Skoči na vsebino

Sardinija


superblackbird

Priporočene objave

...sonce-toplota, morje-kopanje, ceste-delirij, hrana-trgovinska in obilo sladoleda :kva2: kaj bi še rad? lp

Srce,

npr. malce več človeške toplote v tehle iz vseh vetrov zmešanih Sardov, pa recimo malo manj divjosti narave in ostalega, kar sodi zraven. ...

E bella, ma anque bruta questa Sardegna. Nisem se počutil najbolje tam, priznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srce,

npr. malce več človeške toplote v tehle iz vseh vetrov zmešanih Sardov, pa recimo malo manj divjosti narave in ostalega, kar sodi zraven. ...

E bella, ma anque bruta questa Sardegna. Nisem se počutil najbolje tam, priznam.

V katerem mesecu si bil tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jaz odhajam s frendom na Sardinijo, 27.4. sem na trajektu, 7.5. grem nazaj. Zaenkrat imava samo karte za trajekt, plan je v izdelavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srce,

npr. malce več človeške toplote v tehle iz vseh vetrov zmešanih Sardov, pa recimo malo manj divjosti narave in ostalega, kar sodi zraven. ...

E bella, ma anque bruta questa Sardegna. Nisem se počutil najbolje tam, priznam.

a potem praviš, da je kar "the good the bad and the ugly" tale Sardegna B)

Evo, jaz odhajam s frendom na Sardinijo, 27.4. sem na trajektu, 7.5. grem nazaj. Zaenkrat imava samo karte za trajekt, plan je v izdelavi.

pravi plan je follow the yelow line (seveda odvisno od verzije zemljevida ... na mojem je rumena barva prava barva :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jaz odhajam s frendom na Sardinijo, 27.4. sem na trajektu, 7.5. grem nazaj. Zaenkrat imava samo karte za trajekt, plan je v izdelavi.

Od 03.05 do 07.05. smo v Cala Gonone, pri Rosemarie Mula .) :) Seveda samo zvečer in ponoči. Čez dan se furamo. Mogoče se narajmamo kje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a potem praviš, da je kar "the good the bad and the ugly" tale Sardegna B)

pravi plan je follow the yelow line (seveda odvisno od verzije zemljevida ... na mojem je rumena barva prava barva :) )

Ja ta yelow line ... :worship: še vedno sem ti dolžan :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vas je in vas bo še veliko spalo pri Rosemarie Mula v Cala gonone, ali je razlog za to ugodna cena, ali so apartmaji tako lepi ali je morda gospa tako zelo gostoljubna? Kaj lahko dobim več informacij o tem, ker bom morda tudi jaz tam rezerviral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 03.05 do 07.05. smo v Cala Gonone, pri Rosemarie Mula ...

Prav prijazno podavi gospo Rožamarijo :)

Držim pesti, da boste imeli lepo vreme & da se vam bo kompletna expedicija dopadla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V katerem mesecu si bil tam?

As usual, začetku julija, ko še nihče od lokalejev ni zdelan.

Ne me narobe razumet, ampak meni osebno ni bilo najbolje in najlepše tam. Iščem malo bolj "mehke" kraje z zelo odprtmi ljudmi in tam mi je manjana.

Čečosan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 9.5.2006 do 18.5.2006 bo sedem motoristov iz M K CESAR -Ljubljana, nastopalo po Sardiniji.Spali bomo pri Rosemariji v Cala Gonone-15 evr na dan po repu.Trajektne karte smo kupili v Portorožu v agenciji cca 100 evr

Na dan bomo,če bo sreča mila delali po cca.450 km.Za vsak dan imamo izdelano ruto,tako da bomo videli do 18.5. vso Sardinijo.

lep pozdrav-javimo kako je bilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jaz odhajam s frendom na Sardinijo, 27.4. sem na trajektu, 7.5. grem nazaj. Zaenkrat imava samo karte za trajekt, plan je v izdelavi.

pozdrav TUSI. zanimam se tudi jaz z frendom za sardinijo in me zanima, če gremo skupaj, da bo boljša" scena"? datum nama odgovarja pa me zanima če že veš kaj o planu...

kje si kupil karte za trajekt pa kakšna je bila cena?

drži se in super bi bilo če bi odgovoril!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav TUSI. zanimam se tudi jaz z frendom za sardinijo in me zanima, če gremo skupaj, da bo boljša" scena"? datum nama odgovarja pa me zanima če že veš kaj o planu...

kje si kupil karte za trajekt pa kakšna je bila cena?

drži se in super bi bilo če bi odgovoril!!

Uf malce poznio odgovarjam.

