Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Pravkar prletu iz TC Motošopa in pustu unim oderuhom neki čez 25k za ledvičn pas pa rokavičke za kepat se :OK: :OK: :OK:

No pozanimu sm se za hendprotektorje pa spredno strehco od YZjke in je rekugospodič tm da se naj obrn na kšn servis in da bojo oni to full prej pa brez komplikacij zrihtal...bom klicu primca da slišm kva bo on povedu!Pa pogledu sm še žmiguce in majo fulllllll hude take mini ovalne žmiguce sam so 5400 komad tko da sm se sam obrnu :wacko: ...oz. se je moj oči k je ma finance čez.

Jerry a si ti še za da bi jih nabavu prek neta???

A bi kdo vedu za kšno trgovino v ljubljani kjer bi prodajal kšne žarnce...rabm zadno žarnco modre barve??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm glih kar g.Primca klicu in je reku da se da dobit črne original Yamaha hendprotektorje za mčkn čez 2 jurja :kva2: :kva2: :kva2: :yea1: :yea1: :yea1: :OK:

Pa je reku da so taki kt na sliki k sm jo že na prejšnih straneh nalimu :OK: :OK:

Grem se jutr zment pa naročit pa bom prašu jutr še za spredno strehco!!!

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm mal pr dt-ju dav stranico od filtra dol mislm od boxa k je not filtr.. pol pa jest to zalaufam fak koko se to dere... pol pa dam nazaj sam plastiko pa nc od boxa stranice... se grem mal pelat motor se tko dere ko dab imu 600 najmn t0o nemors vrjet sam mal se pozna da prevec zraka ulece... a bi blo to lohk kej narobe... lohk zariba? k prevec zraka ulece notr.? pa premal bencina pa stem tut ola? a bi se lohk tko vozu k zvok je res ubijalski :D se pelm skos radoulco folk sam gledow k nabijes gas... glih tko se dere ko ena navita cagiva :D

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm glih kar g.Primca klicu in je reku da se da dobit črne original Yamaha hendprotektorje za mčkn čez 2

to pa skor ne vrjamem dab bli tok pocen :hmm:

če so pa res pa nav dovg trajal pa bom jest tud take mu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa skor ne vrjamem dab bli tok pocen :hmm:

če so pa res pa nav dovg trajal pa bom jest tud take mu ;)

A onih od polisporta še nisi dubi???

Ja reku je da so taki kt na netu grem se pa varetn jutr al pa pojutršnm zment za naročilo...ma pa on kokr je reku en katalog iz usmi temi deli in bova po tistm pogledala če se bo kej najdl...je pa reku da so neki čez 2k točno tako kt na netu :hmm: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a bi blo to lohk kej narobe... lohk zariba? k prevec zraka ulece notr.?

Ja pr kolegu je njegov Kavl zaribov zarad tega! Sam on ni mel filtra gor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ya k se cut... da ma prevec zraka mal slbi se odziva na gas... pa k das gas ga mal zamori pol pa potegne mah sej sm dau use nazaj zdj sam zvok ma pa k krava noro... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj brez filtra si se vozo??? :BUA: :BUA: :BUA:

to ni vredu ker gre tolk umazanije v cilinder in bat da by!!tak da ti priporočam da mej NONSTOP gor filter!! ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo pokrov je dol vzev filtr je mu gor. to ni nč narobe sam preveč zraka gre v mašino pa ga mori. če boš papogosto se tko vozu pa ne vem če bo dobr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma APN se je 12 let furu brez filtra pa nema problema :notworthy: :notworthy: :notworthy: ...pa pr APN še zrk vleče od tal-->še več prahu :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm tud pr apnu filtr kuj vn vrgu. sam apn tko ni biv na nobeno stvar občutliv to kr si delov z nemu sploh nč nis mogu uničt (skor :naughty: ) sam pr DT je pa pomoje mav bl občutliv :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm tud pr apnu filtr kuj vn vrgu. sam apn tko ni biv na nobeno stvar občutliv to kr si delov z nemu sploh nč nis mogu uničt (skor :naughty: ) sam pr DT je pa pomoje mav bl občutliv :hmm:

Ma ja iz šestko si lahk počel svašta pa ni jebala sam da je blo vse kolrtolk naštiman! :OK: :notworthy: :OK:

Drgač sm pa dele glih od servis primca pa sva tm pogledala kva je iz temi hendprotektorji od yamahe pa je reku da najvarjetneje nebi šli na DTjko ker je mal drgačna balanca pa tko...že iščem kšne druge :hmm: ...kšna ideja??? :?

