Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

ja valda da ti jih lahko zrihtam!!ni blema to!! :OK: :OK:

zaj točn nevem sam mislim da stanejo tam okol 2.700sit!! :naughty: :naughty:

Pisu na PM da ne bova tuki svinala O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej McMatko...a auspuha še nimaš al kaj :blink: :blink: :blink:

Ej to se mi pa res čudn zdi :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: O:-)

Kdaj ti je pa človk nasledn datum postavu oz. kdaj ti je oblubu da ti bo povedu še naslednga :lol1:

Heh mh u cetrtk je reku nej popone poklicem ... pa pol nism k je su đž... am mah bom pomoje zdj u tork poklicow... :P aha jest sm tut ze mal zivcn k ni auspuha nazadne ga bom su iskt sred decembra k bo 1m snega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo sred decembra boš pomoje loh še srečn :hmm: jest sm se že sprjaznu da bom gume mu spomlad šele. k zej bo zima pa naročil nav več tok in poj se uvažat nav splačal pa bo še manša možnost da boš kej dobu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole gre obema...nevem kak je ta človk sam jst se nebi je** z nem kej prov dost razn če res zrihta stvari fullllllllll cenej...pol se ti splača je**t drgač pa ne :BUA:

Za tvoje gume Jerry bom pa še morm prašat za kolk jih dobim pa če so u trgovin 10 pa 7k pol jih varetn(saj tko je z avtomobilskimi)dobim četrt do pou cenej...bomo vidl :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem če boš kje dobu obe gume za 17K + 2K za montažo obeh.

pa ta je men reku da zarad ovoznika ne dobi gum se prav če ovoznik nima gum jih nima cela slovenija :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ta je men reku da zarad ovoznika ne dobi gum se prav če ovoznik nima gum jih nima cela slovenija :hmm:

Tebe pa že res mal nateguje! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem če boš kje dobu obe gume za 17K + 2K za montažo obeh.

pa ta je men reku da zarad ovoznika ne dobi gum se prav če ovoznik nima gum jih nima cela slovenija :hmm:

Ja za montažo ti ne morm nč pomagat sam gume ti lahk zrihtam...sicer lahko greš da ti oni namonterajo sam boš plaču čist normalno ceno ki pa ne vem kolk je <_<

Sam za gume bom pa prašu ker ona(gospa je šefica pri tem)ne dobi gum iz slovenije ampak jih sama nekje zrihta tko da ti ne skrb...če je sploh možno da jih ona dobi pol jih dobi če jih pa dobi jih dobi pa kšno tretino cenej :OK: ...bomo vidl če jih sploh lahko dobi-zvedu pa ne bom še tolk hmal...težko v roku enga tedna :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bom še jest nega če bom kje drge dobu te gume po podobn cen :naughty:

Ja pol mi pa reč da naj kr zrihta k bo pa meu pa reč da ne vzamš :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol mi pa reč da naj kr zrihta k bo pa meu pa reč da ne vzamš :lol1: :lol1: :lol1:

tko bo to ja če mi bo ratal kje drge dobit :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za montažo ti ne morm nč pomagat sam gume ti lahk zrihtam...sicer lahko greš da ti oni namonterajo sam boš plaču čist normalno ceno ki pa ne vem kolk je <_<

Sam za gume bom pa prašu ker ona(gospa je šefica pri tem)ne dobi gum iz slovenije ampak jih sama nekje zrihta tko da ti ne skrb...če je sploh možno da jih ona dobi pol jih dobi če jih pa dobi jih dobi pa kšno tretino cenej :OK: ...bomo vidl če jih sploh lahko dobi-zvedu pa ne bom še tolk hmal...težko v roku enga tedna :hmm:

ti se kr pozanimej tud če bo en mesec trajal ker pr temu jest itak tok hit nam gum vidu...

montaža je pa itak vseen k jih na vskamu vogalu loh že zamenaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za montažo ti ne morm nč pomagat sam gume ti lahk zrihtam...sicer lahko greš da ti oni namonterajo sam boš plaču čist normalno ceno ki pa ne vem kolk je <_<

Sam za gume bom pa prašu ker ona(gospa je šefica pri tem)ne dobi gum iz slovenije ampak jih sama nekje zrihta tko da ti ne skrb...če je sploh možno da jih ona dobi pol jih dobi če jih pa dobi jih dobi pa kšno tretino cenej :OK: ...bomo vidl če jih sploh lahko dobi-zvedu pa ne bom še tolk hmal...težko v roku enga tedna :hmm:

ti se kr pozanimej tud če bo en mesec trajal ker pr temu jest itak tok hit nam gum vidu...

montaža je pa itak vseen k jih na vskamu vogalu loh že zamenaš...

