Skoči na vsebino

Ogrevane rokavice, ročke?


klimbra

Priporočene objave

debelejse so zato,ker je v rockah navita zica za ogrevanje in kaksen izolator,da jih ne skuri.

-------

500 and counting

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne vem, če se še grejo servis pri TCju...

Pa namesto neostika baje dela tudi WD40 (samo slišal da dela... probal ne)

Na lahko gre gor zadeva pa ko se posuši naj bi zagrabla.

Prejšnje ročke pa težko da spraviš dol, ne da bi jih uničil. Vsaj če so gumijaste.

LP

Glede WDja mi ni jasno, saj ti ne zlepi dveh površin. Ročice se ti bodo vrtele po svoje, kar pa ni prijetno.

Da bi pa ročke uničil, pa se ne strinjam z tabo, če upoštevaš, kar sem napisal, jih odmontiraš v celem stanju. Saj jaz sem jih.

Mačica: Če bi rada samo debelejše ročice, se obnese kos usnja tesno ovit okoli ročice. Poglej po malo predelanih motorjih(choperji). Slavc iz našega kluba, mi je to naredil na prejšnem motorju in je bilo super, mehkejša in debelejša ročica. Lahko pa tudi sama narediš, če te zanima, ti lahko povem kako.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mačica: Če bi rada samo debelejše ročice, se obnese kos usnja tesno ovit okoli ročice. Poglej po malo predelanih motorjih(choperji). Slavc iz našega kluba, mi je to naredil na prejšnem motorju in je bilo super, mehkejša in debelejša ročica. Lahko pa tudi sama narediš, če te zanima, ti lahko povem kako.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Ali pa če še poenostaviš zadevo....pa grip za tenis loparje gor naviješ.......glede na to,da si kot deklica tudi mahnjena na razne barve....lahko s tem načinom izbiraš tudi to!!!!!

V končni fazi čist simpatično izgleda,pa še pri meni si to lahko videla s to razliko,da sem jaz navil črnga.So pa potem mehkejše!!

Klimbra....vlaženje zagotovljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ali pa če še poenostaviš zadevo....pa grip za tenis loparje gor naviješ.......glede na to,da si kot deklica tudi mahnjena na razne barve....lahko s tem načinom izbiraš tudi to!!!!!

Klimbra....vlaženje zagotovljeno

Nisem mislil navijanje. Izrezeš iz enega kosa(recimo 5x12 cm), daljša konca enakomerno preluknjaš z luknjačem, in nato z usnjeno vrvico vse lepo prepleteš.

praktično in lepo press

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta hvala za ideje, ampak jst bom v vsakem primeru kupila ogrevane ročice, če bojo pa pol še vedno pretanke, pa bom upoštevala vajin nasvet. Oz. enega.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TC sem se pogovarjal o ogrevanih ročkah in sicer:

če nas je vsaj 10 interesentov je cena 11.000,00 in montaža 1.000,00 in to GIALI-jeve na potenciometer....naštimaš kolikor ti paše!!!

INTERESENTI.....prijave,pa da vidimo in naročimo.

BTW to je 740ats!!!!!

Klimbra....vlaženje zagotovljeno

Uredil - klimbra on 23/11/2001 15:45:37

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V TC sem se pogovarjal o ogrevanih ročkah in sicer:

če nas je vsaj 10 interesentov je cena 11.000,00 in montaža 1.000,00 in to GIALI-jeve na potenciometer....naštimaš kolikor ti paše!!!

INTERESENTI.....prijave,pa da vidimo in naročimo.

BTW to je 740ats!!!!!

Klimbra....vlaženje zagotovljeno

Uredil - klimbra on 23/11/2001 15:45:37

Al pa dobrih 100 DEM z montažo ! A je to drago? Pa montaža, je profi?

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V TC sem se pogovarjal o ogrevanih ročkah in sicer:

če nas je vsaj 10 interesentov je cena 11.000,00 in monta?a 1.000,00 in to GIALI-jeve na potenciometer....na?tima? kolikor ti pa?e!!!

INTERESENTI.....prijave,pa da vidimo in naročimo.

BTW to je 740ats!!!!!

moze to kao brez montaze? ker nebi sedaj bandita v LJ gnal....tukaj ze sneg grozi

-------

500 and counting

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja , pa še neki....posebno lepilo je že zraven,tako da razna experimentiranja z neostiki,WD40...etc...odpadejo!!!

Klimbra....vlaženje zagotovljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Kliiiiiiiiiiiimbraaaaaaaaaaaaaaa.

Kdaj boš šou po ročke? Meni so dones spet skor prsti odpadli!!!

V bordarskih rokavicah sicer ne zebe samo so pa ful nerodne. Sploh nimam nobenga feelinga.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Feelinga za kaj že Mačica ?

Lojzi ma vas rad

Ja za gas, pa žmigavce, pa kuplungo pa vse kar je pač treba med vožnjo počet s feelingom.

Za ostalo se ni treba bat

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V TC sem se pogovarjal o ogrevanih ročkah in sicer:

če nas je vsaj 10 interesentov je cena 11.000,00 in montaža 1.000,00 in to GIALI-jeve na potenciometer....naštimaš kolikor ti paše!!!

INTERESENTI.....prijave,pa da vidimo in naročimo.

BTW to je 740ats!!!!!

Klimbra....vlaženje zagotovljeno

Uredil - klimbra on 23/11/2001 15:45:37

100 mark. hmmmmmmmm. to je 2 in pol krat več kot one polotove.

Potenciometer in montaža mi je sicer všeč. GIALI pa mi ne pove kaj dosti.

Kakšne natančnejše informacije?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V TC sem se pogovarjal o ogrevanih ročkah in sicer:

če nas je vsaj 10 interesentov je cena 11.000,00 in montaža 1.000,00 in to GIALI-jeve na potenciometer....naštimaš kolikor ti paše!!!

