Skoči na vsebino

Sardinija


superblackbird

Priporočene objave

Ti boga, zgleda, da bom moral začet čekirat tudi tazgornje teme :blush:

In? Kako je bilo? Je Rožamarija še vedno v formi in tako smrtonosno privlačna? :)

Ja, vedno nasmejana, prijazna, šarmantna.. .) Sicer so ji že malo prevečkrat kurice cvetele. :devil: Je morala biti pa huda v "času nje cvetja".

Fora: najprej sva debatirala po angleško, ko pa je imela ene goste iz D pa smo nadaljevali po nemško. Najprej me je okarala, češ zakaj se muči z mano po angleško, ko pa znam nemško. Ona pa res govori tekoče nemško in sem jo tudi pohvalil. Nakar mi pove, da je ona pač Nemka! :blush:

Aja, pa nisi mi povedal kdo jo pozdravlja, pa ji nisem mogel prenesti tvojih pozdravov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mato a nas bos kej na mirtota povabil???

:blush: samo v izdihu ga je mogoče še kaj ostalo...

jagra ali kak petelinkovec, toliko, za obujanje spominov pa dobiš, ko se srečava :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: samo v izdihu ga je mogoče še kaj ostalo...

jagra ali kak petelinkovec, toliko, za obujanje spominov pa dobiš, ko se srečava :D

NO MIRTO NO PARTY :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...potem se bo potrebno vrniti na sardinijo v shoping.

glazar: tudi brez mirtota je bilo super, imajo kar solidno :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapotek,da si ne boš pozabil ogledati na trajektu nastopa deklic iz Kube.Tako dolgih nog na Sardiniji zlepa ne boš videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...potem se bo potrebno vrniti na sardinijo v shoping.

glazar: tudi brez mirtota je bilo super, imajo kar solidno :beer1:

JA PA ŠE TAVELKE DOZE 0,66 ,SPLOH NA PJANEM UVINKU :OK:

Se strinjam grem takuj v šoping na Sardo .) kupmo mal mirtotov kakšnega za rezervo če se kakšn razbije na trajektu :cry: podremamo in gremo nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje na Sardiniji !

. prva iz Sarde

. druga iz Korzike

Sartene .....

post-297-1149188819_thumb.jpg

post-297-1149189487_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 69 ur. :OK:

69, hecno ne? :devil:

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana - Livorno (580 km)

avtocesta Ljubljana - Sežana 880,00 SIT

avtocesta Trst - Livorno 20,60 EUR

Približna cena cestnine za izbrano relacijo: 5.815,63 SIT

Cene v drugi valuti so preračunane po centralnem paritetnem tečaju (1 EUR = 239,640 SIT). 24,27 EUR

Opis poti: Ljubljana - Fernetiči (SLO/I) - Bologna - Firence - Livorno

www.amzs.si :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana - Livorno (580 km)

avtocesta Ljubljana - Sežana 880,00 SIT

avtocesta Trst - Livorno 20,60 EUR

Približna cena cestnine za izbrano relacijo: 5.815,63 SIT

Cene v drugi valuti so preračunane po centralnem paritetnem tečaju (1 EUR = 239,640 SIT). 24,27 EUR

Opis poti: Ljubljana - Fernetiči (SLO/I) - Bologna - Firence - Livorno

www.amzs.si :OK:

Ta AMZS-jev izračun mi je poznan ampak raje vprašam, ker je nedavno nekdo pisal o tem, da naj bi v Italiji na cestninskih postajah imeli ločen pas za motorje, kjer bi naj bile cestnine nižje oz. na določenih odsekih celo brezplačno.

Vseeno hvala. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je nedavno nekdo pisal o tem, da naj bi v Italiji na cestninskih postajah imeli ločen pas za motorje, kjer bi naj bile cestnine nižje oz. na določenih odsekih celo brezplačno...

Še nisem opazil, pa se kar redno kotalim po Italiji (res pa je, da večinoma s škatlo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nisem opazil, pa se kar redno kotalim po Italiji (res pa je, da večinoma s škatlo)

OK, to mi zadošča. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla ! :OK:

Če nisi vezan preveč na čas , se ti splača iti po normalni cesti - če vprašaš mene ,bi šel do Livorna po ViaRomea ss67 - še posebej od Forlia doFirenz ..... Fantazija ..... :OK:

LP !! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla ! :OK:

Če nisi vezan preveč na čas , se ti splača iti po normalni cesti - če vprašaš mene ,bi šel do Livorna po ViaRomea ss67 - še posebej od Forlia doFirenz ..... Fantazija ..... :OK:

LP !! :yea1:

Čeprav časa nimam na pretek, se bom vseeno potrudil del poti prevozit po lokalnih cestah. :grim

Hvala! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav časa nimam na pretek, se bom vseeno potrudil del poti prevozit po lokalnih cestah. :grim

In po lokalnih gostilnah :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravn prišla iz Sardiniije. Res je fajn tm :OK: . Naredila 3.600km.

Pa še ena slikca. Ta cesta je res noro dobra. Ena izmed mojih najljubših. Med krajema Dorgali in Tortoli.

[attachmentid=72463]

post-3379-1150038697_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar klical Vapotek s Sardinije (valjda ma preveč dnara :D ). Pravi, da je noro. :grim Pa da je pivo v oštarijah drago ko pes. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in moja boljša polovica sva se ravnokar vrnila iz Sardinije. Na žalost je prelep dopust končan ampak se bova še vrnila. Glede cest nisem verjel da so tako dobre dokler nisem probal in sedaj lahko potrdnim, da so fantazija, enako velja za plaže, predvesem na jugu. Bolj podrobno mogoče v potopisu, če bo časa za kaj napisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!