Skoči na vsebino

motosvet.com v2.0


Priporočene objave

Dobro jutro !

Nekdo je vikend izkoristil bolje, kakor jaz. Forum je spet malo bolj nov (spomladanska kolekcija ?).

Pridna, Noise & Codeine !

Tokrat pa gre za jesensko izdajo B)

Pa smeskoti so se mal pomesali :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima funkcija tipke Quote in Reply in razlika med citiranjem Quote z + ali z - :hmm:  :unsure:  :)

Tud mene, (mogoče bom zdele porajtou, zakaj gre).Tole je minus, uno prej je biu pa plus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mene, (mogoče bom zdele porajtou, zakaj gre).Tole je minus, uno prej je biu pa plus

Nisem porajtou...mogoče bodo bolj pametni od naju MAX vedli kej povedati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se še ne znajdem čist dobr...glih sem se prejšnjega navadu pa je tu že nov...

sicer pa pohvalno administratorjem in big bossu(Nois dati)da srbijo za novosti na Motosvetu...pohvalno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..še nekaj..Kaj moram imeti spodaj nastavljeno IPB Pre-2,0 skins ali IPB Default skin ali je vseeno pa črka čččččččččččč je E

hvala

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O coooool. B) B) :OK:

Ne boste verjeli forumasi ampak slike niso

vec popacene temvec so v "naravni velikosti".:baa:

Nic vec podvojenega ogledovanja slik. :naughty:

Ne verjamete? :grrr :D :grim

Evo, ce ne verjamete si sami poglejte v: :smoke: :photo: :010

U kaka Ritka - kompetisn :yea1: :notworthy:

To nam delite. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosimo za malce razumevanja in potrpljenja saj nadgradnja z verzije foruma 1.3 na 2.0 še vedno poteka in prav vse podrobnosti še niso urejene.

P.S.

Kaj pa tole: GALERIJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všeč mi je, všeč, ampak se spet lovim :blink: in kdo mi bo razložil kaj oni knof za QUOTE pomeni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tole super da je :SS že takoj na prvi strani. Sedaj bo Vormitorium še bolj poln. Samo še, da se na novo razporeditev navadim.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo :OK: :OK:

Prijetno presenečen, malo me moti tista čudna "rdeča" barva - pinky, me spominja na :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa so une papirnate sponke zraven nekaterih tem?  :hmm:

Če greš z miško na priponko ti izpiše razlago za vsak gumb na forumu, tudi za to ikono sponke, ki jo omenjaš. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa se doda sliko v galerijo?

...

Klikni na [Nadzorni center]  :)

...

ja sem že ugotovil :) ...res poštene posodobitve...kapo dol...... :OK:  :OK:  :yea2:

...

Quote oz. Citiraj tipka je namenjena temu, da označiš vsa sporočila na kateri bi odgovarjal in potem vse to narediš z enim odgovorom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nadzorni plošči je tudi mogoče upravljanje s priponkami...a če v nadzori plošči zbrišem priponko potem tudi na forumu ta priponk zgine, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlog:

v profilu bi uporabniki ob registraciji izbirali moped, ki je v katalogu (šifrantu)motociklov..

če ga ni, bi ga vnesli..

ob brskanju kataloga motociklov bi pri vsakem motorju nekje bil seznam forumašev, ki imajo ta moped..

brutalno ubijemo dve muhi na en klik: znebimo se dvomljivim navedbam motorjev v profilu, hkrati pa odpiramo možnost, da uporabniki preko točno naciljanih PM-jev rešijo marsikatero vprašanje direktotno pri uporabnikih oz. lastnikih..

em aj smart or vat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar opazil, da mopedov spljoh ni več v profilu :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brutalno ubijemo dve muhi na en klik: znebimo se dvomljivim navedbam motorjev v profilu, hkrati pa odpiramo možnost, da uporabniki preko točno naciljanih PM-jev rešijo marsikatero vprašanje direktotno pri uporabnikih oz. lastnikih..

Samo malo vprašanje, četudi bi se vnašali motorji na način ki ga predlagaš, to ne zagotavlja, da bi se vnašali pravilni motorji. Torej smo na istem kot sedaj, ker nihče dejansko ne more preveriti, če so vnešeni podatki o motorju resnični.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!