Telefonsko preveru na Celovški (TC): pouna cena za ugrevane ročke bez montagge je 15,5 kSit, majo na zalohi. Z unim potenciometrom.

En znanc jh ma, pa jh ful pohval (na AfrikiTwin).

Stay Cooooool!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk...jest nič ne silim...če nas bo več kot 10...pol mamo tuki nekje ceno....bom pa tut jest šou u Hajderland še prevert......

MAČICA....giali je bojda zelo dobra firma,ki se ukvarja z dodatki za na motor,tako da mi kvaliteta ni problematična.......jaz osebno dam raje kakšen tolar več....pa vem kaj sem dobil......NAČELOMA TUT GATE NE KUPUJEM OD NO NAME FIRM!!!!!!!!!

Zetor....vam v pomoč in veselje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NAČELOMA TUT GATE NE KUPUJEM OD NO NAME FIRM

Zakaj si pa potem Triumpha kupil?

Torej smo sedaj trije, še sedem prostovoljcev.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mene si stel? drgac pa brrrm......LISTA prostovoljcev

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če hočemo do poceni toplih ročajev priti, bo res potrebno narediti listo.

Ponujam administrativno pomoč:

Klimbra

Ice

Desmo

Brrrm

Macica

(vsega skupaj 5, če sem prav razbral pomene posameznih objav)

Klimbra, ti ki si pahnjen na reklame, skomponiraj eno reklamo, da se nanjo nalima še tistih 5, ki jih rabimo.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi rad delal antipropagande za ogrevane ročke, ampak sam sem se že peljal z motorjem, ki jih je imel in moram reči, da so občutno debelejše od klasičnih ročk, kar je zelo neprijetno (zmanjka prstov za sklopko in sprednjo zavoro).Za primerjavo lahko rečem, da imam vizir (serijsko "nerosljiv") z vgrajeno FOG CITY folijo, ki absolutno odpravi rosenje, vendar pa rahlo zamegli pogled in ga tudi dnevno (ko ni več potreben), zamenjam za navaden vizir - teh menjav si pa pri ročkah ne moreš privoščiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nebi rad delal antipropagande za ogrevane ročke, ampak sam sem se že peljal z motorjem, ki jih je imel in moram reči, da so občutno debelejše od klasičnih ročk, kar je zelo neprijetno (zmanjka prstov za sklopko in sprednjo zavoro).

sem tudi ze peljal in se mi to ni zdelo.bi celo raje imel malo debelejse rocke,ker so mi originalne na banditu pretanke.

(prevelikeroke? press)

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nebi rad delal antipropagande za ogrevane ročke, ampak sam sem se že peljal z motorjem, ki jih je imel in moram reči, da so občutno debelejše od klasičnih ročk, kar je zelo neprijetno (zmanjka prstov za sklopko in sprednjo zavoro).

Pri moji hondi so ročke tako tanke, da me ne bi prav nič motilo, če bi bile malo debelejše

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk bila sem v TC na ogledu teh ogr ročk,kot prvo bi povedala do so full grde tako da za na choperja niso primerne kot drugo pa ti v bistvu grejejo samo dlan zgornji del roke pa je na mrazu po mojem so primerne za enduro motorje oz tiste motorje ki majo ščitnike rok na bilanci.Tako da meni ne pridejo v poštev.Pol pa sem se zanimala za rokavice ki se mi zdijo dosti boljše v nekaterih pogledih.Seveda pa je tudi cena temu primerna.Rokavice so že brez ogrevanja videti zelo tople in kompaktne baje so vodotesne in segajo čez rokav jakne tako da onemogočajo vstop vetra v jakno.Sama montaža zgleda takole na robu rokavice sta dva gumbka na katera priključiš žico ki je speljana na akumulator na bilanco pa si namontiraš stikalo na katerem uprevljaš toploto tako da rokavice v bistvu prikljopiš na žico ki jo imaš montirano na bilanci,kako stvar izgleda v živo ne vem verjetno po se zadeva dobro obnese.Rokavice imajo garancijo 1leto,če pregorijo tako kot tiste v TCju pa buh pomagej.Cena pa je 26.000sit.

sanda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseeno se mi zdijo ogr rocke,eventualno v kombinaciji z scitniki bolj primerna resitev proti boju z mrazom.za scitnike se speham,kako in katere montirati.

je pa tudi res,da potem najbrz rock ne bi vec rabil.(?)

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: vseeno se mi zdijo ogr rocke,eventualno v kombinaciji z scitniki bolj primerna resitev proti boju z mrazom.za scitnike se speham,kako in katere montirati.

je pa tudi res,da potem najbrz rock ne bi vec rabil.(?)

Na ATwin so ščitniki serijsko nameščeni, pa nimam občutka, da bi bil ne vem kakšen efekt od njih.Videl sem pa že nekje nekakšne termo vreče, ki se pritrdilo čez ročke in ščitnike, potem pa roke vtakneš noter kot v nekakšen rokav.Ne izgleda ravno apetitlih, ampak zaščita je pa po mojem dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

vseeno se mi zdijo ogr rocke,eventualno v kombinaciji z scitniki bolj primerna resitev proti boju z mrazom.za scitnike se speham,kako in katere montirati.

je pa tudi res,da potem najbrz rock ne bi vec rabil.(?)

Sam imam ščitnike na motorju, pa bom vseeno dal še ogrevane ročice gor. Ni ga lepšega od toplih rok v mrzlem jutru.Prijatelj, ki jih ima(tudi ščitnike), pravi da jih včasih še poleti (zvečer, zjutraj) včasih vklopi. Za tistih 60dem (ca 28 evro), se pa res ne bom sekiral.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!