Skoči na vsebino

Aprilia RSV Mille


CAPIROMZY

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Sem prebral tole temo od začetne strani pa vidim da rsv mille ni napačna zadeva, tako da mam priložnost da kupm tole zadevo...

ker ne morem vstaviti linka naj povem da je oglas na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) RSV črna 2003 letnik 7400 prevoženih pa 3400€ cena.

Me zanima kaj kej mislte, če jo pa kdo pozna oziroma lastnika pa še tolk bolš!

hvala za odgovore in Lp!

Popravljeno . Popravil cheeby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem prebral tole temo od začetne strani pa vidim da rsv mille ni napačna zadeva, tako da mam priložnost da kupm tole zadevo...

ker ne morem vstaviti linka naj povem da je oglas na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) RSV črna 2003 letnik 7400 prevoženih pa 3400€ cena.

Me zanima kaj kej mislte, če jo pa kdo pozna oziroma lastnika pa še tolk bolš!

hvala za odgovore in Lp!

sicer ne poznam tolk hudo aprilie, ampak mislim da bi motor mogu met kako nalepko gor. tako da je čisto možno da je bil zbit.

Lahko pa tudi, da si je lastnik tako zamislil in je pač tko jo pobarval :whistle:

Cena je (pre)nizka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha se pravi v taki barvni kombinaciji ne obstaja? Baje da je salonski motocikel bil pa da so km realni... je dokazljivo baje...

Kako se pa vidi ponavadi če je motor bil zbit? po čem se lahko sklepa...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam težave z zrakom v radialni ročici sklopke. Preko ventilčka za odzračevanje spuščam zrak na cca. 300 km. Najprej se opazi pri pri prestavljanju v nulo (gre vedno bol na trdo ).

Opažam tudi, da zadnja zavora ne prime ravno najbolje.Zadevo sem raztavil.očistil,zamenjal olje,izzračil,skrajšal hod ročice, pa to še zmeraj ni to. Sicer je ne uporabljam ravno veliko,ampak vseno... Če ima kdo kakšne izkušnje, rešitve, ideje...prosim, z besedo na dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se zadnje zavore tiče je po mojih izkušnjah in kolikor so pojamrali drugi s temi stroji( Mille in tuono) tko, d zadnja bremza prime tok k nč, kar po eni strani nit ni slabo, ker če bi grabla tok k prva se zna hit kj okol....kt pravš je ne uporabljaš velik, za mal v ovinku potapkat jo, če je nuja je pa lih prov tok kt je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam težave z zrakom v radialni ročici sklopke. Preko ventilčka za odzračevanje spuščam zrak na cca. 300 km. Najprej se opazi pri pri prestavljanju v nulo (gre vedno bol na trdo ).

Opažam tudi, da zadnja zavora ne prime ravno najbolje.Zadevo sem raztavil.očistil,zamenjal olje,izzračil,skrajšal hod ročice, pa to še zmeraj ni to. Sicer je ne uporabljam ravno veliko,ampak vseno... Če ima kdo kakšne izkušnje, rešitve, ideje...prosim, z besedo na dan.

že veliko napisanega o obeh problemih v temi o Mille..tam si lahko prebereš..

da se zrihtat, lahko pa pač s tem živiš..

hmm..moja tuono 2003 nima teh težav..

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se lani jest zajbavu z zadnjo bremzo,sem vzel navodila v roke,pa nastavu točno tko kot piše,pa mi je po treh kilometrih zažgal ploščice pa disk.Zdej ne dela več nič sploh,pa res da se ne sekiram več.Kuplungo pa pač ajnliftaš vsake tolk,pač so italjanski šalabajzerji tist ki so tole skup zmetal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se lani jest zajbavu z zadnjo bremzo,sem vzel navodila v roke,pa nastavu točno tko kot piše,pa mi je po treh kilometrih zažgal ploščice pa disk.Zdej ne dela več nič sploh,pa res da se ne sekiram več.Kuplungo pa pač ajnliftaš vsake tolk,pač so italjanski šalabajzerji tist ki so tole skup zmetal.

Za zadnjo bremzo bi najbolj pomagala prestavitev zavornega cilindra (da ga odmakneš od tiste vročine ki jo oddaja mašina - lahko pa daš med cilinder ter mašino en košček 3mm rostfrei pa ti bo tudi pomagalo.

Kar se pa sklopke tiče je pa tako. Sam z njo nisem imel nekih problemov, prvo kar lahko preveriš je semering ki ga je ponavadi potrebno zamenjati. Drugače pa pač odzračuješ... ali pa kupiš aftermarket zadevo ki te pride okoli 100 komplet in težav ne bo več!

To je to!

LP, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklopko tko prezračiš da tekočino od spodaj navzgor potisneš, s kako šprico, pa balanca more bit obrjena v desno če se ne motim in cel motor more malo ležat v desno, če se češ zares znebit vse mehurčkov, če imaš težave.

Zadno bremzo je pa kr zajeban...

Navodila v ang za sklopko in bremzo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklopko tko prezračiš da tekočino od spodaj navzgor potisneš, s kako šprico, pa balanca more bit obrjena v desno če se ne motim in cel motor more malo ležat v desno, če se češ zares znebit vse mehurčkov, če imaš težave.

Zadno bremzo je pa kr zajeban...

Navodila v ang za sklopko in bremzo

Potegnil sm js novo olje za sklopko pa izzračil ,pa ze zadeva še ponavla. Mislim,da je problem v hidravlični ročici ali pa v posodici za olje.

Iz teh ang. navodil bom pa prvo probal izzračit zadnjo čeljust po sliki "2" ,pa bom javil,če se obnese. Za sklopko morem pa še malo naštudirat (prevest). Hvala za link.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepi spomini na bivso ljubico...druzila sva se lepih 8000 km

avtonet/_MOTO/ad.asp?ID=3100612 vmes gre pika

Ce je se v takem stanju kot je bila je vredna greha:)

Popravljeno . Popravil raceaprilia
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil bi desni špegu(ni nujno da je v top stanju, samo da "dela") in pa pokrov sedeža za 2002 letnik RSV.

Dolenc, kje si nabavu poliestre in cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve če pašejo špegli iz RS125 na RSV? Enga sem malo zjahal in rabim drugega. Od RS250 naj bi pasal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve če pašejo špegli iz RS125 na RSV? Enga sem malo zjahal in rabim drugega. Od RS250 naj bi pasal.

Naj bi bili enaki tud pri Rs 50&125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!