Skoči na vsebino

motosvet.com v2.0


Priporočene objave

Dobro jutro !

Nekdo je vikend izkoristil bolje, kakor jaz. Forum je spet malo bolj nov (spomladanska kolekcija ?).

Pridna, Noise & Codeine !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, lepo...je tud začetna stran nucala malo posodobitve, čeprav je tud zelo lepo zgledala, ampak tale nova je pa zakon :) .

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi design prve strani mi nekako ne sede. Stari mi je bil bolj všeč. Kaj čmo, tradicionalist :P .

Nekatere strani, ki že prej niso delale, pa še ne delajo. recimo primerjava motociklov, po novem datumi pri malih oglasih.

Pa to bodo še vse poštimali in Motosvet bo še boljši kot je bil, čeprav je že sedaj najboljši!

Pohvale!!!!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsega se bomo morali navaditi :P , za slabe in dobre vtise pa bo treba še nekoliko bolj podrobno pregledati. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatere strani, ki že prej niso delale, pa še ne delajo. recimo primerjava motociklov, po novem datumi pri malih oglasih.

Primerjava motociklov že zelo dolgo NI več delovala, vsaj kakšne pol leta ne... Kar pa se tiče datumov pri malih oglasih pa datumi SO vnešeni -- le oglas je potrebno odpreti :) Fino je, da lahko v iskalniku po oglasih sam določiš ali se naj razvrstijo od najstarejšega proti novejšemu ali obratno...

Drugače pa hvala vsem za pohvale. Delamo na tem, da še manjkajoče stvari pošlihtamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo sekundo sem bla ziher da je kaki virus zmešal moj brskalnik <_< ... toti virusi :kva2: ...čisto sem not padla :wacko:

Sicer pa - po daljšem ogledu sem videla da je vse OK in da imamo spet veliko dodatnih možnosti!! Sploh :OK: za male oglase!!!!

Le tako naprej!!!

LP,

Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali oglasi > Čelade > Nolan

Stari oglasi: Prodam čelado Nolan N 70 … 0,00 SIT

--------------------------------------------------------------------------------

Opis: Prodam čelado Nolan N 70 črne barve, velikost XS, malo rabljena za 10.000,00 SIT.

--------------------------------------------------------------------------------

Podatki o prodajalcu:

Prodajalec:

e-mail: Prikrit

PM: -

Telefon:

GSM: xxxxxxxx

Oglas si je ogledalo 2 obiskovalcev

:blink: :blink: :blink: :blink: Gledam, gledam, da mi učke ven padajo, pa datuma ne vidim :wacko: :wacko: :cry: :cry:

Popravljeno . Popravil Horjo horjulis vulgaris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej, ko si šel na chat se ti je odprlo novo okno, zdaj pa ne :? ... to glih ni fajn ...

Desni klik z miško, potem pa odpri v novem oknu.......

A bo šlo? .) :P

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej, ko si šel na chat se ti je odprlo novo okno, zdaj pa ne :? ... to glih ni fajn ...

jaz sem si pa to vedno želel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desni klik z miško, potem pa odpri v novem oknu.......

A bo šlo? .) :P

Alla B)

Prej se nisem rabla tolk matrat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: :blink: :blink: Gledam, gledam, da mi učke ven padajo, pa datuma ne vidim :wacko: :wacko: :cry: :cry:

Res je, pozabili smo ga dodati v izpis... Bomo uredili še danes!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa sprememba tudi za mene, ki nisem ravno redni gost na teh forumih.

Imam pa vseeno eno napako za pripomnit: Pri malih oglasih je kategorija "Vetrobranska stekla" podana dvakrat. Enkrat pod "Kovčki, torbe, nosilci, vetrobrani" drugič pa pod "ostala dodatna oprema" (podkategorija) -> "vetrobrani".

Pa glede razdelitve oglasov na Prodam/Kupim bi lahko bilo boljše narejeno, ker zdaj šele po naslovu vidiš ali se stvar prodaja ali kupuje (isto kot prej). Če bi bila pa kategorija (ali pa kar vsi mali oglasi) že v začetku ločena (Prodam/Kupim) bi bilo verjetno malo bolj pregledno.

Drugače pa lepo narejeno... Samo tako naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pa vseeno eno napako za pripomnit: Pri malih oglasih je kategorija "Vetrobranska stekla" podana dvakrat. Enkrat pod "Kovčki, torbe, nosilci, vetrobrani" drugič pa pod "ostala dodatna oprema" (podkategorija) -> "vetrobrani".

Fixed, hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!