Jutri, odhajava, 27.4. 8:15 imava trajekt iz Livorna, 7.5. 15:30 pa nazaj. Karte so bile povratne cca 61€ po osebi z motorjem pri http://www.corsicaferries.com/Pcorsica.srv. Moj mejl tusi79@email.si, ce te se zanima;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Naša jatica pa štarta v petek, 28.4. (saj bi 27., pa je Panonia :) ) in se vrača 7.5. Če boste kje opazili GSX-R 1000 K5 in Hondo CBR 1000 RR z LJ tablicami sva najbrž midva z Gregatom; srečamo se pa lahko čisto povsod, ker nas bo polna Sardinija - vmes se zna zgodit da kake dve, tri noči tudi pri Roži Mariji :D

srečno vsem Sardinam in Sardincem, pa se morda kaj srečamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem tistim, ki sedaj odhajate na Sardinijo želim srečno pot in obilo užitka! Se priporočam, da nam, ki odpodtujemo šele junija, posredujete še kakšno dobro informacijo iz poti, ko se vrnete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav prijazno podavi gospo Rožamarijo :)

Držim pesti, da boste imeli lepo vreme & da se vam bo kompletna expedicija dopadla.

Hvala! In kdo, naj rečem Rožamariji, jo podavlja? Pepe? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Se priporočam, da nam, ki odpodtujemo šele junija, posredujete še kakšno dobro informacijo iz poti, ko se vrnete!

Ceste kar dobro držijo tudi ob močnem dežju. No, boste pa ta teden imeli lepše.

Zjutraj en Mirto, zvečer par Filu e Ferru Sardu (oboje za spit).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tole moram še dopolniti. No, med 22.4. in 2.5. sem mopedu za 21. rojstni dan kupil nove gume in ga peljal na Sardinijo. Vse je res, kar pravijo. Nujno za prevoziti vsaj 2x v lajfu.

Fino bi bilo, če bi dva dni manj deževalo. Morje še ni bilo zrelo za naša razvajena telesa. Folk je v redu, scena zanimiva in zapuščeno divja. Bungalovi ter B&B za znosen denar.

Kadar hočemo obujati spomine, se spomnimo le vprašati : "kdaj gremo spet ?".

Včeraj ponoči je bilo treba razkopat moped, ker si je od vzhičenja kar kardan polomil.

Videti je, da je jesen ali konec maja-junij najbolj primeren termin. To je kakor en hadž v Meko. Res je treba iti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedem članska odprava MK CESAR se je z razliko enega,ki je preveč od blizu pogledal ovinek in z nekaj lažjimi

poškodbami kože in motorja,vrnila s Sardinije.Vsak motorist bi moral speljati vsaj 2000 km teh cest in asvalta.

V terminu od 9.05. do 18.05.ni o turistih še nobene sledi,tako da so ceste prazne-ČISTA UŽIVANCIJA. Padle so že ideje o jesenski Sardiniji, saj je ostal neobdelan še SZ Sarde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V terminu od 9.05. do 18.05.ni o turistih še nobene sledi,tako da so ceste prazne-ČISTA UŽIVANCIJA. Padle so že ideje o jesenski Sardiniji, saj je ostal neobdelan še SZ Sarde.

.......aaaaaAAAAAAA :slap: Ven ste spustl obalno cesto med Algherom in Boso! Verjetn najlepša cesta na otoku poleg tiste med Dorgalijem in Bauneijem.

Za bodoče obiskovalce Sardinije še toplo proporočam cesto med Muravero in Burceiem, na JV delu.

Je pa tko. Sardinije se ne da videt z enga konca, se je treba locirat kar na enih parih, pa od tam fure delat. Mi smo bazirali na treh koncih: Cala Gonone, Bosa in Villasimius. Pa še so bile fure včasih predolge..

Na Korziki je bilo lažje. Iz Corteja v enem dnevu dosežeš brez naporov vsako točko na otoku in se mirno pripelješ domov.

TDM-ka, upam da vaš tovariš ki je gulu asfalt ni bil v kratkih hlačah, tko kot ti :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha...Jeseničani ! Srečali smo se v Dorgaliju.Tisti dan smo počivali po praznovanju rojstnega dne našega podpredsednika na kmečkem turizmu nad Cala Gonone.Videl si me čakat ostale,ki so prihajali,da gremo na dober kapučo.Cesto med Alghero in Boso sta prevozila dva od naših,prav tisti dan ,ko smo se videli,saj sta se prejšnji dan šparala.Maš pa prav,glede postojank.Tri ali štiri bi bile najbolj primerne,še bolj pa spremljevalni kombi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mato sem misli da so vas obdržali na Sardiniji ali da se je potopil trajekt nobenega glasu od vas. :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mato sem misli da so vas obdržali na Sardiniji ali da se je potopil trajekt nobenega glasu od vas. :? :?

Ja po 14 dneh motoriranja sem za 14 dni v zaostanku z delom :( Je treba not prnest!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......aaaaaAAAAAAA :slap:

Ti boga, zgleda, da bom moral začet čekirat tudi tazgornje teme :blush:

In? Kako je bilo? Je Rožamarija še vedno v formi in tako smrtonosno privlačna? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!