Skoči na vsebino

Prehitra vožnja + kamere


Noise

Priporočene objave

to potem poloznica po posti "damu" ali te ustavijo cez kaksen kilometrcek (kao na licu mesta itd.) ?!

[ce opcija 2 mi je rahlo ravno :devil: ]

damu! .) nimajo te tam kje ustavit to je AC :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no glih dans sem sreču ta srebrnega accorda 2.4 na Ravbarkomandi k je kasiral ....žrtev en Čeh z Bmw 7

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole z mobilnimi radarji je bolj uboga zadeva. Predlani sem kupil takrat nov BMW, pa sva šla malce na izlet do Laškega in nazaj. Nazajgrede sem očitno malo za Celjem v smeri proti Mariboru prehitel Celjane z njihovim legendarnim modrim Mondeom in začela se je dirka. Za njih. Če ne bi bilo cestnine v Tepanju, jaz pa na novem avto nisem imel ABC, bi se lahko malo slikali, tile policajčki. Niti ti njihovi avtomobili ne "letijo" kaj prida, niti niso nevem kakšni mojstri volana, ko se začnejo malo ovinki, hitrost pa leze čez 200 km/h.

Zame so to čisti, nešportni, mrhovinarji, ki imajo dirkalni avto, uniformo, licenco za divjanje, starost....in dirkajo z nami. Saj sem mu rekel:"Zamenjajva avtomobile, daj mi uniformo, pa te nažgem, da ti ne bo nič jasno". Mladič je skoraj "popizdil".

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj so z AC A9 v visini gersdorf-a pospravili se zadnje ostanke nesrece, katero je povzrocil 41-letni slovenec, ki je z 180 km/h vozil proti graz-u v napacni smeri.

frontalno se je zapicil v 38-tonca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko toliko nova zadeva na Avstijskih avtocestah.

Radar v zaščitni ograji.Da pa bi zaščito za motoriste potegnili še odspodaj to pa se ne spomnijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vanga, preden siris krivo vero prosim preberi doticne teme; sem ze v drugi temi napisal, da te kamere ne bodo uporabljene v EU. vir: ÖAMTC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko toliko nova zadeva na Avstijskih avtocestah.

Radar v zaščitni ograji.Da pa bi zaščito za motoriste potegnili še odspodaj to pa se ne spomnijo.

Počiš ga na tempomat 150 km/h in boli te briga. Do 170 km/h so kazni še znosne, v Avstriji. Potem pa postane divje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole z mobilnimi radarji je bolj uboga zadeva. Predlani sem kupil takrat nov BMW, pa sva šla malce na izlet do Laškega in nazaj. Nazajgrede sem očitno malo za Celjem v smeri proti Mariboru prehitel Celjane z njihovim legendarnim modrim Mondeom in začela se je dirka. Za njih. Če ne bi bilo cestnine v Tepanju, jaz pa na novem avto nisem imel ABC, bi se lahko malo slikali, tile policajčki. Niti ti njihovi avtomobili ne "letijo" kaj prida, niti niso nevem kakšni mojstri volana, ko se začnejo malo ovinki, hitrost pa leze čez 200 km/h.

Zame so to čisti, nešportni, mrhovinarji, ki imajo dirkalni avto, uniformo, licenco za divjanje, starost....in dirkajo z nami. Saj sem mu rekel:"Zamenjajva avtomobile, daj mi uniformo, pa te nažgem, da ti ne bo nič jasno". Mladič je skoraj "popizdil".

No takih se pa res lahko veselimo na cesti, ki si sorazmerno s tistim tam spodaj večajo ego z takim hvaljenjem z novim BMW in dirkanjem s policisti :slap: Res hvale vredno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takih se pa res lahko veselimo na cesti, ki si sorazmerno s tistim tam spodaj večajo ego z takim hvaljenjem z novim BMW in dirkanjem s policisti :slap: Res hvale vredno !

Že dalj časa ugotavljam, da je vsak uspeh v življenju, bodisi znanje, izobrazba, službeni ali družbeni položaj, finance, standard nekaj, kar je na tem forumu skrajno nezaželjeno. Celo Titovi časi so tukaj za nekatere paradiž. Novi BMW je definitivno del nekega uspeha. In če gre avto skoraj 300 km/h, ga verjetno nisem kupil zato, da se bom z njim vozil 130 km/h. Za kaj takšnega si lahko privoščiš novo, osemkrat cenejše vozilo.

