanje ni blo ... zametek vetrčka nekje v daljavi... (vetrčka iz analke se razume) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se ta trenutek spomnu......pol pa lahko Đamijo u bivši Vodnikov kamnolom(za nepoučene pod cesto,ki pelje proti toškemu čelu) postavte.....pa vam bo enkrat zvonček zacingljal,drugič pa mujezin kej lepga zapel.......no v tistem kamnolomu bi bil efekt zelo dober,saj se zaključuje v polkrog in glede na visoke stene deluje kot antični amfiteater.......pa še pogleda nebi motila!!!!!!!

KOK SEM JEST PAMETEN!!!!!! :naughty:  :naughty:  :naughty:

Dolga leta sem zivel v Podutiku in ce me spomin ne vara, se ne spomnim nobenega kamnoloma s 25km2 povrsine (tudi ce pristejem koncno postajo petke zraven). Ce ze kej, bi bila pol boljsa resitev da preprosto konvertirajo uno nagravzno nastajajoco cerkveno tvorbo. Sej je dober kilometer stran itak se ena cerkev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, se strinjam, morali bi ze oni rect "ne in pika" :P

Osman Đogić je pojasnil, da islamsko versko skupnost predstavljajo lojalni slovenski državljani, ki doslej z izkazovanjem svoje verske pripadnosti niso imeli težav

:ph34r:

Kaj to naklada, se sam ne zna slovensko ... verjetno niti noce. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, se strinjam, morali bi ze oni rect "ne in pika" :P

Ne, po ustavi bi morali rečt JA, ampak zgleda, da je naša ustava samo zaradi lepšega..... :wacko:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, nekateri si jo res malo spreminjajo po zeljah, to drzi ...

... ampak zakaj samo 25000m^2? Dejmo .... kaj pa vem, 5x5km ... saj ves - itak imajo po ustavi pravico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he - referendum proti dzamiji bo (podpisi so zbrani) :) :OK: :yea2:

http://24ur.com/naslovnica/slovenija/20040...5697.php?Acl=s1

No ja, ce pa bi prebral novico do konca pa bi videl, da bo prej sprozen ustavni spor, kot pa bomo moral hodit na referendum.

Prosim ne racunaj na to da smo nepismeno naivnezi, ki niti linku ne znajo sledit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave - prebral sem, saj vidis da sem v oklepaj dal da so podpisi zbrani. Kaj bodo pa Danice in kompanija dosegli bomo pa videli <_<

Prosim ne racunaj na to da smo nepismeno naivnezi, ki niti linku ne znajo sledit.
- v cem je fora? Ce bi hotel zavajati sploh linka ne bi dal :) Bistrota © Matic :P ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je bilo napisano :

Osman Đogić je pojasnil, da islamsko versko skupnost predstavljajo lojalni SLOVENSKI DRŽAVLJANI, ki doslej z izkazovanjem svoje verske pripadnosti niso imeli težav

V katerem jeziku pa se bo opravljala molitev ? če smo v sloveniji in so lojalni sloveski državljani. :?

Popravljeno . Popravil HOMAR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem prebral vsega ker je topic pač predolg.Končal sem nekje na 6-7 strani .

Dovolj, da sem videl splošno večinsko mnenje. Sem mislil, da se ne bom vmešaval v debato ampak čist brez komentarja pa tud ne morem :D Moram rečt, da se zaradi te že skoraj pregovorne SVAŠTAFOBIČNOSTI že dolgo let počutim :(

Se pa sploh ne čudim trenutnemu splošnemu mnenju javnosti, če malo bolje pogledamo smo pač v času, ko se UNCLE SAM najbolj boji islama.Še pomnite tovariši, kaj so počeli po koncu 2SV z japonci in kaj v 50-ih s komunisti itd

ISLAM JE PAČ IZVOR VSEGA ZLA IN GA JE TREBA IZKORENINITI.

Ubogljive ovčke, (za katere se BTW ne smatramo), pa enostavno sledimo velikemu pastirju, ki je itak tako tehnološko in oh in sploh napreden, da bo že vedel, iz kje izvira zlo

Za tem kar sem napisal tudi stojim, pokončno in trdno

UZZY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo pretiravanj pri površinah. Pojavlja se cifra 25 km2, pa še nekaj drugih cvetk..

25000 m2 je površina recimo 125 x 200m.

Sicer pa bi bilo dobro, če bi si nekateri res prebrali ustavo, preden modrujejo na podlagi nje.

P.S.

Kaj je že ksenofobija?

A je to tisto, ko te avto , ki gre nasproti z ksenonskimi žarnicami obsveti, pol si pa zaslepljen?

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V katerem jeziku pa se bo opravljala molitev ? če smo v sloveniji in so lojalni sloveski državljani. :?

koji kurac te to zanima?

uradni jezik je slovenščina, privat in v verske namene pa tut latinščina ni odveč ... kamoli bosanščina ali arabščina ...

se strinjamo?

Saj veš - latinščina niti živ jezik ni več ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave - prebral sem, saj vidis da sem v oklepaj dal da so podpisi zbrani. Kaj bodo pa Danice in kompanija dosegli bomo pa videli <_<

- v cem je fora? Ce bi hotel zavajati sploh linka ne bi dal :) Bistrota © Matic :P ;)

žgoljoti takoj v cerkev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to naklada, se sam ne zna slovensko ... verjetno niti noce. <_<

In? A je mogoče državljan Republike Slovenije? A je kje kaj uradno zapisal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Referendum bo zaradi lokacije----kaj ima tukaj ustava kakršnokoli vezo. OK pravico imajo zdaj naj pa še najdejo ustrezen prostor.

Uzzy----če bi poslušal gospoda yunga bi slišal, da je on ZA to da se postavi đamija in prosim ne mešaj slovenski narod, ki je zelo proti ameriško nastrojen v čredo ovc, ki jih pase uncle sam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

----če bi poslušal gospoda younga bi slišal, da je on ZA to da se postavi đamija ---

Black Moslems rule !!!!

Da pa je Slo-narod antiameriško nastrojen pa že dolgo nisem slišal. Bomo vsaj šli na Kubo gratis (Guantanamo). Dol z McDonaldom! :naughty:

No džamija, no NATO.....no gas....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREŠERNOV TRG 2010:

In Sym, Vale, Manuela, Alla, Dawe,... bodo zadovoljni. :devil:

Tadej

NE, 2004 al pa nic. Ne bom zdej sest let cakal da bom zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo pretiravanj pri površinah. Pojavlja se cifra 25 km2, pa še nekaj drugih cvetk..

25000 m2 je površina recimo 125 x 200m.

Nisi razumel kaj sem hotel povedati. Jaz vem koliko je 25 kvadratnih kilometrov, poanta je bila zakaj bi jim dali "samo" 25000 kvadratnih metrov, saj lahko menda zahtevajo marsikaj vec. Samo tulit morajo in z ustavo mahati ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!