Skoči na vsebino

Peugeot Speedfight


speedbostjan

Priporočene objave

' date='22 Jan 2004 @ 16:05'] racunalnik. ;)

ja to zej mislš da bos u racunalnik ulagov, tko sem tut jest govoru da bom 1 let nazaj! zej pa sam se mislm kuko bom u skutrja ulagov!

sej kse bo en mimo tebe peljal, bos tut spremenil mnenje in bos raje vlagal v skuterja ;) ;) vrjemi mi! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah v racunalnike vlagat je nesmiselno, glede na to, da mas v pol leta vse staro, pol se pa sekiras "zakaj nisem se pol leta pocakov". glede tuninga: sploh se ne gre kdo gre mimo koga, gre se za to da enostavno uzivas, ko kaj spreminjas, testiras, kej novega kupis... sploh pa ce kej sam naredi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu noben pri nas doma ni prevec navdusen nad kakrsnimkoli tuningom. V bistvu noben sploh ne ve, da ma skuter kake blokade :P . Tko da blokade lahko BP ven vrzem.

S tem ko sem rekel, da bom vlagal v racunalnik pa sem mislil predvsem to, da zamenjam mojo staro kisto za nekaj do 150k, ker je prepocasna za normalno delo z graficnimi programi itd...

Sicer pa mam cez en let ze izpit za avto za zacet delat pa pol kaksn avto kupt tko da.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, to pa pol spremeni stvar, ce doma ne vejo. sicer je res da je tuning metanje denarja stran...ampak enim je to uzitek :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnja.

pravim motoristom tuning ni metanje dnarja stran

meni torej ni! :devil:

naj še povdarim; bi ga metal stran, če bi ga mel (dnar namreč ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nisem reklel, da je to metanje denarja stran, ti jazst bi rad mel tolk napiljenega, da bi letel ko kurba, ampak v skuter sem vlozil 480k sit, tko da je to en znak, da sem suh :P

Pa kot sem ze rekel tut doma niso navduseni nad kakim tuningom.

Tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko si suh ko cerkvena mis pa bos vedno skrampal dnar skupaj za tuning....Tako je Langus reko ko si not ni izhoda vec ven like droga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam droga, to ni to! Tuning je bolš en fiks ala kit traja :kva2: ...

Sam res to te prevzame, pa četudi nič ne narediš, le občuduješ (mišleno glede avtomobilov do katerih še nimam dostopa, za skuto sem že marsikaj postoril)...

Glede dnarja, nikoli ga ni... samo če pa kaj rabiš se vedno najde! 14 dni ne jem v šoli pa mam že neki dnara :D ... za novo leto sem bil suh, sm si zadal datum gdaj grem v IT, pa da do takrat naberem keš za kit in glej ga zlomka :kva2: , naslednji teden skoraj sigurno privlečem domov nov srček za foxa :afro1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So, sam pri men bodo zdaj v drugo leto morali nehati... sej so popustili že lanske počitnice, da sm kupu ZX... pa počasi se daleč pride :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So, sam pri men bodo zdaj v drugo leto morali nehati... sej so popustili že lanske počitnice, da sm kupu ZX... pa počasi se daleč pride :afro1:

prmen isto <_< na videzu mi nč ne težijo :) sam pr ostalem pa rabm kak izgovor :wacko: tko da kupm pol pa počas povem da je zdej mal hitrej :D če bi blo s pulcaji kj narobe da ga neb pol kap <_< k sm za afspuh povedu da gre hitrej je pa fotr sam reku sj sm vedu da boš kj predelu sam nism si mislu da bo tko kmal :) (scoot sm mu pa 1mesc)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='22 Jan 2004 @ 23:07']

A pa vam kaj tezijo zarad tuninga doma ?

