Skoči na vsebino

Prehitra vožnja + kamere


Noise

Priporočene objave

Če ne bi bilo cestnine v Tepanju, jaz pa na novem avto nisem imel ABC, bi se lahko malo slikali, tile policajčki. Niti ti njihovi avtomobili ne "letijo" kaj prida, niti niso nevem kakšni mojstri volana, ko se začnejo malo ovinki, hitrost pa leze čez 200 km/h.

Zame so to čisti, nešportni, mrhovinarji, ki imajo dirkalni avto, uniformo, licenco za divjanje, starost....in dirkajo z nami.

Cmer, cmer cestnina, jok, jok nešportni mrhovinarji, šmrc, šmrc uniforma... :photo: :grim :lol1:

Preberi si moj post še enkrat. Videl boš, da sem napisal, da k takšnemu načinu vožnje sodijo tudi kazni in da ne cvilim, ko me "tresnejo". Kdo se toraj cmeri? Ti? Možno. Jaz sem s tem razčistil. Lahko bi se peljal tudi s tempomatom 130 km/h in ne bi bilo nobene bojazni. Je tudi opcija.

Ne, ne vidi se. Vidi se samo en kup jamranja, ker so te dobili, čeprav imaš "boljši" avto in se imaš za boljšega voznika. Sicer bi zelo rad videl kakšen scan izreka kazni, ker ti nekako ne verjamem. Saj imaš kak scanner doma, ane, pr taki bogatiji :winkiss:

Bi ti pa bolje pasal kakšen M6. Zadnjič ga je en britanski tester opisal kot avto za drug-dealerja. To je, recimo, podobno tisti "fužinski mafijski mentaliteti" - jaz imam večjega torej sem car oz. temu kar ti nakladaš. Če nisi opazil, vse kar se prodaja po salonih, z izjemo kakšnih city-car variant, kvalitetno presega večino omejitev na cestah. Po tvoji logiki bi potem vsi lahko žgali do konca, ker bi hoteli izkoristiti še zadnjega konja, še zadnji evro, ki so ga plačali za avto.

Zdaj pa lahko slike prilepiš ali pa nehaš nakladat :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima na koliko m te lahko radar meri??

mislim na vse radarje pri nas od pištole pa do radarja na stojalu pa do provida,......

me pa še nekaj zanima če te lahko radar dobi če voziš v koloni...??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pogledo en starejši del top geara in je noter test z kakšno hitrostjo se moreš peljat da te kamera ne ujame in ta hitrost je bila nekaj čez 171mph ali na grobo 270km/h

Popravljeno . Popravil dj_runner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je enkrat radar trofnu, k sm v koloni pelu. Vozili smo cez naselje, mal cez 50 (Trojane - Ljubljana), mal sm zaspal vmes, pol sm mogu pa mal nadoknadt vmes (100-200m) in :photo: ....65...matr..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pogledo en starejši del top geara in je noter test z kakšno hitrostjo se moreš peljat da te kamera ne ujame in ta hitrost je bila nekaj čez 171mph ali na grobo 270km/h

hmnja, v AUT tudi to ne velja vec, odkar imajo digitalne sisteme. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če hočejo bit učinkoviti bi lahko naredili da bi slikalo od ozadaj motor, da pri izhodu iz tunela te slika naprimer. Sicer ne ujamejo tablice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap mene enkrat. na glavni cesti maribor - radgona, v benediktu na avtobusni postaji. nameril me je z ročnim merilnikom, sem pa nasrečo prišel skozi brez kazni....je bil policaj z motorjem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap mene enkrat. na glavni cesti maribor - radgona, v benediktu na avtobusni postaji. nameril me je z ročnim merilnikom, sem pa nasrečo prišel skozi brez kazni....je bil policaj z motorjem :OK:

pa tocen je povedal kolko si peljal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Lej, lej, tale je pa pjan." Si misli in te ustavi ze zato, da preveri zakaj vijugas :D

ja te saj zarad hitrosti ne bo. Napihaš pa itak nč, če nisi nč spiu :P

rečš, da ti je dougčas, pa da kilometrino naberaš :lol1:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rečš, da ti je dougčas, pa da kilometrino naberaš :lol1:

potem te pa drapne zaradi vijuganja po javni cesti. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Lej, lej, tale je pa pjan." Si misli in te ustavi ze zato, da preveri zakaj vijugas :D

Jim poveš, da si se belim miškam izogibal, ko so preganjale roza slončka... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je zakonsko prepovedano? :?

Če upoštevaš, da mora "voznik motornega kolesa voziti tako, da ne zmanjšuje stabilnosti vozila", te lahko zaradi vijuganja doleti kazen 170€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tocen je povedal kolko si peljal ?

jap, mi je lepo pokazal kolko je pisalo na radarju. blo pa je 66 km/h

pa je blo to ene 4 leta nazaj, tak da so meli že takrat dokaj dobre radarje. saj mislim, da je to bil takrat ravno nek nov model radarja, ko več ni rabil avta cilat točno v tablico....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat se je en frajer mal izživljal po ljubljanski obvoznici z motorjem, seveda na polno, tudi čez predor Golovec, kjer je radar. Pa se je fural gor pa dol pa gor pa dol, na polno. Ker je bil prepričan, da ga radar ne more dobit.

Ker pa je taisti frajer bil očitno tako zabit, da tut tablice ni snel, so ga dobili na podlagi kamer v tunelu. :slap:

Pa je šel izpit rakom žvižgat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je mal nabijanja, da so ga dobil na tak način; ker če bi blo res, bi bil že sam brez vseh kategorij .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma veš kaj, z kamerami te TRENUTNO nemorejo dobit v tunelu, razne če jo obrnejo proti noter pa te slika v hrbet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet ena izmed mnogih fam, ki krožijo med ljudmi :grrr

če je frajer bil zabit, je bil zato ker se je vozil na tak način, ne pa zato ker ni dal tablice dol :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat se je en frajer mal izživljal po ljubljanski obvoznici z motorjem, seveda na polno, tudi čez predor Golovec, kjer je radar. Pa se je fural gor pa dol pa gor pa dol, na polno. Ker je bil prepričan, da ga radar ne more dobit.

Ker pa je taisti frajer bil očitno tako zabit, da tut tablice ni snel, so ga dobili na podlagi kamer v tunelu. :slap:

Pa je šel izpit rakom žvižgat.

Jaz sem se junija zanalašč tam peljal prehitro pa še pomahal radarju pa se je zabliskalo pa nisem do danes še nobene položnice dobil

P.S. upam da nisi ti policist .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!