Ker pa k takšni vožnji sodijo tudi kazni, sem nanje pripravljen in ne cvilim, ko me "tresnejo". Za razliko od nekaterih. Si morda tudi ti med njimi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dalj časa ugotavljam, da je vsak uspeh v življenju, bodisi znanje, izobrazba, službeni ali družbeni položaj, finance, standard nekaj, kar je na tem forumu skrajno nezaželjeno. Celo Titovi časi so tukaj za nekatere paradiž. Novi BMW je definitivno del nekega uspeha. In če gre avto skoraj 300 km/h, ga verjetno nisem kupil zato, da se bom z njim vozil 130 km/h. Za kaj takšnega si lahko privoščiš novo, osemkrat cenejše vozilo.

Ker pa k takšni vožnji sodijo tudi kazni, sem nanje pripravljen in ne cvilim, ko me "tresnejo". Za razliko od nekaterih. Si morda tudi ti med njimi?

čakej...sm js prov zastopu? ti maš BMW 3.0 diesel z kolk? 200,205 konji? in ti praviš skoraj 300 km/h? :lol1:

.

.

.

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakej...sm js prov zastopu? ti maš BMw 3.0 diesel z kolk? 200,205 konji? in ti praviš skoraj 300? :lol1:

.

.

.

Ne. Takrat je bila to nova BMW 335 d z 286 KM, odprta na 340 KM, kar je zadostovalo za cca. 300 km/h. Trenutno je v garaži nova trojka. BMW 330 d pa ima serijsko od lani 231 KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa že bolj verjetno

Ni razloga za dvom. Nalaganja ne maram. Maribor je majhen. Slovenija tudi. Pa tudi, komu so pomembni moji avtomobili? Meni. Zato nisem pisal o avtu, ampak izkušnji z mobilnim radarjem in dvema golobradima policajema z modrim Mondeo in zimskimi gumami brez ustrezne hitrostne oznake, seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro dobro...itak smo :topic:

Pa saj je vse skupaj :topic: V čem pa je štos? Malo štrcamo, malo se virtualno družimo in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dalj časa ugotavljam, da je vsak uspeh v življenju, bodisi znanje, izobrazba, službeni ali družbeni položaj, finance, standard nekaj, kar je na tem forumu skrajno nezaželjeno. Celo Titovi časi so tukaj za nekatere paradiž. Novi BMW je definitivno del nekega uspeha. In če gre avto skoraj 300 km/h, ga verjetno nisem kupil zato, da se bom z njim vozil 130 km/h. Za kaj takšnega si lahko privoščiš novo, osemkrat cenejše vozilo.

Ker pa k takšni vožnji sodijo tudi kazni, sem nanje pripravljen in ne cvilim, ko me "tresnejo". Za razliko od nekaterih. Si morda tudi ti med njimi?

Žal ne razmišljam v tej smeri kot si jo povedal, nikakor ne sodim nekoga po avtu ali znanju, financah in standardu, statusu ! Sodim pa po praznoglavih in puhlih hvalisavostih in primerih vožnje kot jo navajaš. Verjameš ali ne nisem ti fouš avta, nikakor pa ne BMW, ker ga sam imam in to za razred večjega, samo hvalisanje s tako vožnjo :grrr s kakšno bolj sproščujočo metodo se da uspešno pozdravit podstrešje, pokliči Ruglja ti bo svetoval :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne razmišljam v tej smeri kot si jo povedal, nikakor ne sodim nekoga po avtu ali znanju, financah in standardu, statusu ! Sodim pa po praznoglavih in puhlih hvalisavostih in primerih vožnje kot jo navajaš. Verjameš ali ne nisem ti fouš avta, nikakor pa ne BMW, ker ga sam imam in to za razred večjega, samo hvalisanje s tako vožnjo :grrr s kakšno bolj sproščujočo metodo se da uspešno pozdravit podstrešje, pokliči Ruglja ti bo svetoval :D

Lepo! A ti voziš 7-ico? Katero pa 716? In BMW-ja 7-ico imaš za kaj? Morda stopi ti do očitno tebi priljubljenega zdravnika in ga vprašaj, kaj se s teboj dogaja, da potrebuješ 7-ico?

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj je vse skupaj :topic: V čem pa je štos? Malo štrcamo, malo se virtualno družimo in to je to.

