Skoči na vsebino

Prehitra vožnja + kamere


Noise

Priporočene objave

BTW, če policija zahteva posnetek kamer iz tunela od Darsa (al ne vem koga že), te lahko na podlagi le-teh zahaklajo :grim

Rekla pa sem, da se je model kar ene parkrat gor pa dol pelu.

Jaz osebno ga ne poznam, pozna pa ga moj kolega, tko da....

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se junija zanalašč tam peljal prehitro pa še pomahal radarju pa se je zabliskalo pa nisem do danes še nobene položnice dobil

Lahko se zabliska in nič ne dobiš.

Vse je odvisno od stanja na poslikanem delu vozišča.

Tam, pred ljubljanskim tunelom je tropasovnica. Fotoaparat posname sliko čez vse tri pasove. Če je eden od avtomobilov prehiter, se zabliska in slika. Vendar, če je na sliki dvoumna situacija, torej je več avtomobilov na njej, jim ne preostane drugega, kot da fotografijo vržejo stran, ker s tako sliko ne morejo dokazati ti, ravno ti, si bil prehiter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, če policija zahteva posnetek kamer iz tunela od Darsa (al ne vem koga že), te lahko na podlagi le-teh zahaklajo :grim

Rekla pa sem, da se je model kar ene parkrat gor pa dol pelu.

Jaz osebno ga ne poznam, pozna pa ga moj kolega, tko da....

Merilci hitrosti, ki jih uporablja DARS, niso homologirani in umerjeni za uporabo v policijske namene. Sluzijo kvecjemu kot informacija v kontrolnem centru. Prav tako kot vremenske postaje DARS na objektih ne sluzijo kot vremenske postaje ARSO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno čakam na kako pismo iz ministrstva za notranje zadeve...letos poleti pri Trojanah pazabil na omejitev

v tunelih in jih nekaj prevozil z najmanj 160km/h :doze: cepec :slap:

a mislte d bo kej pršlo v nabiralnik :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno čakam na kako pismo iz ministrstva za notranje zadeve...letos poleti pri Trojanah pazabil na omejitev

v tunelih in jih nekaj prevozil z najmanj 160km/h :doze: cepec :slap:

a mislte d bo kej pršlo v nabiralnik :hmm:

ni nujno, na trojanah merijo samo včasih, mogoče si imel srečen dan :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej edini in pravi način prehitre vožnje mimo stacionarnih radarjev je drag race (po moznosti izenacena tekmeca). :devil:

ne, pravilna vožnja je visoko po zadnjem, da je tablica usmerjena v tla in se je ne vidi... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je že bilo kje napisano pa vendar.

Predor Golovec-je omejitev pri radarju 100 ali 80 km/h? :)

Malo me je zmedlo v soboto, ko je naredil "klik" ko sem mim peljala :)

Tabla za omejitev hitrosti, ki je postavljena pred prvo galerijo in ki opozarja na radar je 100km/h. Po tej logiki je omejitev tam ko je radar 100km/h. Ampak, vzporedno z radarjem pa je tabla 80km/h ki je pomoje omejitev za tunel, ker radar te ne slika ko si že čisto pri tabli 80km/h ampak že kar nekaj 10m prej-torej tam lahko še pelješ 100km/h a ne :?

Peljala sm 95km/h in se je pobliskal. Fora je pa v tem da vedno, ampak res vedno peljem tam okoli 100km/h in me tut enkat še ni slikal, tut ko je bil radar v kišti.

Ni pa moglo slikat koga drugega, ker je bila tisti čas samo še neka ženska vštric mene (ki sem jo dohitela-se pravi da je vozila počasneje).

Je pa frend pravil, da velikokrat tam kar slika, samo da ne pošiljajo slik .)

kako je s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri radarju je omejitev 100, 80 pa je za radarjem in v predoru. Tako da če si peljala 95 se nimaš česa bat. Za klik pa ne vem. Tam vedno vozim 90-100 :).

lp

Tomaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri radarju je omejitev 100, 80 pa je za radarjem in v predoru. Tako da če si peljala 95 se nimaš česa bat. Za klik pa ne vem. Tam vedno vozim 90-100 :).

lp

Tomaz

Sem jaz vedela da bo neki tazga :)

Hvala.

lp

Petra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri radarju je omejitev 100, vendar je na drugi strani tunela dostikrat še en radar(kangoo). tam je omejitev pa 80.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene pa nekaj zanima ker se ne spoznam glih dobro na radarje... :doze:

danes me je en policaj meril z radarjem in sicer s pištolo.omejitev je bila 60 in jaz sem vozil točno 60.

zdaj me pa zanima če njemu točno na km pokaže koliko vozim ali mu pokaže malo več ali pa majn???

kako je s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

spet ena izmed mnogih fam, ki krožijo med ljudmi :grrr

če je frajer bil zabit, je bil zato ker se je vozil na tak način, ne pa zato ker ni dal tablice dol :rolleyes:

Agree!

Torej edini in pravi način prehitre vožnje mimo stacionarnih radarjev je drag race (po moznosti izenacena tekmeca). :devil:

!! :OK: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa danes furam po Hrvaški in prehitevam kolesarja čez polno črto pol pa vidim jaz čez 100 m

pandure z radarjem....mater.... :eek:

Mene je skoraj kap... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kar se tice stacionarcev, se kakor je meni znano, motoristom ni za bat, saj te vedno slikajo DESNO SPREDAJ. Motor ma tablico zadaj. Pa naj dokazejo, da sem bil jaz. Boli te.

Kar se pa tice DARS ovih kamer v tunelih, pa niso 100 % in se jih ne sme uporabljat kot dokazno gradivo. Kolikor je meni znano.

Correct me if i'm wrong.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kar se tice stacionarcev, se kakor je meni znano, motoristom ni za bat, saj te vedno slikajo DESNO SPREDAJ. Motor ma tablico zadaj. Pa naj dokazejo, da sem bil jaz. Boli te.

Kar se pa tice DARS ovih kamer v tunelih, pa niso 100 % in se jih ne sme uporabljat kot dokazno gradivo. Kolikor je meni znano.

Correct me if i'm wrong.

Lahko te dobijo preko kamer...v tunelu so monterane in snemajo tako v smeri vožnje kot v nasprotni smeri...uskladijo čas med kamero in video nadzorom...lahko te dobijo ni pa garanterano...

tomijerazlagalbivšipolicajpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko te dobijo preko kamer...v tunelu so monterane in snemajo tako v smeri vožnje kot v nasprotni smeri...uskladijo čas med kamero in video nadzorom...lahko te dobijo ni pa garanterano...

tomijerazlagalbivšipolicajpress

Napača...samo na podlagi teh kamer, te ne morejo kaznovati za hitrost.

Te kamere se uporabljajo za nadzor prometa, kakor tudi za pomoč pri razjasnjevanju dogodkov pri morebitnih prometnih nesrečah v tunelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!