Je pa reku da bi šli od TTRke žmiguci gor na DTjko brez problema pa je meu tud tm eno in sm ugutovu da so fullllll carski žmiguci ud TTRke sam je reku da so okol 4 al 5k komad...zgleda da se jih pod 4k komad nebi dal v lj dubit :BUA:

Mogoče bi mogu dobit kšno razbito TTRko pa da jo lastnik po delih prodaja pa da so žmiguci dobri pol bi pa šlo kej cenej :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja protektorji od polisporta pašejo na aprilio ETX pa mislm da balanca ni kej dost drgačna. žmigovce pa res zgleda da bo treba naročit iz kšne druge države :?

a za strehco si kej pršov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja protektorji od polisporta pašejo na aprilio ETX pa mislm da balanca ni kej dost drgačna. žmigovce pa res zgleda da bo treba naročit iz kšne druge države :?

a za strehco si kej pršov?

Ja men je za te yamahine protektorje reku da pašejo na off road motorje k majo pa mal drgačno balanco :BUA: ...tko je reku jst mu pa pol nism hotu več morit.Je pa tud po vseh mikrofilmih pogledu kako to paše in je varetn po mikrofilmih ugutovu kako pa kaj!

Ja k boš ti dubu te protektorje jih sliki pa če bodo hudo pasal bi jih jst tud mou :hmm:

Ja žmiguce bi pa res raj po netu naroču...mi je pa povedu v TC motošopu da če so univerzal žmiguci pol naj bi pasal na full velik modelov ker je odvisn samo navoj pa tud če je ta manši kt original se da dve podložke iz obeh strani pa je kul če je pa prevelk se pa lukno povrta pa podložke iz obeh strani pa nima kej da nebi blo kull tko da bi blo kull da se prek neta kupjo <_< ...sej če te pa nategnejo pa da full preveč pridejo k bi ti jih poštar prnesu pa sam rečš d naj nazaj pošlejo pa je...boli te k**** ;) Sej se da to po prevzemu plačat k številko kartice že ne dam!!!

Za strehco sm pa pozabu prašat k smo se tm(sm šu še z očitom)tko lepo zagovorl pa ga bom raj poklicu enkat kokr d sm se še to spomnu O:-)

Aja...čeprov mislm da se črne strehce nebi dal dobit k jst sploh še vidu nism črne yamahine krose...posod sam modre :hmm: :?

A si prepričan d se sploh da črno dobit d nam k budalo izpadu k ga bom za črno sprašvov...čeprov za črne hendprotektorje ni nč čudn gledu :hmm: :? <_<

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo...sm se odločno odloču da bom zajebu sistem :naughty: :yea2: :OK:

No da ne bo tolk čudn zgledal...njiker u tej jeb*** lublani se ne dobi modrih žarnc k jih rabm tko da bom lepo modro barvo za steklo uzeu in sam lepo naredu modro žarnco :kva2: :kva2: :kva2: ...no pa da ne bodo plavci kej zamorl bom še nih zajebu pa bom najprej ugotovu kera žička v žarnci je za štoplampo pa bom sam polovico al pa še mal mn tiste strani žarce pobarvu k je štoplampa pa bom poli še tako naštimu v utičnco žarce da bo modra barva na dol(prot tablci :yea2: )usmerjena :naughty: :naughty: :naughty: :OK: O:-)

No sej zdej mam itak motor še v razsulu tko da bom najprej use lepo skupi sešraufov pol bomo pa tole žarnco napedenal :OK:

Sam bi blo hudo da bi bla umes med žičkami tak plehk kt je pr taspredni med kratko pa dougo k pol bi blo pa sploh divje k bi bla res sam bela barva pol pa po bremzi pa sam pičke zravn letele :wub: ...ker car je pa to iz modro štoplampo :OK: :naughty: :devil: :yea2: :kva2: O:-)

Polcaji pa :blink: :blink: :blink: :wacko: :wacko: :wacko:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je za te yamahine protektorje reku da pašejo na off road motorje k majo pa mal drgačno balanco  ...tko je reku jst mu pa pol nism hotu več morit.Je pa tud po vseh mikrofilmih pogledu kako to paše in je varetn po mikrofilmih ugutovu kako pa kaj!

