Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

kaj a si ga že dal do konca?? :unsure: :unsure:

pa ti gre čez 140(po števcu)?? :rolleyes: :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a si ga že dal do konca?? :unsure: :unsure:

pa ti gre čez 140(po števcu)?? :rolleyes: :rolleyes: :D

140 se nism su sm pa su 135 :D sam je biw ze rdec pole raj nism su vec sam ce bi bla sila bi sigurn slo 140 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en velik problem!

na dtjki 99 letnik brez blokad (končna 130) sem menjal bat, naredu 2000 km, a 6a brzina se mi noče zvrtet, že v peti nima moči kot prej, v šesti pa motor čisto zgubi moč, obrati grejo na 8500 obratov in se ne premaknejo, oziroma mora bit malo klanca navzdol da se 6a brzina zvrti!!

kaj bi lahko bilo narobe?? :cry: :cry: :? :? :cry: :cry:

pomoč!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na servis zapelat pa d ti kšn majstr pogleda kako pa kaj!

Povej mu kaj je narobe pa če to on ne bo mogu pomagat pol varetn tud mi tlele nebomo razrešl tvojga problema :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoč!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

kpa cet je serviser dau nazaj blokado notr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah 1.,2.,3. ma tist hud pospešek pa 4. tud sam 5. se pa glih komi če je mčkn glanca...6. pride pa do 8k rpm več ne <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uceri je men 6ta prsla do 10500rpm  po magistral

lepo lepo to!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

pomoč!!                         

ja jaz bi isto pelo to k serviseru!!Je pa to lahko čist res da ti je nazaj vrgo blokade!!tak da.... ;) ;)

to je pomje blokada ker se noče vrtet!!!IN ga sam nazaj peli pa reči:Blokade ven!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoč!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

pejd do serviserja, pa rec tak se nisma zmenla, blokad nocem met not, al pa se boljs, ce se zmenis da bi prsu cez kaka 2 tedna, da se masinca mal utece... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam dele sm pa pelu mojo DTjko na eno hard enduro furo in šu čist po brezpotju tud skor v tak manši prepadk padu sam polomu bi se useen sam je blo hudo k 300 :devil: !!!

Res je blo fajn :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
koko kej zgleda?? 

slaba slika!!

sam moto pa je ql!! :yea2: :yea2:

ps:lep izpuh!(giannelli ruls!) :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slaba slika!!

sam moto pa je ql!! :yea2:  :yea2:

ps:lep izpuh!(giannelli ruls!) :notworthy:  :notworthy:

pubec a mas ti original? auspuh kolk t gre?

Seveda k sm z mobitelam slikow zatoj pa slaba slika:)

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat še je orginal ja!!!ko pa se bo začela sezona pa bom enga home made dal gor pa da vidim kak se to obnese???Ker mi ga zaj preveč duši!!Ena rešitev je izpuh druga pa je menjava sprednega zobnika iz 16 na 14!! ;) ;)

glede hitrosti je pa tak!:do zaj sn šov največ v 5 prestvi 140-10500r/pm seveda vse po števcu!!!Tak da računaj tu še je šesta prestava in odbitek cca enih 5-6km saj števci kot vemo niso ravno natančni!! ;) ;)

lp!

B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat še je orginal ja!!!ko pa se bo začela sezona pa bom enga home made dal gor pa da vidim kak se to obnese???Ker mi ga zaj preveč duši!!Ena rešitev je izpuh druga pa je menjava sprednega zobnika iz 16 na 14!! ;) ;)

glede hitrosti je pa tak!:do zaj sn šov največ v 5 prestvi 140-10500r/pm seveda vse po števcu!!!Tak da računaj tu še je šesta prestava in odbitek cca enih 5-6km saj števci kot vemo niso ravno natančni!! ;) ;)

lp!

B) B)

original set je 10500 zavrtu pr men bi blo to mogoce ceb su z 90° brega dol :P zdj k sm auspuh zamenou se pa fajn vrti cez 10krpm. pa orihinal je komej kdaj cez 105 prsu zdj gre pa 130-140 :P. Pa ce gres km po makedamu se ko krosla dere :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noro :kva2: ...lepo,lepo zgleda tale Giannnelli!

Sam ga ne bom nabavu ker se mi ne splača za sezono,dve(največ 3 sam to je že res skor nemogoče)nabavlat Giannellija!

Sam zvok, pospeški pa končna pa morjo bit hudi s temle :yea2: :yea2: :yea2:

P.S.:

Še zmer pravm d črna barva na DTjki rula :yea2: :yea2: :yea2: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!