Ja sej nasledn tedn varetn že zvem za vse gume teh dimenzij za DTjko k jih ona lahk zrihta pol pa če bo že rekla za te tvoje Mitaske ti povem koj drgač jo bom pa še posebi za te gume prašu če lahk kej spedena :OK:

Namonterat jih pa daš enmu k se spozna če pa ne gre drgač greš pa h vulkanizerju k jih ma za pu urce zamenane :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če bojo kšne druge gume tud tok pocen je pa čist useen jest te itak sam zarad cene čakam :hmm:

Ja naroču sm da mi sporoči podatke vseh možnih gum teh dimenzij in k dobim podatke jih napišm tle :hmm: ...al na PM :? ---a bojo moderatorji kej jezni če bi tlele cene pa slike pa imena gum obesu??? :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da ne k so gume k pašejo na DT in tema je o DT an pa itak se v tel tem skos tko splošno zgovarjamo da je :topic: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da ne k so gume k pašejo na DT in tema je o DT an pa itak se v tel tem skos tko splošno zgovarjamo da je :topic: :)

Ja v tole temo po moje moderatorji sploh ne gledajo več k kokr je tlele off topic stvari <_< <_< <_<

Bom mal omeni kako pa kaj če bo pa koga kej več zanimal se bomo pa po PMu naprej menil,prov?!? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok :OK:

pa dons sm se spet mav vozu pa probavov kva se da. sm stopu na tačke za sopotnika pa v drugi pelov v stoje pojk pa prideš do 6k obratov pa samo gas obrneš pa cukneš mav nazaj pa te dvigne za šalo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok :OK:

pa dons sm se spet mav vozu pa probavov kva se da. sm stopu na tačke za sopotnika pa v drugi pelov v stoje pojk pa prideš do 6k obratov pa samo gas obrneš pa cukneš mav nazaj pa te dvigne za šalo :OK:

Ja tole tud mene zanima :hmm: ...jst zmeri k se gdo(sovoznik)uzad za mano usede pa mam kufr gor mu(ji :wub: ) zmeri rečm da naj eno nogo da na tačko pol pa čez stop čez motor pa na drugo---a je to kul :? ???Sm gledu pa po moje da bi mogla tačka držat skos da se tud po 80 in več kil na eni tački povzdigne na motor :wacko: !?!

P.S.:

A o katalizatorju noben nč neve???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tačke morjo zdržat k so še mav postran obrnene tko da je bl trdo.

katalizator je pa tm pod uno mrežo k je čez avspuh na desn stran maš nogo pr katalzatorju

vn ga pa dobiš edin z žago :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tačke morjo zdržat k so še mav postran obrnene tko da je bl trdo.

katalizator je pa tm pod uno mrežo k je čez avspuh na desn stran maš nogo pr katalzatorju

vn ga pa dobiš edin z žago :doze:

Ma je*em temu zablokeranmu auspuhu matr k bom ceugaq razrezu pa se naj je*e!!!

In denfr je zablokeran do amena in katalizator u motorju :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Da bi dubu gianelija za kšne 40k bi ga 100%no kupu.......mau mn k 70 pa ne dam-se raj 100 vozm <_< :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest se pa bojim zej k je nov zakon o katalizatorjih ker motor ga original ma sam na mojmu je pomoje u takmu stanju k da ga neb blo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest se pa bojim zej k je nov zakon o katalizatorjih ker motor ga original ma sam na mojmu je pomoje u takmu stanju k da ga neb blo :cry:

Ma boli te k****

Sej če nimaš niker prežagan pol maš katalizator notr če ga pa ni pol ga pa že u tovarni not niso dal pa ti nimaš kej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam ja sam kr use razgeta notr pomoje je vs razsut :?

Ja sej zato ti pa tok pul...k maš use razuran not u auspuhu.

dej mi povej recept kako se to razrožla not...a se sam 100 u steno zabijš al so kšni posebno postopki :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!