Skoči na vsebino

Graje in pohvale


Priporočene objave

kolikšen mora biti časovni razmak med dvema objavama v isti temi, da ti objav ne združi v eno....se mi je zgodilo pri dodajanju štosov v kategoriji kr'neki :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni odvisno od tega..???

od česa pa :hmm: ker prej po starem, mislim da si moral počakat 15 s med eno in drugo objavo, zdaj pa ne vem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od česa pa :hmm: ker prej po starem, mislim da si moral počakat 15 s med eno in drugo objavo, zdaj pa ne vem :unsure:

Hmm. Ne bi vedel. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikšen mora biti časovni razmak med dvema objavama v isti temi, da ti objav ne združi v eno....se mi je zgodilo pri dodajanju štosov v kategoriji kr'neki :?

objave lahko združuje tudi moderator, po novem pa kar forum sam...kar je zelo koristna funkcija... :OK: :worship: (manj dela za moderatoje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam link do kataloga motorjev, ki je bil zgoraj levo pri linku motosvet.com - dokaj uporabna zadeva, do katere si s foruma prišel z enim klikom... no ja, zdej pač z dvemi, pa vseeno :P O:-)

lp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

objave lahko združuje tudi moderator, po novem pa kar forum sam...kar je zelo koristna funkcija... :OK: :worship: (manj dela za moderatoje)

Kako to misliš, da forum sam združi objave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam link do kataloga motorjev, ki je bil zgoraj levo pri linku motosvet.com - dokaj uporabna zadeva, do katere si s foruma prišel z enim klikom... no ja, zdej pač z dvemi, pa vseeno :P O:-)

lp ;)

Takšne in podobne zadeve, ki so obstajale prej, bodo tudi sedaj, vendar ste nekateri preveč neučakani, kot je bilo že večkrat povedano dela še potekajo in bodo končana v naslednjih dneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to misliš, da forum sam združi objave?

poskusi sam...napiši eno objavo v temi in čez minuto takoj še eno objavo v isti temi....in forum ti bo sam združil obe objavi v eno samo.... :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšne in podobne zadeve, ki so obstajale prej, bodo tudi sedaj, vendar ste nekateri preveč neučakani, kot je bilo že večkrat povedano dela še potekajo in bodo končana v naslednjih dneh.

:blush: O:-)

Zdej me pa samo še neki zanima... namreč vsakič ko odprem motosvet se mi pojavi neki osebni nevemkaj (pač pozabla kaj piše), ki mi kaže kolko pm-jev mam novih in neprebranih itd... in vsakič znova mi piše da mam 2pm-ja, ki sem jih že pogledala...

Če je to stvar časa in sm jst neučakana, se opravičujem :)

lp .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej me pa samo še neki zanima... namreč vsakič ko odprem motosvet se mi pojavi neki osebni nevemkaj (pač pozabla kaj piše), ki mi kaže kolko pm-jev mam novih in neprebranih itd... in vsakič znova mi piše da mam 2pm-ja, ki sem jih že pogledala...

Če je to stvar časa in sm jst neučakana, se opravičujem :)

teufellish, morda je pa skrajni čas, da si ti nabaviš novo kišto :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teufellish, morda je pa skrajni čas, da si ti nabaviš novo kišto :P :devil:

kaj si pa ti iz mojga nicka ustvaru :eek: :lol:

Drgač pa mam novo kišto :grim Pa tud tega sporočila nimam več :grrr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odkril eno hibo nove verzije foruma.....pri starem sem lahko lepil fotke, neglede na to, da sem že presegel zgornji limit dodeljenega prostora, pri zdajšnji verziji pa tega več ne morem počet :( ....a se da to 'pomankljivost' odpravit :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje: prej, ko si dobil PM, se ti je na vrhu strani pokazal okenček (oranžne barve), kot opozorilo, da si prejel nov Pm, zdej pa tega opozorila NI! :?

a se da to kej zrihtat, al se bo treba navadit pogledat na tist malli text (moja nadzorna plošča, preglej nove objave... )

lp, GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj dobim po e-posti:

Subject: Naro�ila na temo ( From motosvet.com forum )

From: "motosvet.com forum" <forum@motosvet.com>

ce pa sem izrecno nastavil "English" kot privzeti jezik za forum ?

bo kdo kaj odgovoril/popravil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Izjemno razočaran nad določenim moderatorjem (sam ve kdo). Niti podrazno si ne zaslužim opozorila. Če ga je mogu dat da je v tistem trenutku jeze s tem zadovoljil svoj enormni ego naj se prosim umiri in opozorilo odstrani. Če sm enkrat offtopic pa da se ne strinjam z njegovim mnenjem še ne pomeni da me lahko "kaznuje" potem pa ignorira! Do zdj sm govoru o motosvetu tako na drugih forumih kot tudi drugje same dobre stvari. Če bo šlo tako naprej se bo to spremenilo. Če vam je vseeno ali pa ne, to enostavno ni način!! Hvala za razumevanje. LP :yea1:

p.s. upam da ne bo izbrisan še ta komentar <_<

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ta tvoj komentar ne bo zbrisan, brez skrbi kljub _pomankanju demokracije_ na tem forumu. :devil:

glede na to, da si ze od 2003 clan motosveta (in so pravila kategorije motocikli ze nekaj casa javno na vpogled) ne razumem zakaj po odstranitvi smetenja v doloceni temi ponovno pises nepovezane stvari v ta-isto temo; in potem si uzaljen, ker se to izbrise.

da, imas prav. enostavno ni nacin ignorirati pravilnik, imenovati clane vse mogoce in na koncu igrati zrtev igre katero sami zacenjate. BTW nisem se ne strinjal in ne ne strinjal s tvojim mnenjem - enostavno si pisal v temi stvari, ki ne sodijo noter. nima veze z mojim mnenjem, ima pa veze z klik.

briga me ce me kdorkoli oznacuje kakorkoli, ze samo zaradi vseh teh "oznak" bi na drugih forumih leteli, tukaj se pa probavamo z vami pogovarjati in vam razlagati zakaj se nekaj zbrise. :slap:

Popravljeno . Popravil Ice
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!