Ja k boš ti dubu te protektorje jih sliki pa če bodo hudo pasal bi jih jst tud mou 

Ja žmiguce bi pa res raj po netu naroču...mi je pa povedu v TC motošopu da če so univerzal žmiguci pol naj bi pasal na full velik modelov ker je odvisn samo navoj pa tud če je ta manši kt original se da dve podložke iz obeh strani pa je kul če je pa prevelk se pa lukno povrta pa podložke iz obeh strani pa nima kej da nebi blo kull tko da bi blo kull da se prek neta kupjo  ...sej če te pa nategnejo pa da full preveč pridejo k bi ti jih poštar prnesu pa sam rečš d naj nazaj pošlejo pa je...boli te k****  Sej se da to po prevzemu plačat k številko kartice že ne dam!!!

Za strehco sm pa pozabu prašat k smo se tm(sm šu še z očitom)tko lepo zagovorl pa ga bom raj poklicu enkat kokr d sm se še to spomnu

Aja...čeprov mislm da se črne strehce nebi dal dobit k jst sploh še vidu nism črne yamahine krose...posod sam modre 

A si prepričan d se sploh da črno dobit d nam k budalo izpadu k ga bom za črno sprašvov...čeprov za črne hendprotektorje ni nč čudn gledu   

hmm glede strehce itak da je vse v črni barvi!!Vse kaj naročiš je v črni barvi pol pa morš al pa ti oni pobarvajo!! ;) ;)

aja glede žmigovcov daj pokaži ti to malo kake mislš met pa ščitnike!!!neki na neti to probaj najd!! :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom naroču modro strehco pa bom poj prebarvov na črn. ker ufo dela te strehce za 5K sit pa samo modre k je pač yamaha YZ samo modra. da se dobit pa črno sam je pa od ene druge firme in pride 11.900 :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom naroču modro strehco pa bom poj prebarvov na črn. ker ufo dela te strehce za 5K sit pa samo modre k je pač yamaha YZ samo modra. da se dobit pa črno sam je pa od ene druge firme in pride 11.900 :wacko:

Ja sm jst to(barvanje modre na črno)omenu temu Primcu če bi se dal modre hendprotektorje naročit pa da bi jih pol sam na črno prebarvu sam pol o tem nisva govorila k je ugutovu da sploh protektorji od krose ne grejo na balanco od DTjke :BUA: :BUA: :BUA:

Sej to bi se iz strehco še dal sam pol morš vedt da se ti bo od odspod hit začela lušt barva ker bodo kamnčki vanjo letel in jo bo zbrusl :BUA:

Ja Pubec vem da modra DTjka nima nč črnga na modro prebarvanga na seb ampak ma plastiko modro tko da je pr krosah isto mislm...pa tud moja črna DTjka nima nč modrga ospod če popraskaš da bi se vidl da je iz modrga na črn prebarvan. :hmm:

Ja za žmiguce sm pa mislu tebe prašat pubec če bi lahk une k si jih ene par(men se zdi da je na str.72)strani nazaj pokazu da jih boš nabavu za 2 al 2k pa pou pa da jih dobiš tud v beli barvi in točno taki v beli barvi bi full sedl men :kva1: tko da povej če lahk zrihtaš al pa trgovino ke boš to nabavu pa grem lahk tud jst sam pogledat!

Za protektorje pa zdej ne vem kere bi meu...bom neki po netu zbrsku pa pol pokažm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še tole pozabu napisat: :wacko:

Pa če mate kšne ideje svetujte...še naraj bi dubu enga da bi meu tele original Yamaha protektorje pa da bi dau sam za probat da pomerm če pašejo pa da res vidm da ne gre!

P.S.:Ej Jerry a majo te protektorji od Polisporta to železno ojačitev not k sm to vidu pr enih na husah od slovenske vojske k jih je meu primc tm na servisu pa me zanima če majo kej podobnga tud te od Polija??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

železn ojačan sploh ne rabš pa mislm da majo to sam od acerbisa tisti za 17K sit. sam to še na krosu nimajo ker je bl za težje motorje. ne vem če ti bi ratal da bi zlomu na dt tiste brez ojačanja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če ti bi ratal da bi zlomu na dt tiste brez ojačanja :hmm:

na AF1 gre... ...preizkuseno... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma APN se je 12 let furu brez filtra pa nema problema :notworthy: :notworthy: :notworthy: ...pa pr APN še zrk vleče od tal-->še več prahu :BUA: :BUA: :BUA:

APN ma filter. odsraufi uplinjac dol, pa tist kos gume, not v luknji je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!