Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

sej ga je z 125 pa 30HP prehitu :hmm:

Ja a nima gas gas 38HP :hmm: ...

gas gas---bi povedu(teb bomo še najbl vrjel :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...ne vem kje sm jst pobrav 38 :? ???

Ja sej nč ne rečm...čist možno da si s tem pihnu original WTjko!

Sam da se pa XTjko tako napilt da ti nč ni jasn!

Sicer pa :topic:

No zdej k mate posod(razn jst u lj)sneg pa hit DTjke vn pa vsa možna travnka prerit...saj jst bom to nartedu k zapade :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj fantje...sezone je konc pa pika.

Dele sm se ene 5 kilometrov(ene 2km do konca gas)furu tle po Sostru pa mislm da mi bojo mogl prste udrezat...ne pa sej ni tolk hudo sam k sm dam pršu jh pa tud čutu nism...mrz je ko svina!!!

Sm se kr odloču da se bo lepo počas začelo modificiranje motorja vozil se naumo pa nč!

A mate kšne posebne postopke za prezimovanje motorja al sam mal več u gume napumpaš,akumulatr daš vn pa v temo pa na vsake tolk cajta mal zakurblaš za minutko al pa dve...je to to???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj fantje...sezone je konc pa pika.

Dele sm se ene 5 kilometrov(ene 2km do konca gas)furu tle po Sostru pa mislm da mi bojo mogl prste udrezat...ne pa sej ni tolk hudo sam k sm dam pršu jh pa tud čutu nism...mrz je ko svina!!!

Sm se kr odloču da se bo lepo počas začelo modificiranje motorja vozil se naumo pa nč!

A mate kšne posebne postopke za prezimovanje motorja al sam mal več u gume napumpaš,akumulatr daš vn pa v temo pa na vsake tolk cajta mal zakurblaš za minutko al pa dve...je to to???

OO mi ga pa ne postavmo u garažo mi se kr furamo k fukjeni naokol! a ni tko??! :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj fantje...sezone je konc pa pika.

Dele sm se ene 5 kilometrov(ene 2km do konca gas)furu tle po Sostru pa mislm da mi bojo mogl prste udrezat...ne pa sej ni tolk hudo sam k sm dam pršu jh pa tud čutu nism...mrz je ko svina!!!

Sm se kr odloču da se bo lepo počas začelo modificiranje motorja vozil se naumo pa nč!

A mate kšne posebne postopke za prezimovanje motorja al sam mal več u gume napumpaš,akumulatr daš vn pa v temo pa na vsake tolk cajta mal zakurblaš za minutko al pa dve...je to to???

OO mi ga pa ne postavmo u garažo mi se kr furamo k fukjeni naokol! a ni tko??! :lol1: :D

No pa bi mi svetvov,kaskader :D ,kako se naj napravm da bom mogoče saj po kšni uri začeu čutt prste!

Pod nulo se ne vozm razn če je pač treba ker drgač nebi šlo...tolk panike pa spet ni!

Sej se bom jst tut še furu k avtomatika zrihtam :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js mam opremo za po zimi dal sm pa tm okol 100K! Pa rokavice mi je sestra zrihtala pa grelce za u rokavice tud! Tko da preden greš na furco daš za ene pol ure une grelce u rokavice pa poj ni panike na motorju k se ti roke ugrejejo! :yea2:

Une grelce pa lahko kupeš povsod k prodajajo pancerje za smuče! :D Treba se je znajdet! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa ti si prov ork organiziran.Če bi biu jst tkole prštiman bi tud šu km...sicer nebi furu full do konca po kšni avtocest k če je 0°C je pol pr ene 150 za zmrznt...bi pa šu na kšno krajšo furico takoj!

Hudo si se ti znajdu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo en zlo simpl nasvet. vzameš tiste rokavice polivinilaste k jih majo na vsaki pumpi. daš na roko pa potegneš še motoristične rokavice čez. ne morš varet kok pomaga :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sezone ni konc dokler ni 1m snega po gozdu :naughty:

Popravljeno . Popravil Jerry_junior
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk si pa dau za škorne???

Ja k ga je pa 1metr se pa motorne sanke vn pruleče :naughty: :OK:

Ja vem za to foro iz rokavicami...probu sicer še nism sam je logično...zimske rokavice ogrevajo sam če niso najdražje prepihajo polivinil pa ne tko da te začne kasnej zebst B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sm dav 21.000sit k ma 30% popusta posezonsko znižanje. sam sm dobu tazadno pametno številko zej ma pa sam še 41.

zgledajo pa tkolewintex

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepi škornčki :OK: ...pa tud solidn dnar če so kej kvalitetni!

Sej jst bo mogu tud neki nabavt pa bo dnar raj šu za kšne "modne dodatke" motorju...sej dej se itak ne bom vozu spomlad bom pa en ledvičn pas(en dobr k slabga mam že)pa mogoče ene rokavičke taprave ubodu! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj!!

sam če je premrlo je premrzlo!!! :naughty: :naughty:

sicer mam obloženo jakno in pa rokavice sam vseeno me v kolene pa v roke pune zazebe!!! :naughty: :naughty:

sicer pa bom probal uno finto z polvinilastimi rokavicami!! :OK: :OK: :OK:

no bomo vidl!!! :OK: :OK:

lp!! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni zime za eskime :OK: sm se vozu dons in me ni zebl sploh :naughty: mav v vrat drgač pa je supr toplo. sam zato k sm sizej uso opremo kupu bojo te predelave k sm jih napovedvov mogle počakat do miklavža B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni zime za eskime :OK: sm se vozu dons in me ni zebl sploh :naughty: mav v vrat drgač pa je supr toplo. sam zato k sm sizej uso opremo kupu bojo te predelave k sm jih napovedvov mogle počakat do miklavža B)

Ja sej jst sm dele glih iz enga dirkaškega obhoda(mal sm se ganju tle po Sostru)pršu in me je zebl edino v roke(nism meu rokavic :BUA: )drgač pa sploh dons ni mrzlo :OK: ...upejmo da bo jutr tud kšna topla urca vsem motoristom namenjena :P

Ej Jerry a slikca od tablce bo vseen...pa dej če si že v akciji sliki še motor od uspredi da vidm kako zgledajo hendprotektorji!

A gume si že dubu :hmm: :D :lol1:

Kaj pa McMatko...a je(si) že dubu auspuh :hmm: :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gum nism dobu handprotektorje mam za pondelk naročene. slike bojo pa varetn jutr.

McMatko ma pa auspuh u tork napovedan če bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gum nism dobu handprotektorje mam za pondelk naročene. slike bojo pa varetn jutr.

McMatko ma pa auspuh u tork napovedan če bo.

:lol1: :lol1: :lol1:

A se men sam zdi al se tale dela mal norca z vaju???

Aja sm mislu da maš handprotektorje že gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!