Skoči na vsebino

motosvet.com v2.0


Priporočene objave

še vedno pogrešam galerije fotk iz prvih fs. iz kostanjevice mam jaz ene tri, bom poslal, ostalo pa.............. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno pogrešam galerije fotk iz prvih fs. iz kostanjevice mam jaz ene tri, bom poslal, ostalo pa.............. :hmm:

No, tega nismo ažurirali.. problem je, da fotk oz. filma iz prvega FS ne najdem... bomo še brskali... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mali oglasi mi ne sedejo.....mi je blo prej bolj pregledno, seveda je sedaj bolje ce tocno ves kaj isces, ce pa zelis kar tako malo gledat kaj se kupuje in prodaja pa zna nova verzija biti zamudna in utrujajoca, vsaj kategorijo VSI OGLASI bi potrebovali (da bi bilo tako kot je prej bilo "zadnjih 5 oglasov"!!!!)

Drugace pa nimam pripomb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo poštimano :D

Sedaj je motosvet še lepši ko ga odpreš :yea2:

Sem nekaj časa mal gledal a se mi je prava stran odprla :hmm:

Vse pohvale :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja prva reakcija bila: ¨Kam je pa motosvet šel?¨ :D

Lepa preobrazba, katalog motociklov ful pregledno narejen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, končno sm lahko mal bolj pregledal novosti. Poleg na prvi pogled izboljšane estetike se je lepo popravila tudi preglednost strani. Skratka še enkrat :OK:

pies: Mam pa samo eno vprašanje, kako točno primerjaš dva motocikla, men še vedno ne rata... :?

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva stran mi je ful dobra, najbl pa katalog motociklov ki mi tud največ pomen. Upam, da boste dodal še več novih motorjev. :) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj kategorijo VSI OGLASI bi potrebovali (da bi bilo tako kot je prej bilo "zadnjih 5 oglasov"!!!!)

Saj to obstaja.

V iskalniku oglasov ne izbereš/določiš ničesar in daš razporediti padajoče po datumu (tako kot je že nastavljeno), skratka, samo klikneš najdi in ti ODPRE VSE OGLASE, RAZVRŠČENE PO DATUMU OBJAVE, OD NAJNOVEJŠEGA PROTI NAJSTAREJŠEMU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm mislu da mi kej virusi nagajajo! Že cel tedn mi namreč Norton AV pravi da the email attachment doc.zip is infected with the W32.Novarg.A@mm virus in sm mislu da mu je končno uspelo mi kej uničit..poleg tega mam še opero in.. SKRATKA

Zelo zelo lepa stran, že neki cajta je bla bolj svetlih barv, zdej je malo bolj dark :?

Najbolj bi pohvalu katalog motociklov še posebi ker ste dodali uvoznika, cenike in ostale modele...zelo pohvalno! :notworthy:

Edino kar me moti in za kar sem po eni strani sam kriv je, da še zmeri manjkata VTRki!! :( Že neki cajta si govorim da zberem vse podatke + slikce in pošlem Noisu sam čakam da bo honda-eu.com dala nazaj stran tako kot je bla pred časom!

no druge stvari sproti če še kej opazim!

Well done! :yea2:

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino kar me moti in za kar sem po eni strani sam kriv je, da še zmeri manjkata VTRki!! :( Že neki cajta si govorim da zberem vse podatke + slikce in pošlem Noisu sam čakam da bo honda-eu.com dala nazaj stran tako kot je bla pred časom!

Pošlji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, da ste uredili katalog skuterjev. Tele press fotke so prav lepe.

Zdaj pa še nakej kaj mogoče ne paše sem:

hočemo piaggio/vespa/gilera cenik!!!

Vse zastopnike smo kontaktirali, odziv je bil pri nekaterih takojšen, pri nekaterih so z izdelavo cenika pohiteli (smo jih pohitrili ehhehe), nekateri ga še nimajo, nekateri pa ga ne želijo poslati. Kam spada PVG d.o.o. ne bi vedel, v eno izmed zadnjih dveh kategorij...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino. B)

Zanima me samo, kako to, da so v katalogu mopijev našli prostor razni exoti kot Ural, Royal Enfield, Ducati ( :naughty: ) ipd, Hyosunga pa ni-ni??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino. B)

Zanima me samo, kako to, da so v katalogu mopijev našli prostor razni exoti kot Ural, Royal Enfield, Ducati ( :naughty: ) ipd, Hyosunga pa ni-ni??

...izgleda,da imajo nekaj proti madžarskim mopijem...... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, licno, pohvalno! :OK: :OK:

Ampak neki v zvezi z moto katalogom:

Pri yamahi recimo je kar nekaj napak glede razvrscanja motorjev v kategorije in pa tista slikca od fzs600 ne more biti letnik 02, temvec od 1998-2001.

lp

:)

Popravljeno . Popravil eliminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak neki v zvezi z moto katalogom:

Pri yamahi recimo je kar nekaj napak glede razvrscanja motorjev v kategorije

Če opazite kakšno napako, jo, prosimo, sporočite na info@motosvet.com.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino kar me moti in za kar sem po eni strani sam kriv je, da še zmeri manjkata VTRki!! :( Že neki cajta si govorim da zberem vse podatke + slikce in pošlem Noisu sam čakam da bo honda-eu.com dala nazaj stran tako kot je bla pred časom!

iz tvojih ust v ušesa od tistga, ki skrbi za katalog :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!