Ni dobenih problemov tak vsi vejo da je vse predelano pa da bo vse predelano kaj v roke dobim....Edino foter rece da ce kazn dobim je ne misli on placat :huh: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba mas prou, tut men so tastari pustil sma ti powem se ne splača sm dau za skutr 480 000sit in pol se vs tuning 180 000sit + stroski itd in me je v enmu letu prlo ful. Skos sm hotu kej novga pol. Najprej seveda samo blokade pol izpuh pol se pa zacne in pol sm se razbiu in sm dau se za ta popravilo 100 000al tm nekje in pol sm samo prodau. Skutr je itaq meu 38 000km v enem letu in pol. Tko da se ni vec splačalo. Pol pridem na RS50 kupim in je mela ze kit gor nakar mi je po 250km voznje zaribala. Prejsnjem lastniku je 2x in to zaradtega k je biu termostat notr(reku je Donacco tko k mi jo je on pol popravu) in pol sm se pac odlocu za bolsi kit k je biu pej gor TP in dam polini alu + frgazer 21 + filter pol sm kupu se verigo zobnike itd nove + delo in me je prsl spet 250 000sit. Pol je bla ze sklopka cist v kurcu in pac prodam enmu mulotu iz ormoza, nakar sm nabavu pol RS125 odpru in nimam nobenih problemov. Junija sm jo nabavu zdj mam 12800km in bo verjetno menju in kupu spet novo RS ampak 250 ker ne mislim it menjat verige gum potem se bata itd. Ne vem pa ce jo se majo. Mel so eno RS250 harada replica v lj za 1mio 200 letnik 2001 se mi zdi. samo zdj more bit dost nizi cena :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='22 Jan 2004 @ 22:07'] A pa vam kaj tezijo zarad tuninga doma ?

foter ne, on mi še pomaga tunirati......majka pa nonstop nekaj teži, da bo, če me bodo polcaji dobili, da sem pelal več kot 50, da bo pol oljovo :lol1: :lol1: :lol1:

sicr pa majka niti ne ve kolk je predelani......sam morm pa pazit kok vozim skoz mesto, kjer ma majka polno kolegic pa ji pol vse poročajo kak divjam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je fotr nadrl k prasca k sm mu povedu da sm aprilio mal sfriziru... :P kao "ze tak dela skoz na limitu, zdej pa se to - sej ti nisi normaln!!" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='22 Jan 2004 @ 23:07'] Vsi ste mi eni narkići. :lol:

A pa vam kaj tezijo zarad tuninga doma ?

Boljše se je pelat varnih 80km/h, kot nevarnih 50km/h, ko te vsi prehitevajo na nož (to ti doma povej). Skratka, če nimaš dnarja raje ne tuniraj (razn če misliš po zavarovalnicah hodit z raznimi AO+) :) To ni zdaj mišljeno tak, da morš bit bogat, če hočeš to delat. Ampak dejansko je tuning strošek ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, obdrži Speedfighta, avto je danes bedarija za na kratke relacije, ker itak nimaš kje parkirat, stojiš v kolonah itd. Drugo je, če se misliš kam daleč vozit, drugače pa raje fotra naseri, da ti da svojega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO KAR JE POVEDAL TOMOZUKI :notworthy: svaka ti čast. Zato pravim ne odnehajte z skuterčki in TUNINGOM to je naša VERA :D drugače povedano naša kultura :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam skutera speedfight 1 vodno hlajenega in imam problem sedaj ko skuter dolgo stoji kako ga vzgat ker ga morem kakih 5-10 min kurblat da vzge

se mi zdi kot da avtomatski zaug ne dela oz. ce ni avtomatski ne vem kje je

drugi problem pa je da bom imel kmalu tehnicnega in skuter prevec leti. Kak se obnese ona varjanta podlosko v koleno noter pa mu zmanjsas fi ?

hvala LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak uplinjac in kak auspuh mas?? mas kak kit?? kolk casa mas drug auspuh in/ali uplinjac?? a ti gre zdej kaj manj ko ti je sou vcasih??

sicer pa ce ni to to kar jaz mislim, ga probi kurblat cist BREZ gasa. kukr das gas, ga zalije, pol pa itak se matras k nevemkva... ...je ze bla ena tema s to problematiko, pa je to bil vzrok. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravicujem da sn novo temo odprl no

vse mam orginal

takega sem ze kupo ko vzge potem je vse vredu normalno gre pa vse tak da ne vem kaj bi blo to

zaug ne vem ce ma avtomatski al kaki ?

kurblam ga pa brez gasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!