Skoči na vsebino

motosvet.com v2.0


Priporočene objave

s pritiskom na "citiraj" se ti spremeni barva, kar pomeni da si označil dotični post, saj jih lahko označiš več različnih in nato z gumbom "odgovori" odgovoriš na vse hkrati!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citiras z klikom na "odgovori", ki se nahaja na koncu posta na katerega bi rad neposredno odgovoril; samo prispeve/post brez kakersnegakoli citiranja je "dodajodgovor" spodaj na koncu strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful dobra zadeva, ne vem če ste opazili vsi je da lahko pogledaš samo priponke v določenih temah...namreč pred naslovom teme je drobna priponka na katero s sklikom prikličemo le seznam vseh priponk/slik v tej temi...so časovno urejene, s klikom na številko objave pa nam odpre tisto temo in stran kjer se ta priponka(slika) nahaja....

:OK: :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa v osebnih nastavitvah lahko označimo, katerih uporabnikov ne želimo brati ... jih potem forumski engine sam filtrira ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so se mogoče ta trenutek spremenile ikone?????

Al pa se men že meša od dela :hmm:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A deluje funkcija dodajanja motociklov v katalog??

Pred nekaj tedni sem enega dodal, pa ga še vedno ni dodalo.

Ali naj ponovim vajo??? Mogoče pa sem tud kaj zgrešil pri postopku...

Kaj pa sliko? Se jo pošlje po mailu in jo vi sami lepite zraven. Nikjer ne vidim možnosti direktega lepljenja slike.

hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
To sam teb prehiteva.  :yes:

U nadzornem centru maš ene bedne nastavitve neki v zvezi s srednjeevropskim časom in uro ;)

thx. sem nastavil. Prej je bilo GMT +2 (by default ?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

a tole tud spada med prenovo/dogradnjo?

včeraj zvečer sem probal prit na www.motosvet.com pa mi vrže vn tole... in si misilm WTF?

post-3863-1117167924_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vedel, da ne bo slo v nedogled :P

IPB WARNING [2] mysql_connect(): Too many connections (Line: 120 of /ips_kernel/class_db_mysql.php)

mySQL error: Too many connections

mySQL error code:

Date: Tuesday 31st of May 2005 02:27:11 PM

torej pazite, ce imate preko 16.100 objav na forumu. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vedel, da ne bo slo v nedogled :P

torej pazite, ce imate preko 16.100 objav na forumu.  :whistle:

Joooooooj!

In koliko od teh je brezveznega nabijanja! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko od teh je brezveznega nabijanja!  :grim

Indeed. Vključno s temle tvojim in s temle mojim postom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola.

A se bi dalo na forumu naštimat, da k daš "Preglej nove objave" da ti pokaže teme in nato namesto "stran 1 2 3 .. 34", da ti pokaže "stran 1 .. 32 33 34 "?

Ker dostikrat se napiše kakšna stran pred tazadnjo in mi ni kul prvo nove objave brat pol pa šele stare. Predvsem zaradi tega ker mam dial-up. Hvala za odgovor.

P.S. Upam da to ni že kdo omenu.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se kaj dogaja s tem forumom? Zadnje dni opažam čudne stvari. Pregledovanje b.p., odgovor pa mečka in mečka, in včasih tudi pade ven, ali pa podvoji objavo. :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se kaj dogaja s tem forumom? Zadnje dni opažam čudne stvari. Pregledovanje b.p., odgovor pa mečka in mečka, in včasih tudi pade ven, ali pa podvoji objavo. :?  :?

:D Če bo vse po sreči bo od naslednjega tedna boljše... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker dostikrat se napiše kakšna stran pred tazadnjo in mi ni kul prvo nove objave brat pol pa šele stare. Predvsem zaradi tega ker mam dial-up. Hvala za odgovor.

P.S. Upam da to ni že kdo omenu.

