Skoči na vsebino

Šotori... & kamp oprema ter kampiranje...


Noise

Priporočene objave

Dons sm najdu šotor v Hoferju. Mere zapakiranga so 18×18×41. Mera ležišča 140×210. Alu palice, notranji in zunanji del, teža 3kg

post-7457-1183583577.jpg

Znižan iz 60€ na 40€

Za ta denar se mi zi res kvaliteten, bomo pa vidl kako se bo obnesel v praksi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm najdu šotor v Hoferju. Mere zapakiranga so 18×18×41. Mera ležišča 140×210. Alu palice, notranji in zunanji del, teža 3kg

post-7457-1183583577.jpg

Znižan iz 60€ na 40€

Za ta denar se mi zi res kvaliteten, bomo pa vidl kako se bo obnesel v praksi

Mere se mi zdijo precej mejhne, a tole gre v en povprečno velik ruzak :hmm: A dve osebi z moto-opremo lahko spita udobno notr al je bl kriza že za dva?Ker, če je vsaj za dve osebi, ga grem takoj iskat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mere se mi zdijo precej mejhne, a tole gre v en povprečno velik ruzak :hmm: A dve osebi z moto-opremo lahko spita udobno notr al je bl kriza že za dva?Ker, če je vsaj za dve osebi, ga grem takoj iskat :unsure:

Gre v rukzak, 2 pa tut notr pomojem kamot spita, za opremo je pa še mal v predprostoru placa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mere se mi zdijo precej mejhne, a tole gre v en povprečno velik ruzak :hmm: A dve osebi z moto-opremo lahko spita udobno notr al je bl kriza že za dva?Ker, če je vsaj za dve osebi, ga grem takoj iskat :unsure:

140 je za dve osebi s polno motoristično opremo res skrajna vrednost. Razen, če se mata bolj rada...to je drugo.

Potencialna težava pri temle Hoferjevem (poleg zame vprašljive kakovosti) je to, da je šotor tunelski in ne iglu. To pomeni, da brez zabitih klinov ne stoji. In včasih zna to bit problem.

LP, M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potencialna težava pri temle Hoferjevem (poleg zame vprašljive kakovosti) je to, da je šotor tunelski in ne iglu. To pomeni, da brez zabitih klinov ne stoji. In včasih zna to bit problem.

LP, M.

za vsaka tla se najde klin. samo kupiti ga je treba.

sicer so potem klini najbrz drazji kot sotor, ampak kaj vse se ne naredi.....

imam tunel. vec prostora kot iglu; ni se zgodilo da ne bi mogel zabiti klina.

vecje vprasanje je hofer-iglu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri naju pa je važno da sva 'komot', kar pomeni, da imava šotor od mayamaya(itak na njem piše made in taiwan) za 5 oseb, je velik s predprostorom, v katerega brez kakšnega večjega truda spraviva motor, je pa res, da je težak(11kg).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vsaka tla se najde klin. samo kupiti ga je treba.

sicer so potem klini najbrz drazji kot sotor, ampak kaj vse se ne naredi.....

imam tunel. vec prostora kot iglu; ni se zgodilo da ne bi mogel zabiti klina.

vecje vprasanje je hofer-iglu.

Ej, men pa včasih kar prav pride, da šotor stoji sam od sebe. Še posebej, če se mi kam mudi al pa če spim na kakem betonu (ipd.)

Glede Hofer šotora pa...po mojem je boljš pogledat po tapravih trgovinah za kako akcijo, kot pa tole.

LP, M.

In hvala, da si me spomnu...mam kline čist ubite, in grem jutri iskat ene močne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani v Hervisu kupil iglu za 3 osebe, tudi nekaj predprostora. Vodni stolpec 1500.Dvojna streha. Prostora dovolj, premočil ni (test 3 dnevnega tuširanja...orng), pakunga sprejemljivo velika, cena..takratnih 15k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam šotor Salewa micra.