Po pa strcimo ne!

No mam nekaj vprasanj!

Jz mam neke koordinate od teh radarjev pa vse te pomije recimo?

A lohk to tle objavim?

No, jz sicer ne vem kako brzino bi moj SL dosegu, ker nisem nikol probu, je pa petstotka ma pa 360 kojnu.

Vem pa, da nima koncne blokade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pa strcimo ne!

No mam nekaj vprasanj!

Jz mam neke koordinate od teh radarjev pa vse te pomije recimo?

A lohk to tle objavim?

No, jz sicer ne vem kako brzino bi moj SL dosegu, ker nisem nikol probu, je pa petstotka ma pa 360 kojnu.

Vem pa, da nima koncne blokade.

Brez blokade verjetno čez 300 km/h. Odvisno od menjalnika. Vprašaj RSR Motorsport v Ljubljani. Oni bodo zanesljivo vedeli.

Glede radarjev pa, objavi, zakaj pa ne? Saj so jih že nekajkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dalj časa ugotavljam, da je vsak uspeh v življenju, bodisi znanje, izobrazba, službeni ali družbeni položaj, finance, standard nekaj, kar je na tem forumu skrajno nezaželjeno. Celo Titovi časi so tukaj za nekatere paradiž. Novi BMW je definitivno del nekega uspeha. In če gre avto skoraj 300 km/h, ga verjetno nisem kupil zato, da se bom z njim vozil 130 km/h. Za kaj takšnega si lahko privoščiš novo, osemkrat cenejše vozilo.

Ker pa k takšni vožnji sodijo tudi kazni, sem nanje pripravljen in ne cvilim, ko me "tresnejo". Za razliko od nekaterih. Si morda tudi ti med njimi?

In ti primerjaš uspeh v življenju, znanje, izobrazba, službeni ali družbeni položaj, finance, standard z divjanjem po cesti potem pa še jamraš, ko te policisti ustavijo. Če že počneš neumnosti, potem vsaj pokončno odgovarjaj zanje, ne pa, da se cmeriš, kako so te dobili zaradi cestninske postaje. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo! A ti voziš 7-ico? Katero pa 716? In BMW-ja 7-ico imaš za kaj? Morda stopi ti do očitno tebi priljubljenega zdravnika in ga vprašaj, kaj se s teboj dogaja, da potrebuješ 7-ico?

:kva2: Brez zamere- 535d - se pa hitro razburiš, ko nekdo omenja ego :grim :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Brez zamere- 535d - se pa hitro razburiš, ko nekdo omenja ego :grim :topic:

Napisal si številko večjega. Toraj sedmico. Če si kupiš tak avto, potem verjetno tvoja potovalna hitrostna potreba ni 130 km/h. Še posebej, če veva, da si za BMW sedmico z lahkoto pihnil 30 in več mio SIT oz. cca 135.000 eur. In potem meni očitaš ego. Malo si nefer. Se ti ne zdi?

In ti primerjaš uspeh v življenju, znanje, izobrazba, službeni ali družbeni položaj, finance, standard z divjanjem po cesti potem pa še jamraš, ko te policisti ustavijo. Če že počneš neumnosti, potem vsaj pokončno odgovarjaj zanje, ne pa, da se cmeriš, kako so te dobili zaradi cestninske postaje. :grim

Preberi si moj post še enkrat. Videl boš, da sem napisal, da k takšnemu načinu vožnje sodijo tudi kazni in da ne cvilim, ko me "tresnejo". Kdo se toraj cmeri? Ti? Možno. Jaz sem s tem razčistil. Lahko bi se peljal tudi s tempomatom 130 km/h in ne bi bilo nobene bojazni. Je tudi opcija.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal si številko večjega. Toraj sedmico. Če si kupiš tak avto, potem verjetno tvoja potovalna hitrostna potreba ni 130 km/h. Še posebej, če veva, da si za BMW sedmico z lahkoto pihnil 30 in več mio SIT oz. cca 135.000 eur. In potem meni očitaš ego. Malo si nefer. Se ti ne zdi?

Peace and :beer2: res mi je vseeno kaj voziš, saj zaradi tega nisi boljši ali pomembnejši, moje mnenje, za številko sem pa mislil, da je 5 večja od 3, ker 4 serije še ni ? Mah saj je vseeno, lahko noč !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!