Skoči na vsebino

motosvet.com v2.0


Priporočene objave

Ne morem objaviti malega oglasa...

Napiše mi "Za dodajanje malih oglasov morate biti prijavljeni v forum. Prijava." kar pa jest sem a me vseeno ne spusti naprej.

???

HVALA

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... :blink: :? Ko pa kliknem na "Če še niste registriran član foruma, lahko postopek registracije opravite tukaj."

mi javi:

Hvala, odjavili ste se iz foruma

Prosimo, počakajte trenutek...

(Ali kliknite tukaj, če ne želite počakati)

AMPAK JEST SEM ŽE BIL PRIJAVLJEN :cry: ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se mi zdi, da pri katalogu motociklov, poleg opisa ni več komentarjev, samo opis?

Ker jih ni več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker jih ni več?

Zakaj? Meni so se zdeli prov uporabni in zabavni :nono:

Čeprav je v forumu skor vsak popularnejši motor prešimfan podolgem pa počez :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav je v forumu skor vsak popularnejši motor prešimfan podolgem pa počez :D

E, ravno zato. Zadevo bomo namreč povezali --- komentarji od motociklov, za katere teme so odprte v forumu, bodo povezani kar na ustrezne forumske teme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko kliknem gumb Osveži(IE) na forumu mi osveži stran in me vrže na prvo stran moto sveta...a je to moja nastavitev ali kaj drugega... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko kliknem gumb Osveži(IE) na forumu mi osveži stran in me vrže na prvo stran moto sveta...a je to moja nastavitev ali kaj drugega... :hmm:

Tako je tudi prav, saj osvežuješ stran s CTRL + F5 in te, ker dejansko zahtevaš "reload" celotne strani vrže nazaj na vstopno stran. Če bi uporabil samo F5 bi se ti osvežil samo forum oz. trenutna stran na kateri se nahajaš !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker jih ni več?

Dej reč, da si skopiral tisto zgodbico od "Ognjenega Cokla" pri Hayabusi , prosim :huh:

Aja pa vidim, da je MS ob posodobitvi strani pridobil kar nekaj novih sponzorjev, ki se vrtijo na banerju-pohavlno!

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne vem, kje naj vprašam ' :?

Ker sem zbegan, mi prosim pomagajte, kje so mali oglasi.

Na domači strani so, pa se prijavim, pa jih ni.

V iskalniku mi ne najde ...

Pošteno povedano, veliko sem se trudil, sedaj pa obupal in...

če ne vprašaš, ne veš

upam da bom dobil odgovor in poduk O:-)

Popravljeno . Popravil HOMAR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne vem, kje naj vprašam '  :?

Ker sem zbegan, mi prosim pomagajte, kje so mali oglasi.

Na domači strani so, pa se prijavim, pa jih ni.

V iskalniku mi ne najde ...

Pošteno povedano, veliko sem se trudil, sedaj pa obupal in...

če ne vprašaš, ne veš

upam da bom dobil odgovor in poduk  O:-)

WWW.MOTOSVET.COM

Menu zgoraj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima nova verzija tudi kaj veze s samim forumom?

sicer dvomim ker sem odkar je nova verzija v uporabi ze bil na forumu in nisem imet tezav, danes pa moram poste v forumu brati s pomocjo drsnika za levo/desno (beri: forum je kar naenkrat sirsi od mojega monitorja, ceprav nisem spreminjal nobenih nastavitev; doslej pa je bilo vse OK)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima nova verzija tudi kaj veze s samim forumom?

sicer dvomim ker sem odkar je nova verzija v uporabi ze bil na forumu in nisem imet tezav, danes pa moram poste v forumu brati s pomocjo drsnika za levo/desno (beri: forum je kar naenkrat sirsi od mojega monitorja, ceprav nisem spreminjal nobenih nastavitev; doslej pa je bilo vse OK)?

motosvet.com, kar vključuje seveda tudi forum, je optimiziran za ogled v ločljivosti 1024x768. Predlagam, da si povečaš resolucijo, pa boš na konju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam veliko željo vpisati srečanje v Žireh v koledar,pa ne gre in ne gre.Premetava me iz februarja v celo leto in nazaj!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa se pogosto dogaja (prej se ni) da mi sredi pregledovanja po forumu naenkrat strani za 3-5 min postanejo nedostopne, pol pa spet normalno dela naprej. največkrat se mi zgodi ko objavim kak post, stisnem odgovor in ništa, bela stran da ni dostopno. počakam par min, ponovno odprem temo pa je vse ok razen da mojega posta ni :angry: . včasih pa celo na prvo stran www.motosvet.com ne morem prit, po par min pa vse normalno?

:? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa se pogosto dogaja (prej se ni) da mi sredi pregledovanja po forumu naenkrat strani za 3-5 min postanejo nedostopne, pol pa spet normalno dela naprej. največkrat se mi zgodi ko objavim kak post, stisnem odgovor in ništa, bela stran da ni dostopno. počakam par min, ponovno odprem temo pa je vse ok razen da mojega posta ni :angry: . včasih pa celo na prvo stran www.motosvet.com ne morem prit, po par min pa vse normalno?

:? :hmm:

Isto... :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa se pogosto dogaja (prej se ni) da mi sredi pregledovanja po forumu naenkrat strani za 3-5 min postanejo nedostopne, pol pa spet normalno dela naprej. največkrat se mi zgodi ko objavim kak post, stisnem odgovor in ništa, bela stran da ni dostopno. počakam par min, ponovno odprem temo pa je vse ok razen da mojega posta ni :angry: . včasih pa celo na prvo stran www.motosvet.com ne morem prit, po par min pa vse normalno?

:? :hmm:

Meni prav tako :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!