Za 150€ je več kot odličen!!! Preverjeno. :worship:

daj sliko... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo potrebuje šotor za 2 ali 3 osebe... potem hitro v hervis... kilimanjaro ima znižane... za 2 osebi iz 40€ na 18€ in za 3 osebe iz 80€ na 24€, pa ko j e zložen, ni tako velik kot ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo potrebuje šotor za 2 ali 3 osebe... potem hitro v hervis... kilimanjaro ima znižane... za 2 osebi iz 40€ na 18€ in za 3 osebe iz 80€ na 24€, pa ko j e zložen, ni tako velik kot ostali.

Tole je pa nekam poceni...

Hvala za info.

Jutr grem sčekirat, če bojo še imeli kakega na zalogi.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo potrebuje šotor za 2 ali 3 osebe... potem hitro v hervis... kilimanjaro ima znižane... za 2 osebi iz 40€ na 18€ in za 3 osebe iz 80€ na 24€, pa ko j e zložen, ni tako velik kot ostali.

....sem že enkrat naredil napako in kupil podobno poceni šotor. Ko sem ga prvič postavil, se je ponoči vlil dež in zjutraj sem dobesedno plaval v njem.

Pustil sem ga na licu mesta in se odpeljal dalje.....

Nisem tak bogataš, da bi poceni kupoval. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vse slabo kar je poceni ;)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....sem že enkrat naredil napako in kupil podobno poceni šotor. Ko sem ga prvič postavil, se je ponoči vlil dež in zjutraj sem dobesedno plaval v njem.

Pustil sem ga na licu mesta in se odpeljal dalje.....

Nisem tak bogataš, da bi poceni kupoval. :whistle:

ja kdo pa pravi, da je šotor tako zelo poceni? sedaj je poceni, ko je znižan... drugače pa je v primerjavi z drugimi kar drag.

sicer se ne sekiram... če bo spustil, ga nesem nazaj in mi dajo dobropis. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če bo spustil, ga nesem nazaj in mi dajo dobropis. :whistle:

...se mi kar zdi hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje, kupil šotor maya maya ga 2x postavil in 2x se mi je zlomla palica :headbang: in to ne pri postavljanju ampak ko je šotor že nekaj časa stal :evilgrin:

Se dajo palice kupit posebaj in koliko pridejo, ali kaj je za naredit :hmm:

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje, kupil šotor maya maya ga 2x postavil in 2x se mi je zlomla palica :headbang: in to ne pri postavljanju ampak ko je šotor že nekaj časa stal :evilgrin:

Se dajo palice kupit posebaj in koliko pridejo, ali kaj je za naredit :hmm:

Lp, Gregor

Pojdi nazaj in ti bodo dali druge... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi nazaj in ti bodo dali druge... :yea1:

Sem hodo ko se mi je zlamala prvič, zdaj naj grem zopet in čakam da se mi bo zlamala tretjič in potem...............

Šotor mi pa potem pri vsakem kampianju stoji kod stara ku.....a :angry:

Temu bi tad naredo konec :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vse slabo kar je poceni ;)

recimo dobitni listič za loto - je skoraj zastonj, ampak najdeš ga pa worng tešku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hodo ko se mi je zlamala prvič, zdaj naj grem zopet in čakam da se mi bo zlamala tretjič in potem...............

Šotor mi pa potem pri vsakem kampianju stoji kod stara ku.....a :angry:

Temu bi tad naredo konec :evilgrin:

bod bolj nežn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tud kupu enga pocen in lahkga v Hervisu (Kilimanjaro) za dve osebi. Vsakič, ko spim v njem in se naslonm na stranica, mi prepuša. Odloču sm, da kupm novga in sicer Outdoor Expert Rupal v Igluju. Cena pa nekaj več kakor 100EUR. Je pa za tri osebe, 2.9kg, vodni stolpec 3000mm in 4000mm podna.

Upam, da se ne bom spet nategnu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!