Lp Burnout

Jaz sem isto na dial-up pa naredim tako, da odprem željene strani v novem oknu, počakam, da se odprejo, prekinem povezavo in v miru berem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem isto na dial-up pa naredim tako, da odprem željene strani v novem oknu, počakam, da se odprejo, prekinem povezavo in v miru berem.

Ja sej jest jih pa odprem v novem zavihku (mam firefox-a), sam malo me moti ker moram prvo najnovejšo stran odpret potlej šele lahko odpiram starejše. Bi mi blo bl kul če bi lahko prvo staro stran potlej pa novejše strani. Drugače pa kaj mi sploh rabijo prve 3 strani, če je aktualno na 66, 67, 68-ti strani.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem isto na dial-up pa naredim tako, da odprem željene strani v novem oknu, počakam, da se odprejo, prekinem povezavo in v miru berem.

To sem tudi jaz počel, ko sem še imel dial up. :)

Drugače bi pa res bilo bolj pregledno, če bi bile vidne zadnje tri strani namesto prvih treh..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas v firmi se pojavljajo težave s pošiljanjem sporočil na forume, oz. pošiljanjem forme oz. kwa jest vem kwa! Sedaj so nekaj poštimali in en kratek odgovor, kjer sem Lini pokazal jezik, je šel v redu skozi. Fore so nekje v nastavitvah Proxy strežnikov, vendar nihče nič spreminjal, včasih šlo, danes oz. prejšnji teden in do danes težave. Skaratka jaz tukaj sedaj bla bla bla, ker mi je naročeno, naj probam še daljši post.

Torej ponavljam zgornje klobase:

Pri nas v firmi se pojavljajo težave s pošiljanjem sporočil na forume, oz. pošiljanjem forme oz. kwa jest vem kwa! Sedaj so nekaj poštimali in en kratek odgovor, kjer sem Lini pokazal jezik, je šel v redu skozi. Fore so nekje v nastavitvah Proxy strežnikov, vendar nihče nič spreminjal, včasih šlo, danes oz. prejšnji teden in do danes težave. Skaratka jaz tukaj sedaj bla bla bla, ker mi je naročeno, naj probam še daljši post.

Torej ponavljam zgornje klobase:

Pri nas v firmi se pojavljajo težave s pošiljanjem sporočil na forume, oz. pošiljanjem forme oz. kwa jest vem kwa! Sedaj so nekaj poštimali in en kratek odgovor, kjer sem Lini pokazal jezik, je šel v redu skozi. Fore so nekje v nastavitvah Proxy strežnikov, vendar nihče nič spreminjal, včasih šlo, danes oz. prejšnji teden in do danes težave. Skaratka jaz tukaj sedaj bla bla bla, ker mi je naročeno, naj probam še daljši post.

Torej ponavljam zgornje klobase:

Pri nas v firmi se pojavljajo težave s pošiljanjem sporočil na forume, oz. pošiljanjem forme oz. kwa jest vem kwa! Sedaj so nekaj poštimali in en kratek odgovor, kjer sem Lini pokazal jezik, je šel v redu skozi. Fore so nekje v nastavitvah Proxy strežnikov, vendar nihče nič spreminjal, včasih šlo, danes oz. prejšnji teden in do danes težave. Skaratka jaz tukaj sedaj bla bla bla, ker mi je naročeno, naj probam še daljši post.

Torej ponavljam zgornje klobase:

Pri nas v firmi se pojavljajo težave s pošiljanjem sporočil na forume, oz. pošiljanjem forme oz. kwa jest vem kwa! Sedaj so nekaj poštimali in en kratek odgovor, kjer sem Lini pokazal jezik, je šel v redu skozi. Fore so nekje v nastavitvah Proxy strežnikov, vendar nihče nič spreminjal, včasih šlo, danes oz. prejšnji teden in do danes težave. Skaratka jaz tukaj sedaj bla bla bla, ker mi je naročeno, naj probam še daljši post.

:( .) :( :) :OK: :SS :cry: :angry2: :eek: :topic: :slap: :photo: :yea1: :yea1